انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

فقط تعداد انگشت شماري از نوابغ وجود دارند كه كارهاي زيبايي خلق ميكنند و الباقي انسانهاي معمولي هستند.
چون آن انـــسانهاي مـــعمولي مي توانند پس حتـــما تـــو نيز مي تواني…
فقط به اين شرط كه آن را خــــواسته باشي و راه آنــــرا پـــيدا كني .
‹‹وودي آلن››

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه یکصد و شصت و هفتم  (دفعات بازدید: 1440 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

صحبت هايش فهميدم که كارمند مزبور بدون هيچ گونه شكي الكلي است . موقعيت بسيار خوبي براي كمك بود . حدود دو ساعت در مورد بيماري الكليسم صحبت كردم و علامات و عواقب آنرا نيز به بهترين شكلي كه مي توانستم تشريح كردم . مخاطبم گفت : حرفهاي شما بسيار جالب است . اما من مطمئن هستم كه اين مرد ديگر لب به مشروب نخواهد زد . او تازه از يك مرخصي سه ماهه برگشته است ، حالش كاملا خوب است و سر حال به نظر مي رسد . براي محكم كاري ، هيئت امناي بانك به او گفته است كه اين ديگر شانس آخر اوست.
            تنها جوابي كه مي توانستم بدهم ، اين بود كه اگر اين مرد طبق رويه معمول خود عمل كند ، دفعه بعد خرابكاري بسيار بزرگتري ببار خواهد آورد . من احساس مي كردم كه اين جريان برو برگرد ندارد و در شگفت بودم كه آيا بانك رفتار درستي با اين مرد كرده است ؟ پيشنهاد كردم او را به چند نفر از اعضاي كروه ما معرفي كنند كه شايد شانسي براي بهبودي پيدا كند . خاطر نشان كردم كه خود به مدت سه سال لب به مشروب نزدهام . در حاليكه مشكلاتي داشته ام كه مي توانست بين ده نفر ، نه نفر از آنها را مجبور به مشروبخواري كند . سوال كردم كه چرا به او اجازه نمي دهيد كه حداقل داستان مرا بشنود ؟ دوستم گفت نه لزومي ندارد ، زيرا اين مرد مجبور است بين كار و مشروب يكي را انتخاب كند و اگر اراده و جرات تو را داشته باشد حتما موفق مي شود .
            متوجه شدم كه نتوانسته ام دوست بانك دارم را در درك مطلب ياري دهم . او نمي توانست باور كند كه همكار عاليرتبه اش از يك بيماري شديد رنج مي برد و من چاره اي نداشتم جز آنكه منتظر شوم.
            بالاخره مرد مذكور دوباره مشروب خورد و اخراج شد و پس از آن بود كه ما با او تماس گرفتيم . بدون آنكه زياد بحث كند سلسله مراتبي را كه به ما كمك كرده بود ، پذيرفت و اكنون بدون هيچ شكي در راه بهبودييست و بنظر من مثال بالا نشان دهنده فقدان درك درك و فهم واقعي الكلي هاست و نمايانگر كمبود اطلاعات در مورد طريقه برخورد است كه صاحبان كار ، براي حفظ منافع خود و نجات كارمند مي تواند در پيش گيرد.
            در صورتي كه مايل به كمك هستيد چه خود مشروب مي خورييد يا نمي خوريد ، بهر حال بهتر است مسئله خود را با اين داستان
.
.(167)
.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

bgfh7m7xter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 287
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop154
I want what kind of happiness
« پاسخ #1 : 05 مه 2016، 01:13:00 pm »

I give myself to imagine the future, but my problem is not how to spend the rest of your life,scarpe hogan online, but how to choose.
 I want happiness is very simple,hogan outlet.
< p > I just want to find a tune,scarpe hogan outlet, CIS my eyes,hogan sito ufficiale, and he did not think I small problems,hogan outlet, to adjust to one another,hogan sito ufficiale, support to accompany. In my eyes he is the sky, and I am his lovely and clever silly baby. Together in the years of rings in the number of small wrinkles on the face, off the old teeth.
 what I want, I've never thought I'd never forget. In this dark night, there is no time to contact with the outside, the house is only one of my. Silent night. The night sky is so quiet for me to ponder. I'm not in painless itchy, I do not in guying self pity because I now just to write about their own truth, talk about their own. The room is very quiet just finger tapping the sound of the keyboard. My heart is very confused. No idea. Instead of saying that I'm not choosing a person to choose a life attitude. All my imagination is in work or in life is because with a personal tacit mutual appreciation is his my shortcomings in the eyes of the other is bearable, and I think the other side is silly lovely, see he'll warm will from the heart has a feeling: life as long as there is to accompany him, regardless of the Hom much wind and rain, I want to do just holding his hand and go. I will not forsake him, and he will not drop me. When on the road to see see, accompanied by white hair old man, see the wind and rain of the Communist Party of China (CPC) to support small business hawker couples will also let I admire, let me wish. I don't envy the rich woman hands shiny ring, do not covet a sheltered life. Because I prefer to be more pragmatic in his clumsy poor words, but filled with his heart full of love small gifts, small mind. We wear slippers, T-shirts and small hands two little fool at the roadside stalls to eat no image, with the flow of juice. I am not autocratic person, and he in the street watching the beauty, but can only be spoiled for choice, the mind must be in me in, life except his mother, I was his favorite woman. I hope he in the face of difficulties, patting chest to me smile, "do not be afraid, I am here, I will use the most warm the most beautiful smile in his side together to meet the rainbow,hogan roma online, until life's end. I also enjoy life with him, because God let us into this world in addition to suffering, I think it is also let us enjoy all the beautiful.
This is
 I feel like a combination of contradictions. I was too greedy, so I will always be lonely until now. Is to listen to the heart of the call, to continue to wait for his appearance, or in the real society to find a reliable to slowly develop, is really a big head. No man is completely in his own plans and requirements to the front of you. A good man is a woman himself. Think about what is not a boy, every attractive man is a good woman training. Who is not easy,tn pas cher, it is difficult to make a man more difficult, because they are more likely to survive than we.
 is to continue to wait or give, oh really there is no cure for
Related Articles:

Curled up in a corner of yout

Certain things of some people

The original is barely

Night gradually deep, listening to the sound of rain and action, flowing over, at the moment I do not know, whether you like me to sit in the window? In the south of the Yangtze River, branches, as early as Acacia root. I across the misty rain, see Mo autumn bloom again, annihilation of the not Millennium affectionate, back and forth between, every inch of time were put in the collection of the bottom of my heart.
خارج شده است

itraf630a

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 140
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • vwx448

although the ridicule did not materialize, but the last day of the A share market also really let investors happy.
< p > despite the stock market to triple Yang closing bid farewell to the 2011,nike air max pas cher, but the recent focus on 2200 point mark see saw back and forth to highlight the uncertainty of the stock market. From the April high of 3067 points near the way down, the Shanghai index fell to 2149 points, reaching two.
 on the last trading day of the year, A shares market across the board, say goodbye to the people sigh in 2011. China Securities Regulatory Commission chairman Guo Shuqing 30 in 2011 "China Securities Regulatory Commission main finance Lifetime Achievement Award" Awards Ceremony & China Financial Scientific Development Forum said, from the scale,air max 95 soldes, Chinese GDP is second in the world, is the world of the second stock market, the bond market fifth in the world, more important is a group of real economy enterprises, these enterprises of China's economy will not have such a powerful strength. And a considerable part of these companies have been listed,hogan outlet, there will continue to be listed, so we have confidence in the Chinese stock market.
 market performance nanjinrenyi
Guo Shuqing: we need to have confidence in the Chinese stock market
< p > Guo on the stock market has the confidence to speak immediately by the former Central Bank Deputy Governor Su Ning from next to laugh: "fortunately speak these words has been closed, or late but also pulled up the.
 red
 as of the close, 30, the Shanghai index rose 25.86 points, or 1.19%,golden goose scarpe donna, at 2199.42 points, closing 42 billion 700 million yuan; deep refers rose 137.5 points, or 1.57%, at 8918.82 points, a turnover of 41 billion 100 million yuan. On the surface, rare earth permanent magnet, the media and entertainment,hogan outlet online, non-ferrous metals, real estate sector led the two cities without a plate down.
 addition, the Shanghai and Shenzhen two day turnover has been enlarged, respectively,scarpe hogan online, 42 billion 700 million yuan and 41 billion 100 million yuan, the total amount of more than 80 billion yuan.
 the reason why there will be a good rebound, Wuhan University of Science and Technology, director of the Institute of financial securities,tn requin pas cher, Dong Dengxin, said in an interview with reporters, there are two main reasons. First of all, from the technical level, this week the stock market hit a new low, there is a need for a rebound in technology. Secondly, the last trading day of the 30 day is the new year's day before, the market needs happy holiday. And some institutions, fund companies need to submit the annual report, so appropriate pulled the closing rise in total assets has obvious effect.
The stock market this year ending
< p > in early trading slightly opened higher after, in media and entertainment, real estate, environmental protection sector driven prev way powu daily, ten daily intraday has exceeded 2200 points. Noon before closing the two cities index fell slightly. Two in the afternoon, once entered a consolidation,hogan sito ufficiale, before closing two two, the index rebounded, but the increase is small, the main stock index closed at 2200 points below.
, of course, Dong Dengxin stressed that the most important factor is the technical level, and now the key is to see whether the sustained rebound.
Related Articles:

Survey shows that consumers agree with high qualit

Li Feng stimulus line cut pro

three powe

Although Huijin holdings shot that management has begun to consider to maintain a stable stock market, but policy and no real positive stimulus and expansion of new shares are still ongoing, in October and a considerable scale of new shares issued wait, so in the long term trend of a shares still need caution.
خارج شده است

این صفحه در 0.111 ثانیه 26 نمایش داده شد.