انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

همه تلاش دین این است: چطور ذهن را کنار بگذار و به سوی زندگی حرکت کن چطور ساز و کار تکراری را ترک کن و چطور به پدیده ی همیشه تازه و همیشه سبز هستی قدم بگذارایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه نودم  (دفعات بازدید: 2177 بار)

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام

1-ما اقرار کردیم که در مقابل الکل عاجزیم و اختیار زندگی مان از دستمان خارج است .
2-به مرور آوردیم که نیرویی مافوق می تواند سلامت عقل را به ما بازگرداند .
3-تصمیم گرفتیم که اراده و زندگیمان را به پروردگاری که خود درک می کردیم بسپاریم.
4-یک ترازنامه اخلاقی بیباکانه و موشکافانه از خود تهیه کردیم.
5-چگونگی دقیق خطاخای خود را به خداوند ، خود و یک انسان دیگر اقرار کردیم .
6-آمادگی کامل پیدا کردیم که پروردگار کلیه نواقص اخلاقی ما را مرتفع کند .
7-با فروتنی از او خواستیم کمبودهای اخلاقی ما را برطرف کند .
8-فهرستی از تمام کسانی که به آنها زیان رسانده بودیم تهیه کردیم و در صدد جبران برآمدیم .
9-بطور مستقیم در هر جا که امکان داشت از افراد فوق جبران خسارت کردیم ، مگر در مواردی که انجام آن زیان جدی بر ایشان و یا دیگران وارد کند .
10-به تهیه ترازنامه شخصی خود ادامه دادیم و در صورت قصور بلافاصله بدان اقرار کردیم.
11-از راه دعا و نیایش کوشیدیم به پروردگاری که خود درک می کردیم نزدیکتر شویم و فقط طالب آگاهی از خواست او برای خود و قدرت اجرائیش شدیم.
12-بابیداری روحانی حاصل از برداشتن این قدمها ، سعی کردیم این پیام را به الکلی ها برسانیمو این اصول را در تمام موارد زندگی خود به اجرا در آوریم .
بسیاری از ما با شگفتی فریاد زدند : این چه برنامه است ، من نم یتوانم آن را انجام دهم ، مایوس نشوید ، هیچ یک از
.
.(90)
.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

gdf8e7nert

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 243
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • fgh902
I belong to the sun
« پاسخ #1 : 10 مه 2016، 02:39:23 am »

that thing still lies, let the warm air around. The snake remembered the elder's words: "the rope is different from us, it has no life......" So the snake crept close to him, and instinctively wrapped the body of the rope around the rope. The snake clearly felt that the rope was soft and weak, and it had an unknown smell that belonged to the plant. "It's the rope." Snake like.
 sunshine,hogan outlet online, a new nature, the original nature, the heart of the snake to speed up the. The edge of the mushroom's beautiful hat was plated with gold, and it smelled the fragrance of the lilac. It heard the song of the birds and the streams. And it passed by
's arms stretch of grass, enjoying the sun caress. The snake wiggling excitedly,louboutin soldes, wandering out of the woods, to the outside world.
 day,air max femme pas cher, blue sky after the rainy season makes the snake excited. The snake chest,air max pas cher, trying to lick up that day, want to taste the taste of it. "The sky is tasteless," he thought, "like the rain." Under the sun, the bright spot of the snake's smooth skin.
< p > suddenly, slender snake caught a glimpse of a hemp yellow things quietly lying on its side, it surprised: "what is this, I like how?" The snake suddenly remembered that its predecessors had said: "in the world of man, there is a kind of" rope "things like us......" Snake heart twitched, conditioned reflex like retraction of the head,louboutin soldes, because think of a person, it reminded the people of snake various attacks.
 and a ray of sunshine pouring down >
 did not know how long, not far from the sound of rapid transmission. The snake quickly broke away from the rope and hid behind the tree. Voice is near, is a person, the snake's in the mind a burst of nervous. It has been regarded as a "terrible" synonym for its own family, it is very much hope to be able to get people - is said to be the most advanced animal understanding. It secretly peep,hogan outlet, saw the man walked through from the front. All of a sudden, the man stooped down to pick up the rope,hogan sito ufficiale, the tie it in the middle of the two trees, and on the top rope to catch something big, snake curiously staring at people's every move. Looking at the rope,hogan outlet, the snake's heart immediately surges up with admiration. It is the envy of the rope, because the rope can get people's love, even if it does not have the life.
 with a scream, snake eyes, it saw the man quickly ran to the distance, with dismay and fear. Snake lost twisted body, suddenly saw a dark muzzle has been aligned with their own, the snake is startled, quickly slipped back into the woods.
 the snake crept slowly in the woods. Sunshine through the dark branches onto the snake wet back, feeling warm. This is the first sunshine after the rainy season, is returning to the sun, the snake has a sweet feeling.
I belong to the sun
< p > snake suddenly have the urge, it automatically to the man behind, rope like lay stiff, expects only that person can think of it as a rope to pick up, to give it the same praise.
Related Articles:
 
 
   450 good b
 
   Into the third day, I would like to say
 
   No pain, n
 
 
  Now, more than 10 years ago, much more developed. Human increased awareness of environmental protection, surrounding the earth's environment is getting better and better, the air here is very fresh, everywhere is flowers and trees. Every day the mood of the people are very happy, because they live in such a beautiful environment, proud heart!!
خارج شده است

nk75xpre2

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 253
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • ghi910
Entry in Shanghai 6 NW027 flight influenza contacts to find
« پاسخ #2 : 08 ژوئن 2016، 06:16:11 am »

Entry in Shanghai 6 NW027 flight influenza contacts to find
,basket tn requin
< p > China News Agency,hogan outlet, Shanghai,hogan sito ufficiale, May 10 (Xinhua) the Shanghai municipal government spokesman Chen Qiwei 9 late disclosure,hogan outlet, Shanghai City,hogan sito ufficiale, prevention and control of influenza A (H1N1) working group on the 9th received the Ministry of Health informed. On May 8 from three passenger flights NW025 Canada to Tokyo is Japan diagnosed as influenza A H1N1 influenza patients, and the three patients diagnosed with passengers have six (five Chinese nationals, a U.S. citizen) has been on the same day ride NW027 flight touchs Shanghai entry. After being informed of the above information, Shanghai City, prevention and control of influenza A (H1N1) working group immediately launched the corresponding plan and relevant departments rapid flight search NW027 six close contact person,goyard pas cher, and have had their contact information.
 after many emergency investigation, as of the evening of nine nineteen points, six close contacts have been found in Shanghai entry. Among them, two have returned to Jiangsu province and Anhui Province, Shanghai City,air max pas cher, prevention and control of influenza a HIN1 influenza working group in a timely manner to inform the local health authorities, two close contacts have been implemented in the local centralized medical observation. Four other close contacts (three people from Henan, one of the United States) in the stay of the two hotels were found,golden goose mid star, has been sent to Shanghai to focus on the observation point of medical observation. Shanghai disease control staff for their stay in the hotel were disinfected. City, district health department and six close contacts have had contact with the relevant personnel will be followed up.
Related Articles:
 
 
   Office of the state requires investigation schools such as housing problems against snow
 
   Beijing provident fund loans to start next year to implement the new interest rate
 
   Beijing October 10th rotation tail number limit line continued until January next year
 
 
   Although there are many financial institutions at the job fair, the students who are seeking jobs are also many. Due to the number of candidates to increase, the more room for the selection of banks, many banks also significantly raise the threshold, and some directly in the recruitment conditions indicate the need for graduate education.
خارج شده است

haN1Bd4dOw

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 182
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • efg122
fjallraven kanken mini backpack tea
« پاسخ #3 : 31 اكتبر 2017، 09:51:56 am »

tea: Rose tea.such as muscle contraction is the key, light mechanical motion, because it is morning, whole wheat products. 2015-6-15 22:16 AB Ripper cautious Do pay attention to muscle tear cautious note I was 185 before practice the weight of the body after the practice of height of 155 weight is 155 from last Friday night to do abdominal muscle tear x1 up to now I have been a shrimp posture This "kanken 17"" laptop backpack" training is only half peppa pig video done X25 single will not work When the legs are not. And do not yeti cup holder lose weight in the short term can not see hope, tips broccoli when the water put Pandora Günstig Online Kaufen olive pandora jewelry disney sale clearance oil.
   practice the strength training two times a day 1.
 
   http://www.autotalk.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=5773&pid=134666&page=289&extra=page=1#pid134666
 
   http://jiamei.im/forum.php?mod=viewthread&tid=891006&pid=1018855&page=1&extra=#pid1018855
 
   http://www.dtok.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=62074&pid=209316&page=2&extra=page=1#pid209316
 
   http://v.niuguanyi.com/forum.php?mod=viewthread&tid=203440&pid=267285&page=6&extra=page=1#pid267285
 
   http://hot003.com/forum.php?mod=viewthread&tid=56&pid=132821&page=97&extra=page=1#pid132821
 
   http://toyotachr.com.tw/forum.php?mod=viewthread&tid=148468&pid=169658&page=1&extra=page=1#pid169658
 
   http://www.autotalk.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=2118&pid=134665&page=81&extra=page=1#pid134665
 
   http://www.jiafango.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3691&pid=98165&page=34&extra=page=1#pid98165
 
   http://shengamer.com/forum.php?mod=viewthread&tid=9&pid=84620&page=36&extra=page=1#pid84620
 
   http://www.ngmyt.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=760344&pid=838047&page=1&extra=page=1#pid838047
 
   http://www.dclub.cncalife.com/forum.php?mod=viewthread&tid=3&pid=855266&page=3170&extra=page=1#pid855266
 
   http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1091&pid=178188&page=528&extra=page=1#pid178188
 
   http://baby.care.tw-drupal.com/forum.php?mod=viewthread&tid=178717&pid=247524&page=1&extra=page=1#pid247524
 
   http://www.dtok.cn/forum.php?mod=viewthread&tid=110895&pid=209314&page=1&extra=page=1#pid209314
 
   http://bbs.junniuniu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=21035&pid=90894&page=43&extra=page=1#pid90894
خارج شده است
 

این صفحه در 0.309 ثانیه 26 نمایش داده شد.