انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

تو كساني كه دوستشان داري و كساني كه از آنها متنفري همگي جلوه هاي خداوند هستند، همين جمله كوتاه ميتواند تمام زندگيت را دگرگون سازد. لحظه اي كه فرد دريابد كه همه چيز يكي است عشق به خودي خود طلوع ميكند و این يعني تصوف

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: قدم دوم -به این باوررسیدیم که نیروی برترازخودمان می تواندسلامت عقل رابه مابازگرد  (دفعات بازدید: 18767 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

و باز هم تکرار عدم سلامت عقل  و اینکه ما بیماران الکلی و اعتیادی و یا هر انجمن دوازده قدمی دیگر ، از افکار  مشابه بیماری اسکیزوفرنیا و شیزو فرنیا رنج می بریم و نمی توانیم بطور واقع موقعیت  خود را به طور دقیق مانند هر انسان سالم و خارج از برنامه ببینیم و درک کنیم و از آن  موقعیت شاهکاری انسانی خلق کنیم . آری باز هم توهم و باز هم عدم سلامت عقل !من هنوز نمی توانم عاجز بودن  خودم را باور کنم . من هنوز به عواملی که باعث ایجاد عوامل هموابستگی در من می شود  آشنا نیستم و آنها را به طور دقیق نمی شناسم و به همین خاطر از آنها پرهیز نمی کنم  .من درگیر روابط بسیار ساده  انسانی که در عین حال برای من بیمار ، بسیار غیر معقولانه و پیچیده به نظر می رسد  ، می شوم که به راحتی می تواند تا مدتها و مدتها مرا درگیر خود کند و مرا از  شرایطی طبیعی که به سختی برای خودم ساخته بودم خارج نماید .من نمی توانستم و نمی توانم باور  کنم که قرار است تا آخر عمر یک سری کارها را دیگر انجام ندهم ولی یاد گرفتم که  امروز فقط آنها را انجام ندهم .من یاد گرفتم که نمی توانم  باور کنم که دچار عارضه ای به نام عدم سلامت عقل هستم ولی امروز می توانم حداقل با  کمک ابزار های بهبودی راهی برای خودم بیابم و آن راه را به شدت و سرعت تمام به  انجام برسانم و در آن مسیر نترسم که نیروی برتر جلسات همیشه حامی من است .به قول بیل :امروز هم روزهایی هست که حال  من خوب نیست ، ولی خدا رو شکر . قبلا سالها بود که حال خوشی نداشتم .من امروز به این نتیجه رسیدم  که تنها در صورتی می توانم با شما همراه و همیار باشم که قبول کرده باشم در این  جلسات من نیز مانند شما هستم ، با تمام کمبود هایی که در تمام شما می بینم ، با  تمام نواقصی که در شما وجود دارد و از همه مهمتر اینکه هیچکداممان بر هیچکداممان  ارجح تر نیستیم .امروز من تعریفم از نیروی برتر  ، نه تنها خوب و مهربان و با معرفت و هزاران هزار صفت خوب و نیکوی دیگر است که من  متوجه شده ام در ذات نیروی برترم هیچ صفت ناشایستی وجود ندارد وتنها نقطه ی قابل  اعتماد برای تمام نواقص و برای تمام کمبود های من است .(آمین)
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

نقل قول
بنابر این دومین گام نقطه عطفی  برای ما می باشد و می توانیم دارای هر عقیده ( منکر ، بی  اعتقاد و یا مومن سابق ) که هستیم در این قدم هم گام باشیم . فروتنی واقعی و فکر  باز ما را به سوی ایمان هدایت می کند و جلسات الکلی های گمنام ضامن آن می باشد که  خداوند سلامت عقل را به ما بازگرداند ، مشروط به آن که خود را با خدایی که درک می  کنیم انطباق دهیم . ص 36
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

سکوی تمام قدمها ، قدم اول است  و بعد از آن ستون ده قدم باقی مانده بروی قدم دوم بنا می شود. و این قدم مانند  تاجی درخشان بر تمام قدمهای دیگر احاطه دارد . ما هنوز تکلیف خودمان را با نیروی  برترمان نتوانسته ایم حل کنیم . اگر این مشکل برای یک معتاد و الکلی حل شود ، نور  در تمام زندگی او ساطع می شود و او مانند فرزند خدا بر روی زمین می تواند تا حکم  مرگ هم پیش برود . حکم مرگی که نقطه ممنوعه برای تمام اصحاب و خواص بوده است برای  او میسر می شود .در این انتها دوست دارم این  مطالب را تقدیم کنم به دوست بسیار عزیز و وارسته خودم سعید-ن ، زیرا که همره این  سوال را در مغز من روشن می کند که بین من و دوست مشترکمان و ایشان ، کدام یک از ما  به خداوند نزدیکتریم و معجزات خداوند را در زندگی شخصی مان دیده ایم . که در این  راستا ، چند نکته را از کتاب پایه و برداشتهایی که در کارگاه افسانه و اسکندر  انجام شده بود ، تقدیم کنم :ترجمه درست سرفصل There is a solution این است که : یک راه حل وجود دارد . نیاز است در رابطه با این  کتاب روحانی و تمام کتابهای پایه انجمن های دیگر این نکات را به خاطر داشته باشیم  :1 – که این کتاب ، فقط یک راه  حل ارائه می دهد .2 – و آن تنها ، و تنها ، راه  حل است و نه نجات . گاهی ما اشخاص دوازده قدمی فکر میکنیم که بدون پیمودن این راه  مخصوص که در هر انجمن ارائه می شود ، می توانند در جلسات نجات پیدا کرد ! این برای  یک زندگی با آرامش ، خوشبخت و پر ثمر چیزی دور تر از .اقعیت نمی تواند باشد . برای  به دست آوردن این راه حل باید این راه را پیمود .در کتابهای پایه ، تجربیات و  اطلاعات تواما عرضه شده است و می بایست برنامه مفیدی را به افرادی که مشکل مشروبخواری  دارند ارائه دهند . ( ص 51 ، پاراگراف 2 ، خط 2)          خوشبختانه راه حلی (  ترجمه دقیق ، یک راه حل است ) وجود دارد و لازمه توفیق در آن پا بر روی غرور  گذاشتن ، اعتراف به ضعفها و درون نگری است و با آنکه تقریبا هیچیک از ما علاقه ای  به رعایت این اصول نداشتیم اما شاهد تاثیر واقعی آن در زندگی دیگران بود ایم و به  مرور دریافتیم زندگی به آن صورتی که ما گذران می کردیم ، بیهوده و نافرجام بوده  است ، بنابراین وقتی کسانی که مشکل مشروبخواریشان حل شده بود پیشنهاد کمک کردند ،  پذیرفتیم ، زیرا کار دیگری برایمان نمانده بود ، مگر قدم گذاردن به راه معنوی ساده  ای که آنها پیش پایمان گذاردند . ما اکنون مقداری از بهشت را یافته ایم و به طرف  بعد چهارم پرتاب شده ایم ، بعدی که در خواب هم آنرا ندیده بودیم .[/color][/font][/color]          نکته مهم و بدون کم  و کاست این است که ما تجربه های روحانی عمیق و موثری داشته ایم ، این تجربه های  روحانی تمام نقطه نظرات و طرز تلقی ما را در مورد زندگی ، همنوعان و آفرینش کاملا  دگرگون (تغییر) کرده است . امروز هسته اصلی زندگی ما ، اعتماد کامل به  حضور آفریدگار در قلب و زندگی ماست و این خود به تنهایی معجزه (تغییر) ایست بزرگ .  خداوند در زندگی ما کارهایی کرده است (تغییر)   که ما خود هرگز قادر به انجامش نبوده ایم . اگر شدت بیماری شما به همان حدی  است که ما از آن رنج می برده ایم و به اعتقاد ما راه حل وسطی برایتان وجود ندارد (از  میان بر ها حاصلی نگرفتیم ). ما به جایی رسیده بودیم که [/font][/color].(56)[/color]زندگی برایمان طاقت فرسا شده  بود و از دست هیچکس هم کاری ساخته نبود . ما دو راه بیشتر نداشتیم ( بر سر دو راهی  رسیدیم )، یا باید از آن وضع غیر قابل تحمل را از مغز خود بیرون می راندیم و راهی  عاقبت دردناک خود می شدیم ( قدم یکم ) و یا اینکه کمک روحانی قبول می کردیم ( قدم  دوم ) . از آنجایی که تمایل باطنی در ما بود ، کمک روحانی را پذیرفتیم و آماده  شدیم تا در این راه قدم بگذاریم .( از ص 56 پاراگراف 3 تا ص 57)[/font]تنها شرطی که  وجود داشت تمایل به پذیرش نیرویی بالاتر از نیروی خودم بود . هیچ چیز دیگر  برای شروع کار لازم نبود . متوجه شدم که رشد و نمو من می توانداز همان نقطه  شروع شودو احتمال دارد بروی پایه ای از تمایل باطنی آنچیزی را که در دوستم  می دیدم در خود بسازم . ایا آنرا بدست خواهم آورد ؟ مسلما.          بدین ترتیب مجاب شدم که اگر مایل  باشم ، لطف خدا شامل حالمان خواهد شد . بالاخره چشمهایم گشوده شد ، احساساتم شگفت  و ایمان آوردم . نقاب غرور و تعصب از دیدگانم به زیر افتاد (تغییر) و دنیای  تازه ای در برابرم هویدا شد . (ص 44 پاراگراف 4 و 5)تجربه روحانیبه لغت تغییر توجه کنید !واژه تجربه روحانی و بیداری روحانی به  دفعات در کتاب آمده است . اگر در مطالعه کتاب دقیق شویم ، خواهیم دید تغییر شخصیت  لازم برای بهبودی از الکلیسم ، بطریق مختلفی در افراد بوجود آمده است .چاپ اول کتاب ما ، برای بسیاری  از خوانندگان این تصور را به وجود آورده بود که این تغییر شخصیتها یا تجرب های  روحانی باید به صورت یک تغییر و تبدیل ناگهانی و عظیم باشد اما  خوشبختانه این نتیجه گیری ها حقیقت ندارد .در فصلهای اولیه کتاب ، چندین  مورد از تغییر و تبدیل های انقلابی و ناگهانی تشریح شده است و با  آنکه منظور این نبوده است که یک چنین حالتی برای بهبودی لازم است اما بسیاری از  الکلی ها نتیجه گیری کرده اند که برای بهبودی لزوما باید یک تجربه روحانی ناگهانی  و خارق العاده به آنها دیت دهد و سریعا با تغییرات بزرگی در احساسات و طرز  تلقی آنها دنبال شود .با آنکه در میان هزاران الکلی  عضو جمعیت ما یک چنین تغییرات و تحولاتی مرتبا اتفاق می افتد اما  بهیچ وجه یک قاعده کلی و همگانی نیست و بیشتر اعضای ما بتجربه ای که دکتر ویلیام  جیمز (William  James) روانشناس آنرا "نوع آموزشی" نامیده است دست می یابد .  نوع آموزشی نوعی است که بمرور و به آهستگی در انسان بوجود می آید . بسیاری از  اوقات دوستان یک تازه وارد مدتها قبل از خود او متوجه تغییراتی که در او  پدید آمده است می شوند و تازه وارد هم بالاخره متوجه می شود که تغییرات اساسی  در واکنشهایش نسبت به زندگی پیدا شده است . اما عامل این تغییرات از وجود  خود به تنهایی نمی توانسته است سرچشمه گرفته باشد . نتیجه ای که غالبا ظرف چند ماه  از این طریق گرفته می شود ، بندرت ممکن است حتی پس از سالها تزکیه نفس ( ترجمه  دقیق عبارت Self  Disciplline – انضباط شخصی است ، نه تزکیه نفس ) انفرادی به دست  می آید . اعضای ما بجز چند استثنا عاقبت همگی متوجه می شوند که به یک سرچشمه نهایی  درونی دست یافته اند و این سرچشمه را به عنوان درک شخصی خود از یک نیروی مافوق  تشخیص می دهند ).اکثر ما فکر می کنیم آگاهی از  این نیروی برتر خمیره اصلی تجربه روحانی است ، اعضای مذهبی ما این حالت را  "خدا آگاهی " می نامند . بنا به تجربه ما ، هر الکلی که  بتواند صادقانه با مشکل خود روبرو شود ، قابل بهبودی است . مشروط بر آنکه دریچه  افکار خود را بر روی ایده های روحانی مسدود نکند . تنها چیزی که می تواند باعث  شکست ما شود انعطاف ناپذیری ( غیر قابل تغییر بودن ) و یا انکار مغرضانه  است .به نظر ما روحانی بودن این  برنامه نباید هیچ گونه اشکالی برای کسی به وجود آورد . تمایل ، روشن  بینی و صداقت ، اصول اولیه بهبودی هستند و برو برگرد ندارد . (  این اصول را در تمام موارد زندگی رعایت کرده ایم )."در زندگی ، اصلی وجود  دارد که مخالف هرگونه آگاهی است ، دلیلی علیه تمام دلایل است و انسان را در جهان  ابدی نگاه می دارد ، این اصل قصاص قبل از جنایت است" .هربرت  اسپنسر))Herbert Spencerامیدواریم که مطالب مهم تجربه  روحانی را متوجه شده باشید .1-      در خط اول متوجه می شویم که واژه تجربه  روحانی و بیداری روحانی یک چیز هستند ، یک واژه . پس هر دوی آنها ما را به همان  مقصد می رسانند .2-      فورا در خط دوم توصیف این تجربه یا  بیداری روحانی را می بینیم . تجربه یا بیداری روحانی چیست ؟ "تغییر شخصیت  لازم برای بهبودی از الکلیسم "3-      در پاراگراف دوم خط دوم این یکی بودن  تغییر شخصیت با تجربه روحانی واضحتر بیان شده است و نویسنده کتاب – بیل ، حتی از لغت  "یا" استفاده میکند . یعنی " تغییر شخصیتها یا تجربه های روحانی  " که معلوم می شود که آنها یک چیز هستند .4-      پس نتیجه می گیریم که تغییر شخصیت مطلب  مهم تجربه یا همان بیداری روحانی است . لطفا دقت کنید در این دو صفحه چند بار به  لغت تغییر و دیگر لغاتی که همان معنی را دارند اشاره شده است ( 14 بار ) . فکر  میکنیم که برای بیل مهم بوده که ما متوجه این مطلب مهم شویم.5-      توجه کنید که سه بار از ما می خواهد به  " تجربه روحانی " در صفحه 211 رجوع کنیم . حتما مهم است . در کتاب  انگلیسی بار اول می گوید : در تجربه روحانی کاملا توضیح داده شده . بار دوم می  گوید : برای تفضیل یا گسترش به تجربه روحانی رجوع کنید . بار سوم میگوید : خواهش  می کنیم حتما تجربه روحانی را بخوانید ![/color]دوست ما پرسید : " آیا هیچ استثنایی وجود دارد ؟ " دکتر  جواب داد "بلی" استثناء در مورد افرادی چون تو از قدیم بوده است . در  اطراف و اکناف گهگاهی دیده شده است که الکلی ها بحالتی دست یافته اند که بدان  تجربه عمیق روحانی می گویند . بنظر من این پدیده های نادر ، شگفت انگیزند . چنین  بنظر می رسید که احساسات این افراد دچار تغییرات و تبدیلات عظیمی می  شود ( تغییر ) ، ایده های ، طرز تلقی و احساساتی که زمانی محور اصلی زندگیشان  بوده است ناگهان به کناری رانده می شود و مجموعه کاملا جدیدی از مفاهیم و نیات در  وجود آنها شروع به جوانه زدن می کند (تغییر) . در واقع سعی من هم بوجود آوردن  مقداری از آن تغییر و تبدیل در احساسات تو بوده است . روش من در  مورد بسیاری از مردم موفقت آمیز بوده است ، اما با الکلی هایی چون تو تا کنون  توفیقی نداشته ام .  ( ص 58 پاراگراف 3 – دکتر یونگ)[/font]تا یک تحول اساسی روانی  (تغییر) در شخص به وجود نیاید ، امید چندانی به بهبودی او نمی توان داشت . ( ص 27 –  خط 12 )تقریبا در تمامی موارد ، اگر  قرار است این افراد زندگی جدیدی برای خود بیافرینند ، باید اساس ایده هایشان از یک  نیروی مافوق سرچشمه گرفته باشد . ( ص 26 – پاراگراف 2 ، خط 3) منکرین وجود خدا و بی اعتقادان  قدم 2 : به مرور ایمان آوردیم  که نیرویی مافوق می تواند سلامت عقل را به ما باز گرداند .ترجمه درست قدم دوم می گوید :به مرور به این " باور  " رسیدیم که نیرویی مافوق خودمان می تواند سلامت عقل را به ما باز گرداند .همانطور که در شروع جلسه گفتیم  ترجمه قدمها یا هر مطلب دیگری در کتاب هیچ اشکالی ندارد و خواهش می کنیم که اگر  تغییری در آنها می بینید راجع به آن موضع گیری نکنید و در سطح گروه آنرا مطرح  نکنید . دلیل این تغییرات و ترجمه صحیح تر این است که تازه واردان بتوانند قدم را  به سادگی درک کنند و آنرا بردارند .در انگلیسی اسم Belife به کار  رفته که معنی آن " باور " است ، نه Falth  که معنی آن " ایمان "  است .به این باور رسیدن :مطلبی که در قدم دوم در رابطه  با به باور رسیدن مهم است این است که برای داشتن ایمان تا حدی آگاهی لازم  است . ما در این مقطع از بهبودی ، هنوز تجربه شخصی لازم را نسبت به عملکرد نیروی  مافوق نداریم در نتیجه از توان بی حد و مرز خداوند ، آگاهی نداریم . در واقع ما  فقط از تازه وارد می خواهیم که بر حسب تجربه ما ، قدم یک خودش و آنچه در فصلهای  قبلی کتاب از طبیعت بیماری الکلیسم دستگیرش شده است ، به این باور برسد که حال که  نیروی انسانی نمی تواند در مورد الکلیسم کاری از پیش ببرد ، شاید نیروی مافوق  بتواند . ما از او فقط فکر باز می خواهیم .ما تا وقتی تجربه شخصی نداشته  باشیم ، هیچ وقت نمی توانیم با ایمان شروع کنیم . کتاب این مطلب را بسیار واضح  بیان می کند . بیل در این مورد تجربه زیادی کرده بود . زیرا اوایل ، وقتی به  الکلیی پیام می داد شدیدا به روی مساله ایمان پافشاری می کرد و به این دلیل نتیجه  چندانی نمی گرفت . پس او می نویسد :لازم بود از خود سوال کوچکی  بکنیم : "آیا من باور دارم که قدرتی بالاتر از قدرت من وجود دارد ؟ ایا من حتی  تمایلی به باور قدرتی مافوق قدرت خود دارم ؟ " بگذارید با تاکید به شما  اطمینان دهیم ، به مجردی که این شخص بتواند اقرار کند که اعتقاد دارد و یا می  خواهد که اعتقاد داشته باشد ، راهش آغاز شده است . در بین ما کرارا ثابت شده است  که بروی یک چنین بنیاد ساده ای ، ( سنگ بنای ساده ای – Cornerstone ) بنای روحانی فوق العاده محکمی می تواند بر پا شود .[/color]این مطلب برای ما مژده بزرگی  بود ، زیرا ما تصور می کردیم که اگر نتوانیم بسیاری از مطالبی را که باورشان مشکل  می نمود بصرف ایمان بپذیریم ، بهره ای از اصول روحانی هم برایمان امکان پذیر  نخواهد بود . وقتی مردم از معنویات صحبت می کردند ، همه ما آرزو می کردیم که ای  کاش بجای آنان بودیم و مطمئن بودیم که اگر ایمان آنها را می داشتیم کارمان درست می  شد اما نمی توانستیم اصول روحانی را حقیقتا و آنگونه که برای آنها واح و روشن بود  بپذیریم و بنا بر این وقتی دیافتیم که کارمان را می توان از مرحله ساده تری شروع  کرد ، خیالمان آسوده شد[/u][/color] . ( ص 78  پاراگراف 1 و 2 )[/font][/color]البته بعد از برداشتن قدم  دوم و دیگر قدمهای الکلیهای گمنام ، تجربه شخصی پیدا خواهیم کرد و بیشتر آگاه  خواهیم شد که پروردگار است که در تمام موارد می تواند نیروی ما باشد اگر در  جستجویش باشیم . در آن مقطع از تجربه خود یاد می گیریم که خیلی اوقات حتی وقتی  جواب مساله ای را نداریم ، اگر به خواست او عمل کنیم ، نتیجه خواهیم گرفت . در آن  مقطع دیگر به خداوند ایمان خواهیم داشت . اینها البته مطالبی است که در قدمهای  دیگر بررسی می کنیم . برای قدم دوم چیزی که لازم است باور است .[/font][/color]چرا نیروی مافوق لازم است :[/b][/font][/color]در بعضی مواقع ، الکلی  هیچگونه قدرت دفاع فکری موثری برای مقابله با اولین گیلاس مشروب در خود ندارد  و بجز مواردی استثنائی ، الکلی و یا هیچ انسان دیگری قادر نیست یک چنین  قدرت مقابله ای را در او ایجاد کند . قدرت دفاع او باید از یک نیروی مافوق  سرچشمه بگیرد . ( ص 73 پاراگراف آخر )[/font][/color]بیایید این باور غلط را که  خیلی اوقات در جلسات می شنویم کنار بگذاریم ، آنها می گویند : "اگر هوس مشروب  کنم ، به یاد این می افتم که از کجا آمده ام ... من کفم را سبز نگه می دارم ...  اگر هوس خوردن مشروب بکنم فیلم را تا آخرش بازی میکنم و یادم می آد آخر کار چقدر  بد بود و ..." اینها توصیه های خوبی هستند در صورتی که ما قدرت دفاع فکری  موثری در مقابل اولین گیلاس مشروب داشتیم . فراموش نکنیم معنی این پاراگراف این  است که : بعضی اوقات ممکن است یادم بیاید از کجا آمده ام ولی بعضی اوقات  ممکن است یادم نیاید . بعضی اوقات ممکن است کفم را سبز و تازه در فکرم نگه دارم ولی  بعضی اوقات ممکن است نتوانم . بعضی از اوقات ممکن است فیلمی را تا آخرش  بازی کنم ولی بعضی اوقات ممکن است فقط اول فیلم را ببینم . از همه  وحشتناکتر این است که نمی دانم آن اوقات کی هستند . اگر میدانستم کی دارای قدرت  دفاع فکری هستم ، در آن صورت کاملا عاجز نمی شدم . درسته ؟[/color][/font][/color]پس این پاراگراف به ما اطلاع  می دهد که برای اینکه من مشروب نخورم ، باید قدرتی مافوق خودم داشته باشم . آن  قدرت می تواند از من در مقابل گیلاس اول محافظت کند ، در صورتی که من گامهای  ساده دیگری را نیز بردارم .[/color][/font]فصل چهارم " منکران وجود  خدا " مطالب زیادی را به ما ارائه می کند تا بتوانیم قدم دوم را برداریم .  لطفا تمام این فصل را بخوانید .زمینه لازم برای برداشتن قدم  دوم : ( در صفحه 77 کتاب )-          ما می بایست تعصب را کنار بگذاریم .-          ما می بایست تمایل خود را در باور به  نبرویی برتر ابراز کنیم .[/color]به مجردی که تعصب را کنار گذاشتیم و فقط تمایل خود را در  باور نیروئی برتر از نیروی خود ابراز داشتیم . با آن که هضم و تشریح کامل این  نیرو که خداوند است برای هیچیک از ما میسر نبود اما حصول به نتایج از همان لحظه  برای ما آغاز شد . 0 ص 77 خط 11)[/font]-          [/color]ما می بایست درک خود را از نیروی برتر داشته باشیم .[/font][/color]ما کشف کردیم که لزومی ندارد درکی را که دیگران از خدا دارند برای  خود انتخاب کنیم و درک خود ما ، هر چقدر هم که ناقص باشد برای شروع برقراری  رابطه کافی است . ( ص 77 پاراگراف 1)[/font]-          ما می بایست به امکان وجود یک چنین  نیرویی اقرار کنیم .[/color]به مجرد اقرار به امکان وجود یک آفریدگار دانا و اینکه روح لایزالش  زیر بنای کل وجود است ، احساس داشتن قدرت و جها در درون ما شکل گرفت ،[/u][/color] البته لازم بود گامهای ساده دیگری نیز برداریم . (ص 77 ، پاراگراف  خط 3)[/font]-          ما می بایست صادقانه جویای این نیرو  باشیم .[/color]ما متوجه شدیم که خداوند شرط و شروط چندان مشکلی را برای جویندگان  خود نمی گذارند . از نظر ما قلمرو روحانی ، پهنه بی انتهایی است که هرگز انحصاری  نبوده و برای هیچ جویای صادقی ممنوع نیست . (ص 77 ، پاراگراف 2)[/font][/color]سوالات لازم برای برداشتن قدم دوم :[/b][/font]1 – آیا من باور دارم یا تمایل  دارم باور داشته باشم که نیرویی مافوق وجود دارد که مشکل مرا حل می کند ؟2 – آیا من درکی از آن نیرو  دارم که برای من مفهومی داشته باشد و کار کند ؟3 – آیا آن نیرو که کتاب به  دفعات خداوند خطابش می کند ، همه چیز است ... اگر نه هیچ چیز نیست ؟ در این نقطه  باید انتخاب کنیم .4 – این نیروی مافوق را کجا در  جستجویش باشیم ؟سوال 1 : لازم بود از خود سوال  کوچکی بکنیم " آیا من باور دارم که قدرتی بالاتر از قدرت من وجود دارد ؟  ایا من حتی تمایلی به باور قدرتی مافوق قدرت خود دارم ؟ " ( ص 78 ،  پاراگراف 1)سوال 2 : ما کشف کردیم که  لزومی ندارد درکی را که دیگران از خدا دارند برای خود انتخاب کنیم و درک خود ما  هر چقدر هم که ناقص باشد برای شروع برقراری رابطه کافی است ( ص 77 ، پاراگراف  1)سوال  3 : [/color]وقتی ما الکلی شدیم ، در اثر فشار شکننده  بحرانی که خود بجود آورده بودیم دیگر هیچ راه گریزی برایمان باقی نمانده بود و لازم  بود شجاعانه با این مساله ، که خدا یا هم همه چیز است و یا هیچ چیز نیست روبرو می  شدیم و باید انتخاب می کردیم که آیا خدا هست یا نیست ؟ (ص 83 ، پاراگراف 3)[/color][/font]سوال 4 : او همیشه حی وحاضراست  اما گاهی لازم است ، بی باکانه به جستجویش بر خیزیم . ( ص 85 ، پاراگراف 4  ، خط 3)اگر تصویری از نیروی برتر  ندارید که برای شما مفهوم داشته باشد ، صفحه های 77 و 78 ایده هایی به ما می دهد .  اینها تعدادی از لغاتی هستند که پیشکسوتان بکار می بردند :-          ذات والا-          نیرویی برتر-          نیرو-          آفریدگار دانا-          روح لایزال-          قدرت مافوق -          ( و  البته ) خداوند اینها نمونه هایی هستند که در  این چند صفحه آمده ، شما می توانید از اینها یا هر توصیف دیگری که برای شما مفهوم  دارد استفاده کنید . بخاطر داشته باشید که درک خود شما هر چقدر هم که ناقص باشد  برای شروع برقراری ارتباط کافی است . مهم است که درک شما باشد .برداشتن قدم دوم :ببینیم چه کسانی آماده اند  قسمت اول قدم دو را بردارند ؟ لطفا اشخاصی که قدم یک را برداشته اند به پا بیاستند  . من این سوال را از شما می کنم . لطفا با یک آره یا نه جواب بدهیم :آیا من باور دارم که قدرتی  بالاتر از قدرت من وجود دارد ؟ آیا من حتی تمایلی به باور قدرتی که مافوق قدرت خود  دارم ؟انتخاب قدم دوم :حالا که ما 1) باور داریم یا  تمایل داریم باور داشته باشیم و 2) درک خود را از خداوند داریم ، باید موضوعی را  که خیلی ها آنرا "انتخاب قدم دوم " می نامند مورد توجه قرار دهیم :[/color]وقتی ما الکلی شدیم ، در اثر  فشار شکننده بحرانی که خود بجود آورده بودیم دیگر هیچ راه گریزی برایمان باقی  نمانده بود و لازم بود شجاعانه با این مساله ، که خدا یا هم همه چیز است و یا  هیچ چیز نیست روبرو می شدیم و باید انتخاب می کردیم که آیا خدا هست یا نیست ؟  ( ص 83 – پاراگراف 4)[/font][/color]بگذارید به هر دو طرف این  قضیه نگاه کنیم ، اگر آنچه این کتاب به ما می گوید و تجربه هزاران نفر که بهبود  یافته اند را قبول داریم ، ما می توانیم به این سوال به راحتی جواب مثبت بدهیم .  ولی اگر نگدارید به آنطرف قضیه نگاه کنیم – اگر فکر می کنیم که داوند هیچ چیزی در  زندگی ما نیست و او جزئی از زندگی ما محسوب نمی شود ، در این صورت ، از اینجا  جلوتر نمی توانیم برویم و اگر کمبود قدرت مشکل اصلی ما است ، اکنون بیشتر از همیشه  به او نیازمندیم .[/font][/color]آیا آماده ام که پیش بروم ؟  من که هستم ![/font][/color]کجا در جستجویش باشیم :[/b][/color][/b][/font]آخرین چیزی که لازم است به آن  در این قدم توجه کنیم این است که خداوند را کجا پیدا کنیم .اول باید بدانیم که خداوند  گم نشده بود و فقط تعصب و باور های کهنه سد راه ما شده بودند .گذشته از ناتوانی ظاهری ما در  پذیرش مطالب به صرف ایمان ، دریافتیم لجاجت ، حساسیت و تعصب بی دلیل موانع  دیگری بودند که مرتبا راه ما سد می کردند . ( ص 78 پاراگراف آخر ) ما نمی بایست خداوند را پیدا  کنیم ، میبایست در جستجویش باشیم .[/color]ما متوجه شدیم که خداوند شرط و شروط چندان مشکلی را برای جویندگان  خود نمی گذارند . از نظر ما قلمرو روحانی ، پهنه بی انتهایی است که هرگز انحصاری  نبوده و برای هیچ جویای صادقی ممنوع نیست . ( ص 77 ، پاراگراف آخر)[/font]حال جواب این سوال که کجا در  جستجویش باشیم ، در صفحه 85 است :ما  در واقع فقط خودمان را گول می زدیم ، [size=0pt][/color]زیرا در  ته وجود هر زن ، مرد و یا کودکی ، یک ایده بنیادی از خداوند وجود دارد[/size][size=0pt][/color] . اگر چه ممکن است این احساس در اثر مصائب ، غرور و یا پرستش چیز  های دیگر مبهم و تاریک شده باشد اما به هر حال به یک شکلی وجود دارد . ایمان به یک  نیروی مافوق و نمایش معجزات این نیرو در زندگی انسانها ، حقایقی است به قدمت خود  انسانها .[/size][size=0pt][/color][/size][size=0pt][/color]            [/size]ما بالاخره  متوجه شدیم درست به همان اندازه که احساسمان نسبت به یک رفیق ، جزئی از وجود ما می  باشد و با آنکه او همیشه حی و حاظر است اما گاه لازم است بی باکانه به جستجویش  برخیزیم . وجود او همانقدر حقیقت دارد که وجود خود ما دارد و ما این واقعیت با  شکوه را در عمق وجود خودپیدا کردیم . از نظر ما این فقط آنجاست که می توان او را  یافت ، برای ما آنگونه بوده است . ( ص 85 ، پاراگراف 3 و 4)[size=0pt][/color]            [/size]حالا ما می دانیم  که خدا را کجا خواهیم یافت ، در عمق وجودمان[size=0pt][/color]آخر این فصل داستان مردی است  که مشکل مشروبخواریش ناپدید می شود و خداوند سلامت عقل را به او باز می گرداند .  کتاب در صفحه 87 می گوید :[/size][/color]اسم این بجز معجزه شفا چه چیز دیگری می توان گذاشت؟ گو اینکه عوامل  آن بسیارند : جبر زمان و شرایط ،(قدم یک – درد ،عجز و حقارت تجربه مشروبخوریش )  آمادگی اعتقاد را در او بوجود آورد و او نیز خاضعانه خود را به دست آفریدگاری که  درک می نمود سپرد . ( قدم دوم و سوم ) . (ص 87 پاراگراف 1)[/color]این شخص قدمهای یک ، دو ، سه را برداشت .[/font][/color]سلامت عقل همگی ما هم به همان ترتیب به لطف خدا باز سازی شده  است . اتفاق که برای دوست ما افتاد یک مکاشفه و آگاهی ناگهانی و یکباره بود  ( به صورت تجربه روحانی ناگهانی که بیل در بیمارستان داشت ) لیکن برای بعضی از ما  این تجربه به آهستگی و به مرور حاصل می شود . ( به صورت بیداری روحانی از  نوع آموزشی که در آخر کتاب در تجربه روحانی نوشته شده ) . اما به هر حال ، خداوند  به تمامی آنها که صادقانه در جستجویش بوده اند رخ گشوده است .[/color]او وقتی چهره خود را به ما نشان داد که خود را در نزدیکش قرار داده  بودیم[/color] ( ص 87 پاراگراف 2 و3)[/font][size=0pt]قدم 2 : به مرور ایمان  آوردیم که نیرویی مافوق می تواند سلامت عقل را به ما بازگرداند .[/size][/font][size=0pt][/color]به اشخاصی که قدم دوم را  برداشتند تبریک می گوییم .[/size][/color]او وقتی چهره خود  را به ما نشان داد که خود را در نزدیکش قرار داده بودیم[/color] ( ص 87 خط آخر)[/font]ما اکنون دو قدم اول برنامه  بهبودی را برداشته ایم و برای اینکه خداوند چهره خود را به ما نشان دهد ، باید خود  را در نزدیکش قرار دهیم ، یعنی برویم به قدم سوم.
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

به عنوان مرور کرد قدم دوم تا  اینجای کار ، متن قدم دوم هموابستگان گمنام را جهت یادآوری مجدد این قدم متذکر می  شوم . باشد که بر دل نشیند !قدم دومما به این باور رسیدیم که یک  قدرت مافوق می تواند سلامت عقل را به ما بازگرداند.با شرکت در جلسات و گوش دادن  به مشارکت افراد و آنان که از آرامش خاصی برخوردا هستند، به باور می رسیم.توضیحات دیگران، در مورد رابطه  با یک قدرت برتر را می شنویم. در می یابیم که افرادی که رابطه ی صادقانه و منظمی  با این قدرت را دارند و آن را حفظ می کنند، افراد آرام و موفقی هستند. آنچه را که  در جست و جویش هستیم، یعنی بهبودی را تجربه می کنیم، زیرا ما اعضاء یک برنامه ی  دوازده قدیمی و دوازده سنتی هستیم، کشف و حس این قدرت به عهده ی هر یک از ما  واگذار شده است. هر کس با درک و هوش خودش آن را کشف می کند، برای اولین بار در  زندگی حق انتخاب پیدا می کنیم، این احساس صادقانه را در سر می پرورانیم که چیزی  وجود دارد که می تواند، آنچه را که خودمان نمی توانیم پیدا کنیم، برایمان انجام  دهد. برگرداندن سلامت عقل.در این برنامه، با کمک دیگران  (افراد قدیمی انجمن) روشن تر به جهان اطراف نگریستن است.در قدم دوم یک حقیقت را خوب در  می یابیم:با رفتارهای خود باعث تخریب  احساس و زندگی خودمان شده ایم، مهم نیست که این رفتارها چقدر خیرخواهانه باشد یا  نه، باور کردیم که احمق بودیم، با خودمان بد کردیم، هنگامی که این رفتارها بی  اختیار انجام می شد، همان طور هرگونه اعتقاد در مورد این که خودمان می توانیم آن  را کنترل و درست کنیم، نیز احمقانه می باشد.«تکرار یک عمل اشتباه و انتظار  یک نتیجه ی متفاوت، دیوانگی است»گاهی اوقات صادق بودن با  خودمان دردناک تر از صداقت با دیگران است. ولی پاداش این کار بسیار خوب و نتیجه  بخش است.هنگامی به این باور می رسیم که  اعتماد و اطمینان ساده ی پیشنهاد شده در این قدم را بپذیریم. بذر انسانیت در ما  جوانه می زند، اعتماد به نفس ایجاد شده با پذیرش ناتوانی و عجزمان در قدم یک،  پرورش می یابد.با تمایل به داشتن یک قدرت  برتر مثبت و حقیقی، احساس آزادی و امیدواری را تجربه می کنیم و در این منطقه می  باشد که باور و اعتقاد ما آشکار می شود.گزیده ای از یادداشت ها، در  قدم دومدر قدم یک، با تلاش برای ظاهر  شدن در نقش خدا، نقص و عیب های خود را در می یابیم.می آموزیم که چگونه به دیگران  اجازه می دادیم تا خدای ما باشند. در می یابیم که باید به خودمان و افرادی که به  آنها قدرت داده ایم کمک کنیم.با این کار، آماده می شویم تا  اعتقاد به یک قدرت برتر از خودمان را تقویت کنیم، قدرتی که بهبودی و سلامت  عقل  ما را باز می گرداند.در قدم دوم، این عقیده را  ایجاد و تقویت می کنیم.برای آن دسته از ما که قدرت  برتر را درک نمی کنیم یا نمی شناسیم، رابطه ی جدید و فوق العاده با راهنما و  دوستان بهبودی را آغاز می کنیم. برای آنان که با یک قدرت برتر ارتباط داشته اند،  این قدم کمک می کند تا زمینه های ضعف خود را با تمرین کردن، تقویت کنیم.از طریق کارکرد در اولین قدم  می آموزیم که به عنوان یک کودک اغلب برای کمک خداوند تسبیح و ذکر او را بر زبان  جاری سازیم.اما نسبت به پیام ها بی توجه  بودیم یا ارتباط مان ضعیف و کم رنگ بود ولی با این حال دعاهای خود را به خاطر  داریم، حس می کردیم ویژگی های این قدرت در زندگی ما اغلب غیر قابل دسترس بود، چود  در سردرگمی و دلبستگی های کودکانه خود غرق بودیم.اکنون به عنوان یک بزرگسال (با  احساس کودک آسیب دیده) تلاش می کنیم آن شرایط را رها کنیم و خود را تنها در روابط،  بزرگسالی که با روشن بینی به احساسات خود در این مرحله دست رد به پیشنهادها می  زنیم.خودمان متوجه هستیم و می دانیم  که در این مرحله، لجبازی و مخالفت خاص کودکی را هنوز هم داریم. تصمیم می گیریم با  اعتماد به راهنما و گروه راه جدیدی را هموار کنیم.ما چیزی برای باختن نداریم!نیایش با خدا را ادامه می  دهیم، اما تا از رفتارمان و از افرادی که ذهن ما را مشغول کرده اند، خود را رها  نکرده ایم، هیچ چیز تغییر پیدا نمی کند.برای دست یافتن به آن، آرامش،  امیدواری و احساس هویت و ارزشمندی را به خود هدیه می دهیم. تا وقتی که بهبودی را در دیگران  جست و جو می کنیم، احساس بی ارزشی و حقارتمان بیش تر می شود، زیرا فلسفه ی انسانیت  به ما اجازه نمی دهد که قدرت برتر خودمان باشیم، یا این قدرت را به دیگران دهیم.یادمان باشد که این کار امکان  ندارد چرا که، اگر امکان داشت وضعیت ما چنین نبود.ما در انجمن انتخاب های محدودی  داریم و تمایل داشتن به انجام کاری تنها یکی از این انتخاب هاست که به ما آزادی،  قدرت و آرامشی را می دهد که به شدت به آن نیاز داریم.برخی از ما که به کودا آمده  ایم قبلا یک خدای دوست داشتنی را باور داشتیم. ممکن بوده است در سختی های زندگی  حضور عاشقانه ی خداوند را احساس نمی کردیم فکر می کردیم او ما را دوست ندارد، یا  باور کرده بودیم که خداوند در مواقع حساس ما را رها کرده است.گاهی اوقات شرمساری و احساس  گناه در اثر رفتارهای گذشته باعث می شود که باور کنیم برای تضمین درخواست از عشق و  حضور خداوند، به اندازه ی کافی خوب نیستیم.برخی از ما برداشت اندکی از یک  قدرت برتر داریم، یا تصویری از قدرت برتر نداریم، یا ممکن است برداشت خود از  خداوند را به فراموشی سپرده باشیم یا رها کرده باشیم.بررسی فصل اول و دوم کمک می  کند تا مفهوم قدرت برتر را روشن سازیم. ویژگی های شخصیتی قدرت برترمان، در دوران  کودکی ممکن است مشابه با اشخاص مورد اطمینان ما باشد. گاهی اوقات ممکن است خداوند،  برایمان مثل یک رهبر معنوی باشد، یکی از اعضای خانواده یا دوست قدیمی، یا یک فرد،  ساختن تصورات و رویایی باشد، که برایمان آرامش بخش است، مفید است که لیستی از  ویژگی های شخصیتی و ویژگی هایی که یک قدرت برتر باید داشته باشد که با آن ارتباط  داریم یا مایل هستیم ارتباط داشته باشیم تهیه نماییم.این امر به ما کمک می کند که  تعیین کنیم که ویژگی های شخصیتی که از سوء استفاده کنندگان اولیه ی ما بوده است را  ندارد.برای درک بهتر این مفاهیم با  سایر افرادی که در کودا هستند صحبت می کنیم و از تجربیات آنها بهره مند می گردیم.برخی  افراد طبیعت، جهان یا گروهی را به عنوان تصویر  قدرت برترشان بر می گزینند.بعضی اعتقاد به قدرت برتر و  عقاید مذهبی را گزینش می کنند.بعضی از نو با زیربنای درست  آغاز می کنند و تصویر آن را تقویت و تمرین می کنند.می آموزیم که آنها چگونه درست  مانند ما تلاش می کردند و اغلب علی رغم تردیدها و ترسهایشان معجزات خداوند را در  زندگی و رابطه ی خود با خداوند و سایرین را تجربه می کرده اند.از تجربیات معنوی آنها و چگونگی  تأثیر خداوند در زندگی هایشان حتی هنگام بی توجهی آنها به حضور خداوند از انرژی  جاری در برنامه بهره مندند.به ما می آموزند که چگونه  زندگی یشان از طریق ایمان و مداخله ی الهی متحول گشته است و گاهی اوقات در  رویارویی با شرایط بسیار سخت و تهدید آمیز زندگی توسط خداوند کمک و هدایت شده اند.  اعتقاد و باور به یک قدرت برتر برای برخی از افراد دشوار است، زیرا این امر به  مفهوم رهایی از ترس های توهم آمیز می باشد.بعضی می ترسند که نترسند!باور کردن در برنامه یعنی  معتقد بودن و تمایل به این باور که قدرتی برتر از خودمان می تواند آنچه را که قادر  نیستیم انجام دهیم را برایمان انجام دهد.[size=0pt]به  یاد می آوریم که در قدم دوم تنها از ما خواسته شد که باور کنیم یا تمایل به باور  داشته باشیم که قدرتی برتر از خودمان قادر است سلامت عقل را به ما بازگرداند.[/size][size=0pt]لازم  نیست که به خدای شخصی، مذهب یا مفهوم معنوی فرد دیگری معتقد باشیم.[/size][size=0pt]قدرت  برتر ما باید احساس خوب و مطمئنی نسبت به ما داشته باشد. قدرت برترمان باید یکی از  گزینش ها و مفاهیمی باشد که آن را درک می کنیم.[/size][size=0pt]با  اعتقاد به این رابطه ی دوباره آغاز شده یا تازه ایجاد شده، آرامش و احساس امیدواری  تازه ای را حس می کنیم.[/size][size=0pt]دیگر  لازم نیست که خود یا سایرین را کنترل کنیم یا از آنها فرار کنیم. در ابتدا به  منظور به دست آوردن اقتدار و آرامش لازم برای حفظ بهبودی و سرزنده نگه داشتن خود  در این رابطه، حرکت به جلو را آغاز می کنیم.[/size][size=0pt]در  قدم دوم، باور و اعتقاد تازه و پذیرش مسئولیت را تجربه می کنیم. خداوند قادر به هر  کاری می باشد ولی به بعضی از کارها مداخله نمی کند به خصوص دست یافتن به بهبودی را  به عهده ی خودمان قرار داده و تنها این خود ما هستیم که حرکت و نقش خود را ایفا می  کنیم.[/size][size=0pt]هر  روز باید تلاش کنیم که رابطه ی خود با قدرت برترمان را از نو آغاز و تقویت کنیم،  تجربیات، رشد و امیدواری تازه مستحکم شده ی خود را با سایر هم دردان در میان می  گذاریم.[/size][size=0pt]اکنون  به کمک و باور یک قدرت برتر دوست داشتنی آماده شروع کردن قدم سوم هستیم.[/size][size=0pt] [/size]
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

قبل از اینکه این برداشت را به  پایان برسانم دوست دارم که این قطعه را از کتاب آبی کودا در اینجا متذکر شوم :مفهوم خودمان از نیروي برتر.خیلی از ما به ادیان و مذاهـب متشکل معتقدیم و اصول یا مبحثی را در مورد خدا یا نیروی برتر یاد گرفته ایم . برخی از ما امیدوارند که احساس شرمندگی خود را با انجام یک عمل درستکارانه منتفی و درست کنند . حتی یک رابطه تازه ، تحت کنترل ، آمیخته به عقاید مذهـبی ، در حالیکه هـمه این اعمال برای این منظور کافی نیست . انگیزه ما ممکن است که از روی درستی و پاکدامنی باشد ، ولی ما هـنوز از نظر احساسی ، مقید افرادی هـستیم که با ما بدرفتاری کرده اند ، یا ما را مورد قضاوت قرار داده اند )اسارت و سواس فکری) خلاء ما عمیق تر از آنی هـست که به این راحتی ها از آن خلاص شویم ! هـمه ما به آن افراد دوران کودکی مان وصل هـستیم . آنها به مرور نیروی برتر از ما می شوند و فکر ما را به خودشان اختصاص خواهـند داد ، بعضی از ما منکر وجود خدا شده ایم و یا بی دینی هـستیم . برای بعضی از ما مذاهـب متشکل و مورد نظر ، شاید یاد آور یک خدای بدرفتار و مستبد برای ما باشند . بعضی از ما ممکن است از دست نیروی برتر خود برای تجارب منفی و بلاهایی که متحمل شده ایم عصبانی باشیم ، یا ممکن است که دریابیم که سالهاست از او عصبانی بوده ایم بدون اینکه خودمان بدانیم ارتباط درستی با او از روی عشق نداریم . برخی باور داریم که سزاوار عشق یا بخشش خداوند نیستیم .با تمام اینها ما باید از خود بپرسیم : " آیا من در حال کارکردن روی یک رابطه امن ، سالم ، و مبتنی بر عشق با نیروی برتر ، خودم ، و دیگران هـستم ؟ " اکثر اوقات جواب هـمه ما منفی است . ترس و شرمندگی ما ، ما را وادار می کند که بطریق غیر منصفانه ای با نیروی برترمان بصورت مخرب رفتار کنیم .هـرجا که مسیر عادی زندگیمان توسط وابستگی ما بریده می شد ، می رفتیم ، ولی به مقصد و منظور خودمان که هـمان آرامش و امنیت باشد نمی رسیدیم ، تا جایی که در یافتیم که چاره ای جز این نداریم که یک نیروی برتر از خود را به کمک بگیریم ، یکی که بتواند سلامت عقل ما و اداره زندگی آشفته ما را به ما باز گرداند . برای رسیدن به این منظور و برای ادامه این بهـبودی ما باید حاضر باشیم که در باب این اقدام مقداری منصفانه و غیر مغرضانه تفکر و رفتار کنیم .اگر ما نیروی برتری را قبلا تجربه نکرده ایم ، مفهـوم ما در مورد یک موجود مطمئن و مهـربان است که می تواند در ما شروع به شکل گرفتن بکند . اگر در حال حاضر رابطه ای با خدا داریم ، می توانیم به تقویت آن کوشش کنیم . برخلاف باور های نادرست گذشته مان ، می توانیم به ساختن یک زیر بنای معنوی و روحانی در برنامه بهـبودی خود بپردازیم .
« آخرين ويرايش: 08 سپتامبر 2013، 11:59:26 am توسط رضا - بیل »
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

xy5uitk7m

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 180
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • uvw144
Hero bent waistline _637
« پاسخ #50 : 13 آوریل 2016، 02:33:19 am »

All eyes looked at the clock Su Yi long face, frowning: "is not eat bad belly?" Su Zhong said: "the emperor,tn requin pas cher, I am fine,goyard pas cher, may just run anxious point." Long Yi still worried, simply let the Telford sent to please wind Nan, while pulling the bell Su went to the hall of mental cultivation. The clock with dragon pulled Su Yi,hogan outlet, the heart also feel strange. He had never been in such a situation before running. In the morning,supra pas cher, he and Yi dine,nike tn requin soldes, eat nor what problem,goyard soldes, not to mention see Long Yi's appearance,scarpe hogan uomo, or full of vim and vigor. He carefully recalled just this situation, only that some familiar and very strange. Long Yi of the clock Sula to Yangxin hall, directly to the clock early in a chair,hogan olympia outlet, pour a cup of tea that bell Su gargle.Related Articls:

Su

Select 8 articles on father's story _1

In this regard, some analysts have pointed out that, from the bank's profit model, the current concept of private banks are anxious to fry up there is a risk. A concept lost certainly going through stock valuation regression, which shares the concept of cash may not be able to stride forward singing militant songs.
خارج شده است

gvhl84zxi

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 241
    • cde427
We don't go too far!
« پاسخ #51 : 16 آوریل 2016، 06:27:45 am »

is so hot. So deep so deep.
 you usually just for the sake of others,golden goose scarpe donna, never to care about their own.
 go and you say a grandpa I love you, you know what?

to grandpa some of the words.
 I'm going to put all the things that are going to and you say the.
;
 grandpa I miss you, I miss you very much // 
 did not repay you. Not too much,scarpe hogan outlet,
 can forget the past happiness. Grandpa, I have not done enough for your grandson,
, I haven't had enough of your grandson,
 like the habit of general, repeat,scarpe hogan outlet, repeat the.
 I am very happy, because we have each other. Familiar with the.
;
We don't go too far!
 I have not been to take care of you. To give you buy delicious, to honor your old man!
 no one has ever understood me, only you give me my good days.
 we are together,hogan outlet online, the days together, bit by bit,
 now is not you or the old appearance,
 is your illness you or be careless with.
&nbsp,tn pas cher;
;
 you will not forget me, will not forget you have me, I have you,
 Grandpa, we are all the same. Is that a happy.
 now you have gone to heaven,
 a place where there is no sadness. Usually the most love to laugh at you,
!
 I can bear to come when you leave!!
 again here at a time like you,
 is also love to play. You love to drink the drink Black Tea,
 Grandpa,golden goose saldi, please do not go too far.
 now you walk alone, leave me. Have you ever thought about me,
 because someday I will go back to see your.
 grandpa is not you will be my love for me,air max pas cher. For my tears.
 this is the first few days and nights,
;
Grandpa

;
.
 when I am very helpless,

only yesterday was too short,hogan sito ufficiale. We can't change the enjoyment of tomorrow.
Related Articls:

Raise your chin, don't cry, d

_2.

I am not. What kind of person

Today, after my grandmother died many years ago, the miss and memory and how is full of my heart. If I could have a little grandmother's blood in my body, it would be a lucky thing to do. Great grandmother and deep eyes, there is always a country woman less some peaceful and noble; her beautiful face even in the last years still has a beautiful profile.
خارج شده است

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 257
    • abc094
The word 3S lady cited dissatisfaction with the ol
« پاسخ #52 : 16 آوریل 2016، 10:06:02 pm »

Has upset China its young female population by labelling those who fail to marry by the time they are as 27'left over woman'.

Environmen

remember once I wrote a diary (called the search for happiness

Nine nine

Because of this, the imperial court transferred him to the central government from being the perfect of the Donghai Prefectu Re to being a commander in charge of the appointment and dismissal of the local officials.
خارج شده است

gqg8eob9g

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 285
    • efg174
The fifth chapter of the moon (Zi Yue)
« پاسخ #53 : 18 آوریل 2016، 02:59:18 pm »

The fifth chapter of "the moon" (Zi Yue)
The fifth grade primary school

;
< p > you to the train station, huge crowds of people, but also to the corner, Yang Wentao said: "I have bought a train ticket, go!" He is really fun, even to think of where to buy the ticket, and according to the above! China Ningxia.
;
 Bai Guo Lin: Luo Xuelian
 came 7 days to myself! Really busy,goyard prix, "call, call, call bark...." What is flying in the light? It is strange, but it is winter,hogan outlet, it may be the wind! Everybody thinks so. "Ah ---" what sound, a hotel came to scream, we have just arrived, there is a strange thing, the month Jasmine anxiously pulled Li Jiyue's clothes: "look, that is... Oh, yes, only to see the image of purple group, Li Jiyue,scarpe hogan outlet, image reconstruction, BOG!" Everyone image transformation, see, is a hotel Ziqi steaming, dream on their Qi said: "must be purple moon, fast account to see." Well, on the third floor, saw few visitors actually lying on the ground, head and unborn purple moon, rotating in a circle, not good,scarpe hogan outlet, we can only destroy it. The only way they run, catch, "six ring meteor fist!" Who, "pa! A purple moon was broken! Like the sound of glass! Is a teenage boy, handsome very,hogan outlet online, bright black eyes and silver hair,chaussure air jordan soldes, head also a meniscus sign,hogan outlet online, however, is the silver moon, the guardians is golden, it is strange, he helped us a favor. Li Jiyue to whether these: "jasmine, transformation of physical bog!" Did not think of really have the transformation of physical and Li Jiyue meniscus also become the silver, in general in Wonderland, "my heart, dream on the heart, unlock, days flow Sanhua! Ah - "heaven and earth in color," pa! - pa!" All broken,air max tn pas cher, these bad moon, bad people, three people woke up, has become very dirty, like the scum of society, can not do other, blame their own body and mind, ah, finally completed, the boys did not see, continue to play! Never mind what......
 this semester finally finished! Guardian is tired, not a purple month, have received so many difficulties, the dream is a leisurely pace, but also play a game of adventure! The shuttle in the high streets and back lanes all day, looking for the "moon witch", can not be so good! The last guardian of the meeting opened, summer vacation we decided to go camping together, ok! Install luggage?
        <
Related Articls:

Small shrimp

The journe

Qiandao Lake play

They often say bad things about the United States, often think of some dirty means to trap her. I and the feelings of the · are all of them are destroyed by these people. We quarrel is caused by their mischief. The situation of that day is deeply impressed on my heart.
خارج شده است

fgh0z1tersx

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
    • ijk085
Thank you, ever let me love you
« پاسخ #54 : 20 آوریل 2016، 10:06:34 am »

walked for a long time in memory,golden goose saldi, you still look so clear,scarpe hogan online, but why my heart will ache! Originally you occupy my whole youth.
 and read the past, that piece of white sails floating away to sea, who came to Hangzhou? Thin memory,golden goose outlet, who is it? I can't keep up with you,hogan sito ufficiale, or you don't ever pay attention to me. So you go so simply, not a little bit of nostalgia.
 is the youth of the inside is lonely, or lonely filled with the whole youth,hogan roma outlet, so we have the pain of youth and love. Thank you, had appeared in my life! Also thank you,air max pas cher, let me love!
 once time has fled away leisurely, belong to us once. Time is one of the most cruel things, because it will slowly kill everything, even the old exchange solemn vows and pledges. At the same time,tn requin pas cher, it is also the best healing medicine, one day it will heal all wounds.
 time is always inadvertently passed from our fingertips. We can take only memories, including the sad and beautiful past. It always takes some pain that we always need some scars that The imprint is engraved on my heart.,air max 95 pas cher, we are too young.
Related Articles:

Missing is a kind of pain that can breathe.

An interesting game

To think of a friend

Review horse when the original, I just for the first time is carefully read the relevant content of the Marxism and the opportunity to learn Marxist philosophy, in terms of my knowledge level, I think his philosophy is in line with the objective law. This has aroused my interest in Marxism.
خارج شده است

dhuk89mll

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 239
    • klm412
< p > sources told the "First Financial Daily" said, the Shanghai municipal gove
« پاسخ #55 : 22 آوریل 2016، 07:40:26 pm »

from asset management to capital operation
 "Avenir Hotel and real estate assets will also be stripped out of the international group." The source said, the first batch should have the equity plan come in. There is a draw, there must be a row in the." < >
< p > sources told the "First Financial Daily" said, the Shanghai municipal government requirements Shanghai Guosheng group and Shanghai International Group,air max femme pas cher, the two reported their scheme, "according to the plan submitted to decide between the two should get what equity transfer".
< p > "on Saturday at Shanghai Guosheng group and the Shanghai International Group to the Shanghai leadership report on state-owned mobile platform scheme, two group is may no longer continue to original state owned industries and state-owned financial position, but disrupted the original business and equity relationships,goyard paris, between the two not quite possible is the relationship between competition, but each have emphasize particularly on. "The source said.
< p > last month, the Shanghai municipal government just send a local asset management company (AMC) licence for the Shanghai state owned companies, the company possible future focuses on making good use of the licence, undertake local city commercial banks and local financing platform of the non-performing assets.
Shanghai state owned mobile platform launched in Guo Sheng, the new mission of International
< p > "daily of the first finance and economics" from close to Shanghai City,hogan outlet online, the SASAC office was informed that Shanghai is likely to start two state-owned capital flow platform of Shanghai International Group Co., Ltd. (hereinafter referred to as the "Shanghai International Group), Shanghai Guosheng Group Co., Ltd. (hereinafter referred to as the" Shanghai Guosheng group), two group companies will change the past asset management business model, and to equity as a link to the operation of the Shanghai Municipal State owned assets supervision and Administration Commission's capital.
< p > reporter learned that Shanghai International Group will retain its originally to equity operations as a subsidiary company of industry: Shanghai state owned asset management Co., Ltd. (hereinafter referred to as the "Shanghai state owned assets operation company), Shanghai International Group, the asset management company (hereinafter referred to as international group,scarpe hogan outlet, the asset management company"), Shanghai International Group is located in the two companies in Hong Kong. Four industry fund management company, race collar capital investment, and investment in Gimpo, Ruili investment will be retained.
< p > "assets set aside to equity rowed in" from asset management to capital operation changes the core content of operating assets is expected to release platform company; ownership,nike tn pas cher, especially the overall listed companies equity of enterprises is expected to be included.
< p > Shanghai Guosheng group and Shanghai International Group, formerly the Shanghai state owned assets mobile platform, now give the location variable for the platform of capital flow. One word,scarpe hogan outlet, it indicates that the two group companies will usher in significant changes in the asset and business model of the future.
< p > currently, Shanghai International Group's securities in Shanghai,hogan sito ufficiale, Shanghai International Trust Co., Ltd. (hereinafter referred to as Shanghai Trust ") has during the run-up to the new ownership,golden goose mid star, were expected to be with Shanghai International Group's Guotai Junan and Shanghai Pudong Development Bank acquisition. The Shanghai securities and Guotai Junan financial holding group, banking financial holding group corresponding to Shanghai Pudong Development bank.

Related Articles:

Public net

Spider ser

However, some industry insiders pointed out that the FTA is often used to promote the growth of exports, while China ROK FTA negotiations in the car is not included in the tariff reduction is unexpected. On the other hand, China and South Korea free trade agreement was signed, the Korean shipbuilding industry by the impact is expected to be very little.
خارج شده است

vbb5c4rqp

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 193
    • bcd204
My self portrait _11111111110
« پاسخ #56 : 23 آوریل 2016، 08:24:25 pm »

<
My self portrait
 appearance: face, hair and long with brown. Look like a monkey in the sun, and dad almost. Tall and thin.
 advantages: good spoken English, not picky, save. Sprint speed,nike tn pas cher, if you do not believe, a certificate of honor to. Standing long jump is currently the highest discipline is 170 cm. I also like to say that the cross talk, often with the classmate Lu Cong said.
 wish: after serious, consciously learning, lay a good foundation of culture. Grow up to be scientists,sac goyard pas cher, explore the mysteries.
 culture: just over half of the third grade primary school.
 disadvantages: I have the disadvantages of much more than the advantages of. My writing is not correct, do homework slowly,hogan outlet online, the teacher wrong, the teacher earnestly. I go out. The two-day trip,golden goose sneakers, hat in the room closet didn't take, broken flashlight, foot was injured,hogan roma online, two months, also is not good. Before I was the captain, and later turned into a small captain, and now I have not even a bar. Why? Because I am in the back, back to the bottom third. The mid-term examination did not test well, Grandpa said what also refused to buy me model. Mom and dad sometimes beaten me, but I turned to forget, I don't mind wrong? I don't think so.
 comment: eating people always think of table delicacies from land and sea, some wild dishes, because fresh. Writing is the same, pay attention to the layout, select material. If for a moment, there is no way to start,tn requin pas cher, rather choose different wording, it can also write an article,goyard soldes, but also to feel unique. What Chen children in accordance with the "name, s..e..x......" order to give their exchange a "self portrait". Clear and appropriate, accurate and vivid and humorous language.
 hobbies: model,hogan outlet, science, case detection, sports, etc..
 Name: Ho Chen - Dragon incarnation.
 spent 10 years.
Related Articls:

My little secret _2

Guoan bid

My teacher, _11111111111111111111111111

In the second half, the Chinese team but also a threat to the defence of Uruguay, Feng Renliang from the left attack several times to create opportunities and we defender Lugano repeatedly in the defense by breaking the opponent.
خارج شده است

gdf8e7nert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 242
    • fgh902
The loneliness of love is no one can resolve
« پاسخ #57 : 24 آوریل 2016، 12:37:29 am »

& nbsp; & nbsp; & nbsp; in the vast sea of faces,hogan outlet online, perhaps inadvertently you find your soul mate, then resolve your heart lonely and the loneliness of love. Love and loneliness can not be resolved, unless meet bosom friend love, just meet bosom friend really very difficult.
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; unless you hit the right key to open, this key is the soul of a bosom friend, love partner, before did not encounter the right key and suffered a so-called love, wounded or hurt others will become the inevitable.
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; the so-called "bosom friend" may also be unequal, as in life you can treat a person as his best friend, but the other is not necessarily to you as a best friend, the so-called bosom friend may exist as one-way may, also like you very, very much in love with a person, but the other party may not really loves you. A one-way one-way > as a bosom friend
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; each people have love in their hearts, just such a person exists, but it is your so-called fate is not found,air max 95 france, the same everyone also have their own so-called knot,air max 95 pas cher, like the heart is a lock on the door as refused to open easily. < p
      in the boundless sea,nike tn pas cher, there is a margin of people are hard to meet,tn requin pas cher, not to mention a margin concert people? Just like that people either have been missed you, or you have not met, or you have thought encountered, and the results in imperceptible in and lost each other.
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; perhaps you already no longer seek so-called bosom friend, maybe you don't think that human you exist,chaussure air jordan pas cher, in this can be said to a large and small small world, even with a large population, but can be we can really saying is the bosom friend of the people has several? Not to mention the specific concert can be in love.
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; but, if encountered real bosom friend love, if you really have to find a bosom friend love. How can you will lose each other? If the loss is enough to explain the fate is not enough.
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; sometimes,tn pas cher, a man rushed through the life, until die may not meet your soul mate,scarpe hogan online, there is no way to sense that heart collision and mutual appreciation and bring spiritual shock.
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; not encountered in the object of your love before may have let you hurt, or you've hurt others, then this love this love end really is as the, sometimes it seems they will never be able to love or feel the love and he missed, want carefully to come actually otherwise.
Related Articles:

Teachers'

Do it in p

Years slip away from the quiet

Away from their homeland in the drifting journey, exotic city lights reflects my lonely feelings, facing the free lands is unaccompanied helpless, even even the language of illogical, the most exciting is to suddenly heard someone in the crowd said accent in the street. I know a person to a strange country, home in the heart is no longer the anchorage but an inn. I have the hope of life, the pursuit of life are pouring to the journey of wandering.
خارج شده است

yzmj38mbl

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 220
    • uvw451
Wu Lei suffered a downturn in 5 games scoring fly kick out depressed (Figure) -
« پاسخ #58 : 28 آوریل 2016، 02:19:11 pm »

< p > on the offensive end can not find the feeling, Wu Lei can only be on the defensive end to vent their frustration,hogan rebel outlet, competition in the 72nd minute, other players Li Wenbo scramble for a down the earth, but he is stopping the occasion, Wu Lei is obliquely blaze, with a fly kick action to get steals. However, this is a time is bound to cause a foul tackle, Wu Lei to escape a booking is a lucky. The zhanba, Wu Lei tragic encounter 5 wheel goal drought, and last season before the League 8 rounds, Wu Lei is 5 goals,hogan outlet, this season only three goals.
< p > Phoenix sports news the first Super 8 rounds of Shanghai Derby ended in a draw. Hong Kong won the team history PK green of the first integral, but for Wu Lei, the game is bitter, the game, he still failed to find shooting boots,goyard pas cher, continuous 5 rounds of matches, Wu Lei suffered a goal drought embarrassment, and he could only fly kick this action to vent his frustration.
 (Rooney)
< p > in Super League debut season, Wu Lei play very perfect, against Shen Xin,hogan outlet, Taida and can match, he three staged a hat trick, shocked the whole Super League,hogan outlet online, after the end of the season, he with 15 goals become native striker Wang, Hong Kong can gain a firm foothold in the Super League, which is the same with the reputation of China "Maradona" Wu Lei is closely related to, and in Shanghai, Wu Lei on the pound for pound star.
Wu Lei suffered a downturn in 5 games scoring fly kick out depressed (Figure) | Wu Lei | Hong Kong _ Phoenix Sports

Wu Lei
< p > after the opening, Wu Lei break desire is very strong, the 8th minute, he used a long-range threat Geng Xiaofeng guarded the goal, but green goalkeeper courageously saved the ball. The surprise is that it turned out to be the Wu Lei game only one shot,nike tn requin soldes, in 90 minutes, Wu Lei completed 19 passes, which only 14 feet in place, while he is good at extraordinary, but the field he only completed the breakthrough success, the only bright spot is the success of the 4 steals.
< p > this at the beginning of the season, Wu Lei play is still good, in the first three rounds of the game, he scored three goals,tn pas cher, showing impressive efficiency goals, but from the beginning of the fourth round clash against national security, the state of Wu Lei began to decline, only in the game against Asia and Thailand sent a assists and goals are awkward to zero. The game against the green, Wu Lei break the goal uncultivated land of great opportunity, not just because the main floor combat,nike tn pas cher, but because of the current team green already abjection.
Related Articls:

Vingada ca

God of war

Whether it is from the squad beat or from Perspective of stroke gimmick, ambition white cross Years War of Hubei TV seems to not let "poaching" Wu Mo sorrow, finish the combination of teachers and students love with Taiwan across the years. When the "voice" of commercial speech may be due to the combination of price and then break the ceiling.
خارج شده است

fnzcbq06t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 209
    • def884
9 year old boy to pull his hair before the start of the school and parents to se
« پاسخ #59 : 29 آوریل 2016، 06:59:31 pm »

these two days, to Chen Yuyan here to see a doctor is similar to the small patients, more school-age children, also to pull the hair of the girls are mostly, and the children will pull the eyebrows, eyelashes >
 so, they came to the Zhejiang Province Traditional Chinese Medical Hospital of Pediatrics, found Chen Yuyan chief physician. Chen Yuyan is provincial children's psychological health of the committee vice chairman, see the child, inquire the circumstance, she knew the cause probably lies in the separation anxiety.
 separation anxiety for him to suffer from
< p > today is the primary school in Hangzhou City school day, province hospital of traditional Chinese Medicine Department of Pediatrics chief physician Chen Yuyan said, such a child recently she connected to met the three. Before and after school, if the child appears to pull hair, frequent toilets and other abnormal behavior, parents must be vigilant, the child may have psychological problems.
< p > "child head, sides and back part of skull have patches of alopecia areata,scarpe hogan olympia, looks like is was suffering from a skin disease, we quickly took him to the go to the Hospital dermatologist." Every day my mother said,bottes ugg france, recently this period of time with a lot of medicine, the child's hair is not long out. Asked the reason, the child is not willing to speak with a low head. Or later, the husband and wife two careful observation, only to find that every day's hair,hogan outlet, is pulled out of his own.
 before and after the school age children are most likely to worry
 "it's going to start soon. The last few days, I've had 3 small children." Chen Yuyan said, like every day such behavior, which belongs to the children's mental illness a, and some can be manifested as disorder of neural frequent micturition, sleep disorders, emotional disorders. She told every day, hair pulling pain, appearance is not good-looking,nike tn pas cher, really help, by playing sandbags or skipping instead of playing the game can change the compulsive behavior.
 see the end of the winter vacation, every day and will go back to school in Sichuan, every day the hair is not only no more up, on the contrary, take off more. In the face of an anxious mother, a doctor in the Department of Dermatology recommendations: or to look at the Department of pediatrics or psychological bar.
 every day is a typical "little birds", pull the hair, because they know and their parents will be separated, resulting in anxiety and tension, with the pull of the behavior of the hair to ease their pressure. Ask every day, parents, Chen Yuyan found that the child had previously had twitch disease, appeared in the blink of an eye, shoulders,nike tn pas cher, and now suffering from the habit and impulse control disorders, there has been the symptoms of hair pulling.
 every day in primary school grade three, parents usually work in Hangzhou, his hometown in Sichuan and grandmother life. Every day the character is very lonely, do not love to speak,scarpe hogan outlet, before the new year,louboutin soldes, when parents pick up their children home, suddenly found that the child's hair, a lot less. One asked the child's grandmother, just know that six months ago, the emergence of such a situation.
 watched the winter vacation is about to finish, 9 years old, but every day by their parents from Hangzhou to Sichuan to see a doctor. Originally, every day has a thick head of hair, now patches of alopecia areata,scarpe hogan outlet, every day my mother said, before the kids to see a dermatologist, painted a lot of drugs, also do not see the change for the better, and later it was discovered that hair is to be every day I pulled out.
Related Articls:

The former president of Brazi

A popular

Carter was

It is worth noting that the current railway sector requires all 12306 users in December 3 to complete a two-way verification of the phone, not in the specified time to complete the verification of the user may not be able to purchase through the network. But for the specific remedy to miss the user's verification, the railway sector is still in the study.
خارج شده است

این صفحه در 0.253 ثانیه 26 نمایش داده شد.