انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

به خدا نگوئيد چه مشكلات بزرگي داريد
به مشكلات بگوئيد چه خداي بزرگي داريد!ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سئوال دوم مفهوم نهم  (دفعات بازدید: 261 بار)

rasool

 • مدیر انجمن
 • کاربر نیمه فعال
 • *****
 • امتیاز: +92/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 461
سئوال دوم مفهوم نهم
« : 06 اوت 2013، 12:55:26 pm »

2- در گروه، ناحيه، يا منطقه شما يك عضو چگونه مي تواند نظر خود را در مورد يك موضوع يا تصميم خدماتي ابراز كند؟

در گروه با شركت در جلسات اداري و بلند كردن دست و گرفتن وقت از گرداننده و عنوان كردن موضوع و با راي وجدان گروه بصورت مستقيم و در كميته شهري از طريق نماينده يا اعضاي كميته ايده و نظر خود و گروه  را بصورت غير مستقيم ابراز مي كنيم و در ناحيه نيز به همين شكل مي باشد با درميان گذاشتن نظر خود با رابطين مي تواند نظر خود را به ناحيه و منطقه اعلام كنيم  و در تصميم گيري شركت كنيم (البته زماني كه موارد پيچيده و زمان كم باشدوح  بصورت كتبي هم مي توانيم انجام دهيم) ودر منطقه نيز از طريق فكس كردن موضوعات به دفتر مركزي، اينترنت، پيام بهبودي، خبرنامه، مجلات انجمن از محلي تا جهاني. *ولي مفهوم نهم به ما يادآوري مي كند اكثر اعضا به گونه اي متفاوت فكرمي كنند پس بايد افكار خود را رك و راست درمسائل خدماتي به زبان بياوريم ولي نه اينكه يك مخالف دائمي باشيم و نظر خود را با احترام و آرامش و بي قضاوت و مسئولانه در چهارچوب اصول عنوان كنيم فقط افكار و وجدان خود را با ديگران اعضا در ميان مي گذاريم و تمام جوانب را در نظر مي گيريم و نظر خود را القا نمي كنيم.

خارج شده است
دوست داشتن دل می خواهد نه دلیل

idh9bhe4u

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 270
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • qrs631
Ke Zhendong Jaycee Chan claims to be husband and w
« پاسخ #1 : 30 آوریل 2016، 07:11:09 pm »

Jaycee Chan Bering so straight dew once together on Valentine's day Berlin Chan too much to handle. See ciqingcijing xiena quickly reminded the real progenitor Name: "you two how,nike tn pas cher, too inseparable, @ Jaycee Chan,golden goose saldi, do you still remember the Daming Lake @ Chen Bolin?" Jaycee Chan is also busy explaining that Berlin Chan is a good brother, "the wife can not change the brothers ah ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha! "This is a born!!" Ke Zhendong Dong Yi mad lady "broke into one, and that Jaycee Chan's brother or do. Berlin Chan was Ke Zhendong and Jaycee Chan's jokes made a laugh.
< p > Jaycee Chan and Chen Bo Lin relationship Shendu everyone is obvious,golden goose outlet, this year's Valentine's day, two people also spend the memorable moments, and in the Sina microblogging drying on the two "intimate photo, now Jaycee" faithless "take 90 Taiwan new idol Ke Zhendong, two people are microblogging claiming to be husband and wife,nike tn pas cher, and drying out according to the" husband and wife ", so that side of the Na hurriedly remind Jaycee he and Chen Bolin.
< br / > the in those years, we catch up with the girl just in Hong Kong Awards won the best on both sides of the Taiwan Straits Chinese Film Award, starring Ke Zhendong still stay in Hong Kong to play,hogan outlet, and Jaycee date dinner,bottes ugg pas cher, April 18 to 20 minutes 02 Ke Zhendong in Sina microblogging drying out of the Jaycee's photo, so unforgettable night,hogan outlet online, two people choose to have dinner with, Ke Zhendong also said with a smile they both the husband and wife each week fixed to dinner, and said go to Taiwan next time Jaycee Chan for his treat the. Ke Zhendong is the one night in Hongkong left a lot of love,tn pas cher, Jaycee Chan also joked, Ke Zhendong is his wife.
Ke Zhendong Jaycee Chan claims to be husband and wife Sheenah Berlin Chan abandoned you
 Jaycee Chan Ke Zhendong Berlin Chan has a love interaction (photo source: micro-blog screenshot)
Table
Related Articls:
 
 
   Oliver Twist Oliver - Chapter 24
 
   Six reasons for the escape in
 
   Zheng Wei
 
 
    Everyone had just seen a coach like that; it was in front of five hundred, two hundred, one hundred, and finally they caught up with him, but not his friend. Once, a single carriage crossed by two horses are galloping four wheeled carriage. "Ah!" Cavalcanti heart to himself said, "if I have the carriage, the two horses good running horses, especially, the carriage with the passport, that's OK!
خارج شده است

dhuk89mll

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 239
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • klm412
Queen Chen Shengcheng did not deliver goufugui do
« پاسخ #2 : 04 ژوئن 2016، 08:26:38 pm »

,hogan outlet
Queen Chen Shengcheng did not deliver "goufugui do not forget to kill Wu Guang | visiting childhood friend | Chen
Core tip:
 made Zhang Chu king Chen Sheng, in front of rich power, no longer goufugui, do not forget. The first is to kill to visit their childhood partners, followed by people not only listen to the killing, all centrifugal.
 talked about here, but also mentioned Chen Sheng, Wu Guang. As a commander, if there is no knowledge of hindsight, controlling the operation, it is difficult to control such a large and rapid rise of the forces and participate in various factions,occhiali ray ban wayfarer, all characters will be for the sake of their own interests, intrigue, deception to get the infighting and the uprising will be always accompany. This is not their nature born, but long in their bones.
 has always been Chinese wolidou, large scale, cruel as the world rare talent waste. People tend to simply put it into the national incorrigbility, yes, it seems to be some people's sin.
< p > many vigorous peasant uprising, more often than not planted in the river waves, but capsized in internecine struggle and cannibalism small cloacae. A great many of the peasant uprising, nearly twenty leaders died of murder or murder, resulting in a failed uprising.
< p > Chu Han throne for five years struggle (ad first 207 to 202 years), led by Xiang Yu,tenis asics outlet, Jianghuai rebel and led by Liu Bang, Shandong, Northern Jiangsu, the rebel happen infighting. Due to the violence to aggression, after eliminating the common enemy of the Qin Dynasty, involving redistribution of power. This time, they two brothers not sit down and calmly discussions and consultations, to find a reasonable solution to the dispute, CO founding the road, but with the force as the backing, the winner and loser bandits. So the powerful seize Jiangshan sajik, advocating violence, the largest selection of is all a peasant rebellion and basic behavior criterion. Foreign so, so it is also the the hundreds of strength, conspiracy talk infighting has become an inevitable law of the power struggle. Liu Bangli's surname after eradication of kings,hogan outlet, the >
 very sorry,new balance 574 outlet, the first person to eat crab last end was killed by the crab.
 did king Zhang Chu Chen Sheng, in front of rich power, no longer goufugui, do not forget. The first is to kill to visit their childhood partners, followed by people not only listen to the killing, all centrifugal. Soon, Zhou Wen defeated Qin Qin players chapter Hanzhi hand, Shirupozhu, all the way to the East,scarpe hogan outlet, Chen approximation. No one will be available at the end of the road, Chen fled, the city under the father (now Anhui Guoyang southeast) was killed by his own driver Zhuang jia. Since the founding of the people's Republic of China, Zhang Chu Sheng, in the rapidly expanding forces,air max pas cher, no organization and preparation of thought, also does not have the talent and ability to prepare, soon in competing warlords in oblivion, is the inevitable outcome.
 in the past dynasties, few peasants revolt to solidarity, consistent from beginning to end,golden goose mid star, go through thick and thin together, stand together through storm and stress. While the infighting seems to be the rule, always accompanied by the rise and fall of their course. Many times, this behavior determines the outcome of the war and the fate of the farmers.
The old
Related Articles:
 
 
   Yanan rect
 
   Why is Mao Zedong 1975 to Den
 
   Who will b
 
 
   This person is good, we have a good relationship. Mao Zedong behind his hands, slowly walked forward, you said, he will be against me? Yang Chengwu did not have a positive answer, roundabout way: the army of the old comrades are with you to do the revolution, they have feelings for you. Mao Zedong said with deep feeling: Yes ah!
خارج شده است
 

این صفحه در 0.111 ثانیه 29 نمایش داده شد.