انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اندکی دوست بدار ، اما طولانی
زیرا ارزش آن به مقدارش نیست ، به استمرار آن است .

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سالي كه گذشت چگونه بودم ؟  (دفعات بازدید: 3626 بار)

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
سالي كه گذشت چگونه بودم ؟
« : 14 مارس 2013، 09:44:30 pm »

سلام دوستان  ...در آخرين روزهاي سال 91 هستيم ..و اكثرا اين سوال را از خودمان داريم كه اين سال چگونه گذشت ؟
بعنوان تراز ساليانه و نگاهي به عملكردمان  ميتوانيم  شكر گذار باشيم  و براي سال آينده برنامه ريزي كنيم و هدف تعيين كنيم .....

دوستان اگر تمايل داريد تجربيات خودرا اينجا قرار دهيد تا استفاده كنيم ... :rose:
« آخرين ويرايش: 14 مارس 2013، 09:50:04 pm توسط narges »
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

حوا

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 29
  • به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را.....
پاسخ : سالي كه گذشت چگونه بودم ؟
« پاسخ #1 : 17 مارس 2013، 01:26:29 am »

من از نیروی برترم ممنونم بخاطر موفقیت های چشمگیرم. تغیرات اساسی داشتم. یکسال دیگه تونستم پاک باشمو درست زندگی کنم.
تجربیات زیادی بدست اوردم . نیروی برترمو بهتر شناختم. سپردنو تمرین کردم. اهدافی رو که تو لیست پارسالم بود و دنبال کردم و به موفقیت رسیدم.
در کل سال مفیدی داشتم و این احساس من و منو امیدوارترم میکنه.
امیدوارم سال جدید برای همه عالی باشه.
شاد باشید و پیروز. :love:
خارج شده است
سکوت میکنم...
نه اینکه دردی نیست;
گلویی نمانده برای فریاد!!!

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #2 : 17 مارس 2013، 08:16:39 am »

امسال سال خوبی بود
سالی بود که نگرشی جدید نسبت به خودم و دوازده قدم پیدا کردم
امسال راهنمام بهتر و بیشتر به موضع من آشنا شد
امسال تونستم راحت تر با قدم ششم و هفتم کنار بیام و دیدگاهی بهتر نسبت به خودم پیدا کردم
دوستان بهبودی جدیدی پیدا کردم
به رهجوهام نزدیک تر شدم و تونستم بهتر و راحت تر باونها باشم
نواقص اونها رو دیدم و نقصهای خودم رو فهمیدم
درک کردم که بهبودی مساله ای ساده است ، من استاد پیچیده کردن مسائلم
تونستم برای خودم وقت بزارم و ....
روند بهبودی صداقت و اعتماده که هنوز تلاشم برای صداقت کافی نیست و برای اعتماد کمی با شک و تردید جلو می آم
برای همه سال آینده رو پر بار و پر برکت می خواهم
دوست دارم که این تکه از کتاب فقط برای امروز رو که مربوط به انجمن معتادان گمنامه و ربطی به این موضوع داره رو براتون تو این قسمت بزارم
.
.

شهامت واقعی 27 اسفند

«کسانی که در این مواقع موفق میشوند شهامتی از خود نشان میدهند که مال خودشان نیست.»

کتاب پایه

v
  قبل از آمدن به انجمن بسیاری از ما تصور میکردیم صرفاً به این خاطر شجاع هستیم که تا به حال ترس را تجربه نکردهایم. همه احساسات خود را که ترس هم در میان آنها بود، تخدیر کرده بودیم تا خود را متقاعد کنیم که افرادی قوی و شجاع هستیم و تحت هیچ شرایطی شکست نمیخوریم.
اما یافتن شهامت در مصرف مواد، ارتباطی با شیوه زندگی امروز ما ندارد. در حالی که پاک هستیم و در بهبودی به سر میبریم، گاهیاوقات باید احساس ترس داشته باشیم. وقتی برای اولین بار احساس ترس به ما دست میدهد، ممکن است تصور کنیم که ترسو هستیم. چون فردی که آن سوی خط تلفن قرار دارد ممکن است ما را درک نکند، از برداشتن تلفن میترسیم. از درخواست راهنمایی از افراد دیگر میترسیم، چون ممکن است درخواست ما رد کنند. از پیدا کردن شغل میترسیم. از داشتن صداقت با دوستان خود میترسیم. اما همه این ترسها طبیعی و حتی سالم هستند. آنچه سالم نیست این است که اجازه دهیم ترس بر ما غلبه کند. 
وقتی به ترس خود اجازه میدهیم که رشد ما را متوقف کند، شکست خواهیم خورد. شهامت واقعی، فقدان ترس نیست، بلکه تمایل به مقابله با ترس است.

v

فقط برای امروز: من شجاعت به خرج خواهم داد. وقتی میترسم ، کاری را انجام میدهم که برای رشد در بهبودی لازم است

« آخرين ويرايش: 17 مارس 2013، 08:17:54 am توسط رضا - بیل »
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

شمین

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 49
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #3 : 17 مارس 2013، 11:55:15 am »

سلام
امسال هم سال خوبی برای من بود ،خداروشکر
 اتفاق مهمی که تو این سال برام افتاد آشنایی من با این انجمن بود ،اتفاق مهمتری که برام افتاد اینکه با خودم دوست شدم و این برای من مثل یک معجزه بود
این چندماه آخر خیلی سختی کشیدم ولی آخرش شیرین بود ،این سختی برای من رشد بود و پوست انداختم و از این بابت به خودم تبریک میگم.
به خیلی از اهدافم نرسیدم ولی ناراحتش نیستم چون که الان یاد گرفتم انعطاف پذیر باشم و بیشتر تلاش کنم ،
یاد گرفتم واسه مسائلی که باهاشون روبرو میشم واسش راه حل پیدا کنم نه اینکه مسئله رو پاک کنم یا انکارش کنم.
و از انجمن(آقارضا) به خاطر آگاهی های که بهم داد سپاسگزارم.
خارج شده است

ایمان

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 14
  • مائیم که از باده ی بی جام خوشیم
« پاسخ #4 : 27 مارس 2013، 02:08:01 am »

سلام،امیدوارم سال خوبی رو شروع کرده باشید و انتهای این سال خوشایندتر از سال قبل باشه واستون
روز آخر سال با خودم خلوت کردم و مشغول مکتوب کردن ترازنامه سالیانه م شدم. جالب بود
شخصیت من نقطه های شکست رو خیلی بزرگ نشون میداد و به همین خاطر نقاط مثبتم تحت تأثیر یک رویه تکراری معتادگونه مخفی میشدن و معمولا از طرف خودم نادیده گرفته میشدن.
من توی سالی که گذشت تونستم اون ارتباط نسبی که دنبالش بودم رو با رهجوهام بدست بیارم که بتونم از کمک اونا هم تو بهبودی بهره ببرم.بعضی قسمتهای مخفی که بعنوان توانایی شخصیتی بدست آوردم رو تا اندازه ای تونستم بارور کنم،خدمات،شرکت در جلسات و بعضأ فعالانه شرکت کردن در مباحث خدماتی،ارتباط سالمتر با اجتماع.
هر چند به خیلی از ایده آلهام نرسیدم اما توی پذیرفتن اراده ی خداوند کمی بیشتر موفق بودم.
از خدای مهربون تقاضا دارم به شما دوستای خوبم و تمامی همدردام و تمامی انسانها و به من هم نظر لطفی کنع ، شاید که امسال با پیشامدهاش بسیار متفاوت از هر سال دیگه ای باشه
دوستتون دارم
"خدایا به روحم جلا بده و به قلبم صیغل"
پاینده باشید

خارج شده است

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #5 : 27 مارس 2013، 10:04:15 pm »

براي من سالي كه گذشت اتفاقاتي هم به همراه داشت كه طبيعي بودند ...مهم اين بود كه عملكرد من و واكنش ام در برابر اتفاقات چگونه بود ..و چقدر توي بيماري و چقدر در مسير بهبودي بودم ...با اينكه  همواره در انجمن خدمت داشتم و  سعي ميكردم كه عملكرد داشته باشم ..ولي باز هم ساده لوحي كردم و به بيمارم اعتماد كردم كلي خسارت مالي بمن وارد شد ..كلي انرژي به هدر دادم و 3 ماه به درد سر افتادم ....براي صدمين بار يك اشتباه را تكرار كردم . اميدوارم سال جديد ديگه اشتباهي را تكرار نكنم ....
  راهنماي جديد گرفتم و تماسم را با راهنما بيشتر كردم ...فهميدم كه من بايد روشن بين باشم و راههاي جديد را امتحان كنم ...
 خدا را شكر سالي كه گذشت رابطه ام با خودم بهتر شد و در نتيجه آرامش بيشتري نسبت به قبل داشتم ..
 فهميدم كه من به اندازه بغل دستي ام ميدانم نه بيشتر ...و هنوز اول راهم ....مسير طولاني ست و نياز به يك برنامه ريزي دارم ..
 نياز به يك تسليمي عميق دارم . نياز به قدم 1 _ 2 _ و 3 دارم ...

دعا ميكنم كه سال جديد براي همگي شما  بهترين سال باشه ....
« آخرين ويرايش: 27 مارس 2013، 10:12:40 pm توسط narges »
خارج شده است

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #6 : 02 مارس 2014، 04:31:16 pm »

سلام دوستان  ...در آخرين روزهاي سال 91 هستيم ..و اكثرا اين سوال را از خودمان داريم كه اين سال چگونه گذشت ؟
بعنوان تراز ساليانه و نگاهي به عملكردمان  ميتوانيم  شكر گذار باشيم  و براي سال آينده برنامه ريزي كنيم و هدف تعيين كنيم .....

دوستان اگر تمايل داريد تجربيات خودرا اينجا قرار دهيد تا استفاده كنيم ... :rose:

بياييد از سال 92 بنويسيم ....
« آخرين ويرايش: 02 مارس 2014، 04:33:39 pm توسط narges »
خارج شده است

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #7 : 15 مارس 2014، 12:50:52 pm »

سلام دوستان ...آخرين روزهاي سال 92 هستيم و خدا را شكر ميكنم  به رشدي رسيدم كه خودم را ملزم ميدونم نگاهي به عملكرد سالي كه گذشت داشته باشم ....
 با اينكه از ديدن اشتباهاتم متاثر ميشم ..از اعتماد بيجا و زيادي  و  خود آزاري  بعدش متعجب  ميشوم  . از ديدن  ضعف ايمانم و ضعف در سپردن بخدا حالم بد ميشود .  ولي نهايا يك تعهد در برابر بهبوديم ايجاد ميشود و راهي براي بهبودي را جستجو ميكنم .. سعي ميكنم كه اشتباهات قبل را تكرار نكنم و هدف تعيين كنم .
 سال 92 براي من سالي بود كه پر از دانش شدم  ولي عملكردم هيچ بود ...دعا و مراقبه  ، شكر وو سپاسگزاريم كم بود ...خدمتم در انجمن گاهي بصورت افراطي بود ..كه الان متعادل شده ..
  از خدا ميخواهم كه سالي كه  در آستانه اش هستيم را  برايم سالي پر بار ..آرام و متعادل رقم بزنه ..سالي  همراه با عملكرد ..سالي پر از عشق و اميد ، ايمان و اعتماد و عشق بخودش رقم بزنه براي شما دوستان  هم بهترينها را رقم بزنه ... :rose:سال نو پيشاپيش بر همه شما عزيزان مبارك باد  :rose: :love: :rose:

« آخرين ويرايش: 15 مارس 2014، 09:58:42 pm توسط sedighe »
خارج شده است

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #8 : 18 مارس 2014، 06:03:07 pm »

خدا را شكر ميكنم بابت سالي كه گذشت ..سالي كه من در مسير بهبودي بودم و با انچه كه در توانم بود سعي كردم در جهت مثبت قدم بردارم ..سعي كردم به ديگران و انجمن خسارت نزنم . سعي كردم  مشكلاتم را به مشاركت بگذارم و از ديگران كمك بگيرم و.. سعي كردم و ميكنم كه هر چه بيشتر با خودم صادق باشم . سعي كردم با هر روحيه اي كه دارم چه شاد و چه غمگين با خداوند رابطه برقرار كنم .. نه مثل قبل كه فقط در بروز مشكلات به سراغ خدا ميرفتم ..
  هر سال مسئوليت فردي من بيشتر ميشه .. براي همين ، برنامه اي براي سال آينده خودم تدارك ديدم كه به ياري خدا به اجرا بگذارم . نه اينكه فكرم مشغول بشه و سخت بگيرم : براي اينكه به زندگيم جهت بدهم و نقشي كه در زندگي دارم را درست ايفاء كنم ...

از تمامي كساني كه سال گذشته معلم من بودن ، عشق و احترام را بمن آموختند سپاسگزارم و دعا ميكنم ...

از خداي مهربون ميخواهم كمكم كنه تا پذيرش شرايطم .خودم و ديگران را داشته باشم ..نقشم را درست ايفاء كنم ...پذيرش عشقي را كه در اطرافم وجود دارد را داشته باشم ..و درك كنم ..

خوشحالم يكسال ديگر را اينجا سپري كردم ...اميدوارم كسي را نرنجانده باشم .. ..سپاسگزار شما دوستان و همراهان خوبم هستم كه بمن احساس  دلگرمي و اميدواري و احساس تعلق داديد ...
    ...سال خوب و خوشي براي تك تك شما از خداوند ميخواهم ... :rose: :love:

« آخرين ويرايش: 18 مارس 2014، 06:17:51 pm توسط sedighe »
خارج شده است

janan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 182
  • عشق يعني گم شدن در لحظه‌ها
« پاسخ #9 : 21 مارس 2014، 03:41:59 pm »

خدایا سپاسگذارتم برای آنچه که منو لایق دونستی شکرت واسه همه لحظهای که با نقصهام روبروم کردی تا خودمو جستجو کنم خودمو کشف کنم وبا سایه ها و تاریکیهای درونم آشتی کنم و بفهمم که هیچ چیزی در زندگی من جاری وساری نمیشه مگربا عشق تو و دوست داشتن تکه های وجود تو و فرزندان تو.خدایا خیلی ممنونتم برای امروز ،امروز با همه نفهمیم فهمیدم که  خیلی مونده تا بفهمم و به بزرگی ومهربونی و بخشندگی تو پی ببرم خدایا خودت میدونی دوست دارم حس کنم بزرگی و بخشندگیت رو خدایا یه احساس کوچیک از تو دردرون من  خسته شکل گرفت و چه کار با من کرد .کاری که تو خواب هم آرزوی دیدنش رو نداشتم خیلی میخوام حضورتو بیشتر وبیشترو بیشتر حس کنم و از نیرو وتوان لایزال تو الهام بگیرم.

خدایا خیلی خیلی  ممنونم واسه سالی که گذشت، برای سپاسگذاری از تو ، واژه هام خیلی کم هستند در آستانه تولد معنوی و روحانیم قرار دارم و این چیزی جز معجزه تو نیست .وقتی نگاه می کنم: از اون اوایل که با برنامه آشنا شدم با اون عجز و ناتونی تو مسیر پر پیچ و تاب رودخونه چقدر سخت بود برام تغییر کردن ، به مانع وسخره های سخت برخورده بودم چقدر به میل و خودخواهی خواستم همه چیز تحت تاثیر (من هوای نفسانیم) باشه. با اونهمه ترس چقدر درد داشت پذیرفتن . همه از سر لطف توبود صبر به من عنایت کردی کم کم تو مسیر برنامه ای که واسم مقرر کردی فهمیدم که میبایست تسلیم خواست تو باشم وتو  اینهمه خوشبختی رو به من عطا کردی رنجشها و ترسها ونگرا نیها از افکار من جدا شدن و جایگاهشون رو در درون من  یه دنیا دلیل واسه خوب بودن  گرفت و امروز احساساتمو شناسایی می کنم . دیگه احساس گناه نمی کنم دیگه از چیزی نمی ترسم چون تو رو دارم همه این فضیلت ها و موهبتها از  حضور تو در زندگی من محقق شد . به خیلی از آرزوهام رسیدم . به من نشون دادی و بهم ثابت شد اگه تورو داشته باشم همه زیبایها هست همه خوبیها هستن وزندگی شیرینه و آرامش حاصل میشه.  امروز به این درک رسیدم که از پشت یه پنجره کثیف می تونم زیبایها رو ببینم و اون زیبایها تکه هایی از وجود خود خود توست.
شکر گذار و سپاسگذاری از مسیر معنوی و اصول روحانی
A.A که منو احیا کرد و روشنایی و بهار تازه ای به روح خسته من بخشید.
« آخرين ويرايش: 21 مارس 2014، 03:44:13 pm توسط janan »
خارج شده است
جائي كه عشق هست ، خدا هست ....   هنگامی که عشق دامن می گسترد،کلام خاموش می شود

milena

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 288
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #10 : 22 مارس 2014، 01:56:01 am »

سالی پر از چالش وپستی وبلندی سالی که اویلش باخودخواهی وطمع من رقم خورد ووسطش برام پر از چالش بود ومعجزه زندگیم رقم خورد سالی که من وارد برنامه بهبودی شدم با عاجز وناتوان بسیار . سالی که زمین خورد م بخاطر خودخواهی وطمع خودم ولی یک حامی قدرتمند دستمو گرفت وبلندم کرد وراه نشونم داد واخر سال برام عالی بود چون خودمو همینی که هستم باور کردم وبخشید م و برای بهبودیم دارم سعی وتلاش میکنم بادوستان خیلی خوبی اشنا شدم که هر کدومشون یک اقیانوسی از مهربونی وتجربه وفداکاری وخوبی هستن راهنماهای خیلی  عالی خدا سر راهم گذاشت دوستان خوبی که منو بدون قضاوت کردن با تمام نواقصم میپذیرن وبرای بهبودیم کمکم میکنن از راهنمای خوبم تشکر میکنم که با راهنمایهاش تونستم این اخر سال رابطم با خانوادم خوب کنم واز تمام کسانی که به من درس وعلم دانش اموختن باتجربهاشون سپاسگذارم . خدایا سپاسگذارم بخاطر تمام نعمتهای که سال گذشته بهم عطا کردی از جمله این بهبودیم واشنایی با این دوازده قدم خدایا سپاسگذارم بخاطر وجود تمام دوستان خوبم که در بهبودی کمکم میکنن برای من سال گذشته خیلی پر بار بود چون سرنوشتم تغییر کرد ورابطم با خدا بهتر وبهتر شد وتونستم با خدا وخودم اشتی کنم . واز خدا برای تمام دوستان بهبودی ارزوی بهترینهارو دارم در این سال جدید .واز خدا میخوام که این سال جدید در کنارم باشه تامن قدمهامو محکم وقویتر بردارم ودر راستای اراده وبرنامه خدای مهربونم قدم بردارم وخدمت کنم نواقصم کمتر بشه وایمان واعتمادم پررنگ و قویتر بشه تابتونم پذیرش وایمانم بالا ببرم تارابطم با خودم وخدای مهربونم ودیگران بهتر بشه آمین
خارج شده است

این صفحه در 0.071 ثانیه 25 نمایش داده شد.