انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

بخند تو با خنده هایت زیباتر می شوی
بخند ، خنده رنگ خدات
تو با خنده هایت به رنگ خدا در می آید .

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: کتاب بزرگ الکلی های گمنام - صفحه بیست و یکم  (دفعات بازدید: 18664 بار)

fnzcbq06t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 209
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def884

industry believes that the triple play in the background,nike tn pas cher, the market is in full service era, triple play to the radio and television industry has brought vitality, but also brings more challenges. Keen market insight, to sophisticated data mining and analysis capabilities, and decisive executive ability, radio and television companies in the trend of triple play to kaijiangtuotu must have the quality to the future. To help radio and television companies to have the quality of the above, the BOSS system will provide the most effective data support for radio and television companies.
< p > this newspaper recently, as a positive response to the state on accelerating the "triple play" the call of the industry, geeya Technology (300028) to join global famous chip factory in Taiwan Sunplus technology and build the "Jin Ya,tn homme pas cher, Sunplus three nets fusion joint laboratory". Joint laboratory research and development direction of the main chip, triple play value-added services platform, network terminal products,hogan outlet, network transformation and construction projects.
 Securities Times reporter Liu Kunming
 it is understood that the Chengdu municipal enterprise technology center as the field of broadcasting platform, geeya technology in the digital TV system end-to-end design, integration and construction on the basis of clear based on the "triple play" interactive system overall solution ideas, increase R & D investment, through the deepening of reform and exploration of new business geeya,tenis asics outlet, determined to build advanced enterprise brand strategy, brand,hogan outlet, unit with the international competitiveness of the national brand in the next three years, and vigorously promote the development of the industry, as the nation's fusion network terminal equipment development and system integration solutions provider, radio based network transformation equipment suppliers to create a new world.
Triple play technology and Taiwan enterprises to build triple play Laboratory
 it is reported that the BOSS platform is to learn from their years of experience in the construction of radio and television network,scarpe hogan outlet, combined with the current advanced operational concept of building a complete and comprehensive operational support system. From the user management, business support, customer service to the radio and television network company's own management of a series of integrated functions of the module. Pay more attention to the security and correctness of the data, the integrity of the system and collaboration, business integration and comprehensiveness, timeliness and timeliness of service, as well as the flexibility of the marketing strategy. Not only has simple user management,goyard soldes, increased the analysis of user habits and hobbies,hogan outlet, the management of materials and the whole network system, the executive efficiency of optimization, and the trend of market prospective analysis.
Related Articls:

Ping An did not deny the acqu

Housing pr

ICBC refin

SEG group is restructuring program and related trading with each other; and SEG Samsung the latest on December 3, namely released Thursday specific plans. Due to the expected progressive stimulation, recently two trading days Shen Saige shows some. On the 23rd session has a time limit; on the other hand volume continued to enlarge, trading was active from the previous month.
خارج شده است

casrbg1tv

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 144
    • qrs086

election angle: 3, 79 awards
&lt,tn femme pas cher; p &gt,air max pas cher; in various awards award the honorable person Xiu director candidate is the most bizarre. Candidates include transvestite rupaul and rich flow of oil Donald & middot; trump (Donald Trump).
 art directed: 110, 4 awards
 clothing: 47 >
 in the program,hogan sito ufficiale, the best reality show the number of candidates exceeded the best drama series, the former program for the 93 election, the latter's 54 number of candidates for the election. Recently,montblanc plume pas cher, the best combination of the best Mini drama or movie awards have 41 candidates for the program.
 in order to allow themselves to submit information effectively,hogan sito ufficiale, candidates must pay a certain amount of fees,air max femme pas cher, the cost of different awards, probably in between $200 to $800. Members of the Academy of Television Arts and sciences are free to submit an application for an award, and second prizes can be enjoyed at half price.
 Photography: 2, 101 awards
 after exit "hero 2.5", Charlie sheen on the Emmy also lost interest?
 according to foreign media reports,hogan outlet, the sixty-third (Emmys) in 2011 to submit the work has been completed. Because of the schedule change, last year's drama category best actor winner, from the vast life drug division "breaking bad episode Brian & middot; Cranston (Bryan Cranston unable to participate in the selection, the Jamie & middot; Oliver's food revolution" (Jamie Oliver's Food Revolution) also be excluded in, Charlie & middot; Charlie Sheen has not submitted information,hogan outlet online, but the hero two and a half "(two and a half men) of the other two protagonist didn't miss this session of Emmy.
< p > in more than 80 prizes, more than 4000 competitors submitted their data, American Television Academy of Arts and Sciences (Academy of Television Arts and Sciences) has put their data into hundreds of pages of PDF into Emmy Award of the official website of the voters to download.
 the following is the current category of candidates for each category of the candidates (programs, drama) number of people (a) and the number of awards (not noted only 1 Awards)
Emmy Award submission after Charlie &middot; best submission
 Performance Award for the candidates lineup is the most powerful, there are 1249 awards in 16 candidates. Behind the scenes related to director or screenplay and performance comparison is much more gentle, each have more than 400 candidates.
 animation program: 27
 ad: 92
Related Articls:

Chen Zhiyun corruption case i

information times, August 26 reported

gave birth to meet consenting

Liverpool start only 75 seconds had taken the lead, the Torres straight biography, offside Gerrard raced past to attack the green launched into an empty net. Thirteenth minutes, Noble pass, before the Spanish striker Tristan header was confiscated reina. Fifteenth minutes, Skrtel pass, Torres left the restricted area shot wide of the far corner. Twenty-second minutes, Torres won the free kick, Gerrard 30 yards shot higher.
خارج شده است

hfgh6p5ess

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 259
    • nop792
The fate of many of you, life will do more
« پاسخ #47 : 20 مه 2016، 12:30:36 am »

< p > so, even if you will feel nausea, incredible, I want this life, and not only so, in this life I will die before you do, must, must!
 you remember what you said to me: so early! ? Yeah! So early, just to see you so early, catch the first bus, queuing up so early, and then sit beside you,louboutin soldes, sometimes you are too busy,hogan outlet, or simply have no time to talk to me! Just a minute or less! Once a month, eagerly looking forward to,hogan outlet online, for a month, every minute are eagerly looking forward to!
 actually, I bad? If I'm not late...... Who will know the results! Idol every time I see that I write about your feelings, you really do not think I pity you? Every time I see, in addition to your photos, you do not feel, so I deserve sympathy? Idol, I really want to hate you, that kind of piercing!
I like
The fate of many of you, life will do more
 you don't think I'm poor? I still feel really like excess cancer? Do I hide, is perfect to can let you do not aware of it? No, I am not satisfied with such a cover up, at the same time, I also believe that you are not honest to such an extent! You really don't feel a little bit of my poor? But, idol, I really feel too poor!
, to stay quiet, honest! One year, two years, three years...... I don't like this, where you get a little pity is not qualified? I want more? You're too stingy! Too let me feel strange, also feel terrible! The "bad" just because of you,chaussure louboutin pas cher, I will say to myself!
 but, I can't do it, because I like it, and I'm overwhelmed by all the other emotions! Idol, even if you don't want to,hogan sito ufficiale, if there is a life,nike air max pas cher, God will let me be your heart.
idol, even if you do not want the same, in this life, if you walk in front of you, God will give a chance to me about your sinus node, love so deep, so wishful thinking to wait,air max pas cher, so unrepentant, the total of the preferential treatment,golden goose outlet, even if only a fragment, or humble into a microscopic....
Related Articles:

Laugh at m

First _4

Inability to smile

Cold rain falling, I do not know when it will stop, is in my sleep, or tomorrow morning? I can't be sure. The voice continued, my heart was beating in the rain fall; a non-stop, I cut a continuous yearning. Heart with the days of the rain, as the days of the wind, any of the wandering, I quietly feel. Lying in bed, listening to the rain outside, the aftertaste of trouble, like the time at the moment to stop.
خارج شده است

bvr5b3hbfg

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 281
    • pqr904
Feeling in the rain
« پاسخ #48 : 21 مه 2016، 02:59:44 am »

Feeling in the rain
< p > < br / > XQ, rain is fine; Xinyu,air max femme pas cher, weather is rain.
 < br / > - signature < br / > < br / > the rain, everyone have their own interpretation,goyard prix, since ancient times,chaussure air jordan soldes, how many literati ink hesitate,hogan rebel outlet, brush for rain. Have a welcome rain after a long drought of joy, why Yin Xiao and Xu's broad-minded, have energy-saving yearning.
 now to Lujiang monk,sca goyard pas cher, the temples have been stars. You might even grief at separation and joy in union always ruthless, dropping to the dawn.
 < br / > in this southern winter chilly night, just because the sky was crooning shallow sing and dance and give birth to a lot of different kind of poetic. A distant beacon lights dim light fog is just the peerless dance of natural background,yeezy 350 pas cher, and near the roadside Lake rows of trees is also precisely the audience of the feast of the blessed and the composition space is so harmonious integration in the world, is so wonderful as independent in another space. Enron let the rain and the breeze was blowing and, feeling that a touch of elegant, I think the rain will certainly is a lightly fell mortal Susan fairy of, Wanqing,goyard pas cher, Gufen, although quiet and graceful, but has a stunning beauty,hogan sito ufficiale, although it is not widely known, the rhyme to flow. < br / > < br / > looked at in this rainy night walking passers-by or Xingse rush, rush to shelter from the rain, or walking calmly, laughing, watching the rain, the most let people gasp in admiration >Related Articles:

Looked up

One hundred degrees to pay, i

If I were

Every night when I used a mobile phone, the phone alarm set. My mother likes listening to the Phoenix legend on the moon, I'll put it to ring the alarm, she wanted to wake up to more comfortable, is booked, I would put my phone quietly back into her pillow, she has slept very familiar, has always been too tired. The second day in the morning, the bell will be on time to wake her up, in fact, sometimes when I do not sleep well, I will be awakened by the bell.
خارج شده است

fnzcbq06t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 209
    • def884
Kang Chi pharmaceutical depression drug safety doo
« پاسخ #49 : 21 مه 2016، 04:04:27 pm »

however, Kang Chi pharmaceutical is made clear,air max pas cher, but the company did not resume trading in the afternoon stock awesome directly, in order to limit the opening price. Although after the rise, to close still fell 5.02%.
 CCTV warning nimesulide unsafe
 opened yesterday, Kang Chi pharmaceutical Shenzhen is an emergency suspension, but the afternoon is a resumption of trading. Although the company tried to clarify the pathogenic drug, but its stock price still suffered heavy losses, closing down more than 5%, after hitting a limit.
< p > and according to the day of the 21st Century Business Herald "reported,tn pas cher, the newspaper despite the national drug adverse reaction monitoring center site no detailed information on adverse reactions of the query,tenis asics brasil, but the country has a more than 20 specialized reporting nimesulide adverse reaction cases of medical academic papers, published in 14 authority of the academic journals, including the national adverse drug reaction monitoring center sponsored" Chinese pharmacovigilance "magazine.
< p > Shenzhen,hogan outlet, a brokerage in the pharmaceutical industry researcher pointed out that this if nimesulide induced adverse reactions further trigger social attention, Kang Chi pharmaceutical production of nimesulide listed companies will face greater risks.
 yesterday at noon, Kang Chi pharmaceutical that is issued to clarify the announcement. Announcement said that the title of the "21st century economic reports,veste barbour pas cher," for "nimesulide swept around Kang Chi pharmaceutical industry or crises" article on to the main business of the company and the company's products Ruizhi clear reports (nimesulide granules) are false. The report's content with the fact that serious discrepancies, such as mentioned in the text of serious liver injury and death cases and other content, and Ruizhi Qing has no direct relation.
 news links
 Hainan Kang Chi pharmaceutical listed on the gem in May last year. As a children's drug production and sales enterprise,tn pas cher, Ruizhi (nimesulide granules) is the fist product, market share rate in similar products ranked first in the country.
< p > according to the Shenzhen Stock Exchange yesterday morning announced that, the public media appear on the Kang Chi pharmaceutical information may have a greater impact on the company's stock price, upon application,hogan outlet, the temporary suspension of stock, to be designated by the company after the announcement to clarify the resumption were disclosed in the media.
Kang Chi pharmaceutical depression drug safety door
< p > relates to cases of more than 20 people, including children because of taking Kang Chi pharmaceutical leading product Ruizhi, multiple organ dysfunction occurred in one case, a case caused by severe liver damage and death.
< p > in the CCTV issued children antipyretic nimesulide has potential risk may cause damage to the liver function of early warning, the media and then issued a document nimesulide seats adverse reaction problem. In this paper point to Kang Chi pharmaceutical flagship product Ruizhi Qing (nimesulide granules).
 whether the above product is a security issue,scarpe hogan online, Kang Chi pharmaceutical did not allow investors to wait too long.
- Comics / Chen Bin
 according to CCTV reported that in 2010 1>
 rabbit at the beginning of the gem Kang Chi Pharmaceutical (300086) will fall into a drug safety in the mire.
Related Articls:

Intends to

Baosteel three quarter net profit of 30.36 Yisi qu

Last year, Qinghai gelatin to produce transcripts too horrible to look at, operating profit and net profit both fell sharply. In 2009 the company achieved operating profit of -4645.32 million, down 183.71% over the same period last year, net profit of -1742 million, representing a decrease of 227.14% over the same period last year. Although the results of this year to enable the company to avoid the fate of being ST, but still not optimistic.
خارج شده است

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 257
    • abc094
Drinking smoking and drug abuse experts say Gascoi
« پاسخ #50 : 22 مه 2016، 12:36:08 pm »

,scarpe hogan outlet
2005 Best, excessive drinking, lead to organ failure died, unfortunately poor du. The boss of the health care hospital now made the same judgment as Gascoigne 4 years ago. "Just as I had to say to Best, if Gascoigne doesn't change his habits, he will die within a year. Gascoigne is a good man, but the reality is that, this is a tragedy."
)The drunk was helped
Alcohol smoke pot and even drug experts say Gascoigne up to live a year
 at the beginning of this year, Du had arranged the health & deterioration of Gascoigne rehabilitation in his health sanatorium. The body of the England football genius, Poole Du very well. It is worth mentioning is that on a year ago bester died in that Perdue once predicted,hogan sito ufficiale, if best not as soon as possible to change the habits of life, very have may die within a year.
 Du said, "the staff of his situation are very disappointed. We all hope he can get better as soon as possible, occupation players association was involved, many insiders who wanted to help him, but Gascoigne did not repent. This is the fifteenth time he has similar treatment,scarpe hogan outlet, with writing rehabilitation experiences can also book, but he did not try to. If you don't treat yourself, then who will sympathize with you."
 now there are ways to prevent the tragedy? In view of the current situation, it is difficult to! Perdue said, Gascoigne immediately to restore the original living habits in the clinic after he left early, Toni - Adams in the sports center of the treatment effect is not ideal. "In the treatment of Gascoigne sports center is on time,air max 95 france, money and effort waste." Poole said Du slightly.
 is the cause of Best's death his excessive drinking, in addition,adidas yeezy soldes, the England legend has no other bad habits. In contrast, Gascoigne's problem is much more serious. According to the British media, 42 year old Gascoigne is not only crazy drinking, and the smoke is not from the hands, and even contact with drugs. Perdue said,hogan outlet online, "Gascoigne continues to be the organ failure."
 Gascoigne accepted the treatment of
< p > Gascoigne has undoubtedly football talent, it is a pity, excess of riot is an alcoholic private life also is hep. In the near future,hogan outlet online, the British media had to capture the lens of drunken Gascoigne was drunk in his friend Jimmy Gardner's arm into the train. Gascoigne body bad boss health sanatorium Stephen Poole Du was very worried.
2005, England legend Best due to excessive drinking, lead to organ failure died at the age of 59. On the fans still as a gifted left feeling sad, also a football legend is copying George Best's life trajectory,golden goose outlet, he was Gazza. Responsible for the treatment of the doctor said that if Gascoigne does not change the habits of life, may die within 1 years.
 (Zi Yu

Related Articls:

click on t

The Milan

These years, the mainland TV market rescreens becomes common practice, from Jin Yong's drama, Qiong Yao drama, red classics to four famous and "on the beach" "fearless" and other classic TVB, the audience almost can up to the classic movies have been remade over again. Classic in the former, 99% of the remake of the drama is condemning, little beyond the former works, but rescreens the play continue to be intensified.
خارج شده است

ngfhi3t9we

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 266
    • abc542
Love letter _3
« پاسخ #51 : 23 مه 2016، 02:52:53 am »

< >
 five or six section of the class, Ming Xu did not go. He is not the same as the boys around. In the sun under the sweat dripping and playing basketball alone in a daze both, he would not hesitate to choose the latter. But he was not always willing to stay in the dorm, even if all the people went out and left him alone. He always thought that if someone broke in, he would destroy his world. And alone in the dormitory also need to carefully on praying no one close to the necessity,hogan sito ufficiale, rather than simply to place oneself in a more quiet environment, let a person close to the possibility of zero.
. Or, today, he never for a moment forget cold autumn. Just over miss a person, but do not know to miss her. She was like the growth in his body, for what he had lost. He is not able to feel that she really exists,scarpe hogan outlet, in the case of pain without being involved in some kind of power. In his world, in his heart.
At the moment he suddenly remembered the cold autumn
 he sat down. Sitting on a piece of poison on the baked hot stone. The June afternoon sun hot and silent. On his forehead secretly with the exudation of sweat, on both sides of the hair is wet to stick into thin strips. He is not aware of. He was just sitting there, his eyes staring up at the ground,hogan outlet, too, for the sun was too strong. He didn't seem to think anything, and seemed to think of anything. He suddenly felt cool in the back channeling, white shirt a moment to wet in the back. He shuddered, was not pleased. If a little cool lasting good,golden goose saldi, this damn hot day. Just the fermentation of sticky air, there is a cool breeze blowing? Does not seem like it, as if not, perhaps only in the sun too long, unconsciously and instinctively, but will feel cold. His mood suddenly become very lost,golden goose outlet, like the thought of what,chaussure jordan pas cher, into a deep depression.
 that kind of feeling. Why now become so figurative?
 love letter
 he walked without purpose. Hands regardless of autumn and winter spring and summer habit is inserted in the pocket. All his clothes must be in his pocket. Two headphones on the ear, which is jazz. To love, he is restless jazz, and not the students judge that the gentle Lyric music. He has a lot of different habits. For example, walking is either closed eyes, or low head to see the foot of the road, as if for him, the front is a fact that does not exist. He suddenly raised his head. Here is the back of a teaching building, and then go to the front, is the school's back. This area, usually enough to the few people at night, of course, during the day is not much. This is the only thing he can he for heaven and earth in the campus,bottes ugg france, he think so. But this time he didn't want to come here. He has no way of talking about why he is unwilling to come. However, looked up,adidas yeezy pas cher, he found himself going around, or even come in here. As if his soul falls here, now in his body to unity of body and soul.
Love letter
Related Articles:

Trip to West Lake

Discourse

Only a life on the edge of love letters, essays and so on, that is honest, tongtongkuaikuai a one-sided view. World is so vast, we staring eyes, face horizontally, vision or provincial poor dog stared at meat, bones, what taste to the care of the next and the dog? As for the usually called prejudice, had to aim than shooting, with an eye to see. However, some people think that it is aiming things in view of hearts.
خارج شده است

hawh04xht

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 141
    • jkl479

enterprise class business should focus on resources, adjust the positioning, to the most attractive and Lenovo's own most closely related market segments launched assault. Better use of personal computer market industry consolidation opportunities to accelerate the 30% market share target. In addition, the promotion of functional departments to improve efficiency, better use of technology, the Internet and innovative ways to promote the transformation of the user centric. While planning to reduce the global scope of about 3200 non manufacturing employees, accounting for 10% of the company's non manufacturing staff, the global 60>
 more initiatives to deal with
 - reporter Fu Ka
 to deal with the decline in performance,scarpe hogan outlet, Lenovo Group said it would take a comprehensive action to further rationalize the business, a substantial reduction in spending. Lenovo Group Chairman and CEO Yang Yuanqing said: to achieve long-term sustainable growth, we must take action in various business areas. Mobile business and enterprise class business will be further coordinated and smooth, and gradually establish a suitable business model and cost structure. PC business will cut spending and further improve efficiency in order to fully grasp the opportunities for industry consolidation."
Lenovo's performance fell sharply in the personal computer market share of innovation high
 performance is not up to expectations
< p > Lenovo Group said, in order to make the overall business back on the growth track. The recombinant mobile business group (MBG), further coordinate smartphone product development,air max pas cher, design, manufacturing and other key links,scarpe hogan uomo, the better the complementary strengths of the Motorola and Lenovo. Simplify the product mix,ugg pas cher, reduce the number of products, improve the level of differentiation.
 business point of view, Lenovo's global PC market share of up to 20.6%, a record high,golden goose sito ufficiale, the market share of the major regions have been raised. Among them, ranked third in the U.S. market, the market share has become a new high of 13%, this quarter is one of the few bright spots. In addition, Lenovo's tablet market share growth of nearly 1 percentage points, to continue to consolidate its global market ranking third. Business grade business for third consecutive quarters of operating profit. Smart phone business, the company's dependence on the Chinese operators to reduce the market, and actively explore the global market opening up.
 global PC and tablet PC market has slowed significantly, the smart phone market,adidas nmd runner pas cher, especially the Chinese market growth slowed, increased competition, Lenovo Group to bring greater pressure. At the same time, Lenovo's enterprise class business is also facing the challenge of rapid changes in market technology needs.
Associate the < p > group August 13 release 2015-2016 fiscal first quarter earnings, net profit fell sharply to $1.05 billion, not up to expectations. This is the worst in recent years, Lenovo's financial performance of a quarter. Lenovo said,occhiali ray ban wayfarer outlet, the future will be the introduction of multiple initiatives to deal with the business decline, including sector restructuring, save the financial expenses and synergism of depletion of numbers.
< p > data revealed that the 2015-2016 fiscal first quarter, Lenovo Group turnover amounted to $10.7 billion,nike tn pas cher, an increase of 3%; net profit fell 51 percent to $1.05 billion.
Related Articles:

Yu Garden mall to spend 300 million yuan shares Taikang - Yu Gar

Bohai science and technology demonstration project start map 50 million acres of

The introd

With the continuous development of China's securities market matures, the listing Corporation delisting phenomenon will become increasingly common, normalization. The responsible person said, China's stock market started at the beginning of this century, the implementation of the delisting system of listing Corporation.
خارج شده است

hdg5epi7c

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 252
    • klm448

SF but act in a diametrically opposite way, into the retail sector from the express industry. This is generally believed that the retail industry is a great risk.
< p > retailing is tedious and small profits of the industry, from the supplier resources to management is very complex, convenience store competition is extremely fierce, even professional management of the convenience store sector companies now have to bear a lot of pressure, don't say no retail experience downwind. First of all sources of goods come from? Secondly,hogan sito ufficiale, the distribution and management of fresh food is complicated, SF lack this talent. Again is the location competition, at present good morals and the total more than 2300 stores,hogan scarpe outlet, family, Rosen has more than 300, even after entering the market 7-11 in Shanghai also have 100 stores,stylo mont blanc pas cher, property location is very intense and SF to in the country based on the easier said than done? Cash financial consumer analyst Lim Bo bluntly.
 pure retail model converting high profits by
In addition to
< p > reporter in an interview learned that usually combined with the retail and delivery mode is the first retail industry, when the network layout to a certain extent, leveraging outlets did receive parts delivery. China's Taiwan region, 7-11 has nearly 5000 stores,louboutin soldes, large-scale and strong background logistics system to make 7-11 into a delivery network. Food,hogan outlet online, books, fresh,air max pas cher, and even rental supplies can be put to the nearest 7-11 consumers,air jordan pas cher, while the store to get a piece of the guests can also pull the two consumer stores. 7-11 relevant person in charge, Mr. Li said.
.
 SF EXPRESS convenience store? Too difficult. This is the most retailers that enter the retail sector after the first SF reaction.
< p > of course, express industry with retail industry is not without precedent, the key to see how you do, such as in the areas of Taiwan, China and Japan, a Kuroneko tkyubin, its use their own logistics advantages, and China Taiwan 7-11 will some convenience store no native product launch in 7-11 stores sell, binding and delivery of retail, but Kuroneko tkyubin also he was not directly open a shop, so pure from the point of view of convenience stores, pressure on profitability will >
SF convenience store to test the water has been questioned: the cost of high profits
 SF convenience store to test the water is the foundation of
 insiders revealed that,scarpe hogan outlet, due to high rents, high labor costs, high water and electricity costs in this industry three profit scissors, a well-known brand convenience store business a year of loss of up to tens of millions of dollars or even hundreds of million.
 anti 7-11 mode set up shop
 distribution in the 20 Shenzhen SF in Guangzhou 6 stores will be opened next year.
 interview with reporters yesterday learned that SF express recently in Shenzhen quietly opened more than 20 convenience stores. There is news that, in the end of this month, SF will jointly Guangzhou local chain enterprises 8 word chain of convenience stores to carry out close cooperation, SF and even said, Guangdong is a pilot program, the goal is in domestic construction 1000 convenience stores. However, the SF into retail industry does not seem to only the retail industry and, reduce the cost of delivery, increase the site collection and delivery mode is the real purpose of the SF.
Related Articls:

October HSBC PMI initial 3 month high in the four quarter, the economy is expected to moderate recov

analysts: down to help the active market

Shanghai FTA new enterprise o

In fact, the moment the oil from the opening price show, market dispute is very big. Set super energy stocks, the first heavyweight in the body of the oil, so high price is a trap or pie, where to locate a reasonable, these issues are expected to be difficult to find the answer in the short term.
خارج شده است

d836zfgree

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 238
    • bcd732
The primary school student is good at the soft soil.
« پاسخ #54 : 24 مه 2016، 03:16:11 am »

Students good sentences on soft soil.
< p > evening, calm lake, the breeze blowing, bursts of corrugated, I put feet extending into the lake, lake to lick my little feet,hogan sito ufficiale, is a kind of comfortable feeling.
 spring like a brush, outline the whole world more bright and colorful. < br / > the bamboo root are the width, the same length, as were born in the same year the sisters, slender, tall and slim handsome. < br / > in faraway places will be able to smell the smell of smell, called DC saliva. Then the mango fragrant and sweet, call you smell not enough,tn pas cher, not to eat greasy. < br / > no longer than spring bath after the Castle Peak is more attractive,tn requin pas cher, the hillside,stylo mont blanc pas cher, the verdant green, has not come to cleared the fog like elegant silk, a plume wrapped in the waist, the sun to the raindrops each leaf, have become a colorful pearls. & nbsp; < br / > spring earth angel takes on an entirely new look, spring to school beauties of springtime, spring gives us joy and hope, urging us to strive upward. & nbsp; < br / > came out from the warm floor,nike tn pas cher, came to the building entrance,chaussure louboutin pas cher, blowing a gust of cold wind suddenly, I immediately felt cold, as if about to the North Pole. < br / > wind, light gently blowing the bamboo,sca goyard pas cher, bamboo leaves and fibrillation in slightly, really like faces elongated mouth in whispers.
< p > thank appreciate the pupils sentence Daquan, more classical contents,air max pas cher, please pay attention: pupils beautiful sentence extract & nbsp; students good word sentence excerpt breeze on my face, good cool ah! & nbsp; Ken entered the Reed Flute Cave hole, lunged in the face of the cold wind blowing, I couldn't help shuddering.
Related Articles:

Because of

Sad sentence

However, the head of the sudden passing whistles, people felt a hint of surprise, which is moved unexpectedly coming. Moved, as if cotton care of our body and mind, let us live in the enhanced level of happiness into their homes. For us to bear the fruit of happiness, regardless of whether it is surviving willow natural beauty, a child grow up the details of, or arouse poignant human conscience aid, are moved to open the flower of their branches.
خارج شده است

bh47gsgere

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 274
    • def180
Failed _1
« پاسخ #55 : 24 مه 2016، 07:06:13 am »

Perception failure
 sentiment failed
 today is a bad day, the examination results sent down, and day, mathematics 79 points, language 91 points, fifth. This can not accept the results, which makes the person can not look up the results. There seems to be a monster, it is in my ear to read fifth, fifth...... Have a bunny hop in my heart beating, she wants to punish me, she wants to let me all of this has been responsible for, she wants to let me bimensiguo.
 what should I do, I'm so far away from success. How can I get to the ah? God, please tell me, so I can get to her? As long as it can let me touch her, I'll be satisfied. Please, oh, God, you have to do this for me. I beg you.
 failed, I am to you - failure is full of love and hate,hogan outlet, love is you can make progress; hate is that you want to be in the perfect story branded a few black stars. I'm successful with you - never retreat.
: Paul Liu
 "ha ha ha ha ha......" Whose laughter? Is their laughter: "ha ha, the fifth in the Weiqiang, Weiqiang back the,hogan outlet, people go uphill, Weiqiang downhill, shame, not used. As in the early years, not shame, cattle feed. Yes, earlier dropped out of school,nike tn pas cher, don't lose face. That is, such people do not have to use, stupid like a pig, the pig is not strange,hogan outlet, lazy." Listen to these words my heart is intolerable to the ear, going to explode, I really want to find a way to crack into. I seemed to see an unthinkable scene: a whip. What am I to do? Suddenly, the tears blurred the eye, really want to have a good cry. But I held back the pain,hogan outlet online, held back the tears, and closed the door of my tears. The laughter has spread. I became so embarrassed blush, which. There are thousands of needle in the bundle of pain in my heart. The nose acid, tears finally poured out. I burst into tears. Laughter, singing, clapping,tn homme pas cher, voice,air max homme pas cher, buzz, sarcastic voice,air max femme pas cher, ridicule sound, even as a.
 comment: Although this is a bit extreme, but the words used in well.
Related Articles:

Thanksgivi

High schoo

A letter t

The robot pressed the red button on the bedside table, the curtain will automatically pull up. Sunlight in my house, I clearly see, robot is the lawn and flowers watering, a dolphin crystal dew, in the sunlight, bright and dazzling. I said the sound of "walking" the robot will hold me to the bathroom of the chair, press the yellow button, the machine automatically gives me the teeth, wash your face, comb my hair.
خارج شده است

gvhl84zxi

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 241
    • cde427

at present, the market sales of household solar water heaters, mainly including the full vacuum glass tubes, foam water tanks,adidas yeezy pas cher, metal stents and water connecting pipe four major parts. Reporters learned that the procurement cost of every branch of the vacuum glass tube in 15 yuan or so, generally require 20 to 24 branches, hot galvanized steel bracket cost at around 150 yuan each,hogan outlet online, the cost of the water tank minimum can be do 50 yuan,tenis asics masculino outlet, water connecting pipe generally at around 30 yuan,adidas yeezy pas cher, if coupled with the wages of workers average of 50 yuan to 80 yuan, transportation and installation service fee of each 120 yuan to 150 yuan, and vendors and reasonable profits for every 200 yuan,tenis asics outlet, a water heater's lowest selling price can not be less than 1000 yuan.
 low price strategy
 these strange phenomenon, since the second half of 2012, it is generally believed that the new energy industry in China's solar thermal market. "Chinese business newspaper" the reporter, due to "industry to enter a doorsill low, the lack of strong technical innovation, retail market is overdraft" and a series of factors, originally owned more than 5000 companies solar market, recently two years but caught cost drive cycle "- costs rising,scarpe hogan outlet, price is more and more low, the prospects for the development of the downturn, and now continues active less than 40 enterprises in the retail market, the vast majority of enterprises in the" zombie "state.
The prisoner's dilemma of
 Beijing new energy and
 constant price war, it is the root cause of the lack of power industry development. The from Yangzhou enterprises responsible person said, the price war is a lot of small and medium-sized enterprises to pick up, in the face of large enterprises with brand and scale advantages to clean the market, many small businesses began to take sacrifice profits of a price war, the original price in two or three thousand dollars the price of solar water heater pull up to a thousand dollars or so, the result is large enterprises have enough strength can consume, small business was eliminated.
 raw material costs also have to be 600 yuan of products, the market retail price has fallen below a thousand dollars, basically selling a deficit of one". About 90% of the enterprises are not independent technology research and development capabilities, the main means of competition is an endless stream of low prices. A small number of small and medium enterprises committed to technological innovation,nike tn femme pas cher, but due to the lack of intellectual property protection and be peer imitation and plagiarism.
99% solar water heater business in the mud cost: selling a deficit | solar thermal | Chinese Enterprise News
< p > "over the past two years, the market price war is more intense, some household solar water heater price has fallen below 1000 yuan of money, but raw material cost, labor cost, service cost rose only did not fall, the most terrible is retail market declined,hogan outlet online, give a lot of business sense perception is, solar water heater retail market is going to die." Recently, from Yangzhou, Jiangsu, Zhejiang Haining two solar thermal companies responsible person told the "China business signs up for" the reporter, this year to active brand in the retail market is only 40 home, mainly those of large enterprises. Many small and medium-sized enterprises, although not close, but can only rely on the relationship between a few single solar hot water engineering business to maintain.
Related Articls:

Vanke divi

After the crash of 3 shares have been the first to hit a new high of _2

39 compani

And in more than a month today, St Societe Generale disclosure of annual report, the company not only magical losses, to the SSE submitted the application application for revocation of delisting risk warning. St Societe Generale can in a very short period of time occurrence such a reversal of the results, the reason is that actual control person will own gifts of assets of listed companies, completed a "blood type rescue.
خارج شده است

xy5uitk7m

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 180
    • uvw144
IT manager of the world the new tradition of Phoenix New Media
« پاسخ #57 : 24 مه 2016، 03:48:42 pm »

SP is really an old story. This also allows the industry to doubt the phoenix new media too dependent on its shareholders to move - in 2006, the News Corporation to China Mobile to transfer its holdings of 19.9% of the shares of Phoenix tv. However in the eyes of some people in the industry, at least for now, some Internet business just poor shouting to make, SP is muffled fortune work.
 cash is king

story is about the story; do not tell the story is not good,tn requin pas cher, the appetite of investors in Wall Street has long been raised; is it allowed to investors a big bubble, or believe in cash for the king? Prior to the listing, the phoenix new media are facing more than enough.
"IT manager of the world": the new tradition of Phoenix New Media
 phoenix new media before and after the listing, the capital market in the United States has been lumpy. One month before the listing, the U.S. capital market, the majority of Chinese technology stocks fell, some of the larger decline. At that time,scarpe hogan outlet, the U.S. financial website cnanalyst.com layer selected the past 52 weeks Zaimei trading the best 10 China concept stocks, and the order of the phoenix new media video business positioning in the video media Ku6 media ranked the. >
< p > however is the company doesn't look sexy,goyard prix, in American capital market of China concept stocks in the bloodbath in temporarily survived the down - as of June 9, 2011, phoenix new media receiving $11.67, still standing above the issue price. Most had been sought after by investors in Chinese stocks is including muddy waters, shorting the company hit, and some have even been halved -- some companies a few months to decline more than 50%.
 phoenix new media successful listing of the New York Stock Exchange
 rely on the imagination to prop up the big bubble is bursting, cash is king strong return. This is not the only logic of the survival of the Wall Street, but it is the logic of the moment. The question is, why is phoenix new media?
;

5 12, phoenix new media announced the initial public offering (hereinafter referred to as IPO) the issue price of $1 per share of American depositary shares, less than the prior announcement of the issue price range of $12-14. This is the first time in the United States listed China Company, the only one to reduce the issue price of the company.
 however, specific to some data, is another scene. In the fourth quarter of 2010, the total revenue of $19 million 550 thousand Youku, phoenix new media is $23 million 980 thousand. In addition, the latter accounted for 37% of SP revenue in 2010.
 as a cross platform network new media company, phoenix new media,hogan outlet online, including its integrated portal Phoenix,hogan outlet online, mobile Phoenix and Phoenix video three platforms. At present, no one is the most eye-catching in the industry. Do portal, the Phoenix New Media ranked the fifth largest portal,nmd runner pas cher, video, in the rankings also have more space for promotion; wireless,tn requin pas cher, is even phoenix new media insiders admit,sca goyard pas cher, for moving, we also need to be increased.
Related Articls:

Shanghai Jahwa agent Kao thickening performance

Mi months pass IP China film

LETV into

Chen Zhou said: after the completion of the acquisition, 56 net and Renren will further close cooperation, can better meet the needs of our users, and to further increase the 56 nets and Renren users active degree and site traffic, but also can provide a richer form of advertising for our customers.
خارج شده است

cdg3bmz6e

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 218
    • nop062
The stranger lost _2
« پاسخ #58 : 25 مه 2016، 04:16:44 am »

< br / > she heard the sound ran to come over, see his distress like to laugh and helped her up on his table, tablecloth draped over his head, holding a piece of mahjong, Mao chicken. Originally this is a piece of mahjong table, she put him like a dog out after get out, and sat back. On the face of his moody, but no one cares. He wants her to look at him, he felt the heart like a desert, his lonely intolerable, his body and soul in the wilderness looking for sources of desire, find the courage to survive. He read her book,stylo mont blanc pas cher, I do not know this book is not worth it. He did not continue to try to figure out, is to clean up.< br / > this curtain is a familiar feeling, like day and night temperatures have warmed, time seems to back to a summer, when filled with hot air, they rub the body, later she was gone, she never came again, is she already forgot him. This is when he and his girlfriend when sleeping sheets, do not know when,nike tn femme pas cher, he put it into the curtain, in fact, the bed curtains is kind of unique beauty,hogan outlet online, but many people cannot reach the aesthetic requirements.< br / > he opened the curtains, the sun Lao Gao, but he still has a little muddled,goyard prix, his eyes as long in the dark, wet nest, stand dry bright sun, like a child had a bad conscience, carries a the timid fear, as if afraid of people exposed,scarpe hogan uomo, he did the dirty shameless thing, whether it is what thing, he cannot think of it at the moment. He rubbed some of the pain of the temple, tentatively looking out of the window. He spent a long period of time to adapt to the window of the light, and finally from all the dazzling become fun together.< br / > he is very strange their original why have not opened this layer thin curtains, trapped him in the small room unaware of the outside do not know has such a world, although he used to live in this big world now forgot it, fruit ran forgot to. He rolled up the curtain again, and he was a little surprised by his skill, as if he had done so many times before, and he thought he had done it many times.
 when the girl came the voice: "you put the curtain down ah,scarpe golden goose, people see how good ah?"
 "a bit of sunshine is good, as though what dirty things flow out, with the flow out." He answered like this.< br / > her mind he knew, but his heart was filled with fear, he does not have the money in the woman waving Hector the, he just want to use clean the room to transfer his heart to a woman that demand. He worked for a long time, he was tired,hogan sito ufficiale, he was lying on the couch, and he was about to close his eyes and look at him with a critical look at what he did. He was very satisfied, just like he slept her, in fact she is reading a book, only the book for sleeping with her, he later in the book sleep not sleep with her, he confused logic told him said, of course, forget,tn pas cher, or how to just calculate slept with her.Related Articls:

HSBC

Uncertain

Beijing first promotion race after the primary application of the network, there are nearly 30 contestants to participate in the qualifying game, despite Beijing summer people dislike the sauna weather, but players still show the extremely enthusiastic, shortage of a good voice, and conducting registration site in the active site is more a lot of players, they will enter the network division, part of the players after the vote to enter through the two Beijing qualifier.
خارج شده است

vsf24bg23

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 123
    • rst028
Double ring drive fund-raising 1 billion 200 million - double ring gear
« پاسخ #59 : 26 مه 2016، 07:54:40 pm »

< p > more than this, double loop drive the will also use 2.5 billion yuan to invest in the automatic transmission gear industrialization projects, mainly used in automatic passenger cars,scarpe hogan outlet, the project is completely up to postpartum will form an annual production capacity of 395 million pieces of automatic transmission gear. According to reports, at present, the company has made Changan Ford, Dongan power and Shengrui transmission gear orders,tn pas cher, and SAIC gear factory, Guangzhou and BYD DCT (dual clutch transmission) gear orders has also been downstream of the famous automobile manufacturers in the technology and quality approval.
< p > at present, double ring gear has the ability to mass production and export of high precision gear products,montblanc plume pas cher, and the new energy car maker BYD to form bulk supply,hogan sito ufficiale, Siemens, Chery and GAC, many customers into the sample development stage. "Precision transmission gear as an important foundation for the special speed reducer of electric vehicle, has a good development prospect and a larger market space." Double ring drive.
Double ring drive to raise 1 billion 200 million double ring gear drive gear
< p > 2-ring transmission released today will increase plan, the company intends to not less than 18.65 yuan / share issue price will increase 6434.32 million shares of the quasi raising 12 billion yuan to invest in industrial robot RV Reducer, new energy automobile transmission gear, rail traffic gear, automatic transmission gear industrialization project and add liquidity.
< p > in addition, 2-ring transmission also intends to use 1.9 billion yuan to raise funds to invest in rail traffic gear industrialization projects, after the completion of the company will be formed an annual production capacity of 1.8 million sets of track traffic gear, through the entry barriers of the highest high-speed EMU gear supply system, company will further explore the intercity EMU and urban rail transit market, forming a new growth point.
 in addition, with the rapid development of new energy vehicles, the double ring drive will also cut the field of supporting the transmission gear. The company intends to use the new energy vehicle financing to invest in new energy automobile transmission gear industry projects,hogan outlet online, the project will be fully reached after the birth of 1 million 500 thousand new energy automobile production capacity of new energy vehicles.
< p > 2-ring transmission said that the implementation of the project will enhance the company Precision deceleration device R & D, production and sales strength, but also greatly reduce the procurement cost of domestic industrial robot is a core component of helps to overcome the long-term dependence on imports, the kinds of technical problems, to promote the production of industrial robots in the rapid development of the industry.
 specific point of view, the company intends to use 300 million yuan to raise funds to invest in industrial robots RV reducer industrialization project,hogan sito ufficiale, the project will be fully reached after the birth of 60 thousand sets of industrial robots annual production capacity of industrial robots RV reducer. According to statistics,hogan outlet, in 2014 China's industrial robot sales of more than one, of which local suppliers sales of only one to one Taiwan,air max pas cher, accounting for less than 30% of the domestic rate is low.
Related Articls:

Net profit of Portland stone reloading three quarterly subst

Jia Yuetin

TCL Group

Portuguese shares also said in the announcement, the national security group after the restructuring of ownership structure is more dispersed, from the ownership and control relationship, no single shareholder are not through its holdings of shareholders' voting rights decided board of directors of the company, more than half of the members elected.
خارج شده است

این صفحه در 0.106 ثانیه 26 نمایش داده شد.