انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

شتر 
شتر هر روز ، دوبار روی زانوانش خم می شود و براحتی این کار را انجام می دهد و روز را می کذراند و سرش را در تمام روز بالا نگاه می دارد با اینکه تشنه است ...
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: كدام قسمت بهبودي امروز در زندگيت پر رنگتر بوده ؟  (دفعات بازدید: 13432 بار)

محیا

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 165
  • و خدا هست دگر غصه چرا

بیرون آمدن از بازی های بیماران اطرافم.
خارج شده است
عمق نگرانی های ما فاصله ما را از خدا نشان می دهد.

محیا

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • و خدا هست دگر غصه چرا

مشارکت و ارتباط با راهنما و دوستان بهبودی
خارج شده است

محیا

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • و خدا هست دگر غصه چرا

سپردن و اعتماد کردن به نیروی برترم
خارج شده است

ngfhi3t9we

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 266
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • abc542
People need to communicate
« پاسخ #48 : 04 مه 2016، 12:51:18 pm »

A few days ago,
 communication simple two words up! But to really do in fact very difficult! Each character is not the same,hogan outlet online, some stubborn point some soft. But I just stubborn! Sometimes my heart I know I was wrong but it is not to say not admit!
 has been with my boyfriend in trouble,hogan sito ufficiale, then I say a word! He should also to me said the unfeeling words,air jordan pas cher, in fact, I is not the words from the bottom of my heart,scarpe hogan outlet, is a temporary angry words, said after go out ~ regret! The heart is very painful! Fortunately, he said something funny to me, give me a step down again! I think that he is very good! On my side,hogan sito ufficiale, he is willing to lay down their face in my.
< p > yesterday evening call talked for a long time, a lot of talk,bottes ugg france, also said a lot of truth, because a few days ago have been in the fight did not ditch through last night to the said shouldn't say everyone speak out, he said,hogan outlet online, we two are one,nike tn pas cher, no matter how noisy again how busy but always a family in his heart already me as a family to treat! So if don't take a break at the keyboard...... I know I was wrong!
 this ditch through the heart is very happy, the feeling of a word for "good"! Very sweet! Just like the word no sugar is sweet mouth feel. If this is the sweet couple of days of happiness is not enough.
< p > two people together is the need to accommodate each other communicate with each other, I although the temper is digging a little but he still bear with me. Oh I will change the happiness! Hope has been going on! All my life!
Related Articles:

If nothing

Challenge

Drowning i

The walls there poplar stretched out, eager enough flowering temperature, shook his head and refused to withdraw the arm. By twos and threes pedestrians, with the time passed by, you don't say, I'm not language, only the wind. Except the city also heavy makeup, face and body are colorful description of wiping, ostentatious people into glitz, ingratiating smile a fumbled for the world's purse.
خارج شده است

dhuk89mll

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 239
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • klm412

25 day night, Chen Ziwen,barbour soldes, Ping An Securities brand to reply to an additional interview with reporters.
25 evening and May 1,nike tn pas cher, in the afternoon,golden goose outlet, the reporter made several phone calls to China Ping An Group brand general manager and spokesman Serena, but the other missed calls. Subsequently, the reporter to send a text message to Serena hopes to interview, 5 on the evening of September 1, Sheng Ruisheng messages given the reply, except this previous report continue to be denied, did not talk about the Haixin "grab hat" the event itself.
 lawyers believe that, according to the Securities Act seventy-seventh provisions: the manipulation of the securities market caused losses to investors, the actor shall be liable for compensation in accordance with law". That is to say, in Ping An Securities Research Report released, Haixin price spike in the loss of investors, there is reason to to China Ping An of the claim.
>
< p > insiders believe that China safe clarification empty pole, did not make any explanation on fact, simply deny the trouble, and to avoid the a key issue: Ping An of China and therefore illegal acts of obtaining billion yuan profits is an objective fact, illegal act has been found, huge illegal profits by what turned over? China Ping An should make a reasonable explanation.
< p > recently, the "daily economic news" reported the buy to recommend China peace group Haixin manipulation ", questioned China's Ping by Ping An Securities and safety information tube in Haixin" grab a hat, Ping An of China profit billion yuan is huge. In this regard, China Ping responded that this does not belong to grab a hat, which is a researcher's personal illegal behavior
< p > Ping An of China's huge profits, direct source to false Research Report and group manipulation, a large number of innocent investors, because the false report and believe in its content, after two buying limit Haixin,hogan outlet online, resulting in huge losses, their loss exactly the borne by whom?
< p > for the "daily economic news" on China Ping An Group "grab a hat" transaction reports, April 25, Ping An of China through the network media release "clarification", China Ping An said the company and its subsidiaries do not exist of Haixin to buy after the recommendation of the so-called "grab a hat behavior. According to Ping An Securities of the original researcher serious personal violation, Ping An Securities has released its labor contract, strengthen the compliance check on the report, and this will be the case a lesson,nike tn pas cher, strengthen the education of employees.
 claiming personal illegal and the fact that does not match the /
China Ping refused to pay the illegal profits of investors huge loss claims nowhere
< p > the so-called "personal law, unexpectedly let China Ping an a substantial profit,hogan scarpe outlet, when faced with the question of illegal profits turned over to the state, Ping An of China actually argued that" belong to the individual illegal,spaccio golden goose, so corporate profits not paid, "the paradox that occurs in the A-share market. From Haixin "grab hat event view, the biggest beneficiaries is" buy recommended,scarpe hogan outlet, issued false Research Report, group of manipulating stock prices "Ping An of China, and the biggest victims -- letter research reported high innocent investors chase But nowhere claims.
Related Articles:

Mesnac pus

Three five

The Pearl River beer develop

The reason for the substantial decrease in performance, the company said, over the same period last year due to the loss of control of the atomic company of Wuhan East Lake High Group Co., Ltd., and in accordance with the relevant provisions of the accounting standards for enterprises "confirmed the return on investment, resulting in a year earlier profit larger base induced.
خارج شده است

این صفحه در 0.056 ثانیه 25 نمایش داده شد.