انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

مرگ تنها برای آن عده زیباست که زندگی خود را زیبا سپری کرده اند آنان که از زیستن نهراسیده اند، آنان که به قدر کافی شهامت زندگی کردن داشته اند، مرگشان جشن است

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: حرف دل من و خدا ....  (دفعات بازدید: 8949 بار)

janan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 182
  • عشق يعني گم شدن در لحظه‌ها
پاسخ : حرف دل من و خدا ....
« پاسخ #15 : 09 نوامبر 2013، 05:24:43 pm »

سلام میکنم به تو ای خدای مهربون،ای تنهاترین تنهای ....تنهایی های من
آمدم باهات آشتی کنم یه مدته خیلی ناسپاس شدم نمیدونم چرا اصلا اون آدمی که هر شب باهات درد دل می کرد
و شکرگذار محبت های تو بود نیستم نمیدونم بزار راستشو بگم از همه چیز خسته شدم از این دنیا آدمها
نه که باهام بد تا کنن من کم آوردم هیچی واسم لذت بخش نیست هیچ چیز راضیم نمی کنه.
 میدونی خدا حالم و احساسم وکل وجودم درگیره نمیدونم چیه که آزارم میده نمیدونم چرا این افکار منفی رهام نمی
میرم سر کار اصلا حوصله ندارم یه فکرایی میاد سراغم ترس و دلهره  و خود کم بینی   مسخره است  نمی تونم رابطه برقرار کنم
نمی تونم باهاشون بر بخورم همین حالمو از اول صبح خراب می کنه  نه انرژی کار نه خدمت نه خانواده هیچ ،
بدتر میرسم خونه میرم تو اتاق نه با کسی صحبتی نه ارتباطی.... خدایا این زندکی من نیست کمکم کن دیگه دارم دیونه
میشم به اسمت قسم اصلا بریدم، دارم بدبین می شم به این جسات حضوری احساس می کنم از بس منفی
جذب می کنم ومشارکت منفی گوش کردم حالم اینجور شده. خدایا خودت کمکم کن من بدون تو هیچم نذار این افکار
 منو درگیر کنه به افکارم جهت مثبت بده امشب آمدم ازت دعوت کنم که بیشر بهم سر بزنی
 بیشتر هوامو داشته باشی ،هیچوقت یادم نمیره که کجا بودم کجا رسوندیم
دتشکر می کنم بخاطر
داده هات و نداده هات. ازت می خوام این هفته اراده، اراده تو باشه آنچه مصلحت می بینی بشه.
خود را تقدیم تو میدارم با من کن و از من ساز آنچه خود اراده کنی  از اسارت
نفس رهایم کن تا انجام اراده ات را بهتر توانم مشکلاتم را بکیر تا پیروزی بر آنها شاهدی
 باشد برای کسانی که با قدرت تو عشق تو و راه تو یارشان خواهم داد. باشد که همیشه بر اراده ات گردن نهم
آمین
خارج شده است
جائي كه عشق هست ، خدا هست ....   هنگامی که عشق دامن می گسترد،کلام خاموش می شود

milena

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 288
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #16 : 12 نوامبر 2013، 12:41:07 am »

سلام ای خدای مهربون منم بنده تنها ودرمونده تو همونی که زمین خوردنش دیدی کمکش کردی نفس بکشه حالا احساس میکنم کم اوردم دیگه صبر وتحمل ندارم خیلی خسته عاجز شدم در برابر وسوسه ها داغون شدم جواب چراهارو ندارم گیج وگم شدم توی خودم نمیدونم کی هستم چراهستم نبودم بهترا ازبودنم نیست عده ای اروم میشن اگه من نباشم ,فکر میکنم داری شکنجم میدی بسه دیگه تورو بخودت قسم بسه کمکم کن من توی اغوشت بگیر بدنم سرده یخ زدم از این کابوسها رهام کن باهام حرف بزن بذار شنیدن صدات بهم ارامش بده یکی هست که بفکرمنه یکی هست که عاشقمه یکی هست که من براش مهمه یکی  هست دستمو گرفته تنها نیستم خداجون من ازتنهای میترسم بذار گرمای وجودت کنارم حس کنم یادندارم چطوری ازت  سپاسگذاری کنم ولی بخاطراینکه همیشه کنارم هستی  ممنونم وسپاسگذارم ازت خودت کمکم کن ومنو نجات بده ار این مسایل به ارامش برسونم امین یا رب العالمین
خارج شده است

janan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #17 : 19 نوامبر 2013، 05:04:12 pm »

خدايا دوستت دارم

با خودم فکر می کردم تحقق رویاهایم غیر ممکن است. 
 اما خدا گفت : (( هر چیزی ممکن است. ))

گم شده بودم ، گیج بودم ، فکر می کردم هیچ وقت جوابی نخواهم یافت. 

اما خدا گفت : (( من هدایتت می کنم.)) 

خودم را باختم ، فکر می کردم نمی توانم از عهده اش بر آیم. 

اما خدا گفت : (( تو از عهده هر کاری بر می آیی.))

غمگین بودم ، احساس کردم زیر کوهی از نا امیدی گیر افتاده ام. 

اما خدا گفت : (( غم هایت را روی شانه های من بریز.)) 

فکر می کردم نمی توانم ، من باهوش نیستم. 

اما خدا گفت : (( من به تو خرد لازم را می دهم.)) 

بار گناهانم رنجم می داد ، برای کارهای بدی که انجام داده بودم از خود عصبانی بودم. 

اما خدا گفت : (( من تو را می بخشم. ))

از خودم بدم می آمد.فکر می کردم هیچ کس مرا دوست ندارد. 

اما خدا گفت : (( من به تو عشق می ورزم. ))

گریه می کردم ، زیرا تنها بودم. 

اما خدا گفت : (( من همیشه با تو خواهم بود ...))

خارج شده است

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
« پاسخ #18 : 24 نوامبر 2013، 04:09:00 am »

خب خب خب تتکرار یک اشتباه و انتظار نتیجه متفاوت داشتن دیوانگی است اعتراف میکنم هیچکس در زندگی من رو ناامید تر مشکل دارتر بدبخت تر بیمارتر بدون سلامت عقل تر  از خودم نکرده...خدایا من در برابر این خود بیمار عاجزم میفهمی...خدایا خود من بیماره خدایا خود من پر از نقصه داره گند میزنه به زندگیم به روح و روان و جسم و اعتقادات و باورها و داشته و تحصیل و روابط خانوادگی و دوستانه....صدامو میشنوی؟؟!!! بازم بگم خدایااااا..... خدایا میشه منو از دست خودم خلاص کنی.....خدا رو شکر که تویه زندگیمی وگرنه مطمئن باش تا این لحظه من خودمو از دست خودم راحت کرده بودم قطعا......خدایا احساس شرمندگی میدونی چیه احساس دین احساس بی لیاقتی احساس گم شدن احساس ناکامی ....اره میدونی... یه بار از راهنمام پرسیدم بهم گفتش تو همه اینا رو درک میکنی در واقع تو کامل ترینی که تمامی ویژگی های خوب و عدم وجود اونها رو درک میکنی حس میکنی میفهمی.....خدایا امروز منم با تمام این ویژگی ها اسمم ساراست عاجزه عاجزم در برابر بیماری و عمل به دانشی که تویه این برنامه از فرستاده های خودت از مسیر خودت از نشونه هات یاد گرفتم هیچ ادعایی ندارم  خالیم خالی خالی از انرژِی معنوی واسه ادامه راه دلیل بخوام برات بیارم یه عالمست همشم تقصیر خود خودمه...هیچی نمیخوام فقط و فقط میخوام یه بار دیگه بهم کمک کنی برگردم تویه حریم خودت تویه اغوشت  تویه حس کردن خودت و تویه انرژی معنوی خودت....من با این حال که زندگی میکنم در حال مرگ تدریجی ام...وارد شدم به برنامه با کلی نااگاهی و درد و عجز خیلی چیزا یاد گرفتم خیلی خیلی ولی دوباره رسیدم به عجز ایندفعه عجزم فرق میکنه با یک کیفیت دیگست برام جدیده اینکه دانش تکرار اشتباه رو حداقل در 60درصد موارد دارم ولی توان اجراش رو ندارم و این درد چندین برابر درد زمان نااگاهی هست و این بخاطر تهی بودن از انرژی معنوی هست شاید واضح ترین توضیحی که در حال حاضر میتونم براش بیارم همینه ... خدایا یه چیزی رو اینجا خوب  بهم یاد دادن عدم ناامیدی از تو و این مبنای اینجا بودن و زندگی کردن من هست...من دوباره با کمک خودت استارت میزنم خواهش میکنم تو انرژی اولیه رو دوباره و دوباره در روح من جاری کن ازت خواهش میکنم...

در کوی نیک نامان ما را گذر ندادند گر تو نمی پسندی تغییر ده قضا را
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

janan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #19 : 24 نوامبر 2013، 11:27:12 pm »

الهی! مرا دل بهر تو در کار است وگرنه با دل چکار است، آخر چراغ مرده را چه مقدار است؟

الهی! تا به تو آشنا شدم از خلق جدا شدم، در دو جهان شیدا شدم، نهان بودم و پیدا شدم.

خارج شده است

janan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #20 : 02 دسامبر 2013، 05:29:22 pm »

خدایا ؛ سلامتی را نصیب خانواده هایمان ، دلخوشی را نصیب خانه هایمان ،

و آرامش را نصیب دلهایمان گردان....

آمیـــــــــــــن !

خارج شده است

milena

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #21 : 03 دسامبر 2013، 06:00:50 pm »

سلام ای خدای مهربانم عاشقتم دوست دارم ازت سپاسگذارم بخاطر تمام چیزهای که بهم دادی وتمام نیازهای که میدونی من دارم برام فراهم میکنی شکر هر روزم حضورت بیشتر حس میکنم والان مطمعن شدم که کنارمی وتنها نیستم خداجون دارم تمام تلاشم میکنم که همونی بشم که تو میخوای پس کمکم کن دستمو رها نکن خدایا خودت برام درست کن با مسبب الاسباب میدونی چی میخوام تایکماه دیگه ثبت نام دانشگاه وکلاس خانم دکتر خودت برام فراهم کن تابتونم بهترو بهتر بشم عجزهام میان سراغم منو بهم میریزن خدایا کمکم کن نذار از پا بیفتم بذار همون ملینا بشم که تو میخوای خدایا من فقط تورو دارم به تواعتماد کامل دارم تو این راه منو توی اغوشت بگیر وکمکم کن بدجوری دلشکسته وبی پا شدم توان راه رفتنم ندارم خدایا ازت سپاسگذارم که هدایتم میکنی وکنارم میمونی شکر
خارج شده است

morteza60

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 13
« پاسخ #22 : 10 دسامبر 2013، 09:54:43 pm »

سلام خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااصدامو میشنوییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
بابا...میخواستم بگم خسته شدم  اما نه خسته نشدم ولی خدا وکیلی خودت خسته نشدی چقدر امتحان چقدر سختی چند سال دیگه باید تحمل کنم
منکه همه جوره شکرت میکنم منکه همه جوره خرتم بابا کمکم کن چجوری بگم ...بابا دارم کم میارم  جونه هرکی دوست داری کمکم کن .
                                           امروز دلم بدجور گرفته
خارج شده است
اعتیاد سریع ترین نقاشی بود که دیدم .
دریک چشم به هم زدن روزگارم را سیاه کرد

milena

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #23 : 11 دسامبر 2013، 09:21:27 pm »

سلام ای خدای مهربون عاشق الهی قربونت بشم دلم اینروزها بدجوری گرفته خسته ام خدایا خودت کمکم کن تنهام نذار راه درست نشونم بده کمکم کن خودت برام درست کن یا مسب الاسباب ای خدای رحمن خدایا برای همه دوستان بهبودی ارامش وپیروزی برای حل تمام مسایل زندگیشون میطلبم آمین
خارج شده است

shadi92

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 376
« پاسخ #24 : 01 ژانویه 2014، 02:29:45 am »

خدای بزرگ معبودم ،احساسم درگیره...چرا حس تنهایی و دلتنگی و طردشدن و له شدن ..چرا؟؟؟من وقتی خدای مهربانم رو دارم نباید این احساسها رو داشته باشم ..خدای مهربانم به فریاد دلم برس چرا داره اینطوری پا میکوبه  بهش بگو کنارمی...چرا داره مسیر خودش رو میره؟خدای من به فریاد دلم برس..غیر از تو فریاد رسی نیست.
[/font][/size][/color]
خارج شده است
خدایا ، مرا تلاوت کن

محیا

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 165
  • و خدا هست دگر غصه چرا
« پاسخ #25 : 11 فوریه 2014، 10:52:45 pm »

خدایا کمکم کن....
خارج شده است
عمق نگرانی های ما فاصله ما را از خدا نشان می دهد.

محیا

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • و خدا هست دگر غصه چرا
« پاسخ #26 : 17 مارس 2014، 01:12:09 pm »

سلام خدای نازنینم. خوبی؟ممنونم بابت همه اتفاقایی که داره برام میفته تا بهم بفهمونه من دارم رشد میکنم.
خدایا برادرمو به تو میسپارم. خودت کنارش باش. خیلی سخته برام که تو این حال ببینمش. خدایا خودت مراقبش باش.خودت کمکش کن تا بتونه بلند شه. خدایا خودت همراهش باش...
خدایا من ازت مچکرم ولی خیلی تو فشارم. خدایا کمکم کن کمکم کن تا منم از وابستگیم رها بشم. خودت که از درون من باخبری. تو این واپسین روزای سال خدایا خونه ما رو هم شاد کن. فدای مهربونیات ما رو تنها نذار.
خارج شده است

محیا

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • و خدا هست دگر غصه چرا
« پاسخ #27 : 02 آوریل 2014، 05:47:51 am »

خدای عزیزم. ای بزرگترین داشته هر انسانی. ای عزیزی که بی منت میبخشی و بی توقع از خطای بنده هات درمیگذری. خدای مهربانم تنها کسی یا چیزی که منو تنها نذاشته تو بودی و خواهی بود. ازت طلب رشد,آگاهی,پذیرش,مهر و آرامش دارم. مشکل برادرم گرهی است که تنها به دستان خودت باز میشود. پس خودت هرطور که صلاحشه حلش کن. خدایا راهو نشون هممون بده. ما آدمای بدی نیستیم فقط راه رفتنو بلد نیستیم. خدایا کمک ...
خارج شده است

sgte84uxm

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 227
    • nop520

,air jordan homme
 under the support of high profits, the financial industry executives pay a lot of natural.
 overall, last year, A shares of all listing Corporation to achieve net profit of $, the financial companies are accounted for 49.6% of them.
Financial executives annual income of over 10 total annual salary of more than one million Yisi
 is regarded as the "money" of the financial industry executives, how much of their salary? This is probably a lot of people are concerned about the topic.
 in the 49 financial executives,air max femme pas cher, in order to obtain peace team executives pay is the highest, reaching 85 million 880 thousand yuan. In the 1266 financial listing Corporation directors and senior high school, vice chairman of CITIC Securities Yin Ke's highest annual salary reached 16 million 10 thousand yuan.
< p > in 23 SWS industry, in 2011 the total executives annual salary highest is machinery and equipment industry, 12.94 billion yuan,hogan sito ufficiale, followed by the financial services industry,hogan outlet, the total remuneration of the industry accounted for about one tenth of all A-share listed companies total compensation.
 at the end of last year, the president of CMBC "feel shy" speech has caused a great disturbance in the industry. He said: "corporate profits are so low, bank profits so high,nike tn pas cher, so we sometimes profits are too high, they all feel shy released." He also said: "we have a rich and cruel feeling.
 however, in paying aura shade, most of the financial executive salary faced stagflation or decline embarrassment.
 financial executives price: the total annual salary of over 1 billion
 no >
 according to our statistics, last year 49 financial listing Corporation a total net profit of 956 billion 496 million yuan,scarpe hogan outlet, an increase of 22.6%. In the SWS 23 industry level, the net profit of financial industry sales topped the list,scarpe hogan outlet, the total profit ratio is second of the mining industry is much higher than 312%.
 with the 2011 Annual Report Disclosure, financial executives salary full debut. According to the "investor signs up for" the statistics,air max 95 france, 2011 49 financial listed company executives, the total received a salary of 10.84 billion yuan, average every company executives pay over 22 million yuan, the highest in the industry listed company executive compensation at the top of the list.
 at the same time, some financial executives are paid to create high profits, the market has also attracted controversy. In the dual role of decline in net profit rose and top management team compensation, executive team five big state-owned banks to become the profitability of the team. Among them, bank, ICBC and the China Construction Bank of the three major lines for every $1 salary profit more than yuan. The Northeast Securities and S*ST in front of the top team in LED high at the same time, to return to shareholders is the loss of performance.
 from the total annual salary of executives, the financial industry executives annual salary of up to $. This is a slight increase of 3.4% compared to its last year's small. But the financial industry is still far behind other industries to pay level.
 "investor" analyst Yang Xiuhong
Related Articles:

Stock index opened 0.32% gold brokerage LED

Collection and evaluation two

the stock

At the moment, the negative impact of all luxury goods will in the night of the elite erosion exhausted, into people's rational thinking, so harmonious. To open the door for luxury goods, like a light source, both shining on the way, but also to guide the students in the future direction.
خارج شده است

terdd54jer

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 168
    • mno487
In the spring of 2011, the teacher in charge work
« پاسخ #29 : 04 ژوئن 2016، 06:25:36 pm »

1. arrange activities
6, to carry out the beneficial style activities, to promote the healthy development of students' physical and mental health.
3, the use of publications on students' ideological education, students' subjective initiative, motivation.
7, organize students to actively participate in the activities of the school, and strive to achieve good results in the activities.
4, through the organization of activities to cultivate students' collective concept,sac goyard pas cher, enhance cohesion.
Three, strengthen the construction of
 class
2011 year spring class work plan
8, a regular talk with students, understand students' ideological trends, timely solve the problems of students.
In the spring of 2011,sac goyard pas cher, the teacher in charge work
 two, specific measures:
 with the implementation of the teacher performance pay policy and cash,occhiali ray ban outlet, our class teacher work also ushered in a new challenge. We all know that a school is formed by a plurality of the, is an important member of the school,scarpe hogan outlet, its words and deeds will influence the school. How to carry out the work plan will be full of sound and colour? That depends on the class of the commander, the teacher in charge of the work is how to carry out. Some people say: a good teacher in charge is a good class collective. If it is said that every child is a little star, I would like to with sincere and warm as they hold up a piece of love in the sky, let their respective flashed a most glorious, the most touching glory! In order to make the full of vitality and innovation, in order to better shape children's heart, let them get all-round development, also in order to make the new semester to update atmosphere is formulated in the spring of 2011, 5 (2) class teacher work plan as follows: < p
 there are 61 students in my class. This semester I class the basic goal is to establish a initiative, ability of the class cadre team, all the students can establish a clear learning objectives, the formation of a good learning atmosphere; cultivate students' good behavior, promote righteousness,hogan outlet, and gradually form a discipline,goyard soldes, diligence and industriousness of the class atmosphere. Continue to do a good job of the regular education of students, strengthen the "daily behavior norms" of the implementation of the students, and cultivate good habits of students. Teachers and students to appreciate the education, the teacher appreciation of the students, so that students learn to appreciate their own,hogan sito ufficiale, appreciate others. Actively cooperate with the various activities of the school, the young pioneers, striving to be rich and colorful "Miyoshi students" activities, training students a strong sense of responsibility and self discipline and self management ability.
 first, the basic situation and objectives:
2, wall newspaper, improve quality, create a good learning atmosphere, build good culture.
 according to the school moral education work plan, guide the children to carry out the practical activities. Activities to strengthen the ideological and moral education of young children and the cultivation of innovative spirit and practical ability.
1, on a daily routine, to prevent late truancy, grasp the self-study class discipline, improve efficiency.
5,hogan outlet, regularly carry out learning activities, to cultivate students' good learning attitude and methods.
Related Articles:

2015 count

In 2011 seven one the party's Day speech I am a pa

Zhu mayor of my bureau income hundred days campaign activities practice fully affirmed. Two is to carry out the analysis, the focus of monitoring. Carry out the macro tax burden of the city, industry tax, focusing on sources of tax, export tax rebate warning and policy effect analysis, in a timely manner to the mining tax potential.
خارج شده است

این صفحه در 0.131 ثانیه 25 نمایش داده شد.