انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

در میان شما کیست که صد گوسفند داشته باشد و یکی از آنها گم شود ، که آن نود و نه را در صحرا وا نگذارد و از پی آن گم شده نرود تا آن را بیایبد ؟
.
انجیل لوقا

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: حرف دل من و خدا ....  (دفعات بازدید: 9110 بار)

Zendegy

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 20
  • یه روزی یه روزگاری من بودم عاشق تو دنیا ...
حرف دل من و خدا ....
« : 14 اكتبر 2011، 09:08:02 am »

[/glow]
خدا را دوست دارمخدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با هر یوزرنیم که باشم ، من را کانکت می کند .
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه تا خودم نخواهم مرا دیسکانکت نمی کند .
خدا را دوست دارم ، به خاطر اینکه با اینکه خیلی بدم من را لاگ آف نمی کند .

خدا را دوست دارم به خاطر اینکه همه چیز من را میداند ولی /سندتوآل/ نمی کند.

خدا را دوست دارم به خاطر اینکه همیشه جزء فریندهام می ماند و من را دلیت و اگنور /نمی کند.

خدا را دوست دارم به خارط اینکه همیشه اجازه /آندو/ کردن را به من می دهد .

خدا را دوست دارم به خاطر اینکه اراده کنم /آن/ می شود و من می توانم با او حرف بزنم .
خدا را دوست دارم به خاطر اینکه هیچ وقت به من پیغام /د لاین بیزی / نمی دهد .
خدا را دوست دارم به خاطر اینکه پسوردش را هیچ وقت یادم نمی رود ، کافیه فقط به دلم سر بزنم .

خدا را دوست دارم به خاطر اینکه تلفنش همیشه آنتن می دهد و شماره اش همیشه در شبکه موجود است ....
خدا را دوست دارم چون او هم مرا عاشقانه دوست دارد با همه کوتاهی ها و کم کاری هایم ...
« آخرين ويرايش: 14 اكتبر 2011، 09:25:30 am توسط Zendegy »
خارج شده است
در پس این شب دلگیر بلند ..
روزها در گذرند ..
زندگی در پیش است ..
مرگ هم نزدیک است ..
                                         زندگی..

Zendegy

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
پاسخ : حرف دل من و خدا ....
« پاسخ #1 : 16 اكتبر 2011، 08:50:41 pm »

ای خدای مهربون من ...
خیلی دلم گرفته ....
همیشه از سالها پیش ...
خیلی پیش ...
دوست داشتم بمیرم تا اینکه شاید تو رو از نزدیک ببینم ...
ای کاش میشد قبل از اینکه اینقدر آلوده به گناه های عجیب و غریب بشم ...
قبل از اینکه توی این وضعیت بیافتم ...
اون موقعی که خیلی گناهام کمتر از الآن بود ..
می تونستم بیام و تو رو از نزدیک ببینم ...
ببینم حقیقتی رو که هر کسی یه جوری ازش تعریف می کنه ....
یکی با ترس و یکی با لرز ، یکی دنبال پاداشه و یکی هم ...
ولی من فقط دوست دارم بیام پیشت تا ببینمت ....
تا از این همه امتحان راحت شم ....
نه فقط به خاطر ترس از امتحان و زندگی ....
فقط به خاطر دیدن تو ...
حتی اگه اون یه لحظه ... لحظه ای باشه که تو داری می گی حاضر نیستی قیافه این بندت رو ببینی .. لحظه ای باشه که می گی ببریدش ته جهنم ....
ترسم از اینه که اگه برم ته جهنم ... دیگه تو رو ندارم .... دیگه تا ابد هیچ وقت نمی تونم امید حتی یه لحظه با تو بودن رو داشته باشم ....
خیلی دلم برات تنگ شده ...
ای کاش ...
ای کاش ...
بازم می شد مثل قدیما ....
آآآآآه ه ه ه ه ه .....
خارج شده است
روزها در گذرند ..
زندگی در پیش است ..
مرگ هم نزدیک است ..
                                         زندگی..

shilan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 201
  • خدایا همونی که می خوام کاش منم همونی بشم که میخوای
« پاسخ #2 : 20 اكتبر 2011، 03:00:03 pm »

به قول یه دوست
خدایا تو همونی که من می خوام ای کاش
منم همونی بشم که تو می خوای... :rose:
خارج شده است
با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد...با سلامی که در آن نور ببارد لبخند...دست یکدیگر را بفشاریم به مهر..

Zendegy

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #3 : 20 اكتبر 2011، 05:35:58 pm »

ای خدای مهربونم ...
ای خدای عزیزم ...
تا کی باید بار این تنهایی رو به دوش بکشم ...
تمام سینم داره میسوزه ...
ای کاش می شد یه دفعه همه چیز تموم میشد ...
همه چیز ...
همه چیز ...
دیگه خسته شدم ...
خسته شدم ...
خسته شدم از بدبختی های دنیا ...
خسته شدم از این وضعیت دنیا ...
چرا باید ببینی کسایی رو که دوسشون داری این قدر زجر می کشن ...
آآآآآه ه ه ه ه ه ه ...
آخه کی تموم میشه ...
خارج شده است
روزها در گذرند ..
زندگی در پیش است ..
مرگ هم نزدیک است ..
                                         زندگی..

Zendegy

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #4 : 21 اكتبر 2011، 10:06:36 am »

ای خدا گم کرده راهم راه ده ...
رحمتی بهر من گمراه ده ...
ای خدا آه شرر بارم ببین ..!!
نامه اعمال غم بارم ببین ...!!
توشه ام خالی و بارم پر گناه ...
غیر هجرانم ندارم هیچ راه ..
عادتم از کاروان جا ماندن است..
ماندن و شعر جدایی خواندن است ..
خارج شده است
روزها در گذرند ..
زندگی در پیش است ..
مرگ هم نزدیک است ..
                                         زندگی..

mahtab

• مدیر انجمن
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 495
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #5 : 25 اكتبر 2011، 08:18:15 am »

به حرفم گوش کن یارب
به دردم گوش کن یارب
اگربیهوده می گویم
مراخاموش کن یارب
خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...

یاس

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 8
  • دیر آمدی ای عشق ، دل یک ساعته خوابیده ...
« پاسخ #6 : 27 اكتبر 2011، 09:43:53 am »

خدوندا ...
عزیزانی دارم آبرودار ، آینه تمام نمای عشق ، رسمشان معرفت ، کردارشان جلای روح و یادشان صفای وجود .
پس آنگاه که دست نیاز سوی تو می آورند ، پر کن از آنچه که در مرام خدایی توست ای پرودگار مهربان .
خارج شده است
دیر آمدی ای عشق
دل یک ساعته خوابیده ...

shantiya

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 400
  • دوست داشتن یک نفر یعنی دیدن او به همان شکلی که خدا
« پاسخ #7 : 26 اوت 2012، 12:28:24 pm »

.  نمی دانم چه حسی هست این عاشقی؟  وقتی می نشینم ، وقتی راه می روم ، وقتی می خوابم دوستت دارم  وقتی صدایی می اید دوستت دارم ، وقتی سکوت است دوستت دارم  چه می کنی با من که چنین راحت همیشگی شده ای ؟
خارج شده است

sajjad.k

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 247
  • خدایا آنم ده که آنم به.....
« پاسخ #8 : 26 اوت 2012، 06:16:34 pm »

خدای من ترس سر تا سر وجودمو فرا گرفته دلم از این همه بد گرفته
خدای من تو میدانی و اگاهی که در آینده چگونه خواهم بود ولی من نمیدانم
خدای من یاریم کن که فقط برای امروز به کمک تو بر ترسهایم چیره شوم
آنها مثله موریانه ها پایه های زندگیم را میخورندو میخورند و باز هم سیر نمیشوند
خدایا در دلم آشوبی بر پاست به که گویم که شنوا تر از تو باشد
خدایا در این آشفته بازار حیران حیرانم چه کنم که دست از کنترل اوضاع بردارم
تو پناهمی تو تکیه گاهمی تو خود عشقی خدایا مادرم رو دوست دارم چگونه به تو بسپرمش
وقتی غمشو با چشماش فریاد میزنه خدایا اگه تو با من باشی همه ی اینا آسون و گذرا میشن
خدایا صادقانه وخالصانه من از تاریکی یاس و انزوا بیزارو گریزانم من غم و اندوه را نمی خواهم
من امید و باور را میخواهم من تو را میخواهم که در انتهای این یاس و تاریکی آغوشت را برایم مهیا کرده ای
خدایا دوست دارم گریه کنم من مادرم رو دوست دارم وقتی که پدرم رو از دست دادم همیشه با فکر
از دست دادن مادرم خودم و آزار دادم اونو بهم ببخش نمیدونم قرار چی بشه ولی هر چه که باشه تو با من بمان. :pray: :pray: :pray: :pray:
    آمین
خارج شده است

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #9 : 31 اوت 2012، 03:57:58 pm »

امروز تنهایی و خلا خود را با خدا پر میکنیم
هر کاری که برای دیگران میکنیم باید عشق
داشته باشد و هیچگونه انتظار پاسخی نباید داشته باشیم
کاری که در آن نمیتوانی عشق بکاری انجام نده
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #10 : 02 نوامبر 2012، 09:06:51 pm »

امروز قشنگترين احساس من احساس نياز به خدا و با خدا بودن است . كه قبلا اين احساس را نداشتم .
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #11 : 05 نوامبر 2012، 05:31:30 pm »

با اصول زندگی کن
و بگذار زندگی کنند
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
« پاسخ #12 : 15 دسامبر 2012، 01:24:12 am »

قربونت برم خدا كه من رو برداشتي كجا اوردي كودا (هم وابستگان گمنام)....تو اخه از كجا انقدر خوب منو ميشناختي.....
از كجا ميدونستي انقد عاجزم....از كجا ميدونستي من وابسته هزار هزار هزار چيزم.... از كجا ميدونستي آخه....
خدايا فكر كنم بايد نيكوتينيهاي گمنام برم اس اي برم پرخوران برم الاتين برم  كه البته راه نجات اول و اخرم راه رها شدن نهايي  واسه من همين كوداست...
چون ميتونم همه چيزم رو توش پيدا كنم اگه يكم سلامت عقل داشته باشم اگه درست برنامم رو كار كنم اگه يه كودايي تسليم و قابل تغيير باشم
خدايا يه روزايي مثه امروز ميگم خسته نباشي واقعا قدم كار كردنت به درد عمت ميخوره....خدايا من  از درياي بيكران كودا فقط يك قطره ياد گرفتم
يك قطره ....شكرت خيلي شكرت چون بخاطر همين يك قطره هست كه امروز زنده ام....اين يك قطره به من ياد داده كه با مرگ هيچي حل نميشه
اگه چيزي ميخواد حل بشه راهش زندگي كردنه....اين يك قطره به من ياد داده كه در واقعيت زندگي كنم....تلاش كنم براي بدست اوردن خواسته هام تلاش
كنم واسه شاد بودنم به من ياد داده كه ميتوني زندگي كني سارا اين يك قطره به من عواطفم رو نشون داد و زنده كرده اين يك قطره كمي تفكر منطقي به من داده
اين يك قطره من رو از وابستگي به انسان ها نجات داده اين يك قطره به من ياد داده ه بلافاصله بعد از استفاده از نقصي ميبينم گند زدم و حالم خراب ميشه...
از همه مهمتر اين يك قطره خدا رو اورده تويه زندگي من.....وجود خدا عشق خدا.....خدايا شكرت خيلي چيزا بهم داده تازه اين فقط يك قطرشه
ولي من فقط همين يه قطره رو گرفتم فقط ياد گرفتم اگه تنها موندم بتونم زندگي كنم بتونم ارتباط درست برقرار كنم بتونم زنده بمونم و اميد داشته باشم
من هنوز نگرفتم كه چطوري بايد قوي باشم در برابر كنترل شدن از سوي ديگران من هنوز ياد نگرفتم چطوري بايد از خودم وقتي كه شرايط آسيب زننده هست مواظبت كنم
من هنوز ياد نگرفتم تعدادي از رنجش هام رو ببخشم من هنوز ياد نگرفتم در برابر وسوسه قليون بگم نه من هنوز ياد نگرفتم واسه خودم بيشتر از همه ارزش قائل باشم
به فكر مردم و فكرايي كه در موردم ميكنند نباشم من هنوز از اينكه تاييدم نكنن از اينكه تحقيرم كنن حالم بد ميشه من هنوز راه درست ارتباط با نزديكانم رو ياد نگرفتم
من هنوز خودخواهم لذت طلبم ميخوام فرار كنم  من سرشار از ترسم.....خدايا من چيم ؟؟؟ من كيم؟؟؟؟....بيماررررم....بيمارر...خدايا نميگم واسه هركدوم از اينا تلاش نكردم نميگم نخواستم تغييرشون بدن واقعا خواستم تو بهتر از هركس ديگه اي ميدوني ولي اونقدرا پيشرفت نداشتم...
خودت تلاشام رو ديدي خودت ديدي با تمام ترسم يه جاهايي حرف زدم رفتار درست رو انجام دادم
حتي وقتي كه همه داشتن تحقيرم ميكردن حتي وقتي كه هيشكي( جز تو و همين فرشتگاني كه برام بواسطه انجمن رسوندي)ازم حمايت نكردن و تنهام گذاشتن
ديدي چندبار به وسوسه گفتم نه ديدي سعي كردم روز به روز پاك بمونم خدايا تو اينها رو ديدي.....سارا اينه ...سارا فقط و فقط همينه.....
خدايا زورش رو ندارم....عاجزم....يعني هنوز حس ميكنم ظرفيت درك اينها رو پيدا نكردم...وگرنه تو رئوفي تو مهربوني تو عشقي....
 مگه من چند وقته اينجام كه انقدر از خودم توقع دارم هنوز حدود 2 ساله كه اينجام 16 سال بيمار پر از رنجش پر از نااگاهي زندگي كردم.....
حالا بايد عوضش اينجا باشم 10 سال 20 سال 30 سال تمام عمر تا خودم رو پيدا كنم تا بتونم به اين خواسته هايي كه بالا گفتم زورش رو ندارم با كمك تو و تلاش برسم.....
به قول  اون آهنگه من اينجا ميمونم بهشت رو برگردون.... من اينجا ميمونم چون بدون تو و برنامه نابودم ......
خدا مهربونم سارا  اينه بپذيرش لطفا بهش ياد بده بغلش كن  بهش كمك كن ياد بگيره رفتار درست رو انجام دادن بهش كمك كن به طور واقعي به عجزش در مورد بيماره ها و نواقصش برسه ......
خدايا يك بار ديگه همين سارا با همين خصوصيات با همين نهايت عشق به تو و همين خود خود سارا:
اي پروردگار مهربان خود را تقديم تو ميدارم با من كن و از من ساز انچه را كه خود اراده كني از اسارت نفس رهايم كن تا انجام اراده ات را بهتر توانم
مشكلاتم ( نواقصم) را بگير تا پيروزي بر انها شاهدي باشد براي كساني كه با قدرت تو عشق تو و راه تو ياريشان خواهم كرد باشد كه هميشه بر اراده تو گردن نهم
الان حالم خيلي بهتره خيلي وقت بود اينطوري صادقانه تمام حرفام رو نزده بودم خدايا يه دنيا سپاس......دوستت دارم خيلي زياد
دوستان ممنون كه حوصله كردين و با نگاه قشنگتون مشاركتم رو خوندين التماس دعا....دوستتون دارم.....         
« آخرين ويرايش: 15 دسامبر 2012، 05:08:39 am توسط sara »
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #13 : 09 اكتبر 2013، 10:35:38 pm »

تا خدا هست دلی تنها نیست     
اسیر لطف خدا باش که بی خدا   
زندگی هرگز زیبا نیست
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

shadi92

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 376
« پاسخ #14 : 29 اكتبر 2013، 03:18:08 pm »

خدايا اين روزها چرا دوباره تنها شدم چرا ؟ خداجونم از لحاظ روحي داغونم كمكم كن چرا خودم رو تنها و شكسته شده ومچاله ميبينم من كه تو رو دارم نبايد اينطور فكر كنم واين حس رو داشته باشم مامن تنهايي هام باش دستم رو از دستت جدا كردم ولي خواهش ميكنم پدر مهربانم منو ببخش بيا خودت سراغم كاري به اين غرور كاذب من نداشته باش...درمانم كنم ..خودت ميدوني توي اين فصل خيلي زجرها كشيدم الان دوباره احساست قديمي با اتفاقات اكنون و حال دست به هم دادن منو دارن زجر ميدن كمكم كن كمكم كن
خارج شده است
خدایا ، مرا تلاوت کن

این صفحه در 0.113 ثانیه 26 نمایش داده شد.