انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

تو كساني كه دوستشان داري و كساني كه از آنها متنفري همگي جلوه هاي خداوند هستند، همين جمله كوتاه ميتواند تمام زندگيت را دگرگون سازد. لحظه اي كه فرد دريابد كه همه چيز يكي است عشق به خودي خود طلوع ميكند و این يعني تصوف

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 7 _ قدم یک الانان  (دفعات بازدید: 4352 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
سوال 7 _ قدم یک الانان
« : 17 ژوئن 2011، 11:44:04 am »

اگر من سعی کنم عوض کردن شخص الکلی و یا دیگران را متوقف کنم چه اتفاقی می افتد ؟
« آخرين ويرايش: 17 ژوئن 2011، 11:15:39 pm توسط narges »
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : سوال 7 _ قدم یک الانان
« پاسخ #1 : 17 ژوئن 2011، 01:06:35 pm »

ترسها به سراغم میآیند نکنه اوضاع بدتر بشه .باورم این هست که الکلی و دیگران به اندازه من نمی دانند و نمیتوانند . اگر به گذشته برگردم و عجز های خودم را در برابر تغییر دیگران ببینم آنگاه صداقت و روشن بینی بمن کمک میکند که باور هایم را عوض کنم و خودم را تغییربدهم البته برایم سخته .ولی امکان پذیره .کنترل و تغییر دیگران را رها کنم .دعا کرده و به خدا بسپارم زندگی کنم و بگذارم دیگران هم زندگی کنند .  فرصت های طلایی که در راه تغییر دیگران از دست داده ام . دوباره بدست آورم و از این فرصت ها برای بهبودی و تغییرم و مراقبت از خودم استفاده کنم .
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
« پاسخ #2 : 06 فوریه 2012، 05:50:17 pm »

من فکر می کردم که من همه دنیا را سر پا نگه داشته ام اما با کارکرد قدم یک فهمیدم که ناتوانتر از آن هستم که بتوانم اینکار را انجام بدم.امروز می دانم که نمی توانم همه دنیا را نگه دارم پس با رها کردن دیگران هیچ اتفاق خاصی نمی افتد
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #3 : 25 اوت 2012، 02:03:12 pm »

اگر عوض کردن آنها را کنار بگذارم زندگی شیرین در انتظار
من است که سرشار از آرامش است
دیگر با خودم نمیجنگم
تا به آرامش برسم
و یادم نره که باید در لحظه زندگی کنم
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
« پاسخ #4 : 06 دسامبر 2012، 04:48:21 pm »

من ناتوانم برای تغییر دادن و کنترل کردن دیگران
با این طرز فکر من انرژی ام را صرف غیر ممکن ها نمی کنم..
می توانم برای خودم وقت بگذارم و به خودم برسم...
دیگه بعد از هربار شکست ناامید ومأیوس نمی شوم...
راه زندگی خودم را پیدا می کنم.
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #5 : 01 دسامبر 2013، 10:26:20 pm »

بزرگترین بار از روی دوشم برداشته میشه و باید این واقعیت رو بپذیرم که نمیتونم دیگران رو تغییر بدم و دست از کنترل برمیدارم و سعی میکنم وقت و انرژیمو رو ی رفتار و ضعف های خودم متمرکز کنم و وقتم رو صرف بهبودی ام میکنم.
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

dfg2s5erty

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 225
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop773
Your name, my story.
« پاسخ #6 : 12 آوریل 2016، 09:26:40 pm »

,
 your name, is my life, never forget the story,
,
,
,
,
,
,
< p > you once said, in the absence of your days, to happiness, but dear,chaussure jordan pas cher, this world fireworks dew evening rain, and I hit unlined jacket, how worthy enemy, the late rush of wind, rain knocked on the window?
&lt,chaussure supra pas cher; p >, maybe someday, I'll wearied,golden goose saldi, see world of mortals, bid farewell to the earthly troubles, or identity in temple, with Buddha Lamper, or to live incognito in mountain,chaussure tn pas cher, defends the castle of the clean water, to at that time, there will be no what deep sorrow, worth I years to sip, also no enmity, can let me in tears, to render the theme,goyard soldes,,
HTML template your name, my story.
,
 bit, the breakdown of fleeting time much regret in the wind after injury? How much is the wind but never forget a solemn pledge of love? Always think, some Feishang after firework gun Zhuo slow research, extravagant exhausted already bit by bit to be turned to dust elimination, however, turned to,hogan sito ufficiale, just know some pain But Judah tattoos, deeply engraved in the heart tablet, you how to wipe off or apathy,tn homme pas cher, are always not resect it, had been marked,converse blanche,,
 in the time tunnel, see the bloom and fall, spring and autumn, snapping fingers once again,
 alone and wine, (Essay)
< p > looking back at the past, love is how to gently, I do not remember, is how to walk quietly, I don't want to for study, but I just hope, in this life, you can happiness, so, not in vain I, wolf position and back,,
 black hair into the snow, or whether the sea change,
Related Articles:

[] the flo

goyard prix

The Mid Autumn Festival to send home

I always think life is because of the love to go this way, the process full many unpredictable twists and bitterness, also experienced and enrich our life. Not for all the fate of intimate understand, do not expect all the fate can be permanent. Too many encounters numerous living beings, eventually become the traveler to rub shoulders.
خارج شده است

hfgh6p5ess

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 259
    • nop792
Call _8
« پاسخ #7 : 12 مه 2016، 01:48:26 pm »

call
 call/&gt,tn femme pas cher;&nbsp,ugg soldes;   
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; but calling, in my heart but have different explanations. I feel the calling is a kind of strength, so that the return of the prodigal son, let the world for dumping.< br />  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; peace. These two simple words, is most likely to be ignored by those in power. From, past and present, peace seems to have just a distant dream. A bayonet by control,chaussure air jordan soldes, for the land will not be stained with blood, in order to war is not dirty pure human tears. Call the blood, covered by the violence of human nature, calling for those by the enemy, covered with eyes. They call, open your eyes, look, in the eyes of the children of the hope is what shape?< br />  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; so,air max femme pas cher, let us call for peace,ugg pas cher, to life is not for the bullet to blow away the home hungry desolate. To call the shuttle in every so-called warrior's heart, don't let their own hands, to destroy the peace.< br />  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; hard to stop war wounds not transient,hogan outlet online, let peace instead of war again and again, let the voice calling for peace,hogan outlet online, louder and louder,scarpe hogan outlet, more and more majestic...Related Articles:

A letter t

20 years l

Father's c

Then he confidently put food down! When the afternoon, our beloved headmaster " " us! We put the training results to the president, the president is naturally Gebulongzui! Then, the principal is a person all know the words for a long time, when we have fast dying, the president finally scattered! Thank God! The car finally to meet us each of us, no lingering on the bus, up to now, it is heartless.
خارج شده است

lyd0f8blr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 251
    • vwx019
Financial concerns
« پاسخ #8 : 05 ژوئن 2016، 04:23:22 am »

biography of the central bank is about to expand
Financial concerns
 Construction Bank senior researcher Zhao Qingming said he did not see the file,goyard pas cher, but since it has spread, there should be. However, he believes that the impact on the bank will not be great,nike tn pas cher, because some time ago the central bank has been through the open market net liquidity; while the total amount of this part of the deposit is not very large. But the short-term impact on the stock market may be greater.
 and where the network is
 (reporter Cheng Jie) two days, the market has been rumored that the central bank has issued a document to commercial banks deposit deposit deposit reserve deposit range, but also from September 5th to the end of the batch turn over. This reporter has learned that the central bank has not yet issued an official response to the matter. But experts believe that if there is really the matter, the central bank is still to curb inflation as the primary task, and actively recycling liquidity, the implementation of prudent monetary policy. Market expectations of the "policy inflection point" will not be easy to appear.
 deposit deposit deposit range
China Merchants Bank
< p > Washington recently,tn requin pas cher, Chinese online travel sites to where nets (qunar. Com) and China Merchants Bank officially reached a strategic cooperation, the two sides will in ticket products,hogan outlet, business products and vertical search and marketing were all-round strategic cooperation, through the close interaction between both a strong platform, for the majority of users to provide careful integration of Internet search products, tourism products and tourism information service.
 central bank announced last increase the deposit rate is in June 14th, up by 0.5 percentage points. After adjustment, the deposit rate of large financial institutions increased to 21.5% of the historical high, small and medium financial institutions deposit rates have reached 18%. Central bank statistics show that as of the end of 7 in 2011, the financial institutions of RMB units in the project deposit balance of about $. Simple calculations, because the deposit range, the next six months of commercial banking system need to be paid in the deposit reserve in 900 billion yuan up and down,hogan sito ufficiale, about the equivalent of two and a half to improve the effect of deposit rates.
 reached a strategic cooperation
 China Merchants Bank was founded in April 8, 1987,hogan roma outlet, is China's first wholly owned by the corporate shareholding commercial bank, has developed into one of the most influential commercial banks in china. In the British "Financial Times" published by the global bank city net rate rankings, China Merchants Bank in the world's largest market capitalization >
 this rumor so that traders on the inter-bank market funds face more pessimistic. Traders said the funds within the banking system most can only afford a deposit reserve increase, according to the current situation, if have to raise deposit reserve, it means that the entire banking system of funds are exhausted.
< br / > the State Council Development Research Center for financial research,golden goose saldi, deputy director of the Institute Bashusong in micro Bo said that if the rumors are true, the move is to improve the traditional reserve ratio of 130 basis points. At the same time, from the decision makers in order to see,air jordan pas cher, to curb rising prices is still the primary objective of the current macroeconomic policy, the market is looking forward to the so-called policy inflection point has not yet appeared.
Related Articls:

Comprehens

Shop selli

For some other types of calls will purchase group purchase website, returned directly to the user's Alipay or bank account. June 2nd, the company's Web site released third announcements, but the announcement did not disclose how many customers do not get prepaid recharge, a refund of the success of consumers and how much.
خارج شده است

این صفحه در 0.088 ثانیه 28 نمایش داده شد.