انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

زندگي ، هديه خداوند است به شما ، و شيوه زندگي شما ، هديه شما به خداوند
؛لئوبوسكاليا؛

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 6 _ قدم یک الانان  (دفعات بازدید: 4758 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
سوال 6 _ قدم یک الانان
« : 14 ژوئن 2011، 04:39:11 pm »

وقتی شخص بیمار آنطور که من میخواهم نیست و از پذیرش آن امتنان می کند . چه احساسی به من دست میدهد ؟
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : سوال 6 _ قدم یک الانان
« پاسخ #1 : 14 ژوئن 2011، 05:06:23 pm »

احساس ترس ..ترس از ناشناخته ها و آینده ...ترس از شکست ..ترس از دست دادن ...ترس از قضاوت دیگران ..طرد شدن از طرف دیگران ..خشم ..فکر میکردم من مسئول اعمال و رفتارش هستم ..مسئول تغییرش هستم ..میگفتند زن هست که مرد را میسازه و پشت هر مرد موفق یک زن دانا و مسئول قرار داره ...هر چه سعی میکردم بیشتر شکست میخوردم .رنجش از پدر و مادرم که بی توجه بی  مسئولیت و سهل انگاری  کردند و رنجش از خداوند که چنین سرنوشتی برایم رقم زده ....احساس قربانی شدن ...بیماریم فعال بود . .امروز با درک واقعیت و آگاهی دیگر این احساس ها را ندارم . مسئولیتهای دیگران و غیر ممکن ها را رها کرده به خدا می سپارم . فقط سهم خودم را انجام میدهم . زندگی میکنم و میگذارم دیگران هم زندگی کنند .
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
« پاسخ #2 : 12 اوت 2011، 12:12:13 pm »

احساس حقارت،قربانی شدن،تنها بودن،طرد شدن از خانواده و اجتماع،ترس از حرف مردم و قضاوتشان،بیزاری از بیمارم،خانواده ام،حتی خدا،چون انهارا مسئول تمامی مشکلاتم میدانستم و فکر میکردم که من باعث این رفتارهای معتادم هستم
ولی امروز میدانم که هر کس مسئول رفتار و کردار خودش است نه دیگران و این باعث میشود دیگه از رفتارهای بیمارم دچار حال بدی نشم
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #3 : 25 اوت 2012، 02:07:06 pm »

احساس حقارت. شکست. ضعف. خود کم بینی.
بی اعتمادی
و به دنبال آن ناراحتی و خشم به سراغم میاد
من باید سعی کنم همه چیز را همانطور که هست ببینم
بپذیرم و کنترل نکنم
من که خدای آنها نیستم
من که مالک رفتار آنها نیستم
من فقط مالک رفتار و کردار
خودم هستم
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
« پاسخ #4 : 04 دسامبر 2012، 07:35:32 pm »

وقتی شخص بیمار آنطور که من میخواهم نیست و از پذیرش آن امتنان می کند . چه احساسی به من دست میدهد ؟

احساس شکست و ناامیدی، احساس قربانی شدن و ناتوانی، اینکه من چقدر بدبختم که بیمارم آنطور که من دوست دارم و می خواهم رفتار نمی کنه.
قدم اول منو با مسئولیتهام آشنا کرد که چه کار باید انجام دهم و چه نباید انجام دهم. قدم اول عاجز بودنو به من نشان داد.
امروز تمام رفتارهای اطرافیانم که مطابق میل نیست را به پای بیماری اشان می گذارم .[/size][/color][/b]
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #5 : 12 نوامبر 2013، 09:44:39 pm »

با تمام وجودم احساس نا امیدی و شکست میکنم و زندگی برایم کسالت بار می شود و تمام لحظه هایم را  با سر در گمی می گذرانم.اما غافل بودم که من ناتوانم برای تغییر او
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

dhuk89mll

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 239
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • klm412
Though the road is far, it will succeed.
« پاسخ #6 : 08 آوریل 2016، 12:50:40 pm »

;
HTML template is far from the road, will still be successful
 De Zhen girls middle school grade: bitter love

first I introduce myself, I am very happy to know you,golden goose saldi, my name is Wang Anni, 14 years old this year, my birthday is in April 5th, currently studying in a middle school in Hongkong,golden goose outlet, like pink and white!
 when I see a lot of students in the TV for a variety of pressure to take drugs or to jump off a building, so as to escape from reality, I'm sorry for their ignorance! In fact, happiness is master in his own hands, should not be a little difficult to beat, people may not be life is steady, always after some training to obtain the final victory!
 the way of life is far away, but it does not mean you can not go to the highest point! ~~~
 in other people's eyes I was a naive and happy little girl,hogan interactive outlet, the life of a carefree, I also think so. A person with hands and feet,hogan sito ufficiale, no defects of the five features, should not be happy? I am an abandoned orphan, but I have no regrets about my own life experience,hogan outlet online, but also thanks to my parents,hogan outlet online, because they let me learn to self-reliance,hogan sito ufficiale, not rely on others to survive! I have always believed that God is fair to people, and that there is no life down is perfect,air max pas cher, so I have no physical defects and feel lucky!
Related Articles:

support

The feeling for beauty

Discover the history around me - I write my home

They make a whole tree seem to be golden, and they are very elegant. The leaves are like clusters of fan, perfect. Occasionally there are one or two naughty leaves fell down, as a flash of a golden butterfly, slowly, in the air rotating falling, the interpretation of a stunning dance.
خارج شده است

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
    • def238
Brush is also considered to have a margin of influ
« پاسخ #7 : 13 مه 2016، 10:33:01 pm »

Jinshengyuan,scarpe hogan outlet, afterlife margin, whisper smile, "
< p > dream raving still windy days did not stop the pace, in accompanied by wind pillow dream meet Xiangshou oath and feeling, the feeling of God's comfort, or before the Buddha for five hundred years long cherished wish, in a period of life Ji no longer forget.
< p > a quiet world of mortals, to the years, pass also is a reason affecting, a look, a smile,spaccio hogan outlet, a review, a greeting,hogan outlet online, a sound blessing, in each other's lives left once the throbbing, such as quiet and subtle fragrance floating, such as the moon, such as China's silver flow, such as the faint aroma night leisurely rolled up...
< p > a sweet wind caresses the emitting a faint charming scent of hair, a unexpected encounter in leisurely triumphantly notes loose Qinxin breath. Wind, stepping on the rhythm of the margin of fly,nike tn pas cher, fly to a dream pillow is previous amendments to the blessings, or the vast world by accident did not forget the eyes eyes, on the Sansei stone came carved traces of love.
< p > Xiangruyimo still lingering in the ear,golden goose deluxe brand, but the wind with the "edge" and fly, flying into another 500 years of reincarnation a gaze. The stream of moonlight silver, a lovesickness no place to send, the edge of dream, where the wind again. Known in the world? All language is feeble,scarpe hogan uomo, do not break the margin and the continuous edge. If the heartless,tn requin pas cher, how has the edge, i.e.number of sentient beings, how flying?
< p > the stillness of the night, thanks to a stretch of yearning to be like a wind waiting, dreams, and buried the invitation for the millennium, carefully erased a sleeve of the cold; dream brewing tenderness thousands of inclination, one inch inch green full cycle of Tianya, touch, the lip of a cold, still swaying.
< p > origin always with the fragrance of spring, warm summer and autumn plump, winter rhyme and language are always lively and full of color, such as dawn in LAN a ray of smile, do not have to comb, every life of sunshine is impressive. The day happy every day, even if the pain is happy tears,sac goyard pas cher, light rain, add a bit of deep affection.
 the wind is flowing, stop down is no longer the wind. In the billowing sea breeze is blowing, every glance is heartache, ocean waves, flapping on the wind stirred up waves agitated voice, gradually sank into the years of the submarine, a string of memory footprint, slowly by time invasion and drowned. Is the edge to edge light is lopsided, no trace, or the wind you fly.
< p > maybe margin send affection, revel, in the hundreds of millions of years of long time meet in a lifetime, in all living things of the Red Sea Zhongji will in the here and now. Gentle wind, romantic wind, natural wind, deep wind, the wind dance, this will be a Chenyuan thread tightly involved with. The world changes, marshes, each other in the hearts of the tacit understanding with Qiannian never fade, any time flies, heart Lingxi, Millennium interlinked...
 ask the world "margin" as it is, it is hard to ponder. Because can't explain people met, acquaintance, friend, intersection of heritage and mystery, people have taken over from the Zen Wu "margin".
Related Articles:

Autumn _111111111117

Art class

Fairy tale of spring

That day I QQ inadvertently added to him, so we got to know. Just because the evening is not used, the way I go home the night is very remote, so I often ask someone to send home, otherwise you will call the parents to pick me up, or they are afraid to go home. Because of this, the night he sent me home, he is certainly not a person, and one of his friends.
خارج شده است

pe44apbe8

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 242
    • ghi554

after the first instance verdict, the defendant Zhang Weilan, Zhao Jun, Zhang Chengyong, Xu Chengde
< p > 2014 August 7, Handan City, Hebei Province,adidas yeezy 350 pas cher, the intermediate people's Court on the case made a trial verdict, identified defendant Zhang lu-weilan, 3th et al to obtain large sums of money to work in the name of,saldi golden goose, has four fellow lied to Wu, Shexian area iron ore, using in underground work of the machine,basket tn requin, will kill the victim,air max pas cher, forgery mine accidents illusion, posing as relatives of the deceased fraud miners large sums of money, his behavior constituted the crime of intentional homicide.
< p > in July 2011, in Ningnan County of Sichuan Province man ginger hair products was introduced, to Hebei Province Wuan Yunjialing village, want to through rental in the village of Sichuan foreman Zhangwei LAN connection work occurrences. During, Zhangwei LAN to live the village of Sichuan migrant workers Yan Shiyong,wholesale mac makeup, Qin Xiuqiong couple proposal will be killed ginger hair products in coal mine, and then lied about the accident, by Qin Xiuqiong and his son Yan Dengpeng posing deceased to the mine to cheat death compensation, Yan Shiyong Qin Xiuqiong answer. After Zhangwei LAN mustered 3th, Zhangcheng Yong, Yan Dengpeng, wanghuatao, Zhengfu Wang, Chao song Wang premeditated, Zhangwei LAN instigate Chao song Wang selected the crime of ore deposits of Wuan city victory. In the same year on October 26, ginger hair products (fake "Yan Shiyong" identity in the 3th, Zhangcheng Yong, Yan Dengpeng together in the iron mine work, is 3th,pandora outlet online, Zhangcheng Yong, Yan Dengpeng kill. After Zhao Jun to the mine collapse accident is caused by false. Zhang Weilan, Qin Xiuqiong, Yan Dengpeng, Wang Huatao, Wang Zhengfu were posing as the family of the deceased to the mine to cheat compensation.
Hebei, 21 people killed mine friends cheat compensation case of second instance verdict: 5 people were killed in the death of a friend of mine to kill the murder cheat
< p > the newspaper on July 3, Shijiazhuang (reporter Ding Lixin) Zhangwei LAN 21 people killed fellow miners compensation fraud case. The second instance verdict, Hebei Province Higher People's court ruled that the law rejected the appeal of a lu-weilan et al, the case was upheld. The appellant Zhangwei LAN,hogan sito ufficiale, Zhao, Zhangcheng Yong, Xu Ciudad De, Yan Shiyong death penalty ruling will shall be submitted to the Supreme People's court for approval. [review: 21 migrant workers group killed 4 mine accidents caused by pseudo pianpei million]
 from October 2011 to August 2012 period, Zhang Weilan, who has murdered Yuan Defu, Xie Shiyou, Li Zihua 3 workers in the same way. In February 2012, Zhangwei LAN et al in Shexian Xixu town a mine the murder of Mr Lee, posing as the family members of the deceased to mine for to $60 million in damages,adidas yeezy pas cher, was mine to recognize alarm. As of the incident, Zhang Weilan and others fraud totaling more than 180 yuan.
< p > the court of first instance to the crime of intentional homicide sentenced defendant Zhangwei LAN, Zhao, Zhangcheng Yong, Xu Ciudad De, Yan Shiyong death, deprived of political right for life; to intentional homicide sentenced to the defendant Yan Dengpeng death, with a two-year suspension of execution, deprived of political rights for life; to intentional homicide sentenced the accused person wanghuatao, Xie Yougui, Chen no imprisonment and deprived of political rights lifelong. Other defendants are also subject to criminal penalties. Handan intermediate people's court also ruled that Zhang Weilan and other compensation for the economic loss of the plaintiff.
Related Articles:

Record - Majiajun Majiajun -

Harbin pet

Love addic

Grandpa admire father so I called for military life, Rong sheng. Later, because of fear of the enemy found me, because of my safety considerations, grandmother personally put less than two years old I sent to the parents side. Since then I have been following their fought until the country wide victory, can say, is my father leads me to step by step embarked on a military career.
خارج شده است

visize

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,467
خارج شده است

visize

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,467
« پاسخ #10 : 28 سپتامبر 2019، 05:45:54 pm »

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
خارج شده است

این صفحه در 0.161 ثانیه 27 نمایش داده شد.