انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

آنکه اعتماد می‌کند... مهم نیست که به چه چیزی اعتماد می‌کند، همین اعتماد حاکی از معصومیت اوست. حتی اگر بدلیل اعتماد، فریب بخورد، مهم نیست، چون ارزش اعتماد بسیار فراتر از چنین فریبی است. می‌توانی همه چیز را از او بگیری، ولی اعتماد را هرگز.ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 2 _ قدم یک الانان  (دفعات بازدید: 3434 بار)

sedighe

 • مدیر انجمن
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *****
 • امتیاز: +349/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,690
 • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
سوال 2 _ قدم یک الانان
« : 26 مه 2011، 03:08:26 pm »

2 _ چطور میتوانم بفهمم که عادتها ، شخصیت و راههای مقابله با مسائل روزمره یک شخص الکلی در نوع خود منحصر به فرد است و با روشهای من فرق دارد ؟
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sedighe

 • مدیر انجمن
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *****
 • امتیاز: +349/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,690
 • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
پاسخ : سوال 2 _ قدم یک الانان
« پاسخ #1 : 27 مه 2011، 09:00:51 pm »

فرزندان و بیمارم و من در خانواده همگی متفاوت هستیم ....دیدگاه ...روشها ...واکنش مان فرق دارد . بیمار من همیشه مثل هیچکس نیست آدم غیر قابل پیش بینی ست برای همین زندگی ما منحصر به فرد و غیر قابل پیش بینی ست و من قبلا سعی  میکردم روشها علایق و اعتقاداتم را تحمیل کنم تصورات باطل بمن میگفت که تو بهتر از بقیه میدانی و میتوانی و این افکار من باعث کنترلم میشد  و تا سلطه جویی پیش میرفت  . وقتی عجزم را در مقابل دیگران و بسیاری چیزهای دیگر بپذیرم و پذیرش این واقعیت که منهم بیمارم و به کمک نیاز دارم .  من را به طرف بهبودی سوق میدهد من باید روی خودم تمرکز کنم تا عادتها و ویژگیهای خودم را بشناسم . 
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

somaye

 • بازوی نارانان | آلانان
 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +48/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 530
 • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
  • shemis
پاسخ : سوال 2 _ قدم یک الانان
« پاسخ #2 : 28 ژانویه 2012، 08:14:35 pm »

هر کس از هر نظر که به آن فکر کنی با دیگری فرق می کند.مانند انگشتان دست که با هم فرق می کنند هر انسانی با انسان دیگری فرق می کند .امروز من با کمک برنامه و ابزارهای آن و کارکرد قدمها دریافته ام که هر کس برای خودش علایق و سلیقه ای دارد.هر کس می تواند در مقابل مشکلات روش و راه خودش را داشته باشد.همان گونه که من با بقیه فرق می کنم و مثل هیچ کس نیستم دیگران نیز با هم فرق می کنند.امروز می دانم که هر کس برای خودش فکر  و نظری دارد و می تواند برای خودش رفتار و گفتاری داشته باشد و من نمی توانم آنها را تغییر دهم.
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

bdfg89exc

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 202
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • mno779
The outbreak of the crisis of confidence in today'
« پاسخ #3 : 17 آوریل 2016، 10:25:53 pm »

The HTML template in today's society of outbreak of a crisis of confidence?< br />Hmm and came here broke secret things happily on June 11. And let me see and understand between ancient and modern,hogan outlet, knight to the heroic deeds of the princess on the battlefield where to Joan of arc can be led an army under the command of the Empire, just because the knight of Knight sacrifice sacrifice argumentative is not a sentiment word?! Ask the world what love is, why is the death! Kazakhstan! Digress ~ come on ~ ~ in fact, common sense said, the past let it in the past, why still smarting from the so-called shadow, is cowardly people dare not to face and say an excuse the past hurt you,hogan outlet online, why let it encroach on your future? In the past simple naive to be cheated, who is not?!! You just brood on! While others have walked! Is not to say that you are protected in the greenhouse flowers,air max pas cher, but that you have been spoiled! Is not willing to face the world! Just think someone will help you out! To help you! To listen to the truth!! Bullshit you when the truth to listen to,goyard prix, tell you truth but despise others ~ turn your sharp horns,scarpe hogan outlet, can not see the whole event; protect you who is also not willing to teach you sad also cry also cannot grow also not survive! Worrying but angry although this article will still be other people see,converse all star, risking the outcast I have to say! Since ancient times the total loyalists abandoned, anti villain Qi Qi egoistic you have thought to stand in someone else's point of view? No, because there's no need, others to your habits,hogan outlet, you already don't know others think is even so angry,hogan outlet, wake up sleeping for bothering you for your sorrow because of youRelated Articles:
 
 
   Who left
 
   Sun drying
 
   Who came t
 
 
    Long haired uncle listened impatiently with his furry paw playing elephant.
but all this does not influence the baby's curiosity. No matter what, what it saw and heard, immediately ask what smell. But get all of their uncles and aunts of the cuff and kick. such a thing happens on the day: in a sunny morning is the elephant asked one thing, this thing, others. It never dare to ask.
خارج شده است

cghx0y2drte

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 145
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • uvw421

not in several heterosexual. Love is the existence of two people,adidas nmd pas cher, three people can not tolerate. Those who think that the lascivious is many people online at YY in the novel. Love is the only one, please remember.
< p > love is like chewing gum,goyard pas cher, a long time to be unexciting, that wanted to give up the flat, lose no matter in what place, will leave a difficult to erase the traces.
 don't cheat on your lover. Remember, if you did not cheat him a lifetime of grasp, then he told him to tell the truth. When the lies are exposed again and again, it is possible that everything is over.
 do not feel that there will be no understanding of love. When we do not understand, we just like, not love. When exposed to each other's shortcomings, a lot of times when this love will be over. Love is forgiving,sac goyard pas cher, loving each other. To fall in love with a person who does not understand, perhaps, you love only his novel.
 do not believe that Japan and South Korea soap opera called, because they can not make each other happy and leave. Ever thought that you are each other's happiness. Love is not an escape, it is an effort. Not to escape the responsibility to each other's happiness, but to realize the obligation to make each other happy. When you say leave is to not let the other party is hurt, you have to give each other caused the greatest damage. Love is trying to be together.
 don't just live for yourself. People alive is not only for their own. Parents, lovers, children. Maybe we'll do a lot of things we don't like.
 don't be considerate of each other because of the fear of each other. Understanding is because of love, not because of fear. Love is a responsibility, can not easily leave. Let you leave the fear of the people,nike tn pas cher, not love, even if you pay more,hogan outlet online, to leave the people, will eventually leave.
 don't want to say something radical because of the impulse. No one is willing to take the enthusiasm for indifference, take care for the injury. Impulse words, may have broken his heart. It's easy to nail a nail, but if you pull it off,air max 95 soldes, can you fix the hole in the fence? If you have said, then please apologize, with your gentle to try to make up for, but it is not useful to determine the.
The deepest and heaviest love quotes, love is light love, love is a deep love.
 don't look too heavy on the surrounding environment. Fall in love is you, and the people around you have any relationship. But please treat each other's family,tenis asics brasil, friends. A lot of things, just to give yourself an excuse.
 don't make promises easily. Can not make a commitment, than no more hateful. Perhaps that many men and women like the faces check, but when you find that every one can deliver on time, you will love the liar what?
 the deepest and heaviest love must grow up with the time
 love is always more beautiful than reality, meet like,air max pas cher, say goodbye to. We all thought love was very deep, very deep, but in the future, it will let you know that it is very shallow, very shallow. The deepest and heaviest love must grow up with the time.
Related Articles:
 
 
   A sentence classic sayings every kind of trauma, i
 
   Valuable t
 
   
 
 
  A happiness only belongs to two people! , one day, you and I in the accidental meet, your cruel words, my candid dialogue excite the slightest ripple, can you still accompany me, I do not know when, you care about words, passionate emotions, slowly collapse of the uneasiness in my heart, slowly let me with open arms to welcome you into my world, the heart began to appear a little ripples, love this slowly breeding.
خارج شده است

hfgh6p5ess

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 259
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • nop792
The three eight section is the legal holiday
« پاسخ #5 : 06 ژوئن 2016، 07:43:31 pm »

The three eight section is the legal holiday
 because, the general people think the national statutory holiday refers to the Spring Festival,tn requin pas cher, Qingming, Dragon Boat Festival, five one,adidas yeezy pas cher, Mid Autumn Festival, national day, new year's day,hogan outlet, the annual total of 11 days. This is true,pandora outlet, but not complete. National holidays in addition to the national holiday,scarpe hogan outlet, including for part of the citizens for the holiday, but also the provisions of national laws,hogan outlet, for example,scarpe hogan outlet, international women's day, all women comrades all enjoy the holiday, but men do not apply. In addition,hogan outlet online, there is a class of holidays, for a specific occupation is also a national statutory holiday.
 three eight women's Day is a national legal holiday.
 three eight is a statutory holiday
Related Articles:
 
 
   A speech o
 
   Through th
 
   Learning e
 
 
  We can take some human 's basic needs as an example we do not want to wear the same clothes all the time and we want better and better. We wish to live in a more spacious flat. Of course not all human beings are the same. For instance, some people try to climb up socially or politically all the time, while others never stop trying to make more money. The children long for new toys while the old hope to live longer.
خارج شده است

Kamgroomi

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 11
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
سوال 2 _ قدم یک الانان
« پاسخ #6 : 12 اوت 2019، 11:04:30 pm »

سطح مقاطع متغییر هم می توانید در همان یک جدول وارد کنید اساس تعریف جداول در طراحی همین است که مقادیر متفاوت را کنار هم قرار دهیم. برای همین منظور بصورت پیش فرض بیش از یک جدول برای ساخت کاتالوگ شناسایی نمی شود.
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,467
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,467
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : سوال 2 _ قدم یک الانان
« پاسخ #8 : 28 سپتامبر 2019، 04:38:13 pm »

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.ruultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
خارج شده است
 

این صفحه در 0.083 ثانیه 27 نمایش داده شد.