انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

یکی وضعش خوب می شه میره مکه می شه حاجی .
یکی هم زندگیش داغون می شه میاد انجمن و می شه ناجی !
.
حاجی فکر رها کردن و نجات یافتن !
ولی ناجی در حال رها شدن و نجات دادن !
.
راستی کدومش با ارزشتره ...ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: اميد  (دفعات بازدید: 2052 بار)

faranak_so

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +110/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 372
 • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
اميد
« : 02 سپتامبر 2010، 11:44:07 am »

هميشه درهاي نيمه باز را زماني ميتواني ببيني كه فكر ميكني تمامي درها به رويت بسته شده.
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

فرید

 • منشی(مدیر)انجمن
 • کاربر فعال
 • *****
 • امتیاز: +132/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 603
 • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
پاسخ : اميد
« پاسخ #1 : 22 سپتامبر 2010، 02:53:25 pm »

اگر در زندگی امروزمان در مسیری که خداوند برایمان ترسیم کرده گام بر داریم و فرمان را به دست او بسپاریم انتهای مسیر روشن است.

« آخرين ويرايش: 22 سپتامبر 2010، 02:55:12 pm توسط فرید »
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

faranak_so

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +110/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 372
 • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
پاسخ : اميد
« پاسخ #2 : 09 نوامبر 2010، 01:05:55 pm »

هيچ ياس مسلمي نيست كه قطره اي اميد را در قلب خود نگه نداردو هيچ بد بيني مفرطي نيست كه مملو از ذرات شناور خوش بيني نباشد. بايد بپذيريم كه نمي توان تحت هيچ شرايطي تسليم نا اميدي بد بينانه شد. بنابراين بايد اميد را باز گفت.حتي به صورت ساده ترين انشاي يك طفل مدرسه.... يك بار شانس زندگي در اين دنيا رو داريم .بيا اين يك بار رو درست زندگي كنيم . بهترين زندگي رو داشته باشيم به آرزو هامون برسيم كساني رو كه دوستشون داريم خوشحال كنيم و همون طور باشيم كه مي خواهيم.  خوشبختي عادت است آن را پرورش دهيم.اگر عادت كنيم  خوشبخت خواهيم شد.بعد اين فرصت ها زيبايي ها خوشا نسي ها و.... خواهند بود كه به طرف ما جذب مي شند.
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

yzmj38mbl

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 220
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • uvw451
Cat watching
« پاسخ #3 : 16 آوریل 2016، 01:05:52 am »

< p > farmers uncle saw cat sleepy eyes dim, suddenly furious, the cat very angry said: "hurry up!" You have nothing to do with it! The cat is sadly gone.
;
 the farmer uncle in the barn food placed neatly, but how to keep the mice stealing food? Farmers uncle bought a cute little cat, very seriously said: "in the past few days, the barn total into the mouse, I have things to do, you helped me see the grain at home." Cat, after listening to the farmer uncle said, happy to jump three feet high,hogan sito ufficiale, confidently said: rest assured that the package on my body, "farmer uncle after hearing the small tabby cat, very satisfied go.
 kitten saw this shifty-eyed little mouse,converse blanche, tread on air. Two front paws outstretched, eyes tightly pegged to the front, but heard little mouse in there is pleased to shouting: cat brother, you have worked hard!
 
    &nbsp,air max pas cher; &nbsp,hogan outlet online; Experimental Primary School in Yichun city of Heilongjiang Province: Zhang Yang <
;
Look at the cat food
< p > autumn, the weather is cold, the leaves yellow, a piece of the fallen leaves dancing in the air, slowly fall, like a beautiful butterfly.
< p > the little cat came to the barn and think conscientiously guard, little mouse saw the, one feared, and the mice are talking about. All of a sudden,goyard paris, a little mouse the a good idea, it provided with two bottles of wine and two fish boldly out of the hole.
 I have sent for you two bottles of wine and the purity of two of the most delicious fish. "Kitty, after listening to the little mouse a honeyed words, heart: I first drink the wine eat the fish, then you eat too late.
 the cat became a stray cat to nobody,hogan outlet.
 kitten received wine and fish, with relish to eat up. Just listen to drink a plump,air jordan pas cher, plump...... The sound, after a while, the dizzy cat drink, it fell asleep drowsily. The little mouse were stealing food bursting with happiness, make friends with congenial persons,air max tn pas cher, they steal again after gathering in crowds and groups, the master came in.
Related Articls:
 
 
   Sibling ri
 
   Untitled
 
   Promise is tempting but also a lie. Personally exp
 
 
To give my brother a ring! Brother has more than once to his mother cried out, to buy him a gyroscope. No, no, my sister is smaller, the ice is brought to my sister play an ice flower! Other girls hair on the temples are in a red flower, the son of Yun think safflower tacky, sister if wearing a transparent ice, good-looking!
خارج شده است

gqg8eob9g

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 285
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • efg174
director with Yu Entai sun sun Bai Baihe into the white aunt
« پاسخ #4 : 15 مه 2016، 11:46:32 pm »

< p > then he stressed his particularly good luck,goyard soldes, in recent years have encountered two great young director, "was the last time I and ur good co director, this is with Director Yang, the two are submitted to a particularly good friends." Then he particularly thanked the director Yang Qing, "because of his efforts and persistence, give us the opportunity to perform,louboutin pas cher, and be able to act as the opening film in the Hongkong International Film Festival, I am very moved by myself.". As a filmmaker, the director of such efforts, the entire team so hard, to have such a result, I "emotional" should be."
 director with Yu Entai sun sun Bai Baihe into the white aunt
< p > for after the release of a film at the box office results, she said, "I think no matter what the box office, is a movie is worth to see. I'm very proud and 80 director Yang cooperation."
< p > Phoenix Entertainment News (selects / Li Shuai) by the producer Chen Kuo Fu, directed by Yang, Chen Kun, diphtheria, Qin Hao, Yu Entai starred in the movie "pot hero", March 21 in Hong Kong held a meeting. Bai Baihe said the scene will not predict more afraid to predict the box office. Chen Kun more broke film evoked memories of first love, Yu Entai suspect that the film is the director's autobiographical novel, is about the director Yang's first love story.
 "box office Queen" Bai Baihe: "I do not agree with the long term you give me such a name"
"Hot pot hero&quot,hogan outlet; Bai Baihe: do not agree with the "box office Queen&quot,golden goose outlet; title
 "Hot pot hero" creative debut in Hongkong
< p > refer to "box office Queen" is the title, diphtheria he said "I don't agree with for a long time you give me such a name, may be a file in the summer, I acted in a film with a good result,golden goose scarpe donna, so you gave me such a title, that is the last thing, for I can't forecast for this year but did not dare predict box office,hogan sito ufficiale, I only said that I recently heard you have seen the movie feedback, that is, we will think it's a quality."
 as Chongqing Chen Kun said he is very lucky, and even can be said to occupy a lot of cheap. Because for other actors, they want to learn Chongqing dialect, and they occupy a congenital advantage. He also broke the news broke the film brought back memories of first love, I am 17, 18 years old in Chongqing, where the first love is there, but I love and the director is not the same,nmd runner pas cher, because I did not love to sing,nike tn soldes, "love front alliance"."
< p > played "doormat" role of Yu Entai frankly, life in other actors are on their own very care, "in addition to Qin and there will be physical conflict" he quipped. He said the director, accompany him every day to the sun, Chen Kunhui often invited us for dinner.
 Yu Entai also jokes than their older Bai Baihe "white aunt", "everybody got her sister.
 Chen Kun was brought back memories of his first love admitted that he was lucky
Related Articls:
 
 
   hard transition film
 
   Oh adolesc
 
   m1905 movie nets authorized published November 22
 
 
   Wrote: "today is really experience the precious experience, almost 10 years do not take public transportation!" She also stressed, must give his seat to the elderly people. But this article in words but recruited the Korean netizens dislike, many people said "every day we go to work by bus, the bus has to be proud of what?"
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,469
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 2,469
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : اميد
« پاسخ #6 : 28 سپتامبر 2019، 12:14:08 pm »

http://audiobookkeeper.ruhttp://cottagenet.ruhttp://eyesvision.ruhttp://eyesvisions.comhttp://factoringfee.ruhttp://filmzones.ruhttp://gadwall.ruhttp://gaffertape.ruhttp://gageboard.ruhttp://gagrule.ruhttp://gallduct.ruhttp://galvanometric.ruhttp://gangforeman.ruhttp://gangwayplatform.ruhttp://garbagechute.ruhttp://gardeningleave.ruhttp://gascautery.ruhttp://gashbucket.ruhttp://gasreturn.ruhttp://gatedsweep.ruhttp://gaugemodel.ruhttp://gaussianfilter.ruhttp://gearpitchdiameter.ru
http://geartreating.ruhttp://generalizedanalysis.ruhttp://generalprovisions.ruhttp://geophysicalprobe.ruhttp://geriatricnurse.ruhttp://getintoaflap.ruhttp://getthebounce.ruhttp://habeascorpus.ruhttp://habituate.ruhttp://hackedbolt.ruhttp://hackworker.ruhttp://hadronicannihilation.ruhttp://haemagglutinin.ruhttp://hailsquall.ruhttp://hairysphere.ruhttp://halforderfringe.ruhttp://halfsiblings.ruhttp://hallofresidence.ruhttp://haltstate.ruhttp://handcoding.ruhttp://handportedhead.ruhttp://handradar.ruhttp://handsfreetelephone.ru
http://hangonpart.ruhttp://haphazardwinding.ruhttp://hardalloyteeth.ruhttp://hardasiron.ruhttp://hardenedconcrete.ruhttp://harmonicinteraction.ruhttp://hartlaubgoose.ruhttp://hatchholddown.ruhttp://haveafinetime.ruhttp://hazardousatmosphere.ruhttp://headregulator.ruhttp://heartofgold.ruhttp://heatageingresistance.ruhttp://heatinggas.ruhttp://heavydutymetalcutting.ruhttp://jacketedwall.ruhttp://japanesecedar.ruhttp://jibtypecrane.ruhttp://jobabandonment.ruhttp://jobstress.ruhttp://jogformation.ruhttp://jointcapsule.ruhttp://jointsealingmaterial.ru
http://journallubricator.ruhttp://juicecatcher.ruhttp://junctionofchannels.ruhttp://justiciablehomicide.ruhttp://juxtapositiontwin.ruhttp://kaposidisease.ruhttp://keepagoodoffing.ruhttp://keepsmthinhand.ruhttp://kentishglory.ruhttp://kerbweight.ruhttp://kerrrotation.ruhttp://keymanassurance.ruhttp://keyserum.ruhttp://kickplate.ruhttp://killthefattedcalf.ruhttp://kilowattsecond.ruhttp://kingweakfish.ruhttp://kinozones.ruhttp://kleinbottle.ruhttp://kneejoint.ruhttp://knifesethouse.ruhttp://knockonatom.ruhttp://knowledgestate.ru
http://kondoferromagnet.ruhttp://labeledgraph.ruhttp://laborracket.ruhttp://labourearnings.ruhttp://labourleasing.ruhttp://laburnumtree.ruhttp://lacingcourse.ruhttp://lacrimalpoint.ruhttp://lactogenicfactor.ruhttp://lacunarycoefficient.ruhttp://ladletreatediron.ruhttp://laggingload.ruhttp://laissezaller.ruhttp://lambdatransition.ruhttp://laminatedmaterial.ruhttp://lammasshoot.ruhttp://lamphouse.ruhttp://lancecorporal.ruhttp://lancingdie.ruhttp://landingdoor.ruhttp://landmarksensor.ruhttp://landreform.ruhttp://landuseratio.ru
http://languagelaboratory.ruhttp://largeheart.ruhttp://lasercalibration.ruhttp://laserlens.ruhttp://laserpulse.ruhttp://laterevent.ruhttp://latrinesergeant.ruhttp://layabout.ruhttp://leadcoating.ruhttp://leadingfirm.ruhttp://learningcurve.ruhttp://leaveword.ruhttp://machinesensible.ruhttp://magneticequator.ruhttp://magnetotelluricfield.ruhttp://mailinghouse.ruhttp://majorconcern.ruhttp://mammasdarling.ruhttp://managerialstaff.ruhttp://manipulatinghand.ruhttp://manualchoke.ruhttp://medinfobooks.ruhttp://mp3lists.ru
http://nameresolution.ruhttp://naphtheneseries.ruhttp://narrowmouthed.ruhttp://nationalcensus.ruhttp://naturalfunctor.ruhttp://navelseed.ruhttp://neatplaster.ruhttp://necroticcaries.ruhttp://negativefibration.ruhttp://neighbouringrights.ruhttp://objectmodule.ruhttp://observationballoon.ruhttp://obstructivepatent.ruhttp://oceanmining.ruhttp://octupolephonon.ruhttp://offlinesystem.ruhttp://offsetholder.ruhttp://olibanumresinoid.ruhttp://onesticket.ruhttp://packedspheres.ruhttp://pagingterminal.ruhttp://palatinebones.ruhttp://palmberry.ru
http://papercoating.ruhttp://paraconvexgroup.ruhttp://parasolmonoplane.ruhttp://parkingbrake.ruhttp://partfamily.ruhttp://partialmajorant.ruhttp://quadrupleworm.ruhttp://qualitybooster.ruhttp://quasimoney.ruhttp://quenchedspark.ruhttp://quodrecuperet.ruhttp://rabbetledge.ruhttp://radialchaser.ruhttp://radiationestimator.ruhttp://railwaybridge.ruhttp://randomcoloration.ruhttp://rapidgrowth.ruhttp://rattlesnakemaster.ruhttp://reachthroughregion.ruhttp://readingmagnifier.ruhttp://rearchain.ruhttp://recessioncone.ruhttp://recordedassignment.ru
http://rectifiersubstation.ruhttp://redemptionvalue.ruhttp://reducingflange.ruhttp://referenceantigen.ruhttp://regeneratedprotein.ruhttp://reinvestmentplan.ruhttp://safedrilling.ruhttp://sagprofile.ruhttp://salestypelease.ruhttp://samplinginterval.ruhttp://satellitehydrology.ruhttp://scarcecommodity.ruhttp://scrapermat.ruhttp://screwingunit.ruhttp://seawaterpump.ruhttp://secondaryblock.ruhttp://secularclergy.ruhttp://seismicefficiency.ruhttp://selectivediffuser.ruhttp://semiasphalticflux.ruhttp://semifinishmachining.ruhttp://spicetrade.ruhttp://spysale.ru
http://stungun.ruhttp://tacticaldiameter.ruhttp://tailstockcenter.ruhttp://tamecurve.ruhttp://tapecorrection.ruhttp://tappingchuck.ruhttp://taskreasoning.ruhttp://technicalgrade.ruhttp://telangiectaticlipoma.ruhttp://telescopicdamper.ruhttp://temperateclimate.ruhttp://temperedmeasure.ruhttp://tenementbuilding.ruhttp://ultramaficrock.ruhttp://ultraviolettesting.ru
خارج شده است
 

این صفحه در 0.145 ثانیه 25 نمایش داده شد.