انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

یک روز رسید غمی به اندازه کوه
یک روز رسد نشاط اندازه دشت
افسانه زندگی همین است عزیز
در سایه کوه باید از دشت گذشتایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: پاندا درمانی!!!!!!!!!  (دفعات بازدید: 2472 بار)

رضا - بیل

 • رضا - اینترنت
 • نمایندگان انجمن ها
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • ******
 • امتیاز: +374/-13
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 3,690
 • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
  • الکلی ها و معتادان گمنام
پاندا درمانی!!!!!!!!!
« : 08 آوریل 2011، 02:16:51 am »

  پاندا درمانی!!!!!!!!!
 
                                                   

  من خسته ام. میخوام یه کم اینجا استراحت کنم
You go. I'll just stay here and rest my head a little bit. 
 
مامان!؟ بیا منو بیار پایین
   
هیس..! دارم فکر میکنم
 
 
مدیتیشن پانداها
 
 
!با شماره سه بده بالا
 

  !کار من نیست. من این شاخه بامبو رو ندزدیدم! من فقط اینجا نشسته بودم. قسم میخورم
 

  !مطمئنم اینجا یه راهی به بیرون هست. خودم دیروز یه مورچه رو دیدم که از اینجاها رفت
   بعد از دیدن این پانداها حالتون بهتر نشد؟       
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

pari

 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +138/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 728
پاسخ : پاندا درمانی!!!!!!!!!
« پاسخ #1 : 08 آوریل 2011، 11:06:18 am »

 ;D
منکه خیلی حالم خوب شد..ممنون...من عاشق پانداهام :D :hurrah: :hurrah:
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

فلیکا

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +26/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 61
پاسخ : پاندا درمانی!!!!!!!!!
« پاسخ #2 : 10 آوریل 2011، 07:23:24 pm »

من هم کاملا با پری جون موافقم.خیلی نازن :love:
خارج شده است
در این دنیا چه بسیارند آنهایی که در آرزوی قطعه ای نان میمیرند و چه بسیار بیشتر که در آرزوی اندکی عشق میمیرند.

فائزه

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +15/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 33
 • mi ne volas logxi.mi estas tre lace.
پاسخ : پاندا درمانی!!!!!!!!!
« پاسخ #3 : 25 مه 2011، 03:32:00 pm »

آخيييييييييييييييييييييييييييي چه نازن  ;D
خارج شده است
کولی ایجاچه می کنی؟که دراین غربت غریب/ماندنت راقرارنه،مردنت رامزارنیست...

lyd0f8blr

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 251
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • vwx019

It is reported that
< p > Shanghai United Assets and equity exchange the latest disclosure of information display, Shanghai the controlling shareholder of Putian Putian Information intends to will be held by the Shanghai Putian Network Technology Co., Ltd. (hereinafter referred to as "Putian network") 51% stake in the listed on the transfer. Because the remaining shareholders Putian network,goyard prix, only Shanghai Putian said not waive the preemptive right, so if the Shanghai Putian successful delisting, the shareholding ratio of Putian network will be increased to 95%.
Large shareholder discount to sell the assets of the company Shanghai Putian network or by priority delisting
The
 reporter Xu Rui, editor Li Xiaobing
,tn requin pas cher, Putian network the 51% assessment of equity price slightly discount, this may pose some attractive to buyers. As assessed by the relevant agencies, as of June 30 this year, Putian network book assets total 3404.61 million yuan,hogan sito ufficiale, liabilities for 922.77 million yuan,tn femme pas cher, the carrying amount of the net assets amounted to 2481.84 million yuan and its assessment of price is compared to the carrying amount of the net assets yield a slight discount for 2396.73 million yuan,goyard paris, on this basis, Putian network 51% of the shares of the transfer of the right to the price set for 1222.3323 million yuan. And in the transferee conditions,hogan outlet online, Putian Information to the transferee, opened the qualifications is not harsh, with good financial status and ability to pay, no endowment not bonded or unable to repay maturing debt; registered capital is in more than 50 million yuan, as of the end of 2008 the audited net assets of more than 50 million yuan. A slightly bid "threshold" is the transferee should have at least five years related experience in communications equipment manufacturing industry.
< p > however, despite the transferee conditions are not harsh, but compared with the Shanghai Putian, other interested parties wish to purchase to the part of the difficulty is not small. Reporter noted that, except for Putian,golden goose outlet, Putian network the remaining 49% stake respectively by Shanghai Putian (44%) and CITIC Investment Holding Co.,hogan outlet, Ltd. (to 5%) hold. Among them, CITIC Investment Holdings has made it clear that to give up a 51 percent stake in the transfer of preemptive right, and Shanghai Putian said not waive the preemptive right. This means that, in the bid the same premise, Shanghai Putian can rely on existing shareholders "advantage The early bird catches".
 fact, Shanghai Putian previously there had been a "charge" Putian 51% stake in the network experience. It is understood, according to the needs of its business development, Shanghai Putian in April last year decided invested 650 million yuan acquisition of Putian network original, the second largest shareholder of the Marconi Communications International Holdings Co., Ltd. holds a 44% stake. At the same time, maintenance Putian network in the equity trading during the normal operation, Putian Information also decided to hold the 51% owned by Shanghai Putian hosted, until Shanghai Putian transferee a 44% stake completed, the change is completed the registration with the State Administration for Industry and Commerce after stopping.
 network the main financial indicators in the first half of this year, the company achieved a total revenue of 1-6 months 2 million 423 thousand and 400 yuan.
< p > visible, in addition to the right of first refusal, Shanghai Putian previously on the trust origin of the part of the shares also greatly increased the transferees Putian 51% stake in the network is expected.
Putian
Related Articls:
 
 
   Mancini wa
 
   Ji Feng farm machinery in 2010 revenue increased by more than 1.3 times to be 10
 
   sexually]Juve General Manager Inter ar
 
 
   But it must be the members that the sixth session of the board will what people about what the relevant announcement are clearly stated. The sixth session of the board of directors in the name of the subject to the announcement is not allowed, because the sixth board of directors of the main body itself is legitimate and effective is still in doubt, it can only be in the name of the member to notice.
خارج شده است
 

این صفحه در 0.078 ثانیه 26 نمایش داده شد.