انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

(بیاندیش) ، چه چیزی بهتر از این است ، همان را برایت آرزو دارم

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: از خدا بخواه...  (دفعات بازدید: 32123 بار)

محیا

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 165
  • و خدا هست دگر غصه چرا
پاسخ : از خدا بخواه...
« پاسخ #105 : 17 مارس 2015، 11:05:03 pm »

از خدا میخواهم در این ایام و روزهای پایانی سال شکوه و عظمت اراده و هدف رو درک کنیم و با برنامه پیش بریم و باورهای نویی را برای خواسته های نو در باغچه ذهنمون بکاریم. الهی آمین
خارج شده است
عمق نگرانی های ما فاصله ما را از خدا نشان می دهد.

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 258
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • abc094
59 year old Catherina Yim photo exposure (Figure) looks like a girl
« پاسخ #106 : 29 آوریل 2016، 08:26:46 pm »

59 year old Catherina Yim photo (photo: Beijing Dongyu blog)
,nike tn pas cher
; &nbsp,scarpe hogan outlet;
9 on the evening of 24 August, China Hiroshi Beijing winter rain exposure photograph of a group of Hongkong veteran actress Catherina Yim TVB. It is reported that in the past two years Michelle is still active on the screen has 59 years old, she seems to usher in the cause of the second spring, once again active in the television screen, not only in drama, also a stage play,scarpe hogan outlet, and also often act as a pure young girl.
 was praised as the "frozen age goddess" Catherina Yim,hogan sito ufficiale, now 59 years old still elegant elegant,golden goose scarpe, beautiful appearance like a young girl. Catherina Yim is the first batch of eighty or ninety years of mainland audiences are familiar with the Hongkong actor,hogan outlet, and Angie Chiu with the last century 80's Hongkong's most popular actress. Teenage debut, the shape of nearly a hundred different character in film and television roles,tn pas cher, Jiaoqiao image and mature acting conquered countless viewers. Zhao Qiannan CTV in 1976 edition "shoots carves heroic biography" Huang Rong and "fearless",hogan outlet, to the audience left immortal impression.
59 year old Catherina Yim photo exposure (Figure) looks like a girl
Related Articls:

What is the documentary

1 only liv

Chung Ping Wang and his wife pants exposes the boudoir pleasure flirting dishes

Then two people go to the corner to take green van, although the Gou girl has been deliberately pulled his cap, but in shorts and black stockings modeling remain compelling, car people have voted with curious eyes. She is only the head big eared lower. Peer glasses man first in the Admiralty alight, Gou girl is in north point off the car and taxi back to Tseung Kwan O TV city, so turning is in order to save half the distance taxi money, earnestly carefully.
خارج شده است

bh47gsgere

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 274
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def180
Asked Wudang Mountains 20
« پاسخ #107 : 21 مه 2016، 08:18:44 am »

we stood in front of this mountain, can not help but think of the industrial development of Shiyan city. That is, it is a new type of car city. Shiyan city car,hogan sito ufficiale, now has traveled around the country. In this mountain range, we will see a further place. Wuhan City, Hubei Province, is not only an old city, but also a new era of science and civilization of the development of the road of the development of the city. < br / > < br / > we often hear such a statement in the past,tn requin pas cher, the ancient Chinese culture bound the development and progress of civilization in China today. But here,hogan roma online, we seem not to see such a situation, Shiyan Auto Industry Development and prosperity,hogan sito ufficiale, is to the people show this kind of thought,air jordan pas cher, is ancient culture, not only did not stop the pace of the development of modern civilization,louboutin soldes, but the rich vitality of flowers,yeezy 350 pas cher, opening in modern people's life. In this picture we take, in addition to the mountain, there is a gourd, and a write a "care for the environment,tn pas cher, is equal to love yourself" sign.  this is like people showed a sense. Wudang culture from from the "moral", Lao Tzu talked about world ideology and ideas of chaos, reflected in the inside of the bottle gourd like this. It seems to be loaded with the spirit of heaven and earth and ideas. Loaded with the essence of Lao Tzu's thought. But also conveys to us at a concept, that is, the spirit of the ancients used his ideas to write the rich great Guanghua, condensed in such a natural environment is clean and pure how ah.
Asked Wudang Mountains 20
Related Articles:

Remember to return home

Accompany you to see the grassland

Tears sleep at night

Only a life on the edge of love letters, essays and so on, that is honest, tongtongkuaikuai a one-sided view. World is so vast, we staring eyes, face horizontally, vision or provincial poor dog stared at meat, bones, what taste to the care of the next and the dog? As for the usually called prejudice, had to aim than shooting, with an eye to see. However, some people think that it is aiming things in view of hearts.
خارج شده است

این صفحه در 0.106 ثانیه 25 نمایش داده شد.