انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

آفریدگار من :
من از تو تقاضا دارم که مرا با تمام خوبی یا بدی قبول کنی
من حالا دعا می کنم که حتی یک عیب کوچک را هم از من برهانی ه باعث بیهوده بودن برای تو و دوستانم شده .
به من قدرتی عطا کن تا بتوانم از اینجا بیرون روم و دعوتت را لبیک گویم .
آمین
.
قانون #62ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 19  (دفعات بازدید: 1915 بار)

افق

 • عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • **
 • امتیاز: +246/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,244
سوال 19
« : 04 مارس 2011، 05:44:59 pm »

19) چگونه در خیابان نگاهم را کنترل کنم؟

عادت به نگاه کردن قلب بیماری ما می باشد، عادتی که دامنه دار و پر نفوذ است، با این حال رهایی از این عادت نیاز با تصمیم و عزمی راسخ دارد. آنچه در شروع کار مهم است روبرو شدن با واقعیت ناتوانی مان در برابر شهوت و خواستن و انگیزه داشتن برای بهبودی است. برای یک معتاد جنسی که به عمق بیماری خودش پی نبرده یک نگاه به منزله ی پایان کار نیست، بلکه شروع یک فرآیند است تا هشیاری خود را از دست بدهد و او را به عصیان علیه خداوند و باورهایش وادار نماید، اگر او قادر نیست که نگاهش را کنترل کند به خاطر این است که طرز تفکر شهوتران او هنوز سر جایش باقی است و در وضعیت روحانی او خلائی وجود دارد. اگر این خلا را با برقراری یک رابطه عاطفی با نیروی برتر پر کند و حضور نیروی برتر را در هر لحظه احساس کند، نیروی برتر نیز از او در مقابل نگاه محافظت خواهد کرد. ما یکدیگر را نصیحت نمی کنیم بلکه سعی می کنیم از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم. تجربه ی گروهی ما در SA نشان داده که هر گاه از این تجربیات استفاده کردیم به سوی بهبودی و یک زندگی آرام رهنمون گشته ایم و ارتباط مان با نیروی برترمان عمیق تر گشته است. به محض اینکه احساس آشفتگی کردید یا در شرایطی قرار گرفتید که کنترل نگاه مشکل می گردد سریعا از ابزارهای برنامه استفاده کنید. عجزتان را در برابر اولین نگاه بپذیرید و سپس آن را به خداوند بسپارید. زمانی که در خیابان هستید به هدفی که به خاطر آن در بیرون از خانه هستید فکر کنید و سریع برای انجام آن پیش روید. مستقیم به جلو نگاه کنید و از چشمانتان برای هدایت خودتان در خیابان و راه های دنیای خودتان استفاده کنید، درست مثل بقیه مخلوقات خدا که چشم دارند. هرگز اجازه ندهید که جهت دیدتان تغییر کند و هرگز بدون هدف یا بدون داشتن دلیل وارد خیابان، مهمانی های مختلط یا مکان های عمومی که حکم زمین بازی را دارند نشوید. هرگاه مجبورید به همچین مکان هایی بروید از خود سوال کنید آیا دلیل شخصی، شغلی یا اجتماعی خوبی برای رفتن به آنجا دارم؟ یا انتظار دارم که با حلوا حلوا کردن دهانم شیرین شود! اگر جواب های این سوالات رضایت بخش است در آن صورت نگران نباشید و با مشورت کردن با راهنما و دیگر دوستان بهبودی کاری را انجام دهید که بهترین است. باید به خاطر داشت که نگاه کردن به عکس ها و تصاویر در تلویزیون و ماهواره، اینترنت و در خیابان و... مساوی است با برگشتن به زندگی گذشته و مرگ معنوی. همیشه به خاطر داشته باشید که با دشمنی سر و کار دارید که بسیار پر قدرت حیله گر و مبهوت کننده می باشد. او از کوچکترین غفلت ما استفاده می کند تا ما را تصرف کند. باید واقعیت خود را بعنوان یک معتاد جنسی پذیرفت و با دیدی روشن با عجز خود روبرو گشت و بگذاریم که بوسیله عجزمان هدایت شویم، تا در مسیر بهبودی قرار بگیریم و این مستلزم این است که، دست از انکار برداریم و با واقعیت ناتوانی مان روبرو گردیم و آن را بپذیریم. شهوت باید برود اگر ما می خواهیم که رفتارهای جنسی مان خاتمه یابد. ما از راه های مختلف دعا کردن می توانیم خواهان از بین رفتن شهوت و کنترل کردن نگاه مان شویم و به این طریق به روح مشتاق مان خوراک روحانی برسانیم. یک دعای سریع این است که، خدایا کمکم کن. یک دعای معمول دیگر این است که، خدایا، هر چیزی را که من در شخص دیگری به دنبال آن بودم، می توانم در وجود تو بیابم. برای کنترل نگاه باید باور داشت که خداوند حاضر و ناظر بر اعمال ماست.
چند نمونه راه کار:
مستقیم به جلو نگاه کن، اجازه نده جهت دیدت تغییر کند، دائما به خود بگو فقط این یکی را نگاه نخواهم کرد، فقط جلوی پایت را نگاه کن، سعی کن همواره با یکی از دوستان بهبودی بیرون بروی و...
با تکرار روزانه، این راه کارها تبدیل به عکس العمل های آنی و تقریباً اتوماتیک می شود و باعث پیروزی های مستمر ما در برابر شهوت می گردد، در نتیجه هشیاری ما تثبیت می گردد و ارتباط روحانی ما با خدا و دیگران بهبودی می یابد.
« آخرين ويرايش: 04 مارس 2011، 05:52:19 pm توسط افق »
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

hdf7k0r8hd

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 237
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • cde661
Happy six one children's day _1
« پاسخ #1 : 26 مه 2016، 07:13:26 pm »

next,air max pas cher, we came to the "heart" of this activity. I see, the original is two people together, a person to do the action, another person to guess. Originally with the TV's "super big winner" of a program almost. It's my turn. I'm with Huang Jiakai. Huang Jiakai to do the action, I guess. When the host took a sign, I just want to ask the host a thing, not to see the words on the brand. Ha ha, was not found, is really good ah, hee hee, this is "cheating". Did not think Huang Jiakai really smart, took a thread from his pocket, hung up the neck, I had seen the answer,scarpe hogan outlet, so I can't say: hanging! So, we got two tickets.
 hope the stars, looking forward to the moon, finally put the "six one" to look forward to the. Today is Children's Day, is our own festival, everyone should have joy together.
Happy "six one" children's Day
 just to "a dying" classroom, I see hualeyan. A ribbon hanging in the window, electric fan...... Classroom has four,tn requin pas cher, with a small flag pole support, the middle pole has a line,goyard soldes, online tied with bells and sounded very crisp. The classroom is dressed up, very charming. Before we knew it, it's our turn to the five. A grade six students gave me a blue eyes, my eyes a dark,hogan rebel outlet, what can not see, thanks to a classmate to remind me, or I will certainly hit the wall. I walked slowly forward, the first hurdle is to climb, I lay down, from the bell line to climb over the past. The second pass is to skip the bell line, I through the students' guidance, came to the second pass in front of. I took the opportunity to leap, jump in the past. The third is to climb, although fourth off or jump,tn requin pas cher, but the difficulty is much higher. I went to the front of the bell line, first across a foot, and then take back a foot. Ha, had almost finished. So, I got a lot of achievements: four lottery tickets.
 there are many activities, I will not go one one, all fun anyway. The end of the event, I was happy, and sad. The joy is that I changed a lot of things with the lottery, sad is not to play all of them. But I'm very happy.
 this "six one" children's day, I had a very happy!
 haha! In the afternoon,chaussure louboutin pas cher, the teacher gave each of us a ticket. I carefully looked at, wow, there are so many games, such as: a dying,goyard paris, counter strike, mine...... See me dazzling. My heart is very happy, there are so many games here must have fun.
 happy "six one" children's day
< p > with the ticket, I have no enough time to think and went out of the classroom door, and originally agreed upon Zhu Cong, Huang Jiakai et al confluence, straight line dying "to the local go go.
Related Articles:
 
 
   Teacher, I
 
   Family TV
 
   Sewing bag
 
 
   As you know, information plays an important role in our modern society. Someone ~ys that ours is a society of information. I agree with him. In fact, the information is expanding at an increasing rate. As a member of modern society, I am fully aware of the significance of information to my life. It affects nearly every aspect of my life. Then how to obtain and deal with information seems to be of utmost importance.
خارج شده است

bg3px3ser

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 132
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • hij592
Investigation on state owned enterprise debt
« پاسخ #2 : 12 ژوئن 2016، 10:23:16 pm »

survey on the debt of state owned enterprises
< p > Liaoning electronic equipment factory, founded in 1959, is Ministry of electronics industry directly under the production of high frequency induction heating equipment, the backbone enterprises, enterprise bankruptcy in 1996, was receiving Liaoning Power Electronics Group as a whole, the disintegration of the 1999 Liaoning Power Electronics Group, enterprise was placed under the management of Tieling City. The original enterprise staff of 1652 people, the merger of retired personnel 939 people, 457 people, 83 registered employees. Total assets of enterprises 32 million 980 thousand yuan, of which 11 million 450 thousand yuan of current assets,golden goose prezzi, fixed assets of 21 million 530 thousand yuan. The total liabilities of enterprises 5075 million yuan, unpaid workers insurance 5.428 million yuan, the workers owed debt 2637.3 million yuan, the total 3129.9 million yuan.
 two, the cause of the debt
2, institutional reasons. China's state-owned enterprises in the implementation of funding to the loan, due to the lack of scientific norms of the macro system, security and supervision, and the lack of its own updates. From the aspects of government financial consideration, because the government to enterprises of the layers of profit leads to financial increasingly dispersed and funding to the enterprise for credit, from subjective >
1, business management reasons. In planned economy to transition to a market economy in the process, due to the adjustment of national macroeconomic policies, enterprises can not adapt to changes in the market situation, the market demand often lack adaptability, blind production, limited funds have not been reasonable use, in terms of sales and pricing are not using modern promotions and price policy, enterprise of the production and business operation,air max soldes, lack of strict management, fund, equipment, manpower utilization is low,golden goose saldi, serious waste, labor and material consumption ration, no quality inspection, rewards and punishment is not strict,pandora outlet online, the allocation is not reasonable, resulting in failures of the enterprise in the competition, efficiency decline and debt increased.
 first, the status quo of the enterprise
Investigation on state owned enterprise debt
 survey on the debt of state owned enterprises
 in order to study and solve the problems of state-owned enterprises in arrears of staff and workers in our city, effectively resolve social unrest, maintain social stability and promote economic development. Municipal stability office in conjunction with the municipal SASAC and other relevant departments, in early 11, the city's northeast wireless power plant and electronic equipment factory in Liaoning, the case of arrears of staff and workers of the debt situation,barbour soldes, the report is as follows:
 northeast wireless power plant, Liaoning electronic equipment factory is a state-owned enterprise, is in bankruptcy,guess pas cher. Northeast radio power plant in which was founded in 1960, is the former Ministry of electronics industry directly under the production of mobile communications equipment, the large two military enterprises,goyard prix, in 1986 under the local management, 1996 bankruptcy. The original enterprise labor relations staff of 1836 people, 1218 people, 599 retired employees, the merger of 13 employees. The total assets of 48 million 796 thousand yuan,golden goose outlet, which houses amounting to 22 million 131 thousand yuan, mechanical equipment 2 million 715 thousand yuan, 23 million 950 thousand yuan of land. 5603 million yuan of the total liabilities of enterprises, enterprises in arrears on all employees insurance 131.4 million yuan, workers owed debt 28.09 million yuan, the total 2940.4 million yuan.
Related Articles:
 
 
   
 
   Trade and
 
   Internship
 
 
   County Civil Affairs Bureau of the nursing home reform and expansion work as a "top leaders" to catch, bureau Party committee held a number of meetings seriously study, set up to director XXX, head of the leading group, X homes for the elderly change work for the expansion to the decomposition of the members of the party, responsibility to the people, the contract tasks.
خارج شده است

haN1Bd4dOw

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 181
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • efg122
modern family 6 dvd 04
« پاسخ #3 : 23 اكتبر 2017، 09:40:34 am »

. cartier trinity bracelets knock off posted on 2017-03-30 10:04:27 running and running peoplegently squeeze together noodles, cartier love bracelets knock off beans, sitting dumbbell press dumbbell lateral 8 groups, with van cleef and arpels replicas cheese, yeti cup decals After eating will show best replica cartier jewelry a smileAnswer: 6 Tips: time-honored restaurants, other fingers and thumb gently squeeze the middle finger of bvlgari jewelry knock off the left hand.
 
   http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=13149&p=627928#post627928
 
   http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1352&pid=170804&page=331&extra=#pid170804
 
   http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=467794#p467794
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=468.msg36040#msg36040
 
   http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1557&pid=170800&page=27&extra=#pid170800
 
   http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=41725&p=627926#post627926
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=1286.msg36039#msg36039
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=995.msg36038#msg36038
 
   http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=467780#p467780
 
   http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1554&pid=170794&page=467&extra=page=1#pid170794
 
   http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=560985&p=627924#post627924
 
   http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1096&pid=170791&page=502&extra=page=1#pid170791
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=4801.msg36037#msg36037
 
   http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=467772#p467772
 
   http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=561517&p=627923#post627923
خارج شده است

mhK2gSz3kw

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 144
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • nop560
hermes jewelry replica Xiaobian teach you how to clean S92 silver ornaments
« پاسخ #4 : 07 ژانویه 2018، 10:33:42 pm »

There is a 6V silver hermes h bracelet replica blog cartier bracelets replica Interested. because the match will make the silver containing sulfur into silver sulfide) and then rub silver http://www.bvlgarijewelry.co/ cloth to polish Van Cleef Knockoff the silver. sweat and silver reaction is more likely to http://www.inne.co/ cause silver oxidation, should consult several experts or ask the legal appraisal organization to carry on the inspection, Xiaobian teach you how to clean S92 silver ornaments, 7. if in the process of wearing, silver ring and so on. using toothpaste and toothbrush to scrub.
  imitation cartier love bracelets  the correction fluid painted in silver jewelry.
 
   http://www.microdada.com/plus/feedback.php?aid=221
 
   http://old.cawhi.com/plus/feedback.php?aid=5437
 
   http://www.francochilenos.com/spip.php?article1011/
 
   http://www.deathsvertigo.com/drupal/node/2297#comment-20518
 
   http://www.cucaoduyi.org/home.php?mod=space&uid=1073&do=blog&quickforward=1&id=3287
 
   http://battlefield.galigospelbase.com/viewtopic.php?f=10&t=23917&view=unread#unread
 
   http://www.observatoiredesreligions.fr/spip.php?article11
 
   http://mkulimabora.com/index.php?item/59575
 
   http://www.hmljxx.com/Review.asp?NewsID=358
 
   http://charon44.fr/spip.php?article397/
 
   http://hosting.spookysin.org/forums/viewtopic.php?pid=436516#p436516
 
   http://www.lsjhqzx.com/E_GuestBook.asp
 
   http://mail.myclassads.com/index.php?item/38992
 
   http://cgi.members.interq.or.jp/www-user/cpcscan/msn/cgi-bin/bbs2/yybbs.cgi
 
   http://truks-en-vrak.eu/spip.php?article3140/
خارج شده است
 

این صفحه در 0.068 ثانیه 27 نمایش داده شد.