انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

شتر 
شتر هر روز ، دوبار روی زانوانش خم می شود و براحتی این کار را انجام می دهد و روز را می کذراند و سرش را در تمام روز بالا نگاه می دارد با اینکه تشنه است ...
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: 18_ اسفند  (دفعات بازدید: 996 بار)

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
18_ اسفند
« : 09 مارس 2011، 12:29:17 am »

الکلیسم یک بیماری است که شامل سه بخش ..فیزیکی..روحی..و معنوی است .چون من تخت تاثیر بیماری الکلیسم فرد دیگری واقع شده ام . صحت معنوی . جسمی و روحی خود را با سوال کردن از خودم چک می کنم :ایا صحت جسمی من در اولویت قرار دارد ؟ایا من خوب می خورم و به اندازه کافی می خوابم ؟ اخرین باری که خود را چک کردم و به دندانپزشک رفتم چه موقع بود ؟ ایا خودم را تمیز نگاه میدارم ؟ایا اوقات فراغت دارم تفریح و سرگرمی چطور ؟آیا در مواقعی که نیاز دارم در آغوش میگیرم یا در آغوش کسی می روم ؟ آیا برای اوقات سخت و ناراحت راهنما یا دوست الانانی دارم ؟هنگامی که کاری به خوبی صورت میگیرد میتوانم جشن بگیرم ؟ایا وقتی برای لذت بردن خودم اختصاص می دهم ؟ آیا هیچ مورد قابل توجهی وجود دارد که روزی فکر های منفی در مورد آن داشتم و اکنون با حق شناسی بر آن توجه دارم ؟ ایا با نیروی برتر از خودم ارتباط دارم ؟ اگر نه آیاتمایل به تلاش برای ایجاد این ارتباط دارم ؟ ایا زمانی برای دعا و تمرکز اختصاص میدهم ؟آیا تمایل به درخواست کمک دارم ؟ایا بطور مرتب در جلسات الانان شرکت میکنم . نشریات الانان را می خوانم قدم ها و دیگر ابزار ها را برای هر روز زندگی ام بکار می برم ؟آیا از رشد خود آگاه هستم و آنرا تشخیص می دهم ؟.............................یاد اوری امروز .........با یک ترازنامه ساده از عادات و رفتارهایم شروع به بهبودی انها می نمایم ..........بهتر است که خودت را تمیز و درخشان حفظ کنی . تو پنجره ای هستی که از ان باید دنیا را ببینی "       
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
پاسخ : 18_ اسفند
« پاسخ #1 : 09 مارس 2011، 07:13:49 am »

الکلیسم یک بیماری است که شامل سه بخش ..فیزیکی..روحی..و معنوی است .چون من تخت تاثیر بیماری الکلیسم فرد دیگری واقع شده ام . صحت معنوی . جسمی و روحی خود را با سوال کردن از خودم چک می کنم :ایا صحت جسمی من در اولویت قرار دارد ؟ایا من خوب می خورم و به اندازه کافی می خوابم ؟ اخرین باری که خود را چک کردم و به دندانپزشک رفتم چه موقع بود ؟ ایا خودم را تمیز نگاه میدارم ؟ایا اوقات فراغت دارم تفریح و سرگرمی چطور ؟آیا در مواقعی که نیاز دارم در آغوش میگیرم یا در آغوش کسی می روم ؟ آیا برای اوقات سخت و ناراحت راهنما یا دوست الانانی دارم ؟هنگامی که کاری به خوبی صورت میگیرد میتوانم جشن بگیرم ؟ایا وقتی برای لذت بردن خودم اختصاص می دهم ؟ آیا هیچ مورد قابل توجهی وجود دارد که روزی فکر های منفی در مورد آن داشتم و اکنون با حق شناسی بر آن توجه دارم ؟ ایا با نیروی برتر از خودم ارتباط دارم ؟ اگر نه آیاتمایل به تلاش برای ایجاد این ارتباط دارم ؟ ایا زمانی برای دعا و تمرکز اختصاص میدهم ؟آیا تمایل به درخواست کمک دارم ؟ایا بطور مرتب در جلسات الانان شرکت میکنم . نشریات الانان را می خوانم قدم ها و دیگر ابزار ها را برای هر روز زندگی ام بکار می برم ؟آیا از رشد خود آگاه هستم و آنرا تشخیص می دهم ؟.............................یاد اوری امروز .........با یک ترازنامه ساده از عادات و رفتارهایم شروع به بهبودی انها می نمایم ..........بهتر است که خودت را تمیز و درخشان حفظ کنی . تو پنجره ای هستی که از ان باید دنیا را ببینی "       
.
.
چقدر ترازنامه زیبایست
ما بچه های انجمن های دوازده قددمی بهتر بعد از مدتی در برننامه بودن اولویت بندی کارهایمان را مشخص کنیم و برای آنها ترازنامه روزانه ای ا خودمون تهیه کنیم ....
.
سوالات بسیار جالب و بجا انتخاب شده اند .....
.
.می شه از اون بعنوان ترازنامه قدم ششم و هفتم و حتی مدتی بعنوان ترازنامه قدم دهم استفاده کرد ....
.
.
ممنونم و خسته نباشید منشی محترم
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

bh47gsgere

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 274
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def180
Lonely rain, brilliant maple
« پاسخ #2 : 12 آوریل 2016، 01:38:18 am »

Time: 2013-11-04 11: Editing Network: the network reproduced Click: walking on the road covered with maple leaf,hogan outlet, the oncoming is slightly bleak wind,nike air max pas cher, a little difficult to memory and a bit reluctant to lose.< br / > walk quietly, eyes red, falling on the toe, in this world, I want to slowly listen to sound it falls.< br / > no impurities in the air, Ruoyouruowu show cool taste, can't describe the feeling without too clear observation of the surrounding, ear, pass by the wind,scarpe hogan outlet, let you occupy everything,hogan outlet, occupy the heart of the world,golden goose saldi, make your own instant and it has a contract, is so warm and happy.
 ethereal falling on the roadside, no angry, is the maple?
  once filled in my mind, in my heart.< br / > went on, without direction rain by a my shoulder to the maple oath what, in a low voice, listening is not clear, anyway,hogan scarpe outlet, very romantic.

I smiled,scarpe golden goose, originally, they also have a word.

see gray to clear sky,louboutin soldes, the clouds seemed to fall, so close. Reach out and touch, touch is not the melancholy, but the micro warm sunny day.

Related Articles:

Injury, is a lingering pain

Over the years the world onli

Aries, cheerful and lively, careless character they like a few words with the people around them, a joke what. Undeniable, witty humor joke can indeed play a role in regulating the tension, but straightforward Aries temper, easy to make their outspoken tell others may not want to hear the truth, which could cause others dislike.
خارج شده است

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 257
    • abc094

The Spring Festival Gala rookie Ningyan "Sherlock" shaping "false sophisticated comedy troubles&quot,scarpe hogan outlet;
 Yan, Peng Damo: non gold partner on the Spring Festival evening drama box office "carry handle"
 national audience may not be familiar with, is the work of these works has been tempered for ten years, the creative team of the creative enrichment. "Today's happiness" series, "help not help" director Yan Fei, Peng big magic actually already created many constantly refresh the Chinese drama box office records of the works. "Daichengxiaoshi", "homecoming" starring Wang Ning, six years ago join fun twist team blockbuster, created a number of classic theatrical roles,hogan outlet online, in the Beijing drama known to the audience.
< p > in recent years, pieces rarely works, spring late sketch is hard to the audience sitting in front of the television waiting, comment on the scene. This case, called a "fun twist" team is thriving highlights. First is the happiness of today "series for the Spring Festival evening brings fresh wind,hogan outlet, then" daichengxiaoshi "let" small ads "practitioners into the line of sight of the people of the whole country, the horse in the spring evening" help does not help "more blockbuster," supporting or not supporting the discussion continues to the present. Lantern Festival Lantern Festival,air max pas cher, the students will be more breakthroughs in the boundaries of the drama and drama, performances called stunning.

< p > Gala, the happy today "series,scarpe hogan outlet," daichengxiaoshi "" help does not help "many refreshing sketch program,hogan outlet, all from happy twist two" gold partner "director Yan Fei, Peng Damo hand.

< p > Yan creation "oolong to the count of Monte Cristo" and Peng Damo creation of the "rotating Carmen" "Jianghu school" drama is word-of-mouth box office double harvest masterpiece,chaussure jordan pas cher, two people in China show the box office list, "ranked individual directors cumulative box office champion and second place can said to be worthy of the drama at the box office, the carry handle".

in April of this year, by Yan,air max homme pas cher, Peng Damo, the creation of the "Sherlock worry" will be the first landing in Chengdu, Wuhan. This work can be called the "gold partner" of the peak. At the same time, Wang Ning also starred in the play, Wuhan confirmed Chengdu's performance.
Related Articls:

Song and Dance Troupe famous and classic the new year once again sing the Great Hall of the people

Beijing Qu

Menuhin In

Liudong in a website in May on a seat led stunning the audience, she was dressed in dressed in a coloured yarn quality dress, Dixiong harnesses the right show hot body, upload pictures to the Internet, all of a sudden spike of many users. Netizens praised Baidu flotilla.
خارج شده است

yvlf37pty

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 255
    • def904

< p > Gold Solid shares,tn requin pas cher, said the company is committed to become the Internet car ecosystem construction,stylo mont blanc pas cher, integration and sharing platform,tn homme pas cher, strategic planning for the next few years is in the automobile market and intelligent driving Internet automotive sector investment layout, and gradually build into integration of automobile living and service platform. Through the strategic investment of Suzhou Zhi Hua,hogan outlet, in the market can be to achieve customer resources sharing complementary, after installed market and company service platform Turvey wheel depth of collaboration,goyard pas cher, online sales,air max pas cher, line installation services to provide consumers with intelligent driving solutions.
 Securities Times reporter Weng Jian
Golden structure shares the layout of the Internet car purchase Suzhou Chi Hua 20% equity interest in the company's stake in the company
< p > solid gold shares (002488) in the announcement today,hogan outlet, the company recently with Suzhou Zhi Hua Automotive Electronics Co., Ltd. signed a "investment agreement of intent",nike tn pas cher, the company intends to not more than 40 million yuan of Suzhou Zhi Hua equity investment, the investment Houjin solid holding 20% stake in Suzhou Zhi Hua. Suzhou Zhi Hua is focused on the vehicle intelligent driving program provider.
Related Articls:

Chongqing iron and steel in South Korea Pohang signing over 20 billion yuan - Chongqing Steel Group

AUCMA in t

Suning universal Changyang agency big bang sought

Since then, although the company said publicly, this brokerage research report inconsistent with the facts, but also further affirmation: company does launch price of up to 2000 yuan a box of high-end hot pickled mustard tuber, and there have been some time. Putting aside the brokerage research newspaper why go wrong, but at least it echoed each other let Fuling mustard 2000 yuan a box of high-end products known to the general public.
خارج شده است

fgh0z1tersx

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
    • ijk085
Autumn night
« پاسخ #5 : 02 ژوئن 2016، 10:35:44 am »

fall of the night,guess soldes, quiet and serene.
 autumn night
 autumn night
 days more and more dark, late at night,adidas yeezy 350 pas cher, flowers on the grass shook his head, farewell. Small house to look at the side of a wild flower, chrysanthemum and sweet scented osmanthus fragrance is more and more concentrated.
 moon hangs in the sky,golden goose saldi, and the moonlight,tn pas cher, as if to the earth covered with a layer of white mist. Now,hogan outlet, quietly, a gust of wind broke the silence of the night. Star Flower upturned face, only a few small fly wings flying, like to lie on the rocks on the cricket dance. Chrysanthemum and sweet scented osmanthus issued a faint fragrance,zapatillas new balance baratas, gladdening the heart and refreshing the mind. The clear water gushed out of a tree,hogan outlet, busy with Ye Baobao farewell.
 autumn night is quiet,golden goose outlet, serene, and poetic.
Autumn night
Related Articles:

Grandma's house _1

PEP seven

Belated ef

A drizzle, the wind with a fresh smell of the soil, rice, the aroma of ripe fruit, floating in the slightly dry in the air, let everyone feel refreshed. Ripe rice, like a shy girl, lower the head: like a drunken Tahan sorghum, from the face has been red to the neck; the white cotton piled into the seat of a cotton into the seat of a white snow capped mountains: red light cage like apple, golden oranges a vertical along three feet.
خارج شده است

dfg2s5erty

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 225
    • nop773
High school graduation speech
« پاسخ #6 : 13 ژوئن 2016، 05:01:44 am »

hogan sito ufficiale
 our summer, sad a little sad.
< p > as I eventually give up, I eventually parting, I unable to adhere to, I used to struggle with the time, but in the end lost completely, lost the mess, through the glass window to see the bustling, the twinkling of an eye, with tears in her eyes.
< p > three years ago the breakdown of Tianchang, three years after the unforgettable, this man is really contradictory animal, always regret, constantly miss, the youth of color will not on this bleak. We always put the little tiny pain amplification countless times, always think they can suffocate to death. It is their own sadness.
< p > I was missed, missed three years, I stand on this day of the tail, scarred, pretended to nothing, with their faces to the smiling face in the mirror, then said to myself, I am very happy, I am very happy.
< p > I watched years reflection, I cry, I can't catch it. Leave me just hypocritical midsummer to someone, our young, always habits and torture yourself,cheap mac makeup outlet, scarred, scarred, even heart is the hot summer burning,hogan outlet, laughter is so stubborn, only to leave a fragment, a to a lifetime of memories of fragments.
 so, looking at you, silly crying.
High school graduation speech
< p > that belongs to my season, open and straight, lost and open, silly, but very happy days will never again come back to me, those not the direction of the paper airplane,golden goose saldi, the summer campus of camphor tree, we sat upwind in horizontal bar blew us thy skirts, whether there are the memories we,pandora sito ufficiale.
&lt,woolrich outlet online; br / > the wound of the time like the old photo, if I can open the page the,chaussuren louboutin pas cher, if I had a time machine machine cat, count the days we spent, I am happy tears dropped, life lack the things, I think walking traces of it to find, but even my own chaos, do not know the direction in which.
< p > is gradually but could not see the past, the ear of the volume of the largest open sound, they hold,guess soldes, with his own body to warm themselves, once thought of happiness, once thought beautiful collapsed.
 high school graduation speech
Related Articles:

About life speech _0

Organ atte

Thanksgiving parents will spe

County Civil Affairs Bureau of the nursing home reform and expansion work as a "top leaders" to catch, bureau Party committee held a number of meetings seriously study, set up to director XXX, head of the leading group, X homes for the elderly change work for the expansion to the decomposition of the members of the party, responsibility to the people, the contract tasks.
خارج شده است

این صفحه در 0.165 ثانیه 28 نمایش داده شد.