انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

یک روز رسید غمی به اندازه کوه
یک روز رسد نشاط اندازه دشت
افسانه زندگی همین است عزیز
در سایه کوه باید از دشت گذشتایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: باز بودن  (دفعات بازدید: 2407 بار)

محمد حسین

 • گردانندگان انجمن
 • تازه وارد
 • ****
 • امتیاز: +49/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 85
 • خدا گفت:همیشه در ملکوت من همیشه جایی برای تو هست،
باز بودن
« : 02 فوریه 2011، 11:53:37 am »

سلام
فکر میکنم تو قدم 3 باشه که در مورد باز بودن صحبت میکنه باز بودن یعنی اینکه گیرای پیامهایی که از طرف خداوند فرستاده میشود باشیم .پیامهای خدا همیشه و همه حال در حال ارسال به طرف ماست ولی ما اونقدر درونمان پر از ترس خودمحوری غرور حسادت کینه و رنجش است که این پیامهارو نمیبینیم و اگه هم ببینیم درک نمیکنیم که از طرف کیه و معنیش چیه .
چند تا مثال .افرادی که درطول روز میبینیم هرکدوم یه پیامی میخوان به ما بدن . گدایی که در خونه مارو میزنه میخواد یه چیزی رو به من بفهمونه .تصادفی که جاده میبینم میخواد بهم بگه یواش تر برو میشد تو هم جای اون باشی.صحبتهای داخل انجمن میخواد یه پیامی به من بده .بارون که میاد.جنگ که میشه .لغزش که اتفاق میفته .تلفن که زده میشه.اسمس که میاد.و....تموم اینها پیام و الهامات از طرف خداست که اگه من باز نباشم نمیتونم اونهارو درک کنم وممکنه خیلی راحت از کنار اونها بگذرم .در حالی که خدا جواب خیلی از مساءل ومشکلات منو تو همین پیامهاش به ما میده .
برگزیده خداوندم
خارج شده است
اگر خواهان بارش هستید ریزش داشته باشید

fgh1p1ertt

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 270
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • nop498
Acacia, a kind of beautiful heartache
« پاسخ #1 : 13 آوریل 2016، 10:54:41 pm »

The HTML template of Acacia,hogan outlet, a beautiful heart< br / > & nbsp; through the ages, Acacia bitter,chaussure tn pas cher, lovesickness pain, like a piece of flexible ivy, tightly wound, afflicting the world lovers heart. That worried about, the deep-seated yearning, lonely helpless, the most beautiful, too painful to the extreme. This is a woman of Acacia text.
 Acacia? The four corners of the earth is not long." These days, I have been immersed in the deep thoughts of you. Standing,golden goose scarpe, sitting,scarpe hogan outlet, walking, awake, asleep, is full of your shadow. Dear, your life and my heart was hollowed out and away. When thinking of you, I know what is what is rouchangcunduan, The imprint is engraved on my heart., what is food,goyard paris, too anxious to sleep. Tomorrow,hogan outlet, you give me a call,nike tn pas cher, if you see this letter, every day to give me a call,louboutin pas cher, my mobile phone has been open. Hear your voice, feel your breath, lose a little bit of my lovesickness pain.Related Articles:
 
 
   
 
   Loneliness is a kind of beauty.
 
   Sunny afte
 
 
  The first time, my grades also than white high, but on the second, I do not know how, white all of a sudden by leaps and bounds, good to me how to chase, could not catch the point, teachers often praise him, personally went to his house to do home visits, the envy ah, the final result is, he was admitted to the key high school, and I was off the list. Fortunately, the leadership of my father and a high school, just not dropouts.
خارج شده است

gdf8e7nert

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 242
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • fgh902
Italian clown
« پاسخ #2 : 18 مه 2016، 01:57:37 pm »

,hogan outlet online
 like a clown, laugh is playing alone, who care under the mask of her eyes. Who cares about his solitude of heart,sac goyard pas cher, but also have to accompany all the carnival.
 most afraid of is,scarpe hogan outlet, and back to life the most terrible period of time.
 if the people who prefer life without love, no fixed abode at home in
--- Xiao Mo
 in the floating injury in time, with a sad smile,christian louboutin pas cher, let the tears pouring,chaussure louboutin pas cher, heart cries. Leaving the shadow along the way,air max pas cher, but also in the shadow of a smile I alone.
 endless darkness, take away the good all alone,hogan outlet online, leaving alone difficult to sleep. To leave a boundless sadness.
Italian clown
2,golden goose mid star..2
Related Articles:
 
 
   Time to cook the rain, indiff
 
   Taipingxi
 
   
 
 
   I came to Shenzhen last year, this place, it is fully felt the great difference between Shenzhen and the mainland. Now I and many of my readers are referred to such a conclusion, that is really want to start a business, to Shenzhen bar! But today I do not want to say how good Shenzhen, anyone and things are two sides, north of Guangzhou and Shenzhen rich more than it? You are? no! Are you going up north? You are, but you are still poor.
خارج شده است

fnzcbq06t

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +2/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 209
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • def884

< p > currently, Zhao, seven people had been due to suspected of the crime of gambling in Haidian police criminal detention, Teng to seek other 10 people because of gambling was detained by the security, the case is under further review.
< p > after a preliminary investigation, branch of law and order detachment to the gambling dens of all possible escape routes are annotated and the mobilization of the police station, police station,hogan sito ufficiale, Xisanqi upper nearly 30 elite police, via the house is located next to a plant, catch people pass in and out in the dens, quick attack, from into the room, will is gambling 17 personnel arrested. And in the collection room on the second floor of the,hogan outlet, two gamble personnel heard police rushed in, will open the window, drilled from only 20 cm wide gap, climb to the roof of the house, ready to flee,hogan outlet, was already lie in good police seized. While some CANDU staff, in a moment of police rushed into the house of, in recharge in a gambling machine card pull, hidden in the various places,nmd running femme pas cher, some hidden in the sofa seam, dropped in the trash can, a female gambler and even their recharge card hidden in his underwear. In order to monitor suspects to prevent people cheat, still room set up 4 cameras, all-weather monitoring. And these videos have just become the police to the conviction of these gamblers evidence.
 November 10th, Haidian police received a report from the masses, said in the near Xisanqi bridge, who organized a baccarat game, after receiving the report, Police Bureau police detachment started the game to carry out peripheral investigation and control, after police found the undercover investigation, which is a professional gambling Gang set up gambling, the Gang rented a building area of nearly 100 square meters of the two layers of self built small building, building on the two floor placed a total of nearly 10 gambling machines, suspects are equipped with several cameras inside and outside the building around, once someone close to the building, room gambling can be found, and the building is only one into the channel, with two which one is the door, anti-theft door, once gambling staff found the police outside, will be the fastest speed of the two doors closed,scarpe hogan outlet, to provide time to destroy evidence.
2003 at the end of 6,goyard prix, a > Beijing suburbs
Haidian Beijing police destroyed gambling gangs arrested 17 people in Beijing gambling
< p > people net Beijing on November 17 (Li Nannan) self room on the second floor set up gambling, installed around the monitoring, peripheral cloth liner anti police,gioielli pandora outlet, Haidian police after careful investigation, 48 hours end off by professional mechanical rocker licensing gambling, caught gambling staff of 17 people, and seized gambling 5 million yuan.
< p > in the police interrogation room, Zhao et al explain before had also for casino was treated, but because doing this line "to the money fast, one night is only pumping money can earn tens of thousands of pieces of money, the initial investment for a night or two will be able to recover the cost. The gang of seven people, a clear division of labor, cashier, waiters, technical adviser,hogan outlet, wherever he goes, etc., to for CANDU personnel to provide convenient, the gang is still the scene set pose machine, convenient CANDU staff card at any time. Police at the scene only cash seized more than 5 yuan.
 Thyestean brother and his dog
Related Articls:
 
 
   Li Keqiang
 
   Chen Jinin
 
   Henan deve
 
 
   However, came to the front of the 33 waiting area, you will feel it "different", bench in dribs and drabs sitting some of the passengers, they or twisted askew "share" in the seat, the head buried in the collar of his coat to sleep; or playing down the phone to kill before boarding the boring light, the waiting area is extremely cold and cheerless.
خارج شده است

visize

 • کاندیدای خدمت در تالار
 • *******
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,232
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
خارج شده است
 

این صفحه در 0.076 ثانیه 25 نمایش داده شد.