انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

جز خدا کیست که در سایه لطفش بخزیم
رحمت اوست که هر لحظه پناه من و توستایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: نگرانی  (دفعات بازدید: 2481 بار)

sabora

 • تازه وارد
 • *
 • امتیاز: +5/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 6
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
نگرانی
« : 20 نوامبر 2010، 10:37:35 pm »

این پست بنا به درخواست نگارنده مطلب ویرایش گردید ....
.
از تمامی دوستانی که در این زمینه همکاری و یاری می کنند متشکریم وبدانند که هدف ما
رساندن پیام به مشتاقان راه مان است
باشد که همیشه در دسترس نیازمندان این راه باشیم....
.
.
متشکرم و برای ایشان هم توفیق روز افزون خواهانم ...
.
مدیریت سایت
رضا - بیل
مطابق درخواست پست الکترونیک با مضمون :
نقل قول

 
   ارسال گزارش شده: نگرانی توسط سارینا   
  From:
 
[/q][/t] 
  To:
 
 
[/t]
 

        رفتن به ارسال "نگرانی" توسط سارینا که توسط سارینا در انجمن مورد مدیریت شما گزارش شده است:

موضوع: http://forum.behboodi.org/index.php?topic=1200.msg3540#msg3540
مرکز مدیریت: http://forum.behboodi.org/index.php?action=moderate;area=reports;report=16

گزارش دهنده یادداشت یر زا نیز ارسال نموده است:
سلام لطفا پیامهای من رااز صفحه پاک کنید

با تشکر
انجمن های گفتگوی بهبودی 
« آخرين ويرايش: 24 نوامبر 2010، 08:29:44 am توسط رضا - بیل »
خارج شده است

pari

 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +138/-2
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 728
پاسخ : نگرانی
« پاسخ #1 : 21 نوامبر 2010، 01:36:35 am »

سارینای عزیز.میدونم چه حسی داری.و حق داری که ناراحت باشی.میدونی که تو یه ستون محکم هستی تو زندگیت و تنها یاور همسرت پس باید روحیتو حفظ کنی و پر تلاش مثل همیشه در کنار همسرت باشی.چون این مرد نازنینی که گفتی الان بیش از همیشه با توانایی تو احتیاج داره.مطمئنم اوضاع درست میشه و شما دوباره به اوضاع سابق بر میگردید.از خدا کمک بخواه.که اون کسیه که یاریت میکنه.منم برات دعا میکنم عزیزم.امیدوارم هر چه زودتر همه چیز درست بشه.
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

افق

 • عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
 • کاندیدای خدمت در تالار
 • **
 • امتیاز: +246/-5
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 1,244
پاسخ : نگرانی
« پاسخ #2 : 21 نوامبر 2010، 05:24:13 pm »

سارینای عزیزم
من هم برات دعا می کنم
و می دونم همه چیز آنجوری داره پیش می ره که خدا مصلحت دونسته
با تمام وجود و الان که می خوام برم نماز بخونم سر سجاده دعات می کنم
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

hdg5epi7c

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 252
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • klm448
Zhengzhou Public Security Bureau revoked 4 years a
« پاسخ #3 : 11 ژوئن 2016، 06:51:33 pm »

this is a small matter, ask a clear picture of the rest assured. But Mr. Cui has other more important things to worry about.
< p > "before who met a matter to the police, to Power Plant Road police station the police will soon be able to; now alarm to Tongbai Road police station. >
 at the time of media reports said that this reform, only the proportion of Zhengzhou's grassroots police force in the urban area of the total police force from 23% to 56% before the reform.
 unprecedented reform efforts,cheap pandora jewelry outlet, the intention is to sink the police to the grassroots. But the Legal Evening News reporter found that 4 years later today, when the first big police station in the police station on the edge of the brand, and hung up the public security branch of the brand. And the Public Security Bureau of leadership, from less than before the reform of hundreds of people, rose to nearly 200 people.
 29 big police station, equivalent to the 29 branch secretary. Some police mutual ridicule said,goyard paris, although the meaning of the above is a big police director and former bureau chief,nike tn pas cher, political commissar of the same level,hogan outlet, but, after all, called up as director of the pleasant to hear.
 
 residents of Mr. Choi's household registration to the original Central Plains District Public Security Bureau Power Plant Road police station. After the reform, Plant Road police station is merged into the Tongbai Road police station, he went to the Tongbai Road police station after asking to know still belong to the original jurisdiction to their household registration, just Plant Road police station name replaced Tongbai Road police station residence room power plant road service station.
 early 2010, the Henan provincial public security department decided in Xinxiang,scarpe hogan outlet, Shangqiu, Jiyuan, Zhengzhou 4 provinces city police mechanism reform pilot,hogan outlet, the same year in November 15th before the revocation of the Public Security Bureau of the province.
 
 people feel
 four years ago, Zhengzhou 114 police station only 29
Zhengzhou Public Security Bureau revoked 4 years after the restoration of the number of leaders of nearly 200 people in the Public Security Bureau of Public Security Bureau police station
 filed that year's reform, the Zhengzhou Municipal Public Security Bureau police officer Lee remember, he described the reform as a whole Henan public security system of a major earthquake.
 policing reform
 brother fear not recognize the road to the big police
 Lee police recall, the reform has just started, a lot of police officers in the police station in private grievances, worried about the future promotion hopeless,hogan sito ufficiale, because even if the promotion, which is a director of the.
 reform,hogan sito ufficiale, the public's fear of the attendant.
 Zhengzhou 10 Public Security Bureau revoked, 114 police stations were combined into 29 big police station, nearly a thousand police were adjusted to the front line. Newly formed large police station under the jurisdiction of the four teams in the same room, respectively is the Case Investigation Brigade, brigade security management service, traffic control and patrol Fang Da Dui, comprehensive brigade of police affairs and law enforcement and discipline office.
 Henan province policing mechanism reform began in November 6, 2010, when Zhengzhou City, 10 Public Security Bureau revoked, 114 police stations were integrated into 29 big police station".
Related Articls:
 
 
   Beijing Traffic Development R
 
   
 
   Chen Baocheng and his wife su
 
 
   Recently, the identification of Xinyang City Intermediate People's Court of second instance, like Liang as national staff, used the convenience of duty on the embezzlement of public funds 46030 yuan, his behavior constituted a crime of corruption. After the incident, like Liang relatives of the stolen money refunded.
خارج شده است
 

این صفحه در 0.087 ثانیه 25 نمایش داده شد.