انجمن های گفتگوی بهبودی

)---(پـــرانـتــز)!i( بـــاز)---( => قدمها ، سنت ها ، مفاهیم در انجمن های دوازده قدمی => نويسنده: وحید - ط در 09 نوامبر 2010، 11:26:08 am

عنوان: اساسنامه تالار پرانتز باز
رسال شده توسط: وحید - ط در 09 نوامبر 2010، 11:26:08 am
با عرض سلام خدمت تمامی مدیران ، کاربران و میهمانان محترم تالار بهبودی
با تشکر از اینکه تالار ما را انتخاب کردید ، این یک مساله کاملا شخصی است .
شما می توانید در تخیلات خود به هر کجا که تمایل دارید پرواز کنید ، تمام قوانین را بشکنید  و از مرزها به راحتی عبور کنید . به هر جا که دوست داشته باشید سر بکشید و در مورد آن با ما به گفتگو بنشینید .
ما منتظر دیدن نظرات دوستانه شماهستیم  . ما می خواهیم ما را یاری کنید و داشته هایتان را با ما تقسیم کنید و در این کار بی دریغ و بدون خصت باشید .

ذکر چند نکته اساسی می باشد :
1)- تالار پرانتز باز محلی است برای طرح نظرات ، سوالات ، و شبهاتی که برای افراد مختلف در مورد موضوعات مختلف ایجاد شده است ، اما فقط و فقط در مورد بهبودی و چگونگی پیشرفت در آن .
2)- ما در اینجا یکدیگر را نصیحت و ارشاد نمی کنیم ، به نظرات یکدیگر ایراد نمی گیریم و از انتقادهای تیز و گزنده جدا خود داری می کنیم .
فضایی که ما می خواهیم ایجاد کنیم ، فضایی است برای غلبه بر ترسهای فکری مان  از مشارکت و ابراز نظر ، به همین خاطر هیچ نظری در این تالار غلط یا احمقانه نیست . هر کسی نظر خود را دارد .
3)- نظرات ما می تواند در مورد قدمهای انجمن های مختلف یا یک جمله ، یا پاراگراف از یک کتاب باشد . (البته با نوشتن نام کتاب ، نویسنده ، در صورت نیاز مترجم و شماره صفحه آن)
4)- در مورد سنت ها و مفاهیم انجمن های مختلف ما فقط می توانیم سوالات ایجاد شده در فکرمان و یا تجربیات شخصی از چگونگی به اجرا گذاشتن یا نگذاشتن یک سنت یا مفهوم را ارائه دهیم . (در مورد سنتها و مفاهیم از قراردادن نظرات و برداشتهای شخصی که موجب تغییر ماهیت در مفهوم آن سنت یا مفاهیم دوازده گانه شود ، جدا خود داری می کنیم ).
5)- این تالار اولین تجربه مدیران آن است و مطمئنا کم و کاست ، اشکالات و اشتباهات در کار خواهد بود ، برای بهتر شدن خدمت مان ، ما را از نظرات و پیشنهادات سازنده خود آگاه کنید .
6)- در این تالار به هیچ عنوان تاکید می کنیم  ، به هیچ عنوان وارد مسائل سیاسی و اجتماعی نخواهیم شد و از شما عزیزان هم انتظار داریم به همینگونه باشید .
7)- به علت شش بند متذکر شده در بالا ( اساسنامه ) و چالش زا بودن مباحثی که ممکن است وارد شویم ، برای جلوگیری از هرگونه بهره برداری و یا سوء استفاده مدیران بخش پرانتز باز و ناظران محترم  سایت با هماهنگی ما ، امکان حذف و ویراستاری موضوع را دارند . ضمن اینکه این نکته را نیز متذکر می گردیم که در صورت تشخیص مدیران این بخش از انجمن ، امکان قفل کردن موضوع وجود داشته تا از پراکنده شدن موضوعات متذکره جلوگیری به عمل آید .
.
با تقدیر و تشکر از تمامی عزیزانی که ما را در این راستا حمایت و خودشان را از ما جدا نمی دانند .
.
مدیران تالار پرانتز باز
.
امضاء
-(((پارازیت))))-