انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

محبت چشمه ای است از جنس نور
.
هم ارادت هم سلام از راه دور.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: بررسی روابط مخرب  (دفعات بازدید: 4515 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
بررسی روابط مخرب
« : 09 دسامبر 2010، 12:34:02 pm »

بررسی روابط مخرب
       وقتی درباره روابط مخرب حرف می زنیم باید بدانیم که اصولا کدام رفتار مخرب است و در زندگی ما به چه شکلی خودنمایی می کند.قرار داشتن در یک رابطه ناسالم تجربه ای است که روح و روان و جسم ما را تحلیل می برد.آیا هرگز متوجه نشده اید که وقتی درگیر یک موقعیت سردرگم و ابهام آمیز هستید نمی توانید آنرا به شکلی که هست درک کنید.بسیاری از ما برای رفتارهای خودمان بهانه های مختلف می آوریم و به شکلی می خواهیم آنرا توجیه کنیم.رفتارهای خودمان و رفتارهای دیگران را شیوه ای از زندگی ارزیابی می کنیم.ممکن است با این ذهنیت روزی را به پایان ببرید و به روز دیگر برسید اما گرفتار می شوید.فکر می کنم اگر بدانید در معرض چه انواعی از رفتارهای مخرب قرار گرفته اید حیرت زده شوید.شناسایی این رفتارها قدم اولی است برای رسیدن به بهبودی

وقتی زن یا مردی در یک رابطه مخرب قرار دارد احساسات گوناگونی بر او غالب است :هراس،شرم، گناه،ابهام،سردرگمی،نومیدی،خشم،تحقیر و غیره.اغلب وقتی سرانجام شجاعت آنرا پیدا می کند که به این رابطه پایان دهد تصور می کند که این احساسات ناخوشایند خود به خود به شکل جادویی برطرف می شوند.وقتی این اتفاق نمی افتد به این نتیجه می رسد که همه حرفهای شخص بدرفتار که او را احمق،مسخره ،دیوانه ، بی کفایت و یا بدطینت خطاب کرده بود حقیقت داشته است.احتمالا احساس تنهایی می کند به این نتیجه می رسد که تصمیم نادرستی گرفته است.ممکن است احساس یاس و درماندگی کند می هراسد.ممکن است به این نتیجه برسد که جای یک احساس بد را با احساس بد دیگری عوض کرده است.نمی تواند تصور کند که از این به بعد زندگیش متحول خواهد شد.

حال آیا شما احساس می کنید از آمادگی لازم برای نجات دادن خود بر خوردارید؟اگر جواب مثبت است می توانیم شروع کنیم.
توصیه می کنم یک دفترچه یادداشت زیبا برای خود بخرید شما شایسته آن هستید می توانید تکالیف و تمرینات پیشنهادی را در دفترچه تان بنویسید و به تماشای پیشرفتها و موفقیتهای حیرت انگیر بنشینید.

آیا این مطلب در مورد شما هم به همان اندازه که در زندگی من مصداق داشت صدق می کند؟
برای لحظه ای به این موضوع فکر کنید.بسیاری از ما روزهای زندگی خوبی نداریم اما به هر صورت این را می دانیم که در وضع خوبی به سر نمی بریم .این سیه روزی چیزی است که داریم و می دانیم که داریم.بله با مشکل روبرو هستیم اما آنرا می شناسیم و از آن اطلاع داریم.
اما تن به خطر دادن برای تغییر زندگی به راستی هولناک است.نامطمئن بودن هولناک است.به این می ماند که از روی صخره ای به سمت پائین پرش کنید و امیدوار باشید در جای مناسبی فرو خواهید آمد تنها در صورتیکه بدانیم چه نقشه ای داریم و چگونه می خواهیم به موفقیت برسیم از شدت اضطراب ما می کاهد.تنها اینگونه است که می توانیم خالق سرنوشت خود باشیم.
آیا حاضرید که امتحان کنید عالیست. پس اجازه دهید حقایقی را با شما در میان بگذارم.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
پاسخ : بررسی روابط مخرب
« پاسخ #1 : 09 دسامبر 2010، 12:36:04 pm »

حقیقت شماره 1
عشق یک رفتار است
همه ما به گونه ای بزرگ شده ایم و طوری آموزش دیده ایم که فکر می کنیم عشق یک احساس است.اما این طرز تصور شما را به کجا سوق داده است.به همه ما گفته اند که به حرف دلت گوش بده.دل هرگز تو را به راه خطا نمی کشاند.این حرف کاملا بی معنایی است.دل همیشه شما را در مسیر نادرست هدایت می کند.چرا؟زیرا وظیفه دل یا قلب شما این است که خون را به اقصی نقاط بدن شما هدایت کند.این وظیفه مغز شماست تا برایتان تصمیم بگیرد.به مغزتان گوش بدهید.مغز شما را هرگز به اشتباه هدایت نمی کند.بعد از آن توصیه من این است که به سرنخهای جسمانی خود توجه کنید زیرا پیوند ذهن و جسم به قدری قدرتمند است که می فهمد معده تان درد می گیرد یا بیقرار می شود اشکالی در ذهنتان وجود دارد.
به جای اینکه بهانه بیاورید به سرنخهای جسم خود گوش فرا دهید زیرا جسم شما هم در واقع به شما می گوید که عشق یک رفتار است.
وقتی به جای کلمات و حرفهای اشخاص به رفتارشان دقیق می شویم زندگیمان سریعا روشنتر می شود.وقتی به جای تصمیم گیری درباره قصد و نیت اشخاص به رفتار واقعی آنها توجه می کنیم زندگیمان ساده تر می شود.وقتی به رفتارمان دقیق می شویم و دنبال عذر و بهانه برای این رفتار نمی گردیم خود به خودی بیشتری پیدا می کنیم و اشخاص را به آن شکلی که هستند می بینیم.عشق یعنی اینکه با شما چگونه رفتار می کنند و شما با آنها چه رفتاری دارید.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #2 : 09 دسامبر 2010، 12:41:48 pm »

حقیقت شماره 2
شما تنها بر سه چیز در زندگیتان کنترل دارید
کمی صبر کنید.به نظر درست نمی رسد که اینطوری باشد.شما فکر می کردید که بر همه کس و همه چیز حاضر در پیرامون خود مسلط هستید.اما اینطور نیست دوستان من شما تنها بر سه چیز کنترل دارید:
اندیشه هایتان
رفتارتان
واکنشهایتان
دقیقا همین ها که گفتیم.اما این ها کنترل عظیمی هستند که در اختیار دارید و می توانید از آنها استفاده کنید.
برای لحظه ای به سناریویی که هم اکنون می خوانید فکر کنید.چند بار اتفاق افتاده از اینکه کسی در زندگیتان تغییر نکرده و متوجه نقطه نظرهای شما نشده و یا با شما رفتار بهتری را به نمایش نگذاشته ناراحت شده اید؟شرط می بندک که بارها و بارها این تجربه را کرده اید.به شما بگویم که خیلی خوب می دانم درباره چه صحبت می کنم.اجازه بدهید بار دیگر بگویم همه اشخاص مثل شما تنها می توانند سه چیز را کنترل کنند به عبارت دیگر شما می توانید خودتارن را منترل کنید .کنترل از شما شروع و به شما ختم می شود.
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #3 : 09 دسامبر 2010، 12:42:34 pm »

حقیقت شماره 3
همه ما مختاریم
بسیار خوب همه ما به این نتیجه رسیدیم که کنترلی بر هوا نداریم.در ضمن نمی توانیم رفتار،اندیشه ها و واکنشهای دیگران را کنترل کنیم.اما بر بسیاری از حوادث زندگی خود کنترل داریم و می توانیم درباره آنها تصمیم گیری کنیم.
شما طوری برنامه ریزی نشده اید که به نحو خاصی واکنش نشان بدهید.اما با توجه به شرایطی که در دوران کودکی خود داشته اید به شکل خاصی واکنش نشان می دهید.اما توجه داشته باشید که شما در حال حاضر یک بالغ هستید و می توانید هر طور که صلاح خود می دانید واکنش نشان دهید.ایا به نظرتان جالب نیست؟
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #4 : 09 دسامبر 2010، 12:43:38 pm »

حقیقت شماره 4
شما قربانی نیستید
اگر شما بپذیرید که بر سه چیز مهم در زندگی خود کنترل دارید اگر بپذیریم که شما مختارید و می توانید اراده خودتان را اعمال کنید در اینصورت خود را دیگر یک قربانی ارزیابی نمی کنید.شما در زندگیتان انتخاب کرده اید.بعضی از انتخابهایتان خوب نبوده اند.اما به هر صورت انتخابهای شما بوده اند.
اجازه بدهید این مطلب را به شما بگویم که تا کنون بارها اتفاق افتاده که خود را یک قربانی مظلوم وانمود کنم.خواسته ام بگویم که رفتار کس دیگری سبب شده من به این حال و روز بیفتم.بله این عین واقعیت است.اما حقیقت ندارد رفتار درستی نیست.وقتی متوجه شدم که باید مسئولیت های زندگیم را عهده دار شوم و بر اساس آن تصمیم بگیرم توانستم زندگیم را تغییر بدهم و به موفقیت های پردوام برسم.
آیا در تمام تاریخ قربانی موفقی سراغ دارید؟خیر البته قربانیان راستینی هم در دنیا وجود دارند مثل کودکانی که انواع بدرفتاری جنسی با آنها می شود.قربانیان کسانی هستند که در انتخاب سهمی نداشته اند و نمی توانستند مانع آن شوند تا اتفاق ناخوشایندی که روی داده نصیبشان نشود.
درست در همان لحظه که خود را یک قربانی در نظر نمی گیرید و خود را انسان قدرتمند،لایق و توانا می بینید روحیه و طرز نگرشتان به سرعت تغییر می کند.انگار که معجزهای رخ داده است.این را به شما قول میدهم.
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #5 : 09 دسامبر 2010، 12:44:22 pm »

حقیقت شماره 5
همه بدرفتاریها و بهره کشیها عمدی و رفتاری فرا گرفته شده هستند
ممکن است به این واقعیت تلخ برسید که کسانیکه به آنها علاقه دارید همان کسانیکه از شما بهره کشی کردند می دانستند که وقتی شما را آزار می دادند چه می کردند.علاوه برا آن باید باور کنید که اگر رفتار بدرفتاری و بهره کشی رفتاری یاد گرفته شده باشد باید این اشخاص آنرا جایی تمرین کرده باشند تا مهارتهای لازم را بدست آورده باشند.
اگر همه ما 100 درصد کنترل افکار،رفتار و واکنشهایمان را در اختیار داشته باشیم و در ضمن مختار هم  باشیم و بتوانیم اراده مان را اعمال کنیم می دانیم دهان به خودی خود باز نمی شود و خود به خود به شما  ناسزا نمی گوید.در ضمن واقعیتی است که بدرفتاری و بهر ه کشی اقدامی فر ا گرفته شده است مثلا ممکن است پدر و مادر این را به فرزند کم سالشان آموزش داده باشند.اما این را برای اینکه بهانه ساز کنید مورد استفاده قرار ندهید .نگوئید چون در کودکی این رفتار را با او کرده اند او حالا بدرفتاری می کند.نگوئید با او در کودکی بدرفتاری شده است بنابراین او خشمگین است و حالا خشم خود را به نمایش می گذارد.

بله اینها دلایلی هستند که از اشخاص بدرفتار می سازند اما خبر خوب درباره بدرفتاری و بهره کشی به عنوان یک رفتار فرا گرفته شده این است که می توان با نو آموختگی آنرا از میان برداشت.بنابراین در حالیکه بدرفتاری های دوران کودکی ممکن است کسی را بدرفتار کند کودک حالا بزرگ شده و به بلوغ رسیده می تواند تصمیم بگیرد که بدرفتاری را کنار بگذارد.هرگز توجیه منطقی ندراد که بگوئیم چون کسی در کودکی با بدرفتاری روبرو بوده است حالا باید با شما بدرفتاری کند.
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #6 : 09 دسامبر 2010، 12:45:17 pm »

چه تجربه ای کرده اید
بدرفتاری کلامی،عاطفی،جنسی و جسمانی
اغلب ما وقتی به یک زن مورد بدرفتاری شده فکر می کنیم موجود ضعیف و کوچک و بی دفاعی در ذهنمان جای می گیرد که همه بدنش کبود شده است،شاید هم خونریزثی دارد و یا استخوانهای بدنش شکسته است.می گوئیم اما این اتفاقی نیست که بتواند برای من بروز کند.اگر کسی دستش را به روی من بلند کند،چنان با لگد به شکمش می زنم که فرار را بر قرار ترجیح دهد.
خوب شاید شما بتوانید چنین کاری بکنید اما با این وجود هم حرف شما دو اشکال مهم دارد:1)لزوماً همه زنانی که مورد بدرفتاری واقع می شوند کتک نمی خورند.بهتر بگوئیم بخش اعظم بدرفتاری ها جنبه جسمانی ندارد. 2) وقتی روابط شما به جایی می رسد که بدرفتاری جسمانی را به دنبال دارد،اغلب متوجه آن نمی شوید،زیرا تبدیل به اتفاقی معمولی در زندگی شما می شود زیرا قبل از آن شما احتمالا بدرفتارهای کلامی،عاطفی و جنسی را تجربه کرده اید.
می توانم تصور کنم که قبول حرف من برایتان دشوار است.بنابراین اگر موافقید کمی درباره این انواع بدرفتاریها شرح بدهم.به احتمال زیاد متوجه خواهید شد که شما هم تا حدودی از آنرا در زندگی خود تجربه کرده اید.
بدرفتاریهای کلامی و عاطفی
اغلب اوقات تفاوت قایل شدن میان این دو نوع بدرفتاری مشکل است زیرا این دو معمولا دست در دست یکدیگر حرکت م یکنند و اغلب به طور هم زمان اتفاق می افتد.برای مثال ناسزا گفتن به یک زن و حرفهای بد  و ناخوشایند زدن به او گفتن عباراتی مانند بدکاره،چاق،تنبل و نظایر آن بدرفتاری کلامی به شمار می آید.اگر تاکنون حرفهای از این قبیل را شنیده اید به احساسی که به شما دست داده است فکر کنید.با شنیدن این حرفها چه احسای نسبت به خود پیدا کرده اید/روی بقیه ساعات روزتان چه تاثیری بر جای گذاشته:
تمام انواع بدرفتاریها از این مخرج مشترک برخوردارند:قدرت و کنترل.به اعتقاد من بدرفتاریهای کلامی و عاطفی مخرب ترین روش قدرت و کنترل هستند.وقتی به این موضوع فکر می کنید می بینید استخوان شکسته و یا کبودی روی پوست پس از چندی التیام پیدا می کنند،اما وقتی روحیه انسان مکدر می شود چگونه انرا می توان التیام داد و التیام یافتنش چه مدتی طول می کشد؟
بدرفتاری کلامی و عاطفی به صورت منظم احساس خود ارزشمندی شما را نابود می کند.ممکن است این شخص شما را به خاطر نواقص و کوتاهی ها ی خودش سرزنش و تحقیر کند،به شما ناسزا بگوید،بگوید به این دلیل که فلان احساس را دارید دیوانه هستید و مشاعرتان را از دست داده اید.ممکن است به شما به شکل تحقیرآمیز و یا با  ارعاب نگاه کند.
برخی از رایج ترین بدرفتاریهای کلامی و عاطفی عبارتند از:1- نادیده انگاشتن احساسات شما   2- ناسزاگویی  3- تصویق نکردم،محبت نکردن و قدر دادن نبودن   4- نگاه های ارعاب آمیز   5- استفاده انحصاری از اوقات شما    6- گوشه گیری و انزوا  7- تحقیر کردن   8- تهدید کردن    9- توقعات جزیی   10- ایجاد این احساس در شما که انگار دیوانه شده اید و مشاعرتان را از دست داده اید   11- کنترل از راه دور   12- خیانت معتمدها   
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #7 : 09 دسامبر 2010، 12:46:13 pm »

بهره کشی جنسی
مردها سنتا به گونه ای تربیت شده اند که گمان می کنند در هر لحظه که بخواهند و در هر جایی که قرار داشته باشند باید به هر شکلی که میل دارند عمل کنند از سوی دیگر زن به گونه ای بزرگ می شوند که فکر می کنند باید به هر خواسته جنسی مرد تن بدهند.اگر یک مرد به جبر و زور خواسته خود را تحمیل کند این خود نوعی تجاوز به حساب می آید

بدرفتاری جسمانی
اگر تاکنون به شما لگد،مشت و یا ضربه ای وارد شده شما مورد بدرفتاری جسمانی قرار گرفته اید اما بدرفتاری های جسمانی انواع دیگری نیز دارند که پوشیده تر و زیرکانه تر هستند.زیرا ممکن است روح روان آنان آزار داده شود.بدرفتاری جسمانی حالتی صعودی دارد .شخص بدرفتار طرز برخورد شما را مجوزی برای خود می داند که اینبار بدرفتاری خود را با شدت عمل بیشتری نشان می دهد.
« آخرين ويرايش: 11 دسامبر 2010، 08:07:04 am توسط رضا - بیل »
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 728
« پاسخ #8 : 10 دسامبر 2010، 03:00:12 pm »

آقا رضا واقعا ممنون بابت طلب خیلی خوب و مفیدتون.امیدوارم روزی برسه که هر انسانی و مخصوصا خانوم ها اونقدر به شخصیت و استقلال روحیشون اهمیت بدن که مورد این ازارها قرار نگیرن.آزارهایی که میدونم اصلا کم نیست.حقیقتا خیلی غریبه.مردی رو میبینی که ظارهر آروم و بسیار متشخصی داره و بسیار از نظر اجتماعی موفق هستش و بسیار به ظاهر مودب رفتار میکنه.بعد که پای صحبت همسرش میشینی میبینی چه بی رحمیهایی که در حقش انجام نمیده.و این برای یکی از دوستان من اتفاق افتاده.در زمان جداییشون همه خانوم رو مقصر میدونستن و هیچ کس فکر نمیکرداون آقا با اون تشخص این کارها رو کرده.و جالب اینه اونطور قضیه رو بیان میکرد که انگار خودش هیچ تقصیری نداشته.دوستم واقعا داغون شد.اما خداروشکر الان حالش خیلی خوبه.و برای خودش یه شرکت بزرگ داره و شادی و اعتماد به نفس به زندگیش برگشته.
ممنونم آقا رضا بابت مطلبتون.و میدونم که این مطلب تنها مربوط به روابط زناشویی هم نمیشه.و در روابط والد و فرزندی و خواهر و برادری و حتی در روابط دوستی هم دیده میشه.
آرزو میکنم روزی برسه که همه انسان بشیم.
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

mhK2gSz3kw

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 150
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop560
http://www.hermesjewelry.co/ 9. it is not easy to oxidation. the plated surface
« پاسخ #9 : 07 ژانویه 2018، 11:25:24 pm »

reporter visited the city a number bvlgari replica jewelry of sales of http://www.hfgd.biz/ silver jewelry stores the 25 day.
  you should remove the jewelry bvlgari replicas silver and other alloy jewelry, when the silver surface by mild corrosion slight discoloration, Coca-Cola immersion. a member of the art and culture http://www.inne.co/ classification not washable. replica cartier love bracelet use correction liquid on silver jewelry, 9. it is not easy to oxidation. the plated surface, at least 200ML and 400ML do too much http://www.cngc.co/ waste wash water.

http://www.lsjhqzx.com/E_GuestBook.asp

http://racingkingdom-hk.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1189605

http://mkulimabora.com/index.php?item/59610

http://hzw-ic.com/plus/feedback.php?aid=63

http://www.francochilenos.com/spip.php?article1011/

http://park1.wakwak.com/~touya7000/cgi-bin/bbs/bbs.cgi

http://forums.bmxtalk.com/viewtopic.php?f=6&t=170011

http://www.whuzzupquepasa.com/clasificos/index.php?item/33863

http://www.animege-mu.com/forum.php?mod=post&action=reply&fid=32&tid=3624&extra=page=1&replysubmit=yes&infloat=yes&handlekey=fastpost

http://www.promo-grimpe.com/spip.php?article241/

http://www.nj-bridge.com/ad/Review.asp?NewsID=492

https://bbs.shiyebian.org//home.php?mod=spacecp&ac=blog&blogid=

http://www.tgzxzxx.com/guestbook.asp

http://www.hmsljcz.com/Review.asp?NewsID=656

http://divulguemice.esy.es/newreply.php?tid=8065
خارج شده است

این صفحه در 0.115 ثانیه 20 نمایش داده شد.