انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

تو كساني كه دوستشان داري و كساني كه از آنها متنفري همگي جلوه هاي خداوند هستند، همين جمله كوتاه ميتواند تمام زندگيت را دگرگون سازد. لحظه اي كه فرد دريابد كه همه چيز يكي است عشق به خودي خود طلوع ميكند و این يعني تصوف

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: روابط عاطفى زنانه و مردانه پس از شكست عاطفى  (دفعات بازدید: 1945 بار)

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 762
  • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
    • Http://Behboodi.Org

روابط عاطفى زنانه و مردانه پس از شكست عاطفى
من براي اولين بار در عمرم ارتباط دوستي با يك آقا برقرار كردم كه الان 2 سال و 5 ماه هست كه همديگر رو مي شناسيم .اون هم به اين صورت بود كه من در يك مركزي كه مي خواستم كاري رو شروع كنم به راهنما احتياج داشتم و او به پيشنهاد خودش از من شماره تلفن گرفت كه من رو در جريان امور قرار بده.
اوايل بي نهايت به من محبت مي كرد و احترام مي گذاشت و خيلي حرفهاي محبت آميز مي زد. طوري كه من فكر مي كردم كه واقعا به من علاقه مند هست. و فكر نمي كنم تا حالا مردي به يك خانم تا اين حد نرمش نشون داده باشه.اين آقا با همسرش مشكل جدي داره و الان 12 سال هست كه قهرن و فقط به خاطر بچه ها فعلا زير يك سقف هستند. و قصد جدايي حتمي دارن .بعد از مدتي اين اقا به من پيشنهاد ازدواج داد اما گفت قصد بچه دار شدن نداره و تمام دارايي اش هم به بچه ها تعلق داره.من اگر چه آدم مادي نيستم و در طول اين مدت اجازه ندادم يك ريال براي من خرج كنه ولي اين حرفش من رو خيلي نا راحت كرده و شخصيتم رو خورد كرده چون من اصلا عارم مياد كه خواسته هاي ماديم رو به زبون بيارم و فكر مي كنم اون اگه من رو دوست داره خودش بدون درخواست من بايد من رو هم در نظر بگيره.اصلا دوست نداشتم اينطوري خورد بشم چون هيچ رفتار دودره بازي تا حالا نشون نداده بودم و از اين كارها خيلي بدم مياد.و تا حالا هم بهش نگفتم كه از اون حرف ناراحت شدم.چونكه اين كار رو ننگ مي دونم. احساس مي كنم اگه قرار باشه ازدواج كنم حكم يك حيوان خانگي رو دارم كه فقط خوراكش رو تامين مي كنن و نگهش مي دارن.
از همون اوايل بارها پيشنهاد كرده كه من به بهانه هاي مختلف وقتي خانم و بچه ها سفر هستن من به خونشون برم ولي من هيچوقت اين كار رو نكردم. من به اصول اخلاقي پايبند هستم و تا حالا حتي اجازه ندادم دستم رو بگيره. وقتي در مورد ازدواج جواب رد شنيد ناراحت شد و هر چند وقت يك بار دوباره مسئله رو عنوان مي كنه از اون موقع مرتب پيشنهاد مي ده كه يك جايي خونه اي رو براي من بگيره وقتي از همه جا نااميد شد رفتارش كمي فرق كرده ديگه به پاي من بلند نمي شه و حرفهاي محبت اميز نمي زنه .يعني وقتي از علاقه من هم با خبر شد اين رفتارهاش هم بيشتر شد. اما هنوز هم دوست داره كه ادامه بده.و اينطور كه پيداست خيلي به من علاقه داره. احساس مي كنم كلي تلاش كرد كه من رو جذب خودش كنه و حالا كه حس مي كنه من از نظر عاطفي بهش عادت كردم به اصطلاح داره سواري مي گيره.
مشكلي كه هست من احساس مي كنم به خانمهاي ديگه هم توجه داره و كلا به زيبايي زن خيلي افراطي توجه داره وقتي از اون سوال مي كنم كه علت علاقه اش به من چيه فقط زيبايي رو عنوان مي كنه و اين هم باعث ناراحتي من هست چون من دوست دارم من رو جور ديگه دوست داشته باشه مثلا با من تفاهم داشته باشه و وقتي با من هست مثل دو تا دوست باشيم. همونطور كه دو تا دوست واقعي همديگر رو دوست دارن. مسائلي پيش اومد كه من فهميدم كه اون احتمالا با افرد ديگري هم دوست هست و با اونها ارتباط نامشروع هم داره. اين مسئله من رو خيلي رنج مي ده و نمي دونم كه با اون چطور كنار بيام فكر مي كنم كه حق من اين نبود چون من در تمام طول زندگيم به شدت به مسائل پايبند بودم تا اين حد كه حتي به پسر عموهام سلام هم نمي كردم و اصلا با جنس مخالف هيچ ارتباط كلامي هم نداشتم.من خيلي كوبيده شدم چرا بايد اينطور باشه؟ من فكر مي كنم كه حتي اگه با او ازدواج كنم بنا به عادات قبلي هميشه دنبال خانمهاي ديگه خواهد بود. از ارتباطات سنين جوانترش تعريف مي كنه و اين طور كه پيداست با خيلي ها دوست بوده تا حدي كه روابطشون مثل زن و شوهر ها بوده.
حالا من موندم كه آيا علاقه او به من چقدر هست . خيلي هم ناراحتم كه او مشكلات اخلاقي داره و به شدت حسادت مي كنم.
من تجربيات كمي در اين زمينه ها دارم و خواهش مي كنم اگه مي تونيد راهنمايي ام كنيد .من مي خوام بدونم كه آيا اين قانون طبيعت هست كه مردها زن رو براي ارتباط جسمي مي خوان ؟ من كه اينطور متوجه شدم.و اگر اين نباشه اون زن رو ديگه دوست ندارن؟ و به نظر شما من بايد چكار كنم با توجه به اينكه مرتب تقاضاهاي نابجا از من داره و من هم تن در نمي دم و به خاطر توجه و علاقه اش به خانمها احساسات من جريحه دار شده و به خاطر همه رنجهايي كه براي رعايت مسائل اخلاقي به خودم دادم حالا نا اميد هستم كه عدالت در مورد من رعايت نشده و فكر مي كنم مردي پيدا نمي شه كه من رو براي هميشه دوست داشته باشه و هيچوقت به من خيانت نكنه و در ضمن به خاطر اينكه يك ارتباط عاطفي به وجود نيومد و اون فقط من رو به خاطر زيباييم دوست داره ناراحتم.دوست دارم كسي رو داشتم كه اول دوستم بود و بعد عاشقم بود.بعدش هم در محيطي كه هستيم مردهاي ديگه به من توجه زيادي نشون مي دن و او به بهانه هاي مختلف و با زرنگي من رو هر طور شده از اون محيط دور مي كنه و اين كنترل بيش از حدش هم باعث ناراحتي من هست .بارها پيش اومده كه به يك نفر خاص گير مي ده و هي مي پرسه فلاني دنبالت بود؟ من هم كلا توجهم به اطرافم كم هست و بيشتر تو افكار خودم هستم و بعدا متوجه مي شم بله مثل اينكه فلان شخصي كه اون مي گفت خيلي تو نخ من هست . بعد هي به من شك داره خدا نكنه اتفاقي نگاهم به طرف فرد مورد نظر برگرده هي سوال مي كنه باهات حرف زده ؟ دنبالت اومده ؟ و من بابت اين مسائل كلافه مي شم. فكر مي كنم در مرود خودش همه چيز جايز هست ولي من حق نفس كشيدن ندارم و مدام در معرض تهمتهاي عجيب و غريب هستم.نگراني اش بي مورده و من في البداهه از كسي خوشم نمياد مگر اينكه به من محبت كنه و من كلا اينطوريم كه اجازه پيشرفت رابطه رو به كسي نمي دم با خودش هم از روز اول به خاطر احتياجي كه به راهنمايي هاش داشتم نرمش نشون دادم اما بعدها به خاطر محبت خيلي زيادي كه كرد علاقمند شدم.
ميخوام بدونم كه من براي قطع رابطه چكار كنم كه دچار افسردگي نشم با توجه به اين كه بعد از قطع رابطه قصد ندارم فرد ديگري رو جايگزين كنم و از اين كارها خوشم نمياد. خيلي به من محبت كرده چكار كنم كه غصه جدايي رو نحورم و ضربه نخورم؟
من ديدم كه چند تا سوال اينچنيني رو بدون جواب گذاشته بوديد اما خواهش مي كنم هر راهنمايي در اين زمينه به نظرتون مياد بگيد .خانمهايي كه شوهرشون مشكلات دختر بازي دارن بايد چطور با قضيه برخورد كنند و چكار كنن كه احساساتشون جريحه دار نشه؟ من چطوري بايد قطع رابطه كنم و مسئله رو چطور عنوان كنم كه برام مشكلي ايجاد نشه و چطور با شكست عاطفيم كنار بيام؟ ممنون
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

pari

• کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 728

راستش چیزی که همیشه برام جالبه اینه که چطور خانم ها با مشکلاق اخلاقی یه مرد مخصوصا از نظر جنسی کنار میان!!چطور یه زن میتونه خیانت همسرش رو ببینه و سکوت کنه؟!
خداروشکر کنید که از زمانی که بینتون اتفاقی نیافتاده این قضیه رو فهمیدین.خدا واقعا رحم کرد.خودتون هم به خودتون رحم کنید.میدونید توان تحملش سخته که همسرتون کسی که با شما این رابطه فیزیکی رو داشته با یکی دیگه هم چنین رابطه ای برقرار کنه؟؟
ببینید اگه خودتون کمی فکر کنید متوجه میشید.
مشکل ما خانم ها اینه که اکثرا خودمون رو دست کم میگیریم.ببینید خیلی از دوستان من که پسر هستن خیلی ناراحتن که نمیتونن ازدواج کنن چون دختر خوب خیلی کم شده.پس مطمئن باشید که پسرهایی که به دنبال نجابت هستن و نه رابطه فیزیکی هنوز وجود دارن.البته دوست داشتن رابطه فیزیکی بعد از ازدواج نشونه سلامت زوجین و ارتباط نزدیک روحیشون هستش.اما نه بصورت افراطی قبل از ازدواج.
بهت تبریک میگم که باهاش رابطه فیزیکی برقرار نکردی.چون میدونی چه اتفاقی میافتاد؟به احتمال خیلی زیاد رهات میکرد با روح و جسمی آسیب دیه.به این خاطر میگم که گفتی چون فهمیده بهش علاقه داری ازت فاصله گرفته.این نشونه بیماری کامیتمنت فوبیا هستش که خیلی از خانم ها رو قربانی میکنه.این آدمها به شدت تلاش میکنن تا توجه خانم رو به دست بیارن.هر چه خانم بیشتر مقاومت کنه اونها بیشتر ادامه میدن تا اینکه خانم هم بهشون ابراز علاقه کنه.اون موقع سرد میشن.فاصله میگرن و دیگه ازشون خبری نمیشه.مخصوصا بعد از برقراری رابطه فیزیکی.و یه خانم گیج و منگ باقی میمونه که چی شده.
درباره چطور کنار اومدن باهاش.در قسمت دلتنگی و بیان احساسات.موضوع:لطفا همه نظرتون رو بگید چند تا مطلب گذاشتم.به من کمک کرد.امیدوارم به درد تو هم بخوره.
مراقب خودت باش.خیلی زیاد.
خارج شده است
تنها شیطانهایی که در جهان وجود دارند،آنهایی هستند که در قلب های ما به جست و خیز مشغولند.در آنجاست که باید بجنگیم.
"مهاتما گاندی"

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 434
  • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...

خیلی عجیبه که این مسائل اینقد زیاد پیش میادو چقدر رواج پیدا کرده..
این رابطه باید قطع شه وشما خودتونم به این نتیجه رسیدین ومیدونیدکه باید اینکارو بکنید...
چون خودتون تصمیم گرفتین مطمئن باشیداونقدرها هم سخت نیست...نگران افسردگی واین مسائل هم نباشید...درست میشه...
خیلی سخته ولی میگذره ...
اون مطالبی که پری جون گفتنو حتما مطالعه کنیدخیلی میتونه بهتون کمک کنه...
بخاطر ترس از تنهایی وافسردگی به این رابطه ادامه ندین....
فکرخودتون درگیر مسائلی نکنیدکه هنوز پیش نیومده..اجازه بدید زمان همه چیو حل کنه...
البته همه این حرفایی که من زدم درحد یک پیشنهاد بود ویه جورایی تجربه...جدایی خیلی سخته ولی من به این موضوع اعتقاد دارم که
(در زندگی دنبال رنجی باش که لذتش باقی بماند نه لذتی که رنجش)
دوست عزیزبرات آرزوی موفقیت میکنم وازخدا میخوام راه درستو بهت نشون بده
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 762
  • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
    • Http://Behboodi.Org

دلیل اصلی عدم مقاربت زوجین

باید گفت که طبق آمار جدید ثابت شده که خستگی و نیاز به خواب مهم ترین عوامل حذف مقاربت در بین زوج های امریکایی اعلام شده است.

این آمار طی مصاحبه ملی که در امریکا به صورت تلفنی صورت گرفته و حدود هزار نفر شرکت داشته اند، انجام شده است. 52% از شرکت کنندگان زنان بوده اند و 48% از آنها فرزندان زیر 18 سال داشته‌اند.

بیشتر شرکت کنندگان (81%) مدعی بودند که در سال اخیر هر از گاهی از مقاربت اجتناب نموده‌اند.

در ادامه به 5 دلیل اصلی این شرکت کنندگان و درصد احراز آنها از مقاربت اشاره شده است:

1- خستگی و نیاز به خواب 53%
2- نداشتن احساس خوب یا عدم سلامتی 49%
3- نداشتن حوصله 40%
4- مراقبت از فرزندان و یا حیوانات خانگی 30%
5-  کار 29%

خوشبختانه اقتصاد نابسامان خانواده در بین دلایل اصلی این اجتناب گزارش نشده است یعنی 78% از شرکت کنندگان تاثیر این فاکتور را در میزان روابط خود موثر نمی دانسته‌اند.

محققان معتقدند باید دید که چنین فاکتورهایی تا چه اندازه در بین زوج های ایرانی نقش موثر ایفا کرده و زندگی صمیمی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد.

گروه ترجمه سلامت نیوز- مترجم: فاطمه زرمهر
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

idh9bhe4u

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • qrs631
Rewind
« پاسخ #4 : 07 آوریل 2016، 05:17:32 am »

Rewind
,tn pas cher
 I'm tired of waiting for your arrangements to say how long the future is always too late to know my lovely I want to rely on and you are not in the area should be happy to give you all a blank one holiday a daze to find people to accompany me to see the sea I have been in the happiness of all don't you give me the cumulative damage is really very difficult to get finally understand love will not come back and you know it too late and finally open the words cried and begged me to stay finally understand love will not come back before us too many obstacles in your hands but not open rather unpromising and I do not leave you I want to be always plan the future slowly my tears have been dropped down in the past how accountable you should give confidence you are slowly pushed into a cliff the pale face to see from my memory to slow down in the past sweet feeling has not only brought down and I expect you to be you have time and again broke has broken into many pieces to how put together with the over again finally cheer up love don't come back and you are always too late last to know the words to open cried and begged me to stay,hogan outlet,
&nbsp,hogan outlet;
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; but,tn requin pas cher, life is the rewind day backwards with different....
Related Articls:

There is a

Man, we must learn to bear and bear

Say what y

Open the lock of time, memory is the end. No petals can be put together a complete period of hope and wait, there is no sound or scenery can be dotted with boiling thoughts. This windy season has always been to decorate the mood.
خارج شده است

x6owtdf4f

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 211
    • jkl202

< p > in addition,hogan outlet online, Cecilia Cheung's love life is also of concern, first was photographed with a virile male with a concert, and business tide shop earn Chen dinner date, put together with the bracelet broke ambiguous,tn requin pas cher, peach scandal constantly. And she admits he wants to remarry, fate to the "flash marriage may",sac goyard pas cher, also stressed remarried not for the sake of the children, for their own.
 Cecilia Cheung took his son son visiting the mall skateboarding cool
 Cecilia Cheung,nike tn pas cher, a mother of three
 Cecilia Cheung with two sons to Singapore water park
 Cecilia Cheung took his son in Taiwan
.
< p > in fact,hogan olympia outlet, Cecilia Cheung that her ex husband Nicholas Tse and Faye Wong "century big compound" after, I feel greatly stimulation, once heard recording program fainted; December ex husband and lover in Hong Kong sweet fit, she was the explosion before 1 night looking for door negotiations, let Faye Wong had to go to a friend's house for the night. After the storm, her two sons to become the backbone of the most reliable, an interview has said that 4-year-old son at home like while playing and singing, sometimes intimate said "I love you" love language,air jordan homme, happy child super sensible.
 according to Taiwan media reports, 2011 Cecilia Cheung and Nicholas Tse after divorce, emphasis has been placed on the Lucas Quintus,hogan outlet online, the 2 son, along with interaction with the child, but also attracted users attention. And she recently on the radio said, small son is super cute can act like a spoiled brat, every day heard his son calling "Mommy, I love you, Mommy,scarpe hogan outlet, I love you)", every time I hear are super happy.
Related Articls:

60 year ol

Ukraine in

After the

This micro-blog exposure, users have a message like, one netizen joked: "looks like the original, who said looks like my mother a cake is really india!" Also the netizen says: "it seems that! Laugh Minzui when the mouth and chin was simply a hair like!" More users praise the mother and daughter like Sister Flowers two.
خارج شده است

hawh04xht

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 141
    • jkl479
Edmond branch chain of fraud a grain of rice the mildew
« پاسخ #6 : 23 مه 2016، 12:54:33 pm »

11 on April 23 hail health department (300268.SZ) in the form of announcement of apology published, received the Shenzhen Stock Exchange on the company and related parties to give public condemnation of the information, the company also therefore again apologize to investors.
 "Lili rice, grains of gold.
< p > however, listed in less than a year, this is many institutions unanimously optimistic about and was the highest in the "green pioneer", "a small grain of rice to enjoy high value" and so on many glorious titles Wanfu graduate, actually reduced to performance fraud party strove days.
< p > listed in less than a full accounting year, Wanfu graduate and shocking financial fraud, performance from profit and loss scandal. The face was quickly market that fraud than the market of *ST earth (002200.SZ) had the and no less.
< p > today, Wanfu graduate known company performance in the first half of the actual loss of the reasons for "in the first half of the year in Changde area rainfall for a long time" affect the transformation period, led to a substantial decline in rice finish machining production line length time production and sales revenue.
 discontinued due to the truth
< p > however, reporter lasted three weeks of investigation found,hogan outlet, the above statement exist many doubts, Wanfu graduate still in use lies to cover up the truth.
 Edmond branch IPO listing period,chaussure tn pas cher, analysis report released by the researcher Chou Yanying TX Irving title.
< p > in addition, more in-depth survey found, Wanfu graduate performance face also is not the moment to the disease,hogan sito ufficiale, but its IPO whitewash aura natural exfoliation betrays itself.
Edmond branch chain of fraud: a grain of rice the mildew
 major omissions in the first half of the matter is discontinued
This is the
< p > according to Wanfu graduate disclosure of information disclosure, the company 2012 semi annual report exist false records,hogan outlet, misleading statements or major omissions, inflated operating income of 1.88 billion yuan, inflated operating cost of 1.46 billion yuan, inflated net profit 4023.16 million yuan, net profit of actual loss -1367.84 million yuan, is man-made whitewash Cheng Yingli 2655.32 million yuan.
Wanfu shutdown due to the technological transformation of circular economy profit and loss in the first half of 2012 4023.16 identified by the < p >, Wanfu graduate 2012 semi annual report the existence of false records and major omission: its a, inflated revenue 1.88 billion yuan, inflated operating costs 1.46 billion yuan,goyard pas cher, inflated net profit million yuan,adidas nmd runner pas cher, the aforementioned data amount is large,scarpe hogan outlet, and cause the company financial report direction changes, if the circumstances are serious; second, 2012 first half of Wanfu graduate type rice deep processing production line project for a long time, the life science business caused great impact,bottes ugg pas cher, but hail Health Department of the major issues in a timely manner to fulfill the interim report obligation, nor in the semi annual report disclosure.
< p > Wan Fu Department of Pumi production line in the first half year of production 123 days, rice production line shutdown 81 days of the real reason is starving stability of rice, grain processing plant in many family workshops are acquired under the press of the season shill buying, company of rice processing production line perhaps once happened starvation crisis.
Related Articles:

Three one in more than half a year or a battle against Bo said is a shame

Wu Commercial Union position on three future holdings in the hundred group cash flow or a stumbling

With the continuous development of China's securities market matures, the listing Corporation delisting phenomenon will become increasingly common, normalization. The responsible person said, China's stock market started at the beginning of this century, the implementation of the delisting system of listing Corporation.
خارج شده است

fgh0z1tersx

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 244
    • ijk085
Interesting places like Lantern Riddles
« پاسخ #7 : 09 ژوئن 2016، 02:29:18 am »

,hogan outlet
 armour men (playing a place in Hubei) Wuhan
 good and evil (playing a place in Yunnan) Chuxiong
 Yamahana brilliant red (playing a place in Inner Mongolia) Chifeng
 class interesting names of lantern riddles
Interesting places like Lantern Riddles
The
 Liu Bang became the imperial edict (playing a place in Sichuan) Xuanhan
)
 Seda
 raised the whip son tight rein (playing a place in Xinjiang) Qira
 never again be (playing people a place in Sichuan) Nanchong
 love (play a place in Ningxia) concentric
: all toyozane (make public a place in Hainan Tunchang
 beautiful Jialing (playing a place in Yunnan) Lijiang
 Lu Zhishen (Sichuan huaheshang name)
 publicly sponsored (playing a place name in Xiangyang) Hubei

comprehensive rectification (playing a place name in Dali) Yunnan
Related Articles:

To love and be happy

City Transportation Bureau Pa

Eager to learn and improve skills. Be responsible for the enterprise, responsible for the consumer. With good professional quality, take the initiative and enthusiasm, patience and thoughtful service concept, harmonious and friendly service attitude, rich professional knowledge, skilled operation skills, to serve every customer, at the same time to consciously abide by the rules and regulations of the company and the position of the discipline required.
خارج شده است

این صفحه در 0.086 ثانیه 21 نمایش داده شد.