انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

نه آنقدر نرم باش كه بفشارندت ، و نه آنقدر سخت باش كه بشكنندت .

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: در واقع لازم نیست که به سوالات جواب دهید  (دفعات بازدید: 798 بار)

رضا - اینترنت

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام

در واقع لازم نیست که به سوالات جواب دهید.فقط مطلب را بخوانید و متوجه نکته آن خواهید شد. 1- پنج نفر از ثروتمندترین افراد دنیا را نام ببرید.2- آخرین پنج برنده جایزه مسابقه "Heisman trophy" را نام ببرید.3- پنج برنده جایزه خانم سال آمریکا را نام ببرید.4- ده برنده جایزه نوبل را نام ببرید.5- آخرین دوازده نفر برنده آکادمیک بهترین بازیگر را نام ببرید.6- آخرین برنده بهترین سریال دنیا را نام ببرید.

چطور انجام دادید؟نکته این است که هیچ کس از ما نویسندگان سرمقاله روزنامه دیروز را بخاطر نمی آورد.اینها اشخاص دسته دو در رسیدن به اهداف نیستند.
آنها در زمینه خودشان بهترین هستند.اما تشویقی وجود ندارد.جایزه ها کم رنگ می شوند.دست یابی ها فراموش می شوند.مراسم عطای جوایز و مدارک اعطایی به وسیله صاحبان آن سوزانده می شوند.

حالا یک آزمایش دیگر، ببینید که این را چگونه انجام خواهید داد:1- چند نفر از معلمین خود را که شما را در مدرسه کمک کردند نام ببرید.2- سه نفر از دوستان خود را که در مشکلات شما را یاری رساندند نام ببرید.3- پنج نفر که به شما چیز با ارزشی را یاد دادند نام ببرید.4- به چند نفر فکر کنید که در شما احساس شکر گزاری خاصی پدید آوردند.5- به چند نفر فکر کنید که با آنها وقت گذراندن برای شما لذت بخش است.

خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

fnzcbq06t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 209
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def884
Shantou City Committee of the CPPCC Chairman Lai Yicheng was expelled from the s
« پاسخ #1 : 28 آوریل 2016، 03:30:59 pm »

media reported that Yicheng Lai kill was his mistress, the mistress bore him two children. Shenyang, 2003 the development of his mistress, a child born in 2009, last year gave birth to a girl. At that time, the insider said,hogan outlet, its mistress is not clear whether the scope of the investigation, this is not a public security organ, published by the Commission for Discipline inspection.
 recommendation: former chairman of the CPPCC Shantou Lai Yicheng suspected of killing his mistress to surrender
< p > 2 July 2014, surging news had reported Lai Yicheng kill his mistress after the surrender Xingju. On the same day, 110 service station reported Lai Yicheng, the in a residential will stun a woman,hogan outlet online, now need 120 ambulances ambulance. Subsequently, the police quickly sent to the scene investigation, the woman was 120 ambulances to the scene died.
 Lai Yicheng resume
 public information display, 69 year old Lai Yicheng was elected chairman of the Shantou Municipal Committee in June 2003, after the age of retirement.
 according to the Guangdong Commission for Discipline Inspection and supervision department website news, approved by the Guangdong provincial Party committee, serious discipline problems Guangdong Provincial Commission for Discipline Inspection of the original Shantou City Committee Chairman, party secretary Lai Yicheng was filing examination.
 and other media reports, the season is a 35 year old, born in Liaoning, and Lai Yicheng met in the club ten years ago, had two children. The dead and the Lai Yicheng lifetime often trouble, the incident on the same day two people because of a trivial renewed conflict, a quarter of grabbed Lai's neck,hogan outlet online, after reverse the situation, a season is Lai Yicheng choke dizzy. Hospital death.
< p > in view of Lai Yicheng suspicion of intentional injury causing death, has by the public security organs of the filing for investigation, according to the China Communist Party discipline regulations and reference to the relevant provisions of the Punishment Ordinance for civil servants working in administrative organs, approved by the Guangdong Provincial Commission for Discipline Inspection of the Standing Committee for consideration and report to the Commission of Guangdong Province, decided to give Lai Yicheng expelled from the party, to cancel their retirement benefits.
 Lai Yicheng, male, born in September 1945, Puning Guangdong people, Han nationality,hogan outlet online, November 1964 to participate in the work,hogan roma outlet, in March 1966 to join the Communist Party of China, College of Education (Beijing Institute of political science basic department).
May may may may may September 121; Ren Ren < p > 1964 November, served as soldiers, instruments, companies deputy political instructor, group political office director, 1975 June 362 group 3 camp instructor, 1979 April 362 group political office director; 1980 October in Beijing Institute of politics department of basic books; 1982 August, 41st army 363 commissar 1983 July,scarpe hogan outlet, 41st Army division political department director. In 1988, jobs of Shantou City Industrial and commercial bureau deputy director, deputy party secretary. In 1992, Shantou City discipline appoint vice secretary, 1993 was elected to the provincial Commission for Discipline Inspection Commission; in 1994,hogan sito ufficiale, he served as standing committee of the municipal Party committee, City Commission for Discipline Inspection, 1998 was elected to the provincial Commission for Discipline Inspection Commission; 1998 August 2003,tn requin pas cher, Ren Shan >
Related Articls:

Low-income housing not perfec

Suzhou police on the drowning child from ruin video hot search police response

Shanxi Lvliang Construction Bureau Wang Ruodong falls dead did not confirm whether Dutch act

It is worth noting that the current railway sector requires all 12306 users in December 3 to complete a two-way verification of the phone, not in the specified time to complete the verification of the user may not be able to purchase through the network. But for the specific remedy to miss the user's verification, the railway sector is still in the study.
خارج شده است

hdg5epi7c

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 252
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • klm448
Xi Jinping meets with speaker of the parliament of Burma - Xi Jinping - Burma -
« پاسخ #2 : 08 ژوئن 2016، 05:25:02 am »

Xi Jinping said that China is undergoing a comprehensive deepening of reform, Burma is also actively promoting reform and development of the economy,golden goose outlet, the two sides should further strengthen economic cooperation and exchange of experience, for the benefit of the two countries and the two peoples.
 Xinhua Beijing, April 11 (reporter Liu Hua) Chinese President Xi Jinping met at the Great Hall of the people in 11, Burma Federation of parliament speaker and speaker of the people's house Wu Ruiman.
< p > Wu Shwe Mann said that Myanmar attaches great importance to the establishment in peaceful coexistence on the basis of the five principles of Myanmar friendly relations and thanked for China in the international community to Myanmar outspoken,hogan outlet, in economic and social development of Myanmar provide help. The successful development of China is an important opportunity for Burma. The Burmese government and parliament highly appreciated China's ongoing deepening reform, and would like to learn from China's economic and social development experience and promote the development of friendly relations between Myanmar and china.
< p > when it comes to inter party exchanges, Xi said, Mr. speaker also served as the union of Myanmar to consolidate and develop the party's chairman, the Communist Party of China may with the union of Myanmar consolidation and development party to strengthen exchanges, deepen the party and the exchange of experience in governance, promote cooperation in the training of cadres, respective ruling parties to promote capacity building.
Xi Jinping meets with speaker of the parliament of Burma | Xi Jinping | Burma speaker | Sino Burma relations
 Xi Jinping said that China and Myanmar are friendly neighbors linked mountains and rivers, two generations of people to "paukphaw" match. Adhere to the development of China Myanmar good neighborly and friendly cooperation conforms to the fundamental interests of each other. In the profound and complex changes in the background of the current international and regional situation,tn requin pas cher, the two sides should adhere to from a strategic and long-term perspective of firm to promote the comprehensive strategic cooperation between China and Burma's determination,hogan sito ufficiale, to continue to enhance mutual political trust,charm pandora outlet, deepen pragmatic cooperation in various fields. China supports Myanmar as rotating chairman of ASEAN in regional and international arena play a greater role,nike tn soldes, is ready to work with Myanmar maintain coordination and cooperation, to jointly promote the China ASEAN cooperation.
 (Editor: SN064)
 Wang Chen,adidas nmd runing pas cher, vice chairman and Secretary General of the NPC Standing Committee,hogan outlet, attended the meeting.
Related Articls:

Zhengzhou quit addiction school teachers to studen

China - thanks to Kampuchea for the more violent incidents of Chinese personnel entry hedge - Vietna

Return pea

This is like the relationship between people, on the one hand to play a fist hit, on the one hand, it is not possible to dialogue. First of all to show good faith, sincerity, so that the two sides can discuss some of the issues. However, the Japanese side is currently a variety of behavior, the Chinese side is difficult to consider arrangements for the meeting between the two leaders.
خارج شده است

این صفحه در 0.075 ثانیه 20 نمایش داده شد.