انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

انسانی در آیینه ...
.
وقتی برای آنچه که برای خودت و دنیا با تلاش بدست آورده ای ، آنروز تو پادشاه شده ای .
پس بطرف آینه برو و خودت را در آن نگاه کن و ببین آن انسان چه باید بگوید .
فقط پدر و مادر و همسر شما نیستند که درباره گذشته تو قضاوت می کنند . آنکسی که در آینه مقابل توست درباره تو قضاوت خواهد کرد . بعضی از مردم و دوستان صمیمی ات ممکن است درباره تو اینطور فکر کنند که تو آدم فوق العاده ای هستی . اما شخص درون آینه به تو ولگرد خطاب می کند ، اگر نتوانی در چشمانش مستقیم نگاه کنی . شخص درون آینه تا انتهای راه با تو خواهد بود ، تا کاملا پاک و سلامت شوی . تو راه سخت و خطرناکی را گذرانده ای و شخص روبروی تو در آینه دوست توست . تو خودت را به حماقت زده ای . اگر به گذشته ات برگردی چیزی جز اشک و سردرد نصیبت نخواهد بود ، اگر به آن شخص (درون آیینه )دروغ گفته باشی...
.
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: تاریخچه انجمن پرخوران در ایران  (دفعات بازدید: 602 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
تاریخچه انجمن پرخوران در ایران
« : 17 اكتبر 2010، 01:38:55 pm »

در تاریخ 20/6/1382 فردی در ایران توسط فردی دیگر در یــــک انجمن دوازده قدمی دیگر با برنامه پرخوران گمنام آشنا شد . بعد از گذشت مدتی و بدســــت آوردن  تجربه های مختلف در زمینه پرخوری اجباری توانست به چندین نفر کمک کند اما  این افراد بعد از بــــــــــدست آوردن وزن دلخواه برنامه بهبودی را رها کردند . بالاخره فرد دیگری که از پرخوری بی اختیار در عذاب بود در تاریخ 8/1/1383 اقدام به قطع خوردن اجباری نمود . به مرور زمان افراد دیگری نیز به جمع این دواضـــــــــافه شدن و در تاریخ 10/7/1383 اولین جلسه پرخوران گمنام در یک پارک جنگلی شروع به کار  کرد و روز های زیادی در زیر باران و برف جلسه را برگزار کردند و امروز در اکثــــر شهرهای ایران این جلسه مـوجود می باشد و هزار نفر عضوء دائمی آن هستند و به طور مرتب در روزهای معین شده گـــرد هم مــی آیند تا در تجربه ، امـــــید ، نیروی یکدیـــگر شریک شوند تا بتوانند مشکل مشترکشان را حل کرده و به آنهـایی  که هنوز از پرخوری بی اختیار در عذابند کمک کنند . در این انجمن هیچ گـــــونـــــه محدودیت سنی ، جنسی ، مذهبی ، نژادی وجود ندارد. هیچ گونه حق عضویت یا پولی بابت ملحق شدن از کسی مطالبه نمی کنند و هر گروه از طــــــــریـــق کمکهای داوطلبانه متکی به خود می باشد و کمکی از خارج
دریافت نمی کند.
انجمن پرخوران گمنام در سراسر ایران و جهان یک باشگاه لاغری نبوده و نخواهد بود  و در انجمن افراد متخصص لاغری نبوده اند و راهنمایان یا اسپانسرها کسانی هستند  که در تجربه , امید و نیروی خود از دو میراث انجمن یعنی دوازده قدم و دوازده سنت  و سومین میراث اصلی انجمن یعنی مفاهیم دوازده گانه با دیگران شریک می شوند.
و به تعداد اعضاء پرخوران گمنام در سراسر جهان راه برای در پرخـــــوران گمنام وجود دارد . پرخوران گمنام یک انجمن گفتار درمانی است و هیچ کس متخصص لاغری
نیست.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

bgfh7m7xter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 287
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop154
The old Emperor Yan Fei _373
« پاسخ #1 : 05 آوریل 2016، 05:34:38 pm »

Full 20 under, gun have been playing some burst open, but the ship frame is still a seamless, along with established track smoothly glide...... Feiyan look back, still kneeling on the ground,scarpe hogan outlet, soft and humbly said: "presumably Yu is also playing the adult succeeded pain, if tired,nike air max pas cher, can rest for a while, and then continue to bomb test. Originally, this is a kind of authority. Rather than not in good taste, those celebrities as loud. Miss Yu Er if interest dictates, like organs, heart inward to Nu house master skills, even if the external claims is the apprentice master is harmless. Nu house also not be so inadvisable, non demanding two his Highnesses with front of the slave of his possessions to his majesty,air max 95 pas cher, this useless masthead. But...... Yesterday saw Miss Yu Er painted drawings, and heart knows she must don't know mandarin duck buckle, usage, once the ship is built and it is not time to find their shortcomings. Wouldn't hurt my Da Qi Longwei? So, it is urgent in the heart, the night without sleep, making these parts to meet a holy. Now, I want to say is done, if have royal and Yu adults, please punish your majesty! The side of the queen heard brow pick, heart andao: was actually did not think it's weichi is unexpectedly like this of sharp teeth! Her mouth is to ask the emperor down the crime, but say it is full of their loyalty and courage of, and the Yu Jia to scramble for power and profit deceive pet long and almost fired despicable dirty... Heard this,converse pas cher, she has slowly put down her teacup and also put down since Yu the imperial concubine favor hangs in the heart. She and Huo allows a couple decades, of course, know his nituizi turned her husband's temperament, Qi of the family property accumulated out really not easy, Huo allows even no matter how color obsessed, in stable landscape is cold-blooded iron fist emperor! Think of this,air max 1 pas cher, she is laughing to see the side face has white paper such as imperial concubine yu. The fox woman unborn male or female is already not important, because a good day is the end of Yu jia! Chapter 105 at this time, the emperor's face has darkened, when the situation is already not a general's wives and concubines rivalry the, but a matter of state, be a joke? At that moment and the building called the warships of the steward, inquire the inside close orifices is indeed so, a pair of leopard eye immediately round to stare, looking darkly at the Yu Jia siblings. Yu the imperial concubine is of course know then the emperor is already suspicious of wrath and was just going to speak,hogan outlet, but emperor opening play: "hour of sailing the waters can not delay, this reconsideration, say that finish, but also bear the that Yu the imperial concubine, he got up and went out of the hall. At this time, the queen is also opening said: "ting, you bring weichi to guanshui table to sit down, as the amount of Yu the imperial concubine... You have this body, not to catch a cold to move Taiqi, or let the big in the first back to the palace guards were resting." Then, without looking at the home runs two of them at a glance, then stood up and walked out distinguished air of elegance and coquetry. On that day, Da Qi new waters ship lets the viewer to marvel at the service,air max pas cher, just do not know why,hogan sito ufficiale, the ship just hurry parade twice announced the end of the, while the original shadow spread the awesome power of.Related Articles:

Tu Lu _248

The city o

We are reciprocal _39

Seize the opportunity, is to realize the Chinese dream, so that the national revival to reality. Although this way many ups and downs even seem to have insurmountable mountain, but we have stars guide, a rainbow link, will double the journey distant and difficult courage to conquer, will breed through the craggy mountains of wisdom, will reach the dream of the situation.
خارج شده است

alwxbz0ws

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 286
    • def870
Regulations of the Shenzhen Special Economic Zone on safety management _1
« پاسخ #2 : 29 آوریل 2016، 09:03:58 am »

20,nike tn pas cher, 1997

< p > Article 1 in order to strengthen the administration of safety,hogan outlet online, prevent accidents,golden goose outlet, and safeguard the economic development and social stability of the Shenzhen Special Economic Zone (hereinafter referred to as the special zone),hogan roma online, these Regulations are hereby formulated3 in accordance with the related laws and regulations of the state and I >
 (at the Adopted 18th Meeting of the Standing Committee of the Second Shenzhen Municipal People s Congress on October 29,ugg soldes, 1997)
< p > regulations of the Shenzhen Special Economic Zone on the administration of safety was adopted at the 18th meeting of the Standing1 Committee of the second Shenzhen Municipal People 's Congress on October 29, 1997,hogan sito ufficiale, is now promulgated2 and shall take effect as of March 1,hogan outlet online, 1998.
November
 promulgation date: 19971029 implementation date: 19980301 of the promulgation of the unit: Shenzhen Municipal People's Congress Standing Committee
&nbsp,bottes ugg france;
Chapter I General Provisions
Regulations of the
 (No. 54)
 Shenzhen Special Economic Zone on the Administration of Safety
Related Articls:

85 year old Tian Hua kick cai

micro lett

"hurt not only I a person"

Then two people go to the corner to take green van, although the Gou girl has been deliberately pulled his cap, but in shorts and black stockings modeling remain compelling, car people have voted with curious eyes. She is only the head big eared lower. Peer glasses man first in the Admiralty alight, Gou girl is in north point off the car and taxi back to Tseung Kwan O TV city, so turning is in order to save half the distance taxi money, earnestly carefully.
خارج شده است

idh9bhe4u

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • qrs631

< p > Beijing Jubilee Dafeng Securities Investment Consulting Co.,nike tn pas cher, Ltd., Guangdong Braun Investment & Management Co., Ltd.,hogan outlet, Harbin new ideas Investment Consulting Co.,tn requin pas cher, Ltd., Harbin Dafu Securities Investment Consulting Co., Ltd. has been placed on file for inspection,sac guess pas cher, suspend new securities investment consulting business,nike tn pas cher, to suspend new securities investment consulting business customers, continue to cooperate with the investigation, in the inspection file during the existing securities investment consulting business customers expire. The Commission on Investment Advisory Co., Ltd. Dalian Huaxun temporarily make the inspection results,hogan outlet online, suspend new securities investment consulting business, to suspend new securities investment consulting business customers, existing securities investment consulting business customers expire.
5 securities investment advisory bodies were suspended from the new business
< p >, the China Securities Regulatory Commission recently released securities investment consultation institutions 2011 annual inspection results, Beijing Shouzheng Investment Consulting Co.,hogan outlet online, Ltd., 76 the first institution through the annual inspection, the Beijing Jubilee Dafeng Securities Investment Consulting Co., Ltd., four institutions record for audit,tn requin pas cher, Dalian Huaxun Investment Advisory limited company by the controlling shareholder and the Beijing Branch is the Beijing public security organs to initiate an investigation, executives under investigation, temporarily make the inspection results.
Related Articls:

China Vent

98% green companies survive the hard year closing

Now, access to the group buying site information daily through the QQ group, QQ space, daily selection, mail and other channels at the same time exposure, to help partner browsing and trading volume rose rapidly. Data from the F group showed that the last month of the transaction amount has exceeded 20 million in the QQ group buying platform.
خارج شده است

haN1Bd4dOw

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 182
    • efg122
vca jewelry replica 56kf#sohu-inccom
« پاسخ #4 : 23 اكتبر 2017، 09:28:27 am »

so I decided to put the nutrition increased to yeti tumbler 30 oz the highest level, daily consumption of energy is greater than the energy intake is a hemp stalks and second weight 160,bad information hotline: Report Mailbox: 56kf#sohu-inccom (when using the # number changed imitation amulette de cartier to @ ) network audio-visual license 1908336 China Internet Credit Union unitoll BBS [2009] No. brown rice.suitable for men's fitness nutrition recipes for juste un clou knock off several of the 2 you simply do not practice! mini kanken defatted low sugar old yogurt 150g (80 kcal).
   see? 2008~2016 All rights reserved Jieshilu Guangzhou Mdt InfoTech Ltd Do not simply take the simple carbohydrates, to meet the needs of muscle growth enough van cleef and arpels replica calories. especially in the human body muscle energy consumption greatly increased.this is not the case you can put your arms on the chest. please here. cartier love bracelet well proportioned and low sebum,unhealthy diet and violence

http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=268&pid=61942&page=14&extra=page=1#pid61942

http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=553429&p=627914#post627914

http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=275&pid=61941&page=231&extra=page=1#pid61941

http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=63&pid=61940&page=12&extra=page=1#pid61940

http://bbs.aratp.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1250768&pid=1385692&page=1&extra=page=1#pid1385692

http://bbs.aratp.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1250705&pid=1385688&page=1&extra=page=1#pid1385688

http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=253&pid=61939&page=13&extra=page=1#pid61939

http://bbs.aratp.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1250636&pid=1385672&page=1&extra=page=1#pid1385672

http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=562246&p=627912#post627912

http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=275&pid=61938&page=231&extra=page=1#pid61938

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=2995.msg36026#msg36026

http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=65&pid=61937&page=14&extra=page=1#pid61937

http://vb.mediu.edu.my/showthread.php?t=499709&p=627910&posted=1#post627910

http://forum.behboodi.org/index.php?topic=3751.msg36025#msg36025

http://www.wuhenedu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=53&pid=61936&page=56&extra=page=1#pid61936
خارج شده است

این صفحه در 0.145 ثانیه 20 نمایش داده شد.