انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

آنجا كه حقيقت نباشد ، همه چيز پست و حقير است . سقراط

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: دعوت از پر خوران گمنام  (دفعات بازدید: 576 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
دعوت از پر خوران گمنام
« : 17 اكتبر 2010، 01:35:41 pm »

دعوت از پر خوران گمنام
ما اعضای پرخوران گمنام در همان اولین جلسه متوجه شدیم که در چنگ نوعی  بیماری اسیر هستیم و آموختیم که خیرخواهی و خوش طینتی و اعــــتماد به  نفس که در وجود بعضی هایمان روزگاری لبریز از آن ها بود محافظ ما در برابر این بیماری نیست . ما در یافتیم که دلایل به وجود آمدن بیماری مهم نیست
 بلکه باید یاد بگیریم چگونه در راستای بهبودی قرار گیریم. آیا می توانیم در مورد بهبودی تضمینی به شما بدهیم ؟ جوابش ساده است.
اگر صادقانه با حقیقت وجودتان و این بیماری روبرو شوید مسلما به شما جواب  می دهد.
OA باشگاه لاغری نیست . ما با جلسه آمدن ، راهنما گرفتن ، کارکرد دوازده قدم  و دوازده سنت و خواندن نشریات و دعا کردن و خدمت کردن می تــــــــوانیم در جاده بهبودی قرار گیریم . و اولین اصل تمایل تسلیم و صداقت می باشد.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

nk75xpre2

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 253
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • ghi910
Interesting tableware
« پاسخ #1 : 19 آوریل 2016، 04:45:12 am »

,hogan outlet online

&nbsp,tn homme pas cher;   Donghe District of Inner Mongolia Baotou City Jinlong Temple Primary School in the third grade: Wang Xueru
Interesting tableware
 <
 they're lying in a big box. I'm not willing to use it. But I want to use them to eat a certain other spoon is convenient, and it is very good.
 that day, my mother took back a set of tableware, opened the box to see. There are fruit fork, spoon,hogan sito ufficiale, fork, fruit peeler...... It is interesting that they have the eyes and the mouth with a warped mouth, on both sides of the sudden out of the ear, looks really like a child's face, it is fun!
< p > this set of dolls tableware in the most interesting to the number of fruit fork,scarpe hogan outlet, you see they think two small dolls,scarpe hogan outlet, round head, on the body has three small circular holes and multi like three small buttons ah, sharp legs, can be used to fruit fork, the fat is fruit peeler, which stand big belly,goyard pas cher, like a majestic looking generals. The thin is the highest bent spoon, the middle of it is S-shaped, can hang in the bowl, the two twisted spoon is like a pair of twin sisters in dancing, their spoon and a spoon head connected to the local distorted, dinner can them stand in a bowl. A two fork is smaller than a spoon, and it is a short man of the family. There are two spoons in addition to the two smiling faces, and ordinary spoons no difference, oh,nike tn pas cher, there is a big spoon,nike tn pas cher, it must be the most intelligent of the family.
;
Related Articles:

A tumor on

The black swan Amethyst book

On New Year's Eve _18

Today, under a heavy snow, the kitchen is very cold, I lay in the window look, the dog had gone to bed, I took the opportunity to slip into, wanted to get some sleep on the sofa is also OK, old two churlish, I rushed out with a stick, kicked out of the door.
خارج شده است

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
    • def238
As bright as the stars.
« پاسخ #2 : 22 مه 2016، 03:52:18 am »

"I love you like a guardian angel,golden goose sito ufficiale, if life is just here, without me, this song I will find someone to love you" ears, very sad. I have loved a person, maybe my life is only she can give me a little warm. Now...... I can only pray you have a guardian angel for me.
 my life is so light, perhaps I also tried. But the end result is not my intention. I have been confused many times, sometimes I keep asking myself the reason to live? One's life from birth to death is nothing but a meteor across the horizon,nmd runner pas cher, nothing left. Why are there alive. If I die,chaussure jordan pas cher, I can not find a reason to exist. Maybe I'm very extreme,tn requin pas cher, but also do not have the courage to face.
 leaves across my eyes, I gently stroked.
 from the beginning to the end,scarpe golden goose, the process may be a long time. Life is but a hundred years in a hurry, why should it not be necessary?
< p > Eileen Chang said: "time is not really dead,yeezy boost 350 pas cher, it just hide in the our heart, and then slowly changes we face." My youth has gone,tn pas cher, but I can't do what, only time can I young. From the tip to the circle, what we got, what is lost? Is more than to lose or lose more?
As bright as the stars,scarpe hogan outlet.
Related Articles:

Jiangnan, lost my dream

Untitled _1111111111111111111

It's raining

Every night when I used a mobile phone, the phone alarm set. My mother likes listening to the Phoenix legend on the moon, I'll put it to ring the alarm, she wanted to wake up to more comfortable, is booked, I would put my phone quietly back into her pillow, she has slept very familiar, has always been too tired. The second day in the morning, the bell will be on time to wake her up, in fact, sometimes when I do not sleep well, I will be awakened by the bell.
خارج شده است

fgh0z1tersx

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 244
    • ijk085
Out of the decryption
« پاسخ #3 : 05 ژوئن 2016، 06:45:21 pm »

out of the composition decryption
 out of the composition decryption
)
Out of the decryption
)< p > on the plain stable day, we complain that it not rich; have a care about our relatives, we complain that they are too nagging; making sincere pending the friends, we complain that they are not considerate.... (to today, people often ignore the value of. So the author leads us to the memories of yesterday. ) we seem to forget, forget the once poor,golden goose outlet, on ordinary days, even if only one day, we will be grateful; forget once frustrated, have encouraged,pandora jewelry outlet, even with only one sentence, we will be thankful; forgotten the helpless, to have care,nike tn pas cher, even if only a little. We will also be thankful...
 unconsciously,sac goyard pas cher, the western festival culture has crossed the boundaries of the region and the nation, and gradually integrated into our lives. Take a look at home and abroad, look at your own life. The author's vision of the open, which can be seen. Faced with these new and full of temptation of the festival, I only love thanksgiving. It is not as romantic as Valentine's day, and it doesn't seem like a Christmas passion. With a dialectical view, but in a peaceful way to remind us that we should never lose the heart of thanksgiving. Indeed, Thanksgiving needs to be reminded, especially in the modern society. Because life in the Thanksgiving seems to have been slowly tend to hide, instead of the endless. complain。 This is the common behavior of real life, but also the reality of the author's perception of the environment.
 reminder gratitude is a positive attitude to life. Center sentence, locked the theme of this paragraph. Maybe life really has a lot of the place, but in another perspective to look at it, with a grateful heart to meet it, we will find a lot of mood.
 sentiment Thanksgiving
 reminds us that we should learn to be grateful. Thanksgiving in the life, thanks to its gave us tickets to the life experience; thanks to the love, thank it gave us the feelings of warm heat source; grateful for the opportunity,new balance baratas, thank it for giving us the ladder for self sublimation; feels grateful to the misery, thank it for the us to continue fighting chips... (the use of parallelism,ray ban aviator outlet, in the list that we should be thankful we have it all right. As the saying goes: people). The more important meaning of gratitude is that we can give a more positive attitude towards the object of our gratitude. The best return for life Mo too cherish, best return to love nothing better than to transfer, the best reward to opportunities don't too sure,hogan outlet, of suffering the best return to lay too sublimation... (correspond to the above, show >
 (www.stu51.com)
 the fast pace of modern life,pandora charms outlet, let us forget the gratitude, no time to be grateful ("no time", the infiltration of the author, the heart of the understanding), so the day will suddenly impetuous up, become noisy. We need to be reminded that Thanksgiving needs to be reminded. This is the key sentence.
Related Articles:

If there was one day

Miss _110

We can take some human 's basic needs as an example we do not want to wear the same clothes all the time and we want better and better. We wish to live in a more spacious flat. Of course not all human beings are the same. For instance, some people try to climb up socially or politically all the time, while others never stop trying to make more money. The children long for new toys while the old hope to live longer.
خارج شده است

این صفحه در 0.065 ثانیه 18 نمایش داده شد.