انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

ما زنـــده از آنيم كه آرام نــــگيريم ، مـــوجيم كه آســــودگي ما عــــدم ماست.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: خطاب به آقايون:  (دفعات بازدید: 5373 بار)

وحید - ط

• پارازیت
  • کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 153
  • قلم و رنگ در اختیار توست ،چرا بهشت را نقاشی نمیکنی
    • بهبودی
پاسخ : خطاب به آقايون:
« پاسخ #15 : 20 اكتبر 2010، 07:54:19 am »

سلام صبح همه بخیر امیدوارم روز تعطیل خوبی را گذرونده باشید.فرید جان اون بلایی که توی عکس هست با یک بله در تاریخ 17/9/1367 سرم اومد منتها ضربه اینقدر شدید بود که تازه فهمیدم چی شده و چی به کجا رفته باور نمیکنی یا از 118 بپرس یا از رضا اینترنت چون هر دوشون هم فوزززززززوووووولللللللنننننن هم للللووووووصصصصصصصص (عکس چرخ دنده مخم حالمو خراب نکرده ها اشتباه نکنین)
خارج شده است
هستی تو معرف توست نه گفته تو!!!

وحید - ط

• پارازیت
  • کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
    • بهبودی
« پاسخ #16 : 20 اكتبر 2010، 08:09:04 am »

سلام صبح همه بخیر امیدوارم روز تعطیل خوبی را گذرونده باشید.فرید جان اون بلایی که توی عکس هست با یک بله در تاریخ 17/9/1367 سرم اومد منتها ضربه اینقدر شدید بود که تازه فهمیدم چی شده و چی به کجا رفته باور نمیکنی یا از 118 بپرس یا از رضا اینترنت چون هر دوشون هم فوزززززززوووووولللللللنننننن هم للللووووووصصصصصصصص (عکس چرخ دنده مخم حالمو خراب نکرده ها اشتباه نکنین)
خارج شده است

وحید - ط

• پارازیت
  • کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
    • بهبودی
« پاسخ #17 : 20 اكتبر 2010، 08:16:37 am »

پیام برای ملیحه دوست عزیزم چون قدم کار نمیکنی اینجوری با خودت و دیگران درگیری و از این جور عکس های تخیلی و مبتضل خوشت میآد پیشنهاد میکنم همین آلان یک راهنما برای خودت انتخاب کن و شروع کن به مطالعه انشاا... خدا کمکت کنه منم برات دعا میکنم. ;D ;D ;D ;D ;D ;D :'( :'( :'( :'( :'( :P :P :P :P
خارج شده است

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 434
  • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
« پاسخ #18 : 20 اكتبر 2010، 10:42:24 am »

:Pنخیرم بعضی وقتا این کارا لازمه >:(تازور بالا سرمردا نباشه اونا هیچوقت خیلی چیزارو نمیفهمن. ;)..(البته بعد اززمانی که ملایمت جواب ندادا...ربطی هم به قدم اینا نداره)بله ،  لطفا بعضی جاها نمیدونین چی بگین پای قدمو نیارین وسط!!!!!:P ;) ;) :D :P :P :P
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

وحید - ط

• پارازیت
  • کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
    • بهبودی
« پاسخ #19 : 20 اكتبر 2010، 12:56:57 pm »

ملیحه جان مردا اگه عاقل باشن که داماد نمیشن وقتی میگم قدم کار نمیکنی همینه دیگه  ;D ;D ;D ;D >:( >:( >:( اصلا یکی از علائم عدم سلامت عقل در قدم دوم که من و رهجم هام بهش رسیدیم ازدواجه  : P :P :P :P :P :P ازت خواهش میکنم به خودت قول بده در دور جدید قدمهات رو با روشن بینی شرو کنی .مطمئنم که موفق میشی . تو میتونی .تو میتونی. اینو تکرتر کن  درست میشه  ??? ??? ??? ??? ??? ???
خارج شده است

malihe

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 434
  • سکوت من ،فریاد بلند دوست داشتن توست...
« پاسخ #20 : 21 اكتبر 2010، 12:05:29 am »

دیگه اینو نگین چه بگین... ;D ;Dشما که میدونین نمیتونین بدون خانما زندگی کنین وآخرش یجورایی باید نازشونو بکشین...

اشکال نداره...خلاهاتونو اینجا پرکنین...سرخورده نشین ،هرچی دوست دارین  بگین....
;D ;D ;D ;D
خارج شده است
لذت دوستی با پابرهنگان در این است که مطمئنی ریگی به کفش ندارند.....

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop498
Time and time as the ring
« پاسخ #21 : 23 مه 2016، 03:57:24 am »

Time and time as the ring
< p > growth while gently beating,scarpe hogan outlet, the shadow of years moment at the foot and poetic youth melody played heart, lit the ruins of the years.
 the gear of time quietly turning,hogan outlet online, deep notch hidden in years. Tender soft cheek in the growth of the burin gradually mature and firm and persistent, clear and gentle like eyes and hidden in the sky full of stars like bright, the vastness of the universe like deep. The pace of growth of the Milky Way years away, quietly flowing.
 just saw a sentence in the book: the sea of shadow, the years rolled into the dark horizon.
 "time will be the face of each of us and the context of the gently rewritten." Leisurely past the past in the heart, or sink into the deep sea. Like all of a sudden suddenly grown up,hogan outlet, and had not had time to taste the childhood time has entered the era of youth. In the chaos of youth consumption of nutrients,scarpe hogan outlet, growth of muddy footprints in the heavy rain, washed the fuzzy.
 in the "blank can not see the road ahead,hogan outlet online, and yellow disappeared between traces of the past" creeping growth. Seventeen years old, "the age of infinite beauty, time like a bright pink, no matter where the shop, are dazzling." The youth of the shade of us, exudes vitality, passion, hope, unyielding. A moment before the low spirited, joy of a second is vigorously covered. "We like to be wrapped in a transparent medium, pure and chaos to spend the youth youth."
< p > yesterday to see "the times" said: we live in the vastness of the universe, cosmic dust sky float in the air and light Milky Way dust, we are more than the small, you do not know when life suddenly changed direction in ink general thick black covertly to. You are dragged into the abyss of despair, was pulled into the graves disease, you have been trampled setbacks have injured all over the body, you are ridiculed, ironically, hated, hated, despised,hogan outlet, abandoned... But we always keep in mind the hope, keep not willing to give up the beating heart. We are still in great despair,golden goose deluxe brand, a little effort, and this does not want to give up the mood, he became the little stars in the dark, we are a small star.
< p > the book said: these days seems to be beyond the distant throughout the century, the dust all over the sky has not enough time to fly to the US and gently plunging to the ground. Become dependent on our distant,hogan sito ufficiale, a floating dust of the Milky Way.
Related Articles:

Wait for t

The case of Acacia

Write for me

Only a life on the edge of love letters, essays and so on, that is honest, tongtongkuaikuai a one-sided view. World is so vast, we staring eyes, face horizontally, vision or provincial poor dog stared at meat, bones, what taste to the care of the next and the dog? As for the usually called prejudice, had to aim than shooting, with an eye to see. However, some people think that it is aiming things in view of hearts.
خارج شده است

hdf7k0r8hd

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 237
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • cde661
2015 personal implementation of the construction o
« پاسخ #22 : 05 ژوئن 2016، 10:43:08 pm »

< p > according to the specific arrangements for the committee, discipline inspection departments, I insist to Deng Xiaoping Theory and the important thought of "Three Represents" as guidance, in accordance with the higher on the strengthening of the construction of a clean and honest government instructions,new balance outlet, earnestly implement the requirements of the construction of a clean and honest administration responsibilities, the party conduct Lianzheng construction and their own work, with the deployment,scarpe golden goose, with the implementation of the examination and assessment, with rewards and punishments. Is combined with my actual work of the individual to carry out the construction of a clean and honest administration are summarized as follows:
 3, and strive to do their own work, and actively cooperate with the main leaders to do a good job. Able to work with the working committee, the office of a group of people together, close cooperation, hard work. Truly do something positive to do, what not to do is not to meddle, the busy busy, not busy busy. Integrity and self-discipline, to maintain the true nature of the Communist Party members. In accordance with the requirements of the committee,pandora outlet online, commission for Discipline Inspection and the superior party conduct Lianzheng construction, control the provisions of: (1), not received any any unit and individual cash, securities, payment vouchers etc.; (2),scarpe hogan outlet, not to any units and enterprises to submit an expense account belongs to pay their own expenses; (3), does not violate the "ten is prohibited", "three no" provisions; (4), default of public funds, public funds lent to friends and relatives or violations to the financial institutions lending behavior. >
2015 years of personal implementation of the construction of a clean and honest administration
 2, the right to treat power, seriously fulfill their duties. In accordance with the implementation of honest government system, do not the absence within the system, "not offside". Earnestly perform their duties, to be able to strictly enforce the provisions of self-discipline, for a year, there is no violation of the rules and regulations of the system. My house is nine nine years old building new houses, living up to now. Strict requirements on the family, yanyilvji. Wife in the education front work, we can often exchange views,air max pas cher, mutual supervision, never use their positions for the family to seek personal gain, engaged in individual business activities. I am in the public service activities handled by the transaction, shall be agreed to by the principal leaders of the approval, I do not own. In charge of the party's work style and clean government responsibility system can do a good job to implement, comrades can often carry out ideological exchanges, mutual encouragement, mutual promotion. In the financial management, the first request to declare, and then step by step, to eliminate the occurrence of violation of discipline.
 one,nike tn pas cher, I clean and self disciplined implementation
 1, strengthen learning, and constantly improve the ideological understanding, and enhance the awareness of the implementation of clean government regulations. Seriously study Deng Xiaoping theory and the important thought of "Three Represents", and study the relevant policies on the construction of a clean and honest government. To serve the people,hogan scarpe outlet, to get rich as a guide to action. In accordance with the relevant requirements of the superior discipline inspection departments,hogan outlet, often the learning discipline regulations and construction of a clean and honest administration relevant provisions, learning proposed by the Commission on the leader cadre clean fingered self-discipline "Six Provisions", "the four disciplines eight requirements." Constantly enhance self-discipline, improve their own ideological training, and the Party Central Committee and the higher level to maintain consistency, in order to correct the work style, style of life.
2015 personal implementation of the construction of a clean and honest
Related Articles:

Visit etiquette etiquette

Summary of the last semester of the 2014-2015 acad

Zhu mayor of my bureau income hundred days campaign activities practice fully affirmed. Two is to carry out the analysis, the focus of monitoring. Carry out the macro tax burden of the city, industry tax, focusing on sources of tax, export tax rebate warning and policy effect analysis, in a timely manner to the mining tax potential.
خارج شده است

این صفحه در 0.102 ثانیه 20 نمایش داده شد.