انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

قصد من تنها آن است که تو را باز به خود برگردانم. تو دزدیده شده ای! بر توحجابی افکنده اند و به هر طریق ممکن شرطی ات کرده اند تمام درهای منتهی به خودت را بسته اند. تمامی کار من آن است که در تو درها و پنجره ها بگشایم و اگر بتوانم تمامی دیوارها را فرو بریزیم و در زیر آسمان رهایت کنم؛ آن گاه در خواهی یافت که مذهب چیست...

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: اطلاع رسانی در باره جلسات H.A  (دفعات بازدید: 3107 بار)

cdg3bmz6e

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 219
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • nop062
Mourinho call C ROM all real people love you.
« پاسخ #30 : 16 مه 2016، 05:12:43 pm »

in the eyes of C Luo, Mourinho as his father in general,scarpe hogan uomo, so after listening to the words of Mourinho, C Luo very grateful, but also very pleased. He made it clear to Mourinho that this episode will not affect his performance on the field,hogan outlet online, and will not affect the relationship between him and the rest of the players. C also realized that he needed to fix what he said to the media,air max pas cher, or what to do.
< p > Sunday night in C Luo boomed after soon, Real Madrid president Florentino Perez and coach Mourinho got the news. In fact, as early as last Saturday,hogan sito ufficiale, C Luo and Florentino talked to talk about their own ideas to inform the latter. In the course of the game with Granada, C Ronaldo has been depressed. After the game, he revealed to the media some of his ideas. Mourinho learned that the situation immediately began to look for the cause of the problem.
 Luo from the national team to come back,scarpe hogan outlet, he will make a detailed and in-depth conversation with Mourinho. At that time,hogan outlet, the two sides will try to recover,hogan rebel outlet, let C Ronaldo could laugh like last season.
< p > Mourinho day time without delay, he c Luo boomed after a few hours on the phone to the latter. And he had a frank conversation. That day is Monday, when C Luo is preparing to go to Lisbon to meet with the national team.
 this Monday, Real Madrid coach Mourinho called C Luo, to comfort his disciples at the same time to understand the situation and to seek solutions.
 this is one of the most important goals of Mourinho. On Monday, he acted quickly to lay the foundation for the change. By Tuesday, his action has shown initial success, C Luo's statement is to prove that.
The conversation between
C ROM event is under the control of the club from the start. Although the media reported the matter, Real Madrid never internal alarm is ringing. After Granada game, C Luo made some vague speech. After Real Madrid did not allow developments, but take a series of measures to deal with.
C and so on
 is in the process of dealing with this kind of thing, Mourinho is experienced. He has ever had a similar situation in his team. Mourinho knew that C was not a regular player because he was ambitious, and was a perfect person; a lot of times, C was one of them.
 Mourinho and C Luo was carried out smoothly, and it was very effective. < strong > when Mourinho on the phone to comfort and encourage the c Luo, he to the disciple said Real Madrid people love him, willing to always offered to help him. He basically said: you are important players here, this is without a doubt, you don't have any doubts. We all attach great importance to you, you should feel everyone's appreciation and love for you. We will help you as much as we can in every way. Wait for you to come back after we talk more. There is one thing you should remember: the people here are willing to listen to your ideas,hogan outlet online, to help you. Hello, good rest, forward.
Mourinho call C ROM: all real people love you.
Related Articls:

shows more and more long, rar

Han Hong H

music was her father's objections to two final approval

Last month, the French media exposed the former France international Cisse together with 3 other people use s..e..x video blackmail Valbuena. But the former Liverpool striker has not been involved in the case of a French prosecutor's investigation. But in the end, Cisse racketeering was released, I do not know whether it is affected by this, Cisse shortly after tearfully announced his retirement.
خارج شده است

dfg2s5erty

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 226
    • nop773
About in winter
« پاسخ #31 : 18 مه 2016، 04:02:51 am »

such embrace, do not speak, is a very good; such a day, a lifetime of such a moment, but also enough to be happy to the old. A fine wind, snow melts into a heart a heart of crystal infiltrated into the soil,nike tn requin soldes, so Mei little feet with that crystal caught in the mud, and one the root, two, one inch, two inches,
About in winter
< p > the first lunar month, chill, the river ice did not melt, 35 bird playing in the above,hogan sito ufficiale, sometimes chase slapstick, sometimes affectionate inspecting, chirping in high and low, high, sonorous and impassioned, low soft whisper, suddenly "called" sound of flying, leaving speck of shadow sliding and sliding on the ice.
 abandoned Mei lying alone on the bank, a small weak, dying. The spring breeze not, it still. Night a snow to put the earth on a layer of White Jerseys, wisps of warmth from the skin to wear into the plum of the bone marrow, she was weak and the weak open your eyes, see the white snow is soft soft soft embraced her.
With the growth of
 cool, walking the streams of people busily coming and going in a continuous line,hogan scarpe outlet. The animals sleep less, in the noisy quiet, in the light of street. When the children on the surface of the water bloom, the cicada is raging, Mei also completed a slim graceful girl. She is always staying in the corner, not the public uproar, not publicity.
 autumn gradually geese fly south, yellow leaves Fallen petals lie in profusion. Lotus little, or folded or bent; Mei leaves, character, still. Day at night have Ziyan swim, accompanied by insects. Love is still flying butterflies and reluctant to leave, after all, he is inclined to Mei,louboutin pas cher, the heart. From spring to autumn Yan, regardless of the scorching sun, or a short, silent companionship, silent and. May also no longer speak, no longer words
 spring, the season of growth, plants like to absorb the essence of the sun and the moon, crazy like growth. Lie Mei, too, before the summer the first sound of cicadas, after a warm sunrise, she finally made straight backbone of their own! The power of life is always beyond imagination, a drop of dew can save a life, a meter of sunshine is enough to let a heart.
 spring gradually spring bloom, green plum, plum first upturned. When pear full slope peach blossom laugh, plum the bud,nmd runner pas cher, stretched out tender green hands, clap for the flowers, along with the spring breeze Qingwu, eyes are full of new light and beauty like bright stars in the sky in a blink.
&lt,nike tn soldes; p > cicada sound rises gradually, the days of month with frogs, the Dutch girl hold up the green umbrella cover, in the sparkling water, graceful, pinting, do envy eyes. Willow Posuo hesitant, Qianqian jade refers to the wave in the ocean. Summer days are rich, too loud,hogan sito ufficiale, especially at sunset, when night came, flashing lights on both sides of the Taiwan Straits, carnivals.
 Sun Moon embrace the dream, dream days quiet, serene. This world,nike tn pas cher, every life is not the same, some like lively, some love to show off, some heavy inner, some keep quiet. There is no good or bad in quality, but their different forms, as long as they are good, God blesses.
Related Articles:

save one life

Who is the man called Wen Zhu

This last year, only quiet

This is the way we intermittently, not for lack of a better, but insisted the first only, time flies, Wushirenfei, who would remember love in ambiguous in the dim light to the to the air to leave a city, a lifetime love. However, when I really wake up, only when it is a dream, dream of you, I have, hometown, there is a bright moon, joy and happiness.
خارج شده است

vsf24bg23

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 123
    • rst028

Two consecutive daily limit luodunfazhan suspected of controlling shareholder holdings opportunity
< p > just on the 17th to the company in Boao, Hainan idle land for description of Lawton 600209 18 re issued notice,golden goose outlet, the controlling shareholder of the company of Hainan Gold Coast Group Co., Ltd. on July 17, from the secondary market reduction to Ag 395.1 million shares,tn pas cher, to reduce the price of 480 yuan / share.
< p > announcement said that after the reduction, group company accumulated reduced holdings of shares of the company 1175.33 million shares,hogan sito ufficiale, accounted for the company total capital ratio of 2.68%; group company currently holds shares of the company 1.29 million shares, representing 29.39% the proportion of the total share capital of the company, remains the controlling shareholder.
< p > but Lawton in yesterday to clarify the notice pointed out that the company in 2002 to its own funds to 21600 million Boao holdings to buy the land right to use a total of 1800 acres to build international friendship village, exclusive villa projects. However,nike tn pas cher, due to the Boao special planning area to re planning and other reasons, the land has not been able to start the project. The company stressed that it has been in communication and consultation with the local government,golden goose sneakers, and multi financing, to start the project development and construction as early as possible.
 recently, the media in Hainan, Boao with ten years has raised many questions about idle luodunfazhan. Some media said that when the company with the price of about 12 million yuan / mu, while the current Boao similar quality lots of land has been pushed to the millions of yuan per mu. If the company will be sold,adidas nmd runner pas cher, will get the number of times the profit.
 note,scarpe hogan outlet, luodunfazhan shares in July 16th,hogan sito ufficiale, 17, the two consecutive trading days limit. In this regard, the company said in holding shareholders in accordance with the law intends to holdings of shares in the company to the company debt compensation matters, there should be disclosed and undisclosed matters, there is no such as a major asset restructuring of the company's stock price have greater impact on the information.
Related Articls:

The first full category of fresh electricity business platform, I cook on line - fresh - C

The Shenzh

Western Resources copper silver profit gaining momentum rolling lithium

Last April 30, Yunnan Tourism (Expo shares) announcement said the company under the controlled subsidiaries Yunnan Expo Xingyun Real Estate Co., Ltd. (hereinafter referred to as "Expo Xinyun real) related to land to be developed about 596.38 acres are classified as suspected of idle land, face the risk that the government free of charge to recover the right to use.
خارج شده است

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 259
    • abc094
West Lake rain boat Hu Qin self deprecating "chicken"
« پاسخ #33 : 18 مه 2016، 11:54:08 pm »

,golden goose saldi
 was approached by strong arms with generous play sleeves youmoyouyang
< p > by boat to the middle of the lake,hogan outlet online, Hsiao up to bow to enjoy the scenery. At this time, the shore suddenly heard "Hello handsome" approached the sound, a careful look at several girls always follow the boat along with the film Hsiao, and Hsiao is a shy, turned toward the shore waved Hello, provoked screams from the shore.
 Jam Hsiao pulled violin
 West Lake rain boat Hu Qin self deprecating "chicken&quot,hogan sito ufficiale;
4 July 22 at noon, Xiao Jingteng appeared south of West Lake Yue Opera and the girl sitting in the same boat, although the first came to Hangzhou before also did not come into contact with the drama, but it was soon opera soft singing style and the boatman tells with West Lake legend deeply attracted. Aria listens to the ancient and modern,adidas yeezy pas cher, Hsiao offered and the teacher to learn two, singing overemphasized, Hsiao is in pronunciation fee Kung Fu, but finally learn to a few words of traditional opera and the teacher said "he learned very fast, feeling good, incredibly can to quickly grasp the Shaoxing opera skills." < br / > and Hsiao suddenly began to teacher of musical instruments in the hands of the huqin interest, then puts forward the try and play, next in under the guidance of teachers from the basic scale began, although the teacher praised the "learning players", but Hsiao still to pull yourself out of the harp unsatisfactory, and every pull for a period of time will be self deprecating shouting "ah? Here comes the chicken!" If the final Caifeng creation to vigorous Hsiao highly explosive force of voice and opera filaments feeling be mix, surely will otherwise occur.
< p > the boat ashore,scarpe hogan outlet, Hsiao drove to Wushan Square, to attend the "music" activities on the ground, and in "Chopin" (Hsiao fans scream singing "hooligan little butterfly" "New Deal". And in the field of interactive experience with the fans, music and enjoy the link, a female fans through the Ovi music store in the shortest time to download the specified Jam Hsiao works. As a reward, fans under the guidance of Hsiao sang "hooligan little butterfly"'s chorus,tn requin pas cher, although shook with the sound strained somewhat, but still received the Jing Teng repeatedly praise. And the excited fans finally cried, suddenly came to hold the Hsiao, slightly awkward Hsiao is also accepted the fans embrace,nike tn soldes, and we hope that through the music service >
 Jam Hsiao sent a love hug
Jam Hsiao West Lake opera play "chicken to sing self" (Photos)
< p > Hsiao has always been reticent, even recording "Kangxi" s face the "interrogation" also opened a small Jinkou, and Hsiao I character is restrained. But yesterday, Hsiao as Nokia the world play order give music Quartet south-east line guest artist with the world to play cars came to Hangzhou, in a day of folk songs of the middle reaches of the dragon boat, Shaoxing opera, playing the long sleeves,hogan outlet, during filling alternative naughty the side... Than.
Related Articls:

David Huan

seriously

Han Geng s

Twenty-sixth minutes, Real Madrid houchangchangzhuan, C Luo pole into the area by Adrian with the ball down a man. Thirty-first minutes, C Luo area on the left side of the pass, the ball hit the other players in the arm, but the referee did not say. Thirty-fifth minutes, Real Madrid players pass three consecutive break in Bettis at the left, Campbell shot Dapian volley hook up. After 2 minutes, Bettis right pass, Castro Leavalane header high.
خارج شده است

lyd0f8blr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 251
    • vwx019

The decline in
 semi annual report shows that the first half of the total sales of fresh edible fungus 15583 tons,hogan outlet, representing an increase of 38.14% over the same period last year to achieve operating income of yuan,montblanc plume pas cher, an increase of 8.44%. In the case of double growth in output and revenue,bottes ugg pas cher, the company has a loss of two billion yuan,scarpe hogan outlet, down 587.49%. The company said that as a result of the overall market price of edible fungus sharp decline, leading to a significant decline in gross profit margin of the company. During the reporting period, the company's comprehensive sales of fresh edible mushroom products decreased by 24.97% over the same period last year.
The latest progress in the first half of a substantial loss of talking about the galaxy biological Cordyceps project
< p > Galaxy biological today announced the semi annual report shows that companies in revenue and a slight increase of. Net profit has fallen sharply 587.49%. The reason behind this due to industry wide capacity soared. Guangdong Cordyceps on the latest development of the market concerned, the company did not disclose, just to remind the formal production of industrial scale there is market risk.
 prices is related to capacity expansion. Since the galaxy biological listed in 2010,hogan outlet online, greatly stimulated the domestic edible fungus industry investment enthusiasm,hogan sito ufficiale, the influx of a large number of capital promoted the edible fungus industry's rapid expansion, but also increased the market competition of the industry. After experiencing a high investment period in 2011, the edible fungus industry in 2012,tn pas cher, the rapid release of production capacity, the result is a sharp decline in product prices,scarpe hogan outlet, corporate profit margins declined rapidly.
Related Articls:

BYD to res

Bestv capital holding 300 million of the popular SMG network integration to get rid of barriers

Cangzhou, the proposed fund-raising 1 billion expansion of the expansion of TDI

Since then, although the company said publicly, this brokerage research report inconsistent with the facts, but also further affirmation: company does launch price of up to 2000 yuan a box of high-end hot pickled mustard tuber, and there have been some time. Putting aside the brokerage research newspaper why go wrong, but at least it echoed each other let Fuling mustard 2000 yuan a box of high-end products known to the general public.
خارج شده است

bh47gsgere

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 275
    • def180
Southerly breeze, drizzle.
« پاسخ #35 : 20 مه 2016، 09:51:56 am »

,scarpe hogan olympia
 village, near,adidas yeezy boost 350, close to &m>
< p > happy, because after several months of hard work, our "three rural areas of" social practice team finally set up -- a group from different colleges, different professional small partners together, to share the joys and sorrows in a relatively difficult in rural areas experience day "Tian garden life".
 from my heart,scarpe hogan outlet, and I love reciting "Book of Songs" in the poem: "  Kaifeng from the south,scarpe hogan online, energy-saving. &middot; &middot; &middot; &middot; &middot; &middot;
 heart such as wind, feeling like rain.
2 days, light rain.
< p > countryside volunteer teaching, we will cherish for parents of the heart to the countryside in the children sent to warm care, like Kaifeng from the south to the general. At the same time, we honor the mother of the motherland, repay the motherland a reflected, this "Kaifeng" this poem and the expression of "filial piety" fits the theme.
 worry, because our practice base is relatively remote, three rural areas in the process of security issues will be relatively large probability. In addition, in the process of getting along,scarpe hogan outlet, there may also be some friction between the players, so that the relationship between the people is not harmonious.
 but, no matter what, we are ready to meet the challenge! (Article Reading Network: www.wenxuefan.com)
 grand ceremony after the end of each school leadership team and we shake hands, clapping. Under the encouragement and blessing of the elders,scarpe hogan outlet, we sit on the bus to Leizhou. As the captain, starting at that moment, my mood is happy, is excited, and is full of expectations, at the same time, it is with a little worried.
Southerly breeze,hogan outlet, drizzle.
< p > this day, a group of high spirited "Zhuifeng juvenile" in South China Normal University set out on a journey, to the Leizhou City Ke Lu Zhen Lin elementary row of - earthquake in the hearts of the people of "three to the countryside" tour kicked off.
 "three to the countryside" is a growth, in which we will have a lot of emotional experience. Perhaps, many years later,golden goose saldi, when we remember that during this special time, the heart will the drifting with the grass and wild flowers aromatic, blending with friendship, love and warmth, with the joy of singing and pure laughter drizzle.
 bus has been to the south, on the way to light rain. Car, the players some excitedly discussing about all sorts of look forward to teach and research; some because yesterday do logistics Mandarin tired now, so close to the seat backrest soundly asleep; and hanging the genial sunshine smile watching the scenery outside the window & middot; & middot; & middot; & middot; & middot; & middot;,< p > I sit in the front of the car position, sometimes back to see everyone, sometimes memories for several months of hard work, is filled with emotion.
Related Articles:

He is the

Learn

Time axis

Only a life on the edge of love letters, essays and so on, that is honest, tongtongkuaikuai a one-sided view. World is so vast, we staring eyes, face horizontally, vision or provincial poor dog stared at meat, bones, what taste to the care of the next and the dog? As for the usually called prejudice, had to aim than shooting, with an eye to see. However, some people think that it is aiming things in view of hearts.
خارج شده است

nk75xpre2

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 253
    • ghi910
Phoenix media culture industry policy to promote t
« پاسخ #36 : 21 مه 2016، 12:54:40 pm »

10 June 25, Xinhua news agency is authorized to full text broadcast the decision on deepening the reform of the cultural system to promote the development and prosperity of socialist culture, major issues of the Central Committee of the CCP ", introduced the measures of many to support the development of cultural industries. Will the Phoenix media recently told reporters that the persons concerned, the "decision" issued, will provide a huge boost for the future development of the company.
< p > the person believes that the "decision" clearly put forward will take a number of policy measures, encouraging all kinds of cultural enterprises to participate in the public cultural service, overall planning and construction of grassroots public cultural service facilities, and guide cultural enterprises invest in the construction of more suitable for the cultural needs of the masses of consumer sites. This will give the entity network construction of the Phoenix media into a powerful force, is conducive to sustainable development and enhance the performance of listed companies.
< p > Phoenix media disclosed in the prospectus, listed companies will use to raise investment in gold Bookstore built in Suzhou, Nantong, Yangzhou, forming the "Phoenix Culture Square" brand become around a new cultural landmark, and enhance the quality of urban culture. And for individual investors to the company "enclosure levy", the misreading of the "real estate development",adidas nmd runner pas cher, the source said,goyard pas cher, the Phoenix media is a publishing media enterprises, and there is no qualified real estate development.
< p > according to reports, the Phoenix media distribution plate through the efforts of Xinhua, network size and coverage has been ranked first in the country, province, has 825 business outlets,scarpe hogan outlet, the province has nearly 30 outlets, with a total area of about 80 million square meters. In recent years, Phoenix media to increase investment, on the dot of the original structural adjustment, another new large-scale cultural mall,scarpe hogan outlet, do fine, do good,goyard soldes, do fine book retailing, in order to as the main format,hogan outlet, and extends service culture, enrich cultural products,stylo mont blanc pas cher, introducing and book publications associated cultural formats, such as cultural and sports activities, digital learning activities, theater products, youth training, culture development provides both different from the traditional bookstore and don't in the online bookstore's comprehensive, one-stop experience type of cultural consumption places. This transformation has received good results, the Party committee and government support and welcome the vast number of consumers. Nanjing Phoenix International bookstore,hogan rebel outlet, Jingjiang Phoenix bookstore, Xuzhou Phoenix bookstores and other a number of new bookstore is refreshing, average annual sales growth rate is twice the national average.
Phoenix media culture industry policy to promote the development of leveraging
Related Articles:

To carry out the depth of coo

The occasi

Light steel signed two single

According to the huge group and Star car yesterday signed the "letter of intent cooperation", the large group intends to Hebei, Shandong, Shanxi and Inner Mongolia in 12 cities to invest in the construction of 12 Mercedes Benz brand stores, and leased to the use of the joint venture, the lease term for 15 years, 15 years after the expiration of the joint venture company has the right to renew 5 years, rent according to the local market level consultations identified.
خارج شده است

vsf24bg23

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 123
    • rst028
Jinlong car 177 million yuan overweight new energy
« پاسخ #37 : 23 مه 2016، 03:13:34 am »

3 June 20. 4 months suspended Jinlong automobile released the "2014 non-public offering of a shares stock plan", said it would set increased 1.3 billion yuan fund-raising,nike tn pas cher, 1.77 billion yuan will be used for the new energy-saving and new energy bus based urban transit and highway passenger transport, special buses and all kinds of passenger car total annual production capacity of 6000.
< p > although enterprises influx, but in Shanghai Jiaotong University Automotive Engineering Research Institute Vice President Yin Cheng Liang opinion: "many bus companies in the new energy plate are integrated with the main, truly has the advantages of R & D is not much. Therefore,hogan outlet, leading enterprises in the layout of the new energy industry, there will be help to the industry further enhance the degree of concentration."
 however,spaccio golden goose, in order to plug-in hybrid, for example, after the introduction of the new subsidy policy, plug-in hybrid bus subsidies from 420 thousand yuan down to 250 thousand yuan. But according to Hong Yuan Securities analyst, 25 million yuan of subsidies can be covered in electric hybrid costs. In addition, plug-in electric hybrid and ordinary bus post has become enterprises Maori. At the same time,hogan outlet online, with the expansion of the market size of new energy vehicles, the purchase cost reduction is also conducive to the promotion of enterprise gross margin.
 although Jinlong automobile sales in Yutong and quite, but the new energy vehicle sales accounted for significantly lower than that of the latter. According to Hong Yuan Securities Research Report shows, Jinlong automobile new energy vehicle sales accounted for the ratio is only about 2%, and Kai, in the pass ratio respectively for 8% and 9%.
< p > with government subsidies for new energy vehicles clear,scarpe hogan outlet, and two batches of pilot city new energy released last year, including Yutong, Ankai and other bus companies will be new energy bus as a major force points, and achieved good sales promotion.
 "to expand the scale of production can effectively reduce the marginal cost." Hong Yuan Securities analyst Wang Fenghua believes that this will help the Jinlong automobile gross margin to a certain extent improve. 2013 annual report shows, Jinlong Passenger Vehicle's gross margin of 12.03%, and according to Yutong and released through 2013 semi annual report, its gross margin respectively 18.16% and 16.86%.
 make up new energy short board
< p > data show that 2013 Yutong passenger car sales of new energy of about 3800 buses. In 5.6 million of the total accounted for than nearly 7%, and in 2012 the new energy bus sales is only more than 1900 vehicles, accounted for the total sales volume of about 3.7%.
< p > in addition,hogan outlet, including Yutong, Tong and other bus companies have overweight new energy, some had not been involved in the new energy bus companies,hogan sito ufficiale, also entered the market trying Fengeng. According to statistics, the Chinese passenger car Association,hogan outlet, the first half of 2013, involving new energy bus companies in the field of only 17, but the end of the year to reach 6 new enterprises.
Jinlong car 177 million yuan overweight new energy new energy automobile
 if the expansion of production capacity can be effectively translated into sales, will undoubtedly enhance the profit margin." Huatai Securities analyst Feng Chong further believes that: the calculation of subsidies, the profit of new energy buses will reach two times the average passenger car."
Related Articls:

Dean diagn

Zheng Kanghao alone palm -ST

Hanson 6 d

After two years of development, Ningxia Zhongyin Duncan Garments Co., Ltd. the marketing channel system more reasonable and perfect, ability to continue as a going concern gradually increased, the operating efficiency increased year by year,but also significantly reduced in the aspects of the distribution, narrowing the distance between the end consumers and the brand, so that consumers have a more profound understanding and the understanding to the company.
خارج شده است

alwxbz0ws

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 286
    • def870

in addition,air max femme pas cher, has been in Miami to Shakira, a pregnant woman to check the obstetrics and Gynecology doctor Gonzales revealed that Shakira gave birth to a boy of 80%,hogan sito ufficiale, the probability of a woman was 20%. Now Shakira's pregnancy has entered the thirteenth week,hogan roma outlet, through this message to calculate, Peake and Shakira's baby will be born at the end of 1 2013.
 as the world music important,chaussure air jordan pas cher, Shakira does not want to stay away from music too long because of pregnancy. Shakira,hogan outlet, 35, has decided to have a caesarean section. Doing so can also reduce the risk, after all,tn pas cher, Shakira has 35 years of age, belong to the elderly maternal.
< p >, it is worth noting, perhaps because of the special identity of the two people, especially Shakira career is at its peak, two people for this pregnancy has been muted. Of course, silly fans and fans will soon get an answer, with the increase of pregnancy, Shakira, belly is bound to slowly uplift,hogan outlet online, that is all the answers.
 Columbia's "people" magazine confirmed that Peake's star girlfriend Shakira Dico pregnant. It is reported that two people had a good name for the child, through the calculation of Peake will be in January next year, when the father.
 "people" is a well-known local magazine in Columbia, which also means that the media to disclose information about Shakira's credibility is relatively high. It is reported that Shakira and Peake now has a good name for their children, the boy called Uri Sido, the girl is named Uri Sita.
Peake exposure in January next year when dad was born baby has a good name _ sports channel _ ifeng.com
 Columbia media said Shakira has been pregnant, and Peake is already a good name for the child. In addition, according to the doctor revealed that the Latin American boy's probability of up to 80%......
< p > in order to let the children's future more health, Shakira has begun to a strict diet, every day the queen to eat lots of vegetables and fruit and protein rich food, also do not eat greasy food,nike tn pas cher, try to eat flour food.
Related Articls:

The invest

May lifted the market value of more than three Mom

NATO after

There are two kinds of people, a wasted years, another kind of people live a meaningful life. In the eyes of the first kind of person, life is a sleep, if the sleep in his eyes, is to sleep in both soft and warm bed, he will be very satisfied. In the eyes of second people, it can be said that life is the establishment of merit. People in the achievement of this achievement to enjoy the happiness.
خارج شده است

casrbg1tv

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 144
    • qrs086
The number of A shares account positions end 8 week rally
« پاسخ #39 : 27 مه 2016، 01:55:37 am »

retail vane ,scarpe hogan outlet
 weeks before the holiday,tn homme pas cher, the number of positions A shares account for the number of households, slightly lower than the previous week,tn femme pas cher, the number of households, but also the end of the 8 consecutive weeks of continuous rising trend. And in October 9th the day of the Shanghai Composite Index of Changyang, making the number of open positions account for a small rise in the number of households,nmd runner pas cher, to the household, but still not back before the holiday.
 Oriental Morning Post reporter
< p > gem and frequent IPO on the occasion, before the National Day holiday three trading days and the festival a trading day of the A shares average daily number of new accounts remain in the 5 million above the high. But the National Day holiday effect on the market sentiment slightly, A shares were reduced to 6.84% and 3.61%, respectively, before the 17 week of the index did not fall over 10%. Especially in September 28th when the week,golden goose outlet, A shares account number appeared for the first time in 9 weeks.
 market participation is extremely shrinking, -30 in September 28th,louboutin soldes, when the week was 6.84%, October 9th was 3.61%, which is currently in the market volume continued to decline in response to the current market.
The number of A shares account positions end 8 week rally
< p > according to the latest statistics released by the China Securities Depository and Clearing Corporation Limited, September 28 to 30 days this week,mont blanc porte mine, the new A-share accounts 17.0941 million households, the average daily number of accounts 5.698 million; last week only a trading day, October 9,sac goyard pas cher, new A-share accounts for 5.2909 million households. Daily increase in the number of accounts than the previous 4 weeks (Note: daily average of 60 thousand or more) has shrunk, but still maintained at a higher position.
Related Articls:

China intends to establish a risk reserve fund trustee management system

On the stock exchange delisting rules on the delis

Six keywor

Now, access to the group buying site information daily through the QQ group, QQ space, daily selection, mail and other channels at the same time exposure, to help partner browsing and trading volume rose rapidly. Data from the F group showed that the last month of the transaction amount has exceeded 20 million in the QQ group buying platform.
خارج شده است

cnyeh119a

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 248
    • vwx572
Shanghai Xin Mei performance drop in Yongxin shares generous dividends
« پاسخ #40 : 27 مه 2016، 04:13:59 am »

gross margin fell ,hogan outlet online
 was affected by the real estate control policies, in 2012 the company's two main business gross margin declined significantly. The real estate industry 2012 achieve operating income 5669.35 million yuan, down 47.45%, gross margin fell 15.02%; real estate sales to achieve operating income 4529.37 million yuan, down 53.13%, gross margin year-on-year decline 21.72%.
< p > Shanghai Xin Mei 2012 achieve operating income 8190.45 million yuan,hogan outlet, down 24.08%; attributable to shareholders of listed companies net profit of than 380.1 million yuan, down 85.2%; 0.015 yuan basic earnings per share, year-on-year decline 85.58%. The company in 2012 the implementation of the cash dividend is not reserve for.
< p > Company said by funds, government planning and the impact of the market situation, the company the original proposed in 2012 in real time start Jiangyin & quot; Cheng to 2010-C-89 plots & quot; started, and in the Yangtze River Delta of the third and fourth tier cities for land reserve plan failed to reach. In addition, along with the company is currently in Shanghai development projects have been completed and in Shanghai no follow-up of the land reserve,scarpe hogan outlet, the decline in number of others resulted in a substantial reduction in the company's operating income.
Shanghai Xin Mei:
Shanghai Xin Mei performance drop in Yongxin shares generous dividends
 company said that in 2012 the total profit and net profit were up more than 20%,hogan outlet online, the main reason for the company to increase the aerospace products Market Development >
< p > aerospace electronic 2012 achieve operating income 37.14 million yuan, an increase of 5.85%; attributable to shareholders of listed companies net profit of 2.05 billion yuan,scarpe hogan outlet, up 21.89%; basic earnings per share of 0.253 yuan, an increase of 21.635%. In 2012 the company intends to shareholders for every 10 shares 1 yuan (including tax), without reserve.
 company believes that in 2013 the real estate industry reshuffle will continue, the lead line will steadily forward, and small and medium enterprises facing the pressure of competition will be more and more. Therefore,chaussure tn pas cher, the company simply rely on the real estate business situation needs to be improved. In 2013 and a period of time in the future, the company will use the advantages, based on the major shareholder of resources, do a good job in the existing real estate business at the same time, pay close attention to new materials, wine and financial industry, prudent investment at the appropriate time, cultivate the company of the second industry and the gradual implementation of the transformation.
 Aerospace Electronics: to benefit from the growth of aerospace products
31 evening,montblanc plume pas cher, Shanghai Xin Mei (600732), aerospace electronics (600879) was Yunghsin shares 2014 st Airlines investment (600705) released 2012 annual report. Among them, the severe decline in net profit of Shanghai Xin Mei,chaussure louboutin pas cher, the rate was 85.2%, aerospace electronics, Yongxin shares and St Aviation Investment and net profit grew, respectively for 21.89%, 20192% and 13.16%.
Related Articles:

The issue

Roshow technology middleperiod intends to switch 10 to send 0.1 yuan - 10 Zhuanzeng share

Yaxia car

The reason for the substantial decrease in performance, the company said, over the same period last year due to the loss of control of the atomic company of Wuhan East Lake High Group Co., Ltd., and in accordance with the relevant provisions of the accounting standards for enterprises "confirmed the return on investment, resulting in a year earlier profit larger base induced.
خارج شده است

ngfhi3t9we

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 266
    • abc542
Remember a first level basketball match _1
« پاسخ #41 : 27 مه 2016، 03:29:36 pm »

class six can be really false, a ferocious, just play, kill a won 4 points be taken by surprise. We see this situation, not far behind,scarpe hogan outlet, calm,hogan sito ufficiale, brave fighting, not for a moment, then come back. Time continues,tn requin pas cher, are still in the race and score goes up, the field on students is than technology, battle of wits, field students is than confidence than unity. All of a sudden, six classes of 9 players pass a high ball, another player, leap, the catch the ball, shouting edge the ball towards the basket frame to vote, "bang" ball crashed into the box. Our score gradually fell behind, anxious like ants on a hot pan, the players took the ball, went to the basket frame, but the ball is not willing to go in, always in the basket ring, down, bad! The first half of the 14:10 six class lead over. At this time the captain so that we set a summary,hogan sito ufficiale, we still do not cooperate with each other, we should pay attention to the cover with the cover, do not be discouraged". The clatter, clatter, rain on the ground, playing in us, it is not clear whether the sweat or rain. In the second half, an opening we're closing down, sees our 10 players made a beautiful fake action, flying extraordinary gently put the ball into the basket, I have to bow shooting in three, we cover with, steals as fast as fierce leopard and fights for every ball. In this way, points like sesame - a ball and a steadily high, the ball into the basket...... Catch up with friends, cheering each other landing. In the end, we two classes to 29:28 victory over six class game in the thunderous applause end.
 basketball both physical exercise, exercise will, but also to ease the pressure of learning, but also to enhance the friendship between the students, both on the field, the field students can really appreciate the strength of unity. Don't know what time the weather, the rain stopped, the sunshine after the rain.
3, month of 4 >, Guangdong Province, Guangzhou 23 middle school 1 year 2 classes of horse Junxi,golden goose mid star, Guangzhou, bloom everywhere indicate a year cold has ended the red cotton. The campus basketball sidelines tall honeydew tree covered with green shoots the breeze floated bursts of fragrance prynne. Suddenly, the blue of the sky gradually become dark, cloudy, spring weather in the south,ray ban outlet, that is, horizon, spreading a muffled thunder, wind and rain coming. Today in here will carry on a first class international basketball match, is by us two classes to six classes,scarpe hogan outlet, six classes are the class in the basketball strong one class, this competition will decide to sit two to look at one. Afternoon the school bell rings, like the ancient battlefield of the horn with Fengyuyulai atmosphere, war is about to open, we put on a dazzling blue uniforms, to the playground, the game hasn't started, the players already gearing up eager,hogan outlet online, next to the teaching building, basketball courts around the station filled with students, basketball players cheer. To warm up for a lot of the fierce basketball tournament started, 12 of us play and did not play the players around a circle, stretched out his right hand, overlapping together, pass each other to win the confidence of the people.
A first level basketball match
 remember a first level basketball match
Related Articles:

A letter t

National D

Remember a school sports meeting _0

Finally, the Chinese players out, he is not a bit like high jumpers, while scratching their heads, while jumping left and right jump, like a quick boxer, I really like the high jump of material. Suddenly, he quickly ran up and jumped into the cloud nine, after a long time before the fall. The foolish eye, do not know how to write the score, had to write "cannot be measured".
خارج شده است

fgh0z1tersx

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 244
    • ijk085
Charming greenery
« پاسخ #42 : 30 مه 2016، 08:41:19 am »

Charming greenery
 our hometown in Foshan. Foshan has many beautiful scenery and rich products. Among them, there is a beautiful park called "greenery".
 ah! "Greenery" it is true love and praise. It is desirable, it is admirable. I love "greenery",hogan outlet, love it's beautiful,hogan outlet online, I am proud of our "greenery". You love "greenery"?
 "greenery" is high,hogan olympia outlet, there are two door. One is Front Gate, a side door,air jordan pas cher, and the side walls are Front Gate with pink brick tiles. The stone also wrote "greenery". "Qiandeng Lake" lake water is very clean and clear,hogan outlet online, deep, green. Do not believe you can come to Foshan, see "greenery" here beautiful scenery, will take a good hand.
 "Qiandeng Lake" is even more intoxicated or it's beautiful. You see, the lake is surrounded by a lot of colorful lanterns,hogan outlet online, colorful,adidas yeezy 350 pas cher, all kinds of. Some like a round moon, and some like a curved banana,hogan sito ufficiale, as well as an apple, strawberry and so on. At night the lights are shining like stars in the sky.
 charming Qiandeng Lake
Related Articles:

Buried in

The baptism of life

beautify t

A twelve year old girl naughty, stubborn, white and ruddy face inlaid with a delicate nose, and usually love to sip a small mouth, very cute -- this is who I am. In a corner of a bookstore, you will meet a is there holding the book with relish looking at her for a moment with a smile on his face, seemed to hear the cheers of the winner, while they frown on his face, as if encountered problems in deep thought. She, that's me, a small frequent visitor to the bookstore.
خارج شده است

bgfh7m7xter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 287
    • nop154
Summary of the work of propaganda and ideology in 2015
« پاسخ #43 : 31 مه 2016، 03:12:24 pm »

thought is a guide to action, good and bad ideological and political work, directly related to the construction of a well-off society in an all-round way. Therefore, the town Party committee has been the ideological and political work can be placed in an important position, conscientiously do a good job in - depth study of the important thought of "Three Represents" and maintain a communist advanced s..e..x teaches an activity continue to develop and in raising awareness, unity of thinking, practice, and guide the work of the work. The ideological and political work and implementation of the town development by leaps and bounds, to accelerate the process of building a well-off society in an all-round way combining, and strengthen party building and the building of the contingent of cadres combined, combining with the construction of the spiritual civilization and political civilization, and fully completed issued a year ago the project tasks combined, in the town of studying, publicizing and implementing the important thought of "Three Represents" and maintain a communist advanced s..e..x teaches an activity new climax lifted. One is adhere to the Party Central Group to study a system of learning, through democratic life, theory seminar, ventilation, debriefing Shulian report, continuous innovation and learning, to promote mutual understanding between members of the team, unity of thinking,yeezy boost 350 pas cher, strengthening solidarity and consensus etc. to positive role. Second, insist on Mondays workers to learn regular meeting system, strive to improve the ideological and political quality of cadres and workers, make every cadre in practical work to policy with the advanced theory, skilled use to guide and promote the work, to inspire the masses and condensed popular wisdom. In the work can be combined with the actual, dare to innovate,tn pas cher, always walk in the forefront of the masses. Three is to "five send three help area" activities as the carrier, make full use of the slack time, and all the favorable opportunity, zoucunchuanhu,scarpe hogan outlet, the party committees at all levels of the policies, decisions and resolutions are transported to the farmers at home, do the household that everyone knows, each response, the production and living of the masses actively and creatively fully mobilized. Fourth, earnestly carry out the third installment of the education campaign to preserve the advanced nature of the Communist Party, the rural Party organizations to carry out maintain a communist advanced s..e..x education,hogan roma online, achieve combination of theory, to learn the business and practice, further innovation in the forms of learning, enrich the content of study, focusing on the study of new rural construction of "Three Village four modernizations", "constitution" and "eight glory and Eight Shames" and other content, in-depth study of the "three agriculture" policy, laws and regulations, market economy, business skills, practical technology knowledge. Rely on "Party member activity center door", close >
Summary of the work of propaganda and ideology in 2015
< p > 20XX years I am in the town of propaganda and ideological work in under the guidance of Deng Xiaoping Theory and important thought of "Three Represents", adhere to the party's basic theory, basic line, basic program, basic experience, adhere to the "four to" principle,hogan outlet, adhere to the "three close to", on the realization of economic leap forward development goals, firmly grasp the correct direction, sing the main melody, to lay a good war active. Comprehensive and in-depth study,air max pas cher, publicize and implement the 16th Party Congress and the sixteenth session of the fifth, the Sixth Plenary Session spirit, unity of thinking, and gathering strength, hearten spirit, to promote the town's economic development, maintenance social stability, realization of building a well-off society in an all-round way goal to provide theoretical guidance,cheap pandora jewelry outlet, the force of public opinion, moral support, and cultural conditions. First,occhiali ray ban wayfarer, do a good job of Ideological and political work, lay a solid ideological foundation
2015 years of propaganda and ideological work summary
Related Articles:

Summary of the research on th

2012-2013

On 2014 th

In the process of recruiting departments strictly according to the school students will internal regulations, careful examination, focusing on the selection of, for students to bring the fresh blood. The successful completion of the work to become the future work of the smooth development of the original power. At the same time, it also produced a new session of the student union cadres through democratic elections.
خارج شده است

yzhq82ury

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 230
    • lmn842

Cross border electricity suppliers to meet the new comprehensive test area of the country will be a new comprehensive test area of cross-border electricity suppliers
< p > Abstract: new design requirements of Comprehensive Experimental Zone of cross-border e-commerce, first of all, follow the rational layout, focuses on the characteristic and operation principle, the second is in the eastern, central and Western select a number of basic conditions are good, import and export and the size of electronic commerce big city. This also means that the new cross-border e-commerce integrated test area, East and West will have.
 in the future, a comprehensive test area of cross-border e-commerce will be copied to promote China (Hangzhou) cross-border e-commerce pilot areas related policies and management system. At this point, from the country's first cross-border e-commerce comprehensive test area - Hangzhou test area approved, just over the past 10 months.
7 15,hogan outlet, the executive meeting of the State Council, once again proposed to actively promote the development of cross-border e-commerce and foreign trade integrated services. With convenient and steady growth of imports and exports to boost economic development.
 according to >
 where is the new experimentation area,hogan sito ufficiale?
 this means that the new cross-border e-commerce integrated test area, the eastern Midwest will have.
 then in June 10th, Li Keqiang in the executive meeting of the State Council to deploy to promote the healthy and rapid development of cross-border e-commerce, and promote the development of open economy upgrade.
6 20 July, the State Council issued a "guidance" on promoting the rapid development of cross-border e-commerce health, emphasized by Internet plus foreign trade play advantage of China's manufacturing industry, realize the advantages into the excellent enterprise, promote the upgrading and transformation of foreign trade.
 global foreign trade situation in the doldrums, China's economic downward pressure, making cross-border e-commerce has assumed an important task, is to promote the transformation and upgrading of the open economy, to create a new economic growth point.
2016 years of the first State Council executive meeting,air max pas cher, cross-border e-commerce and then welcome good.
< p > first in May 2015,golden goose sneakers, the State Council issued a series of "on vigorously develop e-commerce to accelerate the cultivation of new economic power" and the on accelerating the fostering of new competitive advantages in foreign trade in a number of opinions ", in terms of cross-border electricity made important deployment.
 Premier Li Keqiang chaired a State Council executive meeting in January 6th,hogan outlet online, the deployment of new cross-border e-commerce integrated test area, with a new model to provide new support for the development of foreign trade.
 for cross-border e-commerce, Li Keqiang has made it clear that is not a simple domestic people buy foreign goods, a large number of enterprises is the import and export business, with Internet plus foreign trade, to achieve better into the excellent, store and drive the development of the factory,scarpe hogan outlet, at the same time,scarpe hogan outlet, will effectively promote employment.
< p > new design requirements of Comprehensive Experimental Zone of cross-border e-commerce, first of all, follow the rational layout,hogan rebel outlet, focuses on the characteristic and operation principle, the second is in the eastern, central and Western select a number of basic conditions are good, import and export and the size of electronic commerce big city.
 just past 2015, the positive for cross-border electricity suppliers continue.
Related Articls:

Baidu Post Bar, Tencent interested tribes now national animal protection information - Baidu Post Ba

Ali re adj

Who can ma

Among them, R & D and marketing system of salary levels significantly higher than production and customer service system. Just graduated from the undergraduate students in Huawei's starting salary standards for 6000 yuan / month or so, graduate for 8000 yuan / month or so, this distinction with the work longer years more and more small, mainly competition work performance and ability.
خارج شده است

این صفحه در 0.136 ثانیه 20 نمایش داده شد.