انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

به كساني كه حال تو را خراب ميكنند فكر نكن .
‹‹ ارسطو››

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: قدم سوم - تصمیم گرفتیم اراده و زندگی خود را به مراقبت پروردگاری که درک کردیم ،  (دفعات بازدید: 1345 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

کتاب دوازده و دوازده
قدم سوم   - تصمیم  گرفتیم اراده و زندگی خود را به مراقبت پروردگاری که درک کردیم ، به سپاریم .
تمرین کردن قدم سوم ، مانند گشودن دری  است ، که از هر نظر بسته و قفل می باشد و تنها چیزی که مورد نیاز است ، یک کلید و  تصمیم است که درب را بدان وسیله باز کنیم و آن کلیدی به نام تمایل است که می تواند  این کار را میسر سازد . زمانی که با تمایل قفل را باز کردید ، آن موقع درب بسته  نیز تقریبا گشوده شده و می توانیم جاده ای را ببینیم که در کنار آن کتیبه ای بدین  مضمون وجود دارد : (( این راهی است به سوی ایمان که کار می کند . )) در دو قدم اول  با تفکر سرو کار داشتیم . ما دریافتیم که در برابر الکل عاجزیم و هر نوع ایمانی حتی  اگر منحصرا به الکلی های گمنام باشد برای هر کسی ممکن است . این نتیجه گیری ها  احتیاج به عمل نداشت و تنها لازمه آنها پذیرش چنین گام هایی بود . ص 37
قدم سوم مثل گام های باقی مانده احتیاج  به عمل مثبت دارد . چرا که تنها با عمل کردن است که می توانیم ، اراده شخصی را که  همیشه مانع ورود خدا یا نیروی برتری به زندگی مان شده تضعیف کنیم . ایمان ، بدون  شک مورد احتیاج و لازمه این کار می باشد ، لکن ، ایمان مطلق نتیجه ای عایمان  نخواهد کرد . ما می توانیم ایمان داشته باشیم ، در حالی که خدا بیرون از زندگی ما  می باشد . بنابراین مشکل ما اکنون این است که چگونه و با چه ابزار مشخصی می توان  به خدا اجازه ورود به زندگی را داد ؟ ص 37
قدم سوم اولین تلاش ما را برای انجام این  امر نمایان می کند .در واقع کارایی برنامه الکلی های گمنام بروی کیفیت و میزان  علاقه ما به تلاشی است که برای رسیدن به (تصمیم به برگرداندن اراده و زندگیمان به  مراقبت پروردگار آنگونه که او را درک کردیم ) دارد . ص 37 و 38
از دید اشخاصی که منطقی و دنیایی هستند ،  این قدم مشکل و شاید غیر ممکن به نظر میرسد . فرقی نم یکند که فرد چقدر کوشش به  خرج دهد ، مهم این است که چگونه می توان اراده و زندگی خود را به مراقبت هر نوع  خدایی که فکر میکند وجود دارد در آورد . خوشبختانه آن دسته از ما که با مشکلات  موجود این گام را برداشتیم ، شاهد بر آن هستیم که هر کسی می تواند موفق به انجام  آن باشد و زمانی که کلید تمایل را در قفل جایگزین کنیم متوجه آن می شویم که با  کمترین مقدرا باز شدن درب ، باز امکان گشایش بیشتری نیز می باشد و هر چند که اراده  شخص می تاند مجددا تمایل او را در هم بکوبد ، اما با گذشت زمان تمایل شخصی قادر به  گره گشایی این مشکل می تواند باشد . ص 38
احتمالا این گفته مانند تئوری یا فرضیه  نسبی انشتین مرموز و دور از دسترس به نظر می آید ، لکن ابدا این طور نیست و اشخاصی  که به الکلی های گمنام پیوسته اند بدون آنکه خودشان متوجه شوند ، بعد از مدتی گام  سوم را آغاز کرده اند . آیا غیر از این است که زنان و مردانی که به الکلی های  گمنام روی آورده اند ، به خاطر راهنمایی ، حمایت و مراقبت این انجمن ، خود را به  این برنامه سپرده اند ؟ تمایلِ حاصله موجب می شود که اشخاص اراده خود را در ارتباط  با این بیماری ، تحت شعاع پیشنهادات الکلی های گمنام قرار دهند . الکلی های گمنام  تنها بندر مطمئنی است که این فرد مانند یک کشتیِ در حال غرق می تواند در آن پهلو  بگیرد . حال اگر این نشانگر برگرداندن اراده و زندگی به پروردگار نیست ، پس چه  چیزی می تواند باشد ؟ ص 38
اما از آنجا که غرایز فردی و اراده سرکشی  مخالفت را آغاز می کنند ، با اعتراض می گویند : "در مورد  مسائل مربوط به الکل تصور آن است که باید به شما تکیه کنم ولی درباره سایر امور  زندگی می بایست دارای استقلال باشم و هیچ چیز نمی تواند استقلال موجود مرا از من  دریغ کند . اگر اراده و زندگیم را به دست چیزی یا کسی بسپارم مانند یک انسان  توخالی خواهم شد" . بدون شک منطق و غریزه در این مراحل می خواهند  تکیه گاهی برای غرور باشند و متاسفانه چنین طرز فکری واقعیت ها و حقایق را بررسی  نمیکند و حقیقت امر این است که استقلال رابطه مستقیمی با تکیه بر قدرت مافوق دارد  . بنابراین آزادی بیشتر با تکیه بر قدرت مافوق حاصل می شود . در الکلی های گمنام  عملا معنای استقلال ، گرایش و تعلق فرد به روحانیت واقعی می باشد .ص 38 و 39
حال چنین عقیده ای را در زندگی روزمره  بررسی میکنیم . بسیار حیرت انگیز است که بدانیم به اشخاصی وابسته هستیم و در عین  حال از این حالت آگاهی چندانی هم نداریم . هر خانه مدرنی از نیروی برق برخوردار است  و روشنایی منزل از این نیرو تامین می شود . ما از این نیرو استفاده میکنیم ، یعنی  به آن وابسته هستیم و امیدواریم که هیچ گاه جریان برق قطع نشود . با قبول چنین  حقیقتی که دستاورد علم و دانش است ، احساس استقلال فردی می کنیم و نه تنها بیشتر  مستقل هستیم بلکه با احساس امنیت و راحتی بیشتری زندگی میکنیم و نحوه انتقال این نیرو  به نقاطی که به آن احتیاج است قابل درک بسیاری نیست . اساسی ترین و ساده ترین  احتیاج روزمره ما را چنین نیرویی مهیا می سازد . از شخصی که فلج بوده و برای ادامه  حیاط به ماشینی متصل است و موتوری که نفس کشیدن وی را تامین میکند ، معنی اتکا را  سوال کنید . ص 39
زمانی که استقلال فکری و عاطفی ما به خطر  می افتد ، مصرانه می خواهیم ثابت کنیم که عکس العمل ما کاملا صحیح است . بسیار  مودبانه به گفتار دیگران گوش می دهیم و خوب و بد را میسنجیم . عاقبت خودمان باید  تصمیم بگیریم و وجود دیگران هم به استقلال فردی ما در این مورد لطمه ای نخواهد زد  . در عین حال فکر میکنیم به کسی هم نمی توان اطمینان کرد . ایمان داریم که می  توانیم با نیروی عقل و اراده خود زندگی را اداره کرده و پیروزی از آن ما نیز می  باشد . چنین فلسفه ای که هرکس میخواهد نقش خدا را اجرا کند تنها در گفت و گو  خوشایند است . لکن آیا بعد از محک زدن ، نتیجه عاید رضایت بخش خواهد ود یا نه ؟ با  یک نگاه دقیق در آینه ، هر الکلی می تواند جوابگوی چنین پرسشی باشد . فکرش به سوی  مرد هادی کشیده می شود که خود کفا و دارای استقلال درونی هستند ، اما برای خود  چنین تصویری را در آینه پیدا نمی کند . ص 39 و 40
در هر گوشه ای خشم و ترس رخنه کرده و  اجتماع به خاطر نزاع ، یکپارچگی خود را از دست داده است و هر یک " ادعای حق به جانب داشتن را می کند" . چنین  کسانی با برخورداری از قدرت لازم ، اراده خود را بر دیگران تحمیل می کنند ، این  کار نه تنها به صورت گروهی بلکه به طور فردی نیز انجام می گیرد ، حاصل این زورگویی  ها کاهش یافتن برادری و صلح می باشد . فلسفه خود کفا بودن به صورت نیروی مخربی  ظهور می کند که دستاورد آن نهایتا فلاکت بار خواهد بود . ص 40
با تعریف بالا ، ما الکلی ها می توانیم  خود را خوشبخت بدانیم ، چرا که هر یک از ما با روبرو شدن با این نیروی مخرب ، یعنی  اراده ، آنقدر سختی و رنج تحمل کرده ایم که اکنون به مرحله ای رسیده ایم که می  خواهیم اراده را با نیروی دیگری جایگزین کنیم و آن را تسلیم و روی آوردن به الکلی  های گمنام ، به خاطر شرایطمان بوده و نه عامل دیگری ، با به دست آوردن ایمان ضعیفی  می خواهیم تصمیم بگیریم که سمت و سوی اراده و زندگی مان را به طرف قدرتی مافوق  قرار دهیم . ص 40
ما متوجه شده ایم که کلمه وابستگی یا  اتکا در نزد بسیاری از روان پزشکان و روان شناسان کلمه خوشایندی نیست ، همان طور  که در نزد الکلی ها خوشآیند نیست . مثلا هیچ زن و مرد بالغی نمی بایست از جنبه  عاطفی به والدین خود زیاد اتکاء داشته باشد . این گونه وابستگیِ غلط ، باعث شده که  بسیاری از الکلی های آشوبگر نتیجه گیری کنند که اتکا و وابستگی از هر نوع که باشد  می تواند به طرز غیر قابل تحملی مضر باشد . اما تکیه بر نیروی مافوق و اتکا به  الکلی های گمنام هیچ گونه زیانی به وجود نیاورده است . ص 40 و 41
این ماهیت در جنگ جهانی دوم ، اولین  امتحان خود را با موفقیت گذراند ، اعضای الکلی های گمنام که در بعضی نقاط عالم  وارد خدمات شدند ، توانستند هرگونه سختی حاصله از جنگ را تحمل کنند ، اینان با  اعتقادی که در الکلی های گمنام به دست آوردند ، توانستند مصائب و شرایط مشکل را هم  پذیرا شوند . آنان که در مقایسه با الکلی هایی که به جنگ نرفته بودند توانستند  همانند بقیه سربازان از خود شهامت نشان دهند و این رشادت ها از آلاسکا تا سواحل  سالِرنو (Salerno) به خوبی مشهود بود  . اتکا این سربازان به قدرتی مافوق نه تنها موثر افتاد بلکه سرچشمه اصلی نیروی  آنان گردید . ص 41
سوال این است : چگونه شخصی که تمایل دارد  ، می تواند اراده و زندگی خود را به سمت و سوی نیروی برتر برگرداند ؟ در ابتدای  امر به الکلی های گمنام تکیه کرده و حال دریافته است که الکل تنها گرفتاری او نیست  و بسیاری از مسائل ، فقط با اراده و تصمیم حل شدنی نیستند و چنین اشکالاتی نه تنها  مرتفع نمی شوند ، بلکه هوشیاری وی را که چندی بیش از آن نگذشته است به مخاطره می  اندازد . این دوست در روزگاران گذشته ای که مملو از پشیمانی و خشم است ، دست و پا  می زند . وقایع تلخ گذشته کماکان گریبان او را می گیرد و این زمانی است که کسانی  را به یاد می آورد که به آنها احساس حسادت و نفرت می کند . نگرانی حاصل از فقر  مالی و تامین مادیات ، روحا او را مریض کرده و وحشت سراسر وجودش را هنگامی احاطه  میکند که به خاطر می آورد چگونه الکل باعث نابودی پلهای امنی ششده که او پشت سر  نهاده است . اکنون چطور می تواند مسائل بسیاری را که باعث گسیختگی روابط خود و  خانواده اش گردیده است مرمت کند ؟ جرات و اراده بدون پشتی بان کافی نخواهد بود که  وی بر مشکلات فوق غلبه کند و لزوما چیزی یا شخصی باید حامی او گردد . ص 41 و 42
در ابتدا ، آن شخص می تواند یکی از  دوستان نزدیکش در الکلی های گمنام باشد و حال دریافته است که بسیاری از مصائب و  مشکلات را نمی تواند با خوردن مشروب جوابگو باشد . راهنمایانِ این برنامه به  غیرقابل اراده بودن زندگی وی ، اگر چه هشیار است ، اشاره کرده و تاکید م یکنند که  این نابسامانی به خاطر تازه وارد بودن او در الکلی های گمنام است و بدیهی است با  هشیاری بیشتر که از شرکت در چند جلسه عایدش می شود ، بسیار برایش مفید خواهد بود .  اما برای حصول به یک هشیاری طولانی و زندگی مفید ، رفتن به چند جلسه مانند قطره ای  از دریاست . درست همین جاست که قدمهای باقی مانده الکلی های گمنام وارد می شوند .  هیچ چیز مانند اقدام مداوم بر روی این قدم ها ، به عنوان روشی برای زندگی ، نمی  تواند نتیجه مطلوبی را حاصل کند . ص 42
تاثیر گذاری دیگر گام ها هنگامی ثمر بخش  خواهد بود ، که گام سوم با کوششی دائمی و پیگیر دنبال شود . این حرف باعث تعجب  تازه واردانی می شود که هیچ چیز را به جز بی ارزش شدن مستمر و این اعتقاد در حال رشد  که اراده انسانی فاقد هر نوع ارزش است تجربه نکرده اند . آنها متقاعد شده اند که  مشکلات دیگر بعلاوه الکل وجود دارد که فرد نمی تواند به سرعت و تنها با نیروی خودش  بر آنها فائق شود . اما اکنون این گونه به نظر می رسد که تنها چیزهای مشخصی وجود  دارد که فرد میتواند انجام دهد . تنها بوسیله خودش و تحت شرایط خود فرد ، لازم است  که تمایل را بوجود آورد . وقتی تمایل را به دست آورد ، تنها خود فرد است که می  تواند تصمیم به وارد ساختن خودش به این قدم بنماید . تلاش برای انجام این کار  نمودی از اراده اوست . گام های دوازده گانه احتیاج به کوشش مداوم شخص داشته و باید  منطبق بر موازینی باشد که در این قدم ها تذکر داده شده اند . اطمینان ما به  پروردگار بسیار حائز اهمیت است . ص 42 و 43
به عبارت دیگر هنگامی مشیت خداوند با  اراده ما انطباق پیدا می کند که آن را در راه معقول به کار بگیریم . چنین پدیده ای  برای همگی ما با حیرتِزیاد تلقی میشود . تمامی مشکلات ما به خاطر درست به کار  نبردن نیروی اراده بوده است . ما سعی کرده بودیم که مشکلاتمان را با نیروی  اراده بمباران کنیم . به جای آنکه تلاش کنیم تا این نیرو را در موافقت با مقصود  خداوند برای خود در آوریم . برای امکان هر چه بیشتر این مهم که چکیده برنامه  الکلی های گمنام است و قدم سوم این در را باز میکند .ص 43
هر زمانی که تمایل در انجام این نکات را  داشته باشیم ، انجام قدم سوم به آسانی امکان پذیر خواهد بود . مواقعی که حالت  بلاتکلیفی داشته و احساسات دچار اختلال می شود ، با خود خلوت کرده و دعای آرامش را  به یاد می آوریم :
خداوندا آرامشی عطا فرما
تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر  دهم
شهامتی که تغییر دهم آنچه را که می توانم 
و دانشی که تفاوت آن دو را بدانم .
باشد که اراده تو و نه اراده من ، به  انجام برسد . ص 43
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

dhuk89mll

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 240
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • klm412
Approached to know
« پاسخ #1 : 02 آوریل 2016، 01:32:34 am »

approached to know
 once her in my mind is a nosy person, or a petty love, love over the people. But when I came near,hogan outlet, I knew her, and, and, and, and,scarpe hogan outlet, and, I don't know what her name is. Since I can remember, aunt Hua has been sitting in the chair next to the downstairs that write the custody of the vehicle board, it seems that never leave. But I don't feel her spirit is commendable, she a month is 1000 yuan pension, but also think of the 200 block caboose to shred of wages. Once, I went to school by bike, only to find a half way down at home. I immediately turned around to go home, to the downstairs I left the car to go home. Aunt in the downstairs shouting let me put the car to her watch, I pretended not to hear ran. After taking things, I found the car has been pushed into the. I push the car left: who let you nosy, I won't pay for them. Once again, I go home after the car into the "car heap, touched the pocket, only to find no money. I just want to put the car into the storage room, the aunt saw said: forget to bring money,goyard pas cher, it does not matter,chaussure air jordan pas cher, the car here, I give you look at it! I have listened to her words a little grateful,converse femme pas cher, but also on the practice of feeling guilty. After coming home soon,ugg soldes, the doorbell rang up, I saw from the cat's eyes: Hua Yi! She how quickly came up for money!? my side in the heart dark scold oneself just of gratitude and guilt, while her opened the door. Did not expect Hua aunt not ask me for money, but a few of the book and handed it to me, I took the book a look: This is not my homework?? children ah, your homework this fall in the basket, after careful. Don't be careless ah! I was surprised to see her, and then to the last time and deliberately not to the cars Fedosey to her. She waved his hand and said: No, to buy a pen, I would also like to look at cars, this few days car thieves can cunning, does not allow me to go away for a while. I looked at her back, shouted that life is not said to her words: Hua aunt walking. Goodbye! Hua Yi and a smile to me, down the stairs! Sometimes approached, you will found the hearts of the people the true, the good and the beautiful.Related Articles:

Childhood, always leave footprints

In the world of mortals

I like to be quiet, so my friends are very few, and those are the ones that I have recognized. Forget where to hear the good friend is not attached to the label is not torn off, so I cherish. Sometimes you hate a friend. I said the friendship need to operate, you say who you are right, you are right.
خارج شده است

bdfg89exc

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 202
    • mno779
Hope and disappointment
« پاسخ #2 : 10 آوریل 2016، 04:03:25 am »

The HTML template of hope, disappointment
 life have often nine in ten more promising, but more disappointing result. The hearts of hope, and hope will not necessarily achieve. All the empty fantasy, waiting, disappointment will follow; only through unremitting efforts for the realization of hope and proactive, hope will come to come. But the human mind many times just want to accept hope for disappointment, take flight,hogan outlet, dare not bear the attitude of the people's life is spent in the hope and disappointment, from the beginning we have great hope to the world, with their own actions to this strange world color, add their own the pen. As we grow up, we again hope that tomorrow will be better, life will be more and more happy, friends will be more and more every day,hogan outlet online, wages will be known,hogan sito ufficiale, but the reality can give us is a disappointment, but because of disappointing scars. We begin to question: the greater the hope that the greater the disappointment? Then do we have any hope for the things around us! If there is no hope, life will not let people feel disappointed? The answer is no, there is no hope,golden goose scarpe, we still hope that. In fact, the disappointment is not so much trouble,hogan interactive outlet, life is from the failure of the go out, with the failure of the disappointment, then our success, we hope that I will not be very far away. We are afraid to face down, because of fear in the face of bitter disappointment and despair despair, hope every quenching brought is a quenching of scars, and we still believe time can heal wounds, but forget new scars are imposed on the old mark of. A road Scar let us again and again retreat, mark once again let us flinch, down, we are afraid to face, and disappointment bring a reverie, a faint hope is that we do not see, but we ignored. In fact, disappointment is not terrible, terrible is our heart, we shrink from a state of mind, we are afraid of facing a compromise,chaussure nike tn, people, if they could overcome their own, so disappointed is a harbinger of hope, disappointment and hope of a hope!!! Not because of fear of hope to bring disappointment and on the back. In life,hogan outlet, there is hope,nike tn pas cher, it will inevitably bring disappointment, there will eventually be disappointed to light up a new hope. The hope of life to nine in ten have disappointed more oftenRelated Articles:

A salty co

Beamon leg

Adjust the gap - change your

Never listen to any married man has declared the love tragedy. All the children are born. Also talk about no love. Ridiculous. Marriage and family are in love when they have no children. With children is the responsibility. Irresponsible people do not deserve to talk about love.
خارج شده است

pe44apbe8

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 242
    • ghi554
Candid pictures of those quiet beauty of the subwa
« پاسخ #3 : 01 مه 2016، 01:19:13 am »

photographed the truth game against the subway guy witness
< p > although the network platform as far away as the United Kingdom, but has recently been in hot pursuit of domestic visual powder, visible busy Metro owners, running every day in the same rhythm, occasionally look at the guy also is a regulated life comfort. In fact, there are a lot of similar picture of social software, such as instagram is a good example and is now full of full screen muscular guys at the same time, fashion brands and fashion magazine to take advantage of the hot, add the attention degree. Today is more for the software was born, and presumably will also have a great impact on the fashion industry, perhaps the subway guy is brand phase became the world supermodel, or transfer of attention,hogan outlet online, clear the luxury advertising oriented. In short in this guy has the attention of the era, videotape consumption has become the potential material consumption mode of a kind of psychological needs.
< p > "handsome" this to a man looks the highest evaluation,goyard prix, not only in life can become the focus of attention with their women, in the fashion industry is have to catch up with the trend of "beauty",hogan outlet online, determined to capture color first throne. Recently in faraway England, created a "candid" web site (tubecrush.net) a young man, let those hidden handsome guy in the subway have the opportunity to be more people to share, so in the era of the social networking aspect, we see the page did not stop in the update of the handsome brother posts, also lets the human exclaim the race male hunks, why does not appear in the US.
 strong social network that he himself did not expect, popularity will be so high. Which is a big reason for the high quality of the handsome and candid this adventure heart mischief. Of course, in the choice of handsome standard they have their own bottom line, for example,air max pas cher, minors are not clear or deliberately contrived photos will not go out. As a "candid camera" type of site, the topic of privacy is not provided, when I saw his photos were published, and Steve Mohsen will try to respect my reaction, of course, most of them cheerful people is willing to share this, and there are some people wish they never do a quiet beautiful man. Talking about future plans, founder, said to a mobile app development,nike tn femme pas cher, more convenient that pats a guest to share the subway is a handsome,golden goose outlet, but also intends to develop a share the beauty of the platform, to record the beautiful moment.
< p > to create the site is a British young people,scarpe hogan online, he called Steve Mohsen, talked about why you create this kind of website, he described source of inspiration to a watch TV dating show pictures of the experience and promote the he will target the originality of the London underground. He used a powerful social network,golden goose saldi, create a drying out subway candid handsome platform.
Candid pictures of those quiet beauty of the subway in the United States (Figure)
Related Articles:

Children under 10 years of age or not to endorse u

Hongkong female singer Wu Ruoxi self exposure to s

However, because of the rush to catch up with the registration, and ultimately had to go through the article also bare the bottom of the small daughter to change diapers. Ma Yili also said, have criticized today's young Chinese mothers are lazy to breast feeding, not to bring their children, but the reality is that the whole environment is not enough to understand the mother.
خارج شده است

hdg5epi7c

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 252
    • klm448
Liu Shishi Broker's Firm to respond to facial para
« پاسخ #4 : 01 مه 2016، 03:54:48 am »

Liu Shishi (data plan)
Liu Shishi Broker's Firm responded: according to the requirements of executive performance of facial paralysis
< p > yesterday Shi, brokerage Tang film company statement of "self defeating" clarification,scarpe hogan outlet, said Liu Shi's performance in the film, after the results of the director and field team communication,scarpe hogan outlet, in order to convey the twin roles not only form similar, but "you have me, I in you" blurred. Director yukisada Hoon has more than once praised her performance, and hope to offer Liu Shishi the next movie. In addition,hogan sito ufficiale, Tang movie explains the statement of intent is to artists for the voice,tn pas cher, the maintenance of the artist, but lead to the outside more criticism. As for the netizens criticism, Tang film said that respect for the audience right to express different views,goyard pas cher, and has been, fair, good advice, Shi, will listen to.
Since the
 news  by Liu Shishi, Miura Haruma starred in the movie "the night before the 5 minutes" in October 23rd released in the mainland, the cumulative box office not tens of millions. Criticism on the Internet many voices will spearhead Liu Shishi's twin role, said the acting,stylo mont blanc pas cher, "paralysis". In this regard, the night before the 5 minutes,tn homme pas cher, the film side on October 27, issued a statement behind Liu Shi, and,scarpe hogan uomo, Behold, it issued a statement triggered fans and insiders dispute, said the film side to movie hype "black", and declared "not good box office is purely dispersing work not done" has caused dissatisfaction with the promotion for the movie practitioners.
Related Articls:

Measures O

beauty sin

Shi Hang r

Everyone had just seen a coach like that; it was in front of five hundred, two hundred, one hundred, and finally they caught up with him, but not his friend. Once, a single carriage crossed by two horses are galloping four wheeled carriage. "Ah!" Cavalcanti heart to himself said, "if I have the carriage, the two horses good running horses, especially, the carriage with the passport, that's OK!
خارج شده است

hgsdrt13ser

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 163
    • lmn171
The power line staff competitive speech
« پاسخ #5 : 09 ژوئن 2016، 02:55:13 pm »

see it!! For holidays, reunion night, happy people,hogan outlet, this article from the sound of secretarial nets, in Baidu can search directly to the network station and laughter is our praises; national economy to fly to turn the wheel, the flowing is our blood; button is pressed at the moment of take-off of Shenzhou VI, by first is current. The grass is ordinary, can hold up a piece of green grass; we also have a silent, touching the footsteps!
< p > west station renovation, we schedule the leadership every day to out in the field, and even work to, a word,hogan outlet, for safety. From September 20, the equipment into the beginning, Wang Junsheng webmaster eats,goyard soldes, lives are at the station during the day with the personnel on duty of the complete operating dozens of times; night burning the midnight oil to study the performance of the new equipment. He has been the age of retirement, with the love of silent posts, the choice of silent dedication, forget the family......
< p > September day, late Tuesday night at five minutes to five, a burst of rapid ringing of the phone broke the star Zhang Zhang Huanda Hanmeng, station blackout, fast return! His wife lovingly exhorts: be careful on the road! Without any hassle. Because she knows her husband's work.
 as a general staff of electric power enterprises, today, I stand here, the mood is very excited, also very complex. Because, for us, "three for" service is not a form of doctrine of the slogan, but year after year, day after day, practical action! So today, instead of saying it is a speech,new balance baratas, it is better to say that it is a cry! Is the power of workers silently scream rhetoric! We shouted on the power of a cavity working passion, out of our "three" service regrets, willing to sacrifice!
The power line staff competitive speech
 Zhaoyuan Guanghua mill imported from Qingdao 24kw diesel generator, what concept? One hour power supply 24 degrees. As a baby born in Zhaoyuan, the electric power industry was born, grow and blossom everywhere! Now we have an average of 170 thousand degrees per hour. How much of the sweat and sweat that we have in this power?! To make, brave the wind and dew, the tramp over mountains and through ravines, pole pull, as is the village power,hogan outlet online, household electricity. A curtain, strong as if in front of......
 some people say that your electricity workers high income, welfare, I Speechless silence. Because I know every face is invisible to the tiger, light injury,louboutin soldes, severe casualties! Some people say that your power of workers is the "electric tiger", I have the privilege to go away quietly. Because I want to achieve the company's commitment: forty-five minutes to reach the user's fault site.
< p > "51" holiday, golden week, great rivers and mountains of the motherland, no our footsteps; new year's Eve, sprinkle wine of incense before the ancestors, no we should kneel knees, not our intention,hogan outlet online, but not our relentless... Because, we chose the power, we chose the no regrets of the dedication!
 power line staff competitive speech
< p > look golden earth, the stands of wire rod, then swept past the Feijia silver,hogan sito ufficiale, is our power of workers silently oath!
Related Articles:

00, four,

Chuangxian

School of accounting, University of accounting

City Animal Husbandry and Fishery Bureau under the guidance, set up on the market, circulation service under the Department of farming households, the service integration of production, supply and marketing to get all-round development, solve in aquaculture production is difficult to buy, selling difficult contradiction between supply and demand, enable breeding industrialization management to get considerable development.
خارج شده است

این صفحه در 0.098 ثانیه 21 نمایش داده شد.