انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

ما اشتباه نمی کنیم ، صرفا می آموزیم که همیشه ادامه دهیم

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: قدم دوازدهم - الاتین  (دفعات بازدید: 885 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
قدم دوازدهم - الاتین
« : 22 اوت 2013، 10:56:20 am »

قدم دوازدهم

با بيداري معنوي حاصل از برداشتن اين قدمها ، سعي كرديم اين پيام را به               ديگران برسانيم واين اصول را در تمامي موارد زندگي خود به اجرا درآوريم               .

وقتي كه آگاهي و هشياري جديدي به دست آوريم ، مي خواهيم آن را با               ديگران تقسيم كنيم . مطمئنا" همه ما دوست خواهيم داشت كه ديگر با قدم               دوازدهم انسان موفق باشم ، اماخيلي اوقات افراد تازه وارد از جلسات               فرزندان الکلی ها دوري مي كنند و روي بر مي گردانند.
              اين هرگز به معني قصور و كوتاهي ما ويا هدر دادن وقت نبوده است. اين               قدم مي گويدذ : " ماسعي كرديم اين پيام را به ديگران برسانيم و               ……تمرين               كرديم همه اين اصول را در تمام موارد زندگي خود به اجرا درآوريم "               جلسات فرزندان الکلی ها خيلي بيشتر از رفتن به يك جلسه {تنها همين               موضوع } است . اين جلسات يك قسمت مهم از زندگي ما است .
(1)                             منظور               از "بيداري معنوي " چيست ؟ سعي كنيد هوشياري و آگاهي راجانشين بيداري               كنيد. اين هوشياري چطور حالات و طرز برخوردهاي شمارا نسبت به خداوند               تغيير مي دهد؟ نسبت به خودمان چگونه تغيير مي دهد؟ نسبت به ديگران               چطور؟

(2)               اين گفت را تفسير كنيد { توضيح دهيد }: " شما نمي توانيد آنچه را كه به               دست آورده ايد ، از دست بدهيد "؟

(3)                       ما               به چه روشها يي مي توانيم اين پيام را به ديگران برسانيم ؟

(4)                                          براي               كار كردن و برداشتن اين قدم ،  شركت فعالانه و موثر در جلسات ، بايد               چگون باشد؟

(5)                       چند               تا از روشهاي مخصوصي كه ما مي توانيم اصول جلسات فرزندان الکلی ها را               در همه كارهايمان پياده كنيم ، چيستند؟ و قدمها ، شعارها و دعاي آرامش               راچطور مي توانيم در زندگي روزانه خود به كار ببريم ؟

(6) گاهي اوقات احساس مي كنيم كه تمرين اصول جلسات فرزندان الکلی ها               كاري مشكل است . اين احساس مخصوصا" چه زمانهايي اتفاق مي افتد؟ در               شرايط و موقعيتهاي جديد؟ درخانه ؟ با ديگران ؟ شما فكر مي كنيد كه چرا               اين اتفاق مي افتد ؟
              در زمان قدم دوازدهم ما مي توانيم اين كارها را براي ديگران انجام دهيم               :
-                             بردن يك تازه وارد به اولين جلسه او .
-                             پيشنهاد گرفتن كمك اگر مورد نياز باشد.
-                             رد وبدل كردن شماره تلفنهايمان ( البته نه شماره ديگران بدون اينكه اول               از آنها اجازه بگيريم ) دعوت از يك تازه وارد بين جلسات براي نشان دادن               اينكه ما واقعا" علاقمند هستيم وتوجه داريم.
              اما بهترين راه براي به كار بردن قدم دوازدهم ، تمرين كردن اصول برنامه               در همه كارهايمان است بدان وسيله خودمان به انسانهايي شاد تبديل مي               شويم و نمونه خوبي براي ديگران مي شويم كه بخواهند دنباله رو و پيرو ما               باشند.

" عكس العملهاي شخصي "
              من سالهاي زيادي سعي كردم كه اين اصول را در همه كارهايم پياده كنم ،               من از كلاس انگليسي متنفر بودم وبه زحمت نمره قبولي ميگرفتم .
              اين موضوع مادرم را بسيار ناراحت مي كرد، خودم هم دوست نداشتم كه نمره               بدي بگيرم . هنگامي كه به جلسات فرزندان الکلی ها رفتم تصميم گرفتم كه               از نيروي برترم براي كمك درخواست كنم ، سخت تلاش كردم و نمره خوبي               گرفتم .
              من نمي توانم بگويم كه به انسانهاي زيادي كمك كرده ام .
              براي اولين بار در زندگيم ،از خداوند خواستم كه وارد زندگي من شود. من               تغيير كردم ، برادرم را در آغوش گرفتم و به او گفتم كه دوستش دارم .               اين موضوع ، بار بسيار بزرگي را از روي شانه هايم برداشت و بسيار راحت               شدم. اما اين " ستاره درخشان  پرچم" و همه نورهايي كه من فكر مي كردم               خواهند بود، نبود.
              در اولين كنفرانسم درباره اينكه قسمتي از وجود خدا باشيم ، صحبت كردم               من چندين بار متوجه شدم كه چنين اتفاقي براي من رخ داده است.
              {و حس كردم كه جزيي از وجود خداوند هستم } زيراكه من  هنوز قدم دوازدهم               راكار نكرده بودم. و نمي دانستم كه تصميم دارم چه بگويم ، به خصوص در               طول يك تجربه .
              يكي از اعضاي جلسات فرزندان الکلی ها كه چندين ماه بود در برنامه حضور               نداشت مي گفت كه آسوده و رها شده است. من دعا كردم كه به هر طريق ،                كلمات درست را پيدا كنم . و توانستم آن خانم را متقاعد كنم او آنجايي               باشد كه هست و اينكه او به جلسات فرزندان الکلی ها نياز دارد. نمي دانم                            –               نه ، ميدانم ، كه اين كلمات از كجا آمده اند .  آنها از درون من نيامده               بودند، زيرا كه من قبل از اين كه به اينجا(جلسات فرزندان الکلی ها)               بيايم. هيچكدام از اين افكار را نداشتم .
              اين احساس عجيبي بود كه بداني تو جزئي از وجود خداوند هستي.               
              مهمترين چيزي كه من در  اين برنامه پيدا كردم ، جدا از چيزهايي كه               درباره خودم آموختم ، انتقال اين پيام به ديگران مي باشد. هرگز آن زمان               را كه بدون هيچ كمكي درحال غرق شدن بودي فراموش نكن. بعد از اينكه تو               به اين جلسات آمدي و مفهوم آن را گرفتم، خوشحال هستي و مشكلات تو ،               آنچنان هم كه فكر مي كني بد به نظر نمي رسد، اين آسان است كه فراموش               كني كه بيرون از اين جلسات افرادي هستند كه هنوز در رنج به سر مي برند.               آن افراد را فراموش نكن . آن افرادي را كه در اين برنامه بودند  و               نسبتا" خوشحال بيرون رفتند و اين خوشحالي را به تو نيز دادند فراموش               نكن برو و اين خوشحالي را با ديگران تقسيم كن . اين به خوشحالي خودت هم               كمك مي كند. هنگامي كه تو با ديگران راجع به اينكه جلسات فرزندان الکلی               ها چطور بايد كار كند صحبت مي كني ، خودت هم متوجه مي شوي كه اين               برنامه چطور بايد كار كند.
              راههاي بسيار ، بسيار زيادي وجود دارد كه مي توانيد اين پيام را به               ديگران برسانيد و اين برنامه را با آنها تقسيم كنيد ،و اگر احساس كرديد               كه دوست نداريد برخيزيد و به صحبت كردن بپردازيد تنها مي توانيد               بالبخند و گفتن اينكه " سلام ، من خوشحالم از اينكه شما اينجا  هستيد "               اين كار را انجام دهيد. اين به شما كمك مي كند و اين احساس را به افراد               مي دهد كه رابطه محكمي بين آنها ساخته شود.
              مدت زمان زيادي بود كه من در جلسات مي نشستم بدون اينكه چيزي بگويم                ،من فقط در آن جلسا ت شركت مي كردم . انسان ها در اين برنامه همچون يك               اسفنج خيس هستند ( در دانش اين جلسات ) هنگامي  كه به اندازه كافي خيس               شدند، شما مي توانيد آنها را فشار دهيد و چيزهايي را به شما خواهند               داد. وقتي آنها به اندازه كافي خيس شدند ( به اين معنا كه به اندازه               كافي از برنامه اغنا شدند) آنگاه مجبور هستيد چيزهايي را آشكار كنند.               آنها مجبور هستند كه اينها را با ديگران تقسيم كنند، قبل از اينكه               بتوانند به چيزهاي جديدي دست يابند و بيشتر رشد كنند.
              قدمها ، تمام زندگي من را تحت تاثير قرار دادن ، آنها به من ايمان و               اعتقاد، اميدواري، عشق در زماني كه ترس ، نااميدي و تلخي رابه يكباره               احساس كردم داده اند.
              من سعي كرده ام كه اين پيام را به روشهاي مختلفي به ديگران برسانم . با               صحبت كردن درانجمنهاي مدارس ، با نوشتن مقالات ، با صحبت كردن به صورت               خصوصي با مشاوران و بقيه افرادي كه مشتاق و علاقمند هستند و از همه               ساده تر با " تبديل شدن به انساني بهتر " من فكر مي كنم رساندن پيام به               ديگر اعضا ي جلسات فرزندان الکلی ها هم مهم است.
              رساندن پيام يك شانس و يك فرصت است براي گفتن " متشكرم " به جلسات               فرزندان الکلی ها . من خودم ،شخصا" سعي ميكنم به تازه وارداني كه وارد               گروهمان مي شوند سلام و درود بگويم و به آنها خوشامد بگويم.                                          ِیک               موضوع قشنگ راجع به برنامه ما اين است  كه اين برنامه از هيچ  كس نمي               خواهد  تمام و كمال باشد، اما مي خواهد سعي و تلاش را ادامه دهد. به               اين دليل است كه ما مي توانيم نسبت به خودمان احساس خوبي داشته باشيم .
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

terdd54jer

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 168
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • mno487
In fact, more men than women love
« پاسخ #1 : 08 مه 2016، 01:19:20 am »

a man's love will only pay once in a lifetime,tn pas cher, you can't get, because you are not.
 every man is like this,air max 95 france, he can say "I love you" to every woman, but he will only love a woman in his whole life. Women need is a caring her, love her,hogan interactive outlet, can let her depend on, the protection of her life, when she encountered a man,louboutin soldes, love Siquhuolai, pledge of eternal love.
< p > If a unpleasant feelings is free to break up, then the failure of a man of true love,hogan outlet, man's unreasoning passion, passionate woman only death is the end.
 because of a variety of reasons, she will not remember him, or do not remember so deep. Because when she met a better man, she would take two people to compare, she will feel better is her lucky. But the man is not so, when he fell in love with a woman, really true love, he will not fall in love with any one person.
 because of his heart,air jordan pas cher, the woman is his pillar, he will not use her and any one person,goyard pas cher, he thinks this comparison is stupid, he will love her for a lifetime. Put the woman in my heart, forever scar. Men are face saving, maybe he will live very natural, but in a person's lonely,tn pas cher, he will put down all the dignity, burst into tears, missing only her.
 when this feeling fails, he will put this memory in the heart, put this woman in the bottom of my heart. Originally a man can put a lot of women in the heart, but only a woman in his life can be in his heart. No matter what he will get along with another woman, he will know that his favorite is who. No matter how good the woman he meets, he will not change.
Related Articles:

Through th

Cry of the heart

An alley in memory

In fact, always thought that day into the University, is the dream of a new journey, but more grow up more trouble. Then, by the optimistic, gradually began to dim, began dissociability, began to have feelings, began to sad. Even the fear of future society, afraid of the future.
خارج شده است

hf0i8cvbdf

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 129
    • jkl782
Reading inspirational articles
« پاسخ #2 : 15 مه 2016، 12:40:06 am »

< p > inspirational articles Du Hougan < br / &gt,air max pas cher; < br / > wanghaoyu < br / > < br / &gt,hogan outlet; today, I read a red classic article "young Deng Xiaoping", both touched and excited. I feel the deepest is: &lt,hogan rebel outlet; br / > < br / > young Deng Xiaoping had a firm belief, progress toward their goals do not reach the target of non-stop. Article have many inspiring words, for example, "the rise and prosperity of the Chinese nation and reading struggle", "easy come, easy go&quot,nike tn requin soldes;, "you can kill a gentleman, not disgrace", &quot,hogan outlet online;our students today, the national pillars of tomorrow", "backward will be bullied by others&quot,scarpe hogan outlet;, "anywhere in the world a country and nation, from ancient to modern, from closed to open, from backwardness to the progress of history, often also is it open eyes, open the door, to the world of history". < br / > < br / > young Deng Xiaoping to know French hard won, so to France after the start of work study program. He spent every penny saving, although hard, but he has never forgotten that the rise of the Chinese nation and the goal of reading and struggle. He said not to work hard, those are not high,hogan sito ufficiale. He came to the mills, do all the physical work, one day can earn 10 francs, he would save money to study every little bit.
 < br / > young Deng Xiaoping's though not tall, but he was ambitious, firm faith, will never yield. As the cover of the red classics written &quot,scarpe hogan outlet;faith is not hammer dazzling swirling in the spark, but the furnace burning fire, the sky is not >Related Articles:

Christmas

Literature in my heart

I succeeded, how

Another little monkey cried, he sat in the tree thinking of the other three little monkeys will have any way. A little monkey, think of a way. His name is sitting in the branches of small monkeys breaking a root long branches down and think of a way out of the little monkey picked up branches play pool, fishing, fishing balls back. Finally, they from the far from the pond place happily continue to play ball.
خارج شده است

dfg8x5sdfy

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 161
    • abc659
Mom, I really want to say to you _0
« پاسخ #3 : 04 ژوئن 2016، 07:59:56 am »

Mom, I really want to say to you
 mom, since you laid off, you are always in a trance,zapatillas new balance baratas, always say they cannot earn money for home is useless people. Always picked the leftovers to eat: last night, when I put a piece of delicious fish in your bowl, you have to it has to rely on to my bowl. Seeing you like this,scarpe hogan outlet, I am very sad. It's not your fault, it's not the way to make a living. Mom, take out your pride, face life.So mom, you say you after come off sentry duty, family income reduces the number of you often bemoan himself in the home no position is unimportant. Mom, don't say that, my father and I will always love you, did not despise you,hogan outlet, you did not see his father was not as lazy as before it? Every time the countryside came back, he is rushing to do home work, take the initiative to fix here,scarpe hogan outlet, Bubu there, every time go to the countryside to go to get home all settled, also asked me to spend more time with you, enlighten you, said you are a person at home very lonely, will be sad. Mom, come up with your confidence,air max baratas mujer, we this home, is your love of sailing, you are still our good captain.So mom, look at your face more and more wrinkles,hogan olympia outlet, listening to you that fewer and fewer words, see that you step by step to the fate of the bow. Mom, don't think so, you are my role model before, now, in my heart is still a strong mother. Mom, you don't often enlighten daughter to cheer up in the face of setbacks, to fight? Mom,scarpe hogan outlet, did not have so many laid-off workers on television to find their own position? I'm sure you can find it, and must do it better than they do. You can rest assured that my father and I will always support you,jordan pas cher, just as you support our warm home!
: Liang Haixia
< p > mom, you were laid off, I know your in the mind is very uncomfortable, in the face of your haggard face, I really want to say to you: "Mom, do not feel inferior, don't be sad, stand straight, do not crouch down.
 mom, I really want to say to you
Related Articles:

Mole manor

Beautiful Wetland Park _1

That time,

We can take some human 's basic needs as an example we do not want to wear the same clothes all the time and we want better and better. We wish to live in a more spacious flat. Of course not all human beings are the same. For instance, some people try to climb up socially or politically all the time, while others never stop trying to make more money. The children long for new toys while the old hope to live longer.
خارج شده است

fgh5p6ter

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 52
    • fgh310
Life circle _2
« پاسخ #4 : 06 ژوئن 2016، 04:29:53 am »

to do a clump of trees growing in the valley,hogan outlet,
 is a stream but must best clump of trees,hogan outlet online.
 in the geometry, there is a distinctive pattern, its name is called circle.
 should be one of the best fish in the lake."
 life circle
But
 our life is like a circle, people around the circle of their own to turn around, turn, turn, turn, turn, has been transferred to the moment of the stop of life.
......
 everyone's life circle is not the same, everyone will have their own life circle, everyone will not understand and understand another life circle of people. Each kind of life difficulties and pain only to savor the life of the people, this is the eternal law.
 do a sea bass,
 if you can't be a musk deer,
 "if you can't be a pine on the top of the mountain,
 three hundred and sixty, adventure.has. No matter what your occupation is more humble, as long as you can do the best, you are the best. An industry, as long as the peers admire you, you are great. No matter how good you are, also don't expect everyone in the world to admire you, a garbage to a writer thumbs up, this is not possible. You know, in a love of literature of human pupil in never see Beethoven.
Life circle
< p > circle is different from the road. It is not the way that changing, it from the beginning to the end is just a, unlike road so many fork. In the end, the people lost the direction,adidas yeezy pas cher, can not find the way home. The circle is very simple, but it is mysterious,chaussure tn pas cher, it never end,hogan sito ufficiale, people walk around it,ray ban outlet, tirelessly walk, to find the hearts of the end. However, the ideal where in the end? Cui Youchu:
< p > I often think,wholesale mac makeup, people living in a circle as the Olympic rings,new balance outlet, each circle are not the same, but cross each other, sometimes, two people of different circles in staggered meet, from acquaintance to acquaintance, from friend to love, but because the two circle of life with which led to separation.
Related Articles:

Green Aoto

Please give me a thumbs up _2

We can take some human 's basic needs as an example we do not want to wear the same clothes all the time and we want better and better. We wish to live in a more spacious flat. Of course not all human beings are the same. For instance, some people try to climb up socially or politically all the time, while others never stop trying to make more money. The children long for new toys while the old hope to live longer.
خارج شده است

این صفحه در 0.162 ثانیه 18 نمایش داده شد.