انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

درسهای زندگی ...
.
بزرگترین معلولیت  <------------------------------>    ترس
بهترین روز            <------------------------------>  امروز
آسانترین کار        <------------------------------>   پیدا کردن گناه
بیهوده ترین دارایی <------------------------------> غرور
بزرگترین اشتباه     <------------------------------> تسلیم شدن
بزرگترین لغزش و مانع <--------------------------->خودپرستی
بزرگترین آرامش      <------------------------------>کارخوب کردن
بدترین انسان مخالف<-----------------------------> شاکی
بدترین ورشکستگی <------------------------------>کمبود غیرت
بیشترین نیاز           <------------------------------> حس مردمی
بدترین احساس       <------------------------------> تاسف برای پیشرفت دیگران
بهترین هدیه           <------------------------------> بخشش
بزرگترین و مهمترین لحظه<------------------------> مرگ
بزرگترین علم          <------------------------------>خدا
بهترین چیز در جهان  <----------------------------->عشق

قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: قدم نهم - الاتین  (دفعات بازدید: 621 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
قدم نهم - الاتین
« : 22 اوت 2013، 10:45:03 am »

قدم نهم

" به طور مستقيم در هرجا كه امكان داشت از افراد فوق جبران خسارت كرديم               ، مگر در مواردي كه انجام آن زيان مجددي برايشان و يا ديگران وارد               كند".

قبل از اينكه قدم 9 راشروع كنيم  بايد اول مطمئن شويم  كه قدم 8 را               كامل فهميده ايم  و مورد استفاده  قرار داده ايم .
              آيا ليست كساني را كه  به آنها آسيب زده ايم ، تهيه كرده ايم؟ آيا               درصدد جبران خسارت برآمده ايم؟

(1)                                       اين قدم چه طور به ما كمك مي كند تا از احساس گناه خلاص شويم و               رهايي يابيم ؟

(2) عبارت " جبران خسارت مستقيم " به چه معنايي است ؟

(3) اگر مابه آن طريقي كه فكر مي كرديم ، صحيح است جبران خسارت كرديم ،               اما عكس العمل {طرف مقابل} خصمانه و خشن بود و يا اينكه آن شخص تلاش ما               را  براي جبران كردن نپذيرفت چه كار بايد بكنيم ؟ {عكس العمل ما در               مقابل رفتار آنها چگونه بايد باشد ؟}

(4) ما چطور مي توانيم از آن دسته از افرادي كه فكر مي كنيم ، اگر آن               موضوع دوباره برايشان تكرارشود {و به خاطر شان بيايد} واقعا" ناراحت و               دگركون مي شوند ، جبران خسارت كنيم ؟ آيا بايد با آنها طرز برخورد               متفاوت باشد؟

(5)                                       چطور مي توانيم از افرادي كه ديگر به آنها دسترسي نداريم ، جبران               خسارت كنيم ؟ آيا مي توانيم  كارهايي خوب و مناسب براي بازماندگان آنها               انجام دهيم ؟

(6)                                      ما چطور از خودمان جبران خسارت مي كنيم ؟

(7)                              چطور مي توانيم خودمان را براي فرصتهاي كه اگر قبلا" پيش مي آمد ولي به               دليل غرق شدن در مشكلاتمان و گرفتاريهايمان از آنهامي كذاشتيم {و آنها               را از دست مي داديم } آماده شويم ؟

(8)                                           آيا زماني كه با عباراتي همچون "در انتظار فرصت بهتري هستم" به توجيه               كردن كارهايمان مي پردازيم ، مچ خود را مي گيريم ؟ آيا به اين دليل كه               مي ترسيم ، در كارهاي خودمان درنگ كرده و دست به دست مي دهيم ؟ چطور مي               توانيم  بر ترسهايمان غلبه كنيم ؟
(9)                                           بعضي از شرايط و موقعيتهايي كه ممكن است جبران  خسارت مستقيم سبب               آزارديگران شود ، چه هستند ؟
              قدم 9 به قضاوت خوب ، زمان سنجي مناسب ، اشتياق و احتياط نياز دارد.               عبارت " من متاسفم " تنها يكي از راههاي رسيدن به اين قدم است.
              افرادي وجود خواهند داشت كه ما مي توانيم  از آنها ، تنها يك جبران               خسارت جزئي به عمل بياوريم ، مرور مجدد و بي پرده آن شرايط ممكن است به               آنها بيشتر آسيب بزند تا اينكه برايشان خوب باشد. موقعيتهايي وجود               خواهد داشت كه به نظر مي رسد، بهتر باشد اين عمل {جبران خسارت } كمي به               عقب بيفتد و در آن تاخيري وجود داشته باشد. به عبارت ديگر اصلا" ممكن               است عاقلانه تر باشد كه هيچگاه آن موضوع مطرح نگردد و بار ديگر باز               نشود.

" عكس العملهاي شخصي "
              مدت زيادي من با اين تصور كه " اين قدم مرا اذيت خواهد كرد. اينكه               بخواهم از ديگران جبران خسارت كنم آسيب مي بينم و               ……."               از كار كردن بر روي اين قدم دوري مي كردم ، بنابر اين آنرا انجام نمي               دادم . اكنون من  مي دانم  كه اگر از كسي  جبران خسارت كردم او ممكن               است كه تصورات و فكرهاي زيادي راجع به من داشته باشد، ولي وقتي با او               هستم احساس خيلي بهتري خواهم داشت.
              خيلي اوقات ، وسوسه مي شوم كه از آشفتگي و اضطراب وخجالت اينكه بخواهم               به طور مستقيم جبران خسارت كنم ، دوري و اجتناب كنم و به روشهاي غير               مستقيم جبران خسارت نمايم . من مجبور هستم كه انگيزه هايم را قبل از               اينكه تصميم بگيرم چطور مي خواهم جبران خسارت  كنم ، پيدا كنم .                                          از خود مي پرسم ، آيا من از معذرت خواهي اجتناب مي كنم ، زيرا اينگونه               برايم بهتر است ، يا اينكه آيا من از اينكار اجتناب مي كنم چون تصور مي               كنم اين براي ديگران بهتر است كه از آنها به روش ديگري جبران خسارت كنم               . اين مهم نيست كه عذرخواهي من از طرف ديگران پذيرفته شود يا نه . تا               زمانيكه من تلاشم را كرده ام ، وظيفه خود را انجام داده ام .
              اين قدم كمك مي كند كه اخرين اثرات احساس گناه در مورد گذشته من ، از               بين برود و پاك شود. اكنون مي توانم روي زندگيم ، درحال حاضر ، تمركز               كنم .
              چندين ماه بود كه جبران خسارت از يك فرد به خصوص را به تاخير مي               انداختم و آن را به بعد موكول مي كردم . يك شب در حال فكر كردن به اين               بودم كه چطور بايد جبران خسارت كنم ، همان زمان يك شخص گرفتار جلوي               تدرخانه من ايستاد. اين يك اتفاق غير منتظره بود. اين نشانه را گرفتم و               جبران خسارت كردم.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

lyd0f8blr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 251
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • vwx019
Looking up, fireworks brilliant
« پاسخ #1 : 16 آوریل 2016، 05:02:00 am »

(Editor: juelian red)
Looking up, fireworks brilliant
< p > when the full bloom of fireworks in the night when, our eyes are captured it, eyes flashing shine its light,jordan pas cher, beauty is fixed in the heart. Like fireworks, more like fireworks brilliant season. Summer is always so beautiful, the sun slanting through the glass, quietly stay in I tap the keyboard fingers, I squinted eyes tilted his head and looked out of the window, smiling. Today received a friend sent me a gift, Gesang Hua, a small box containing a, lying inside the Gesang Hua in the most brilliant of the moment is fixed, with the most beautiful posture to deduce elegant. We were when she and I said, the day after, I in each to a place, they picked leaves to her; I said to her, you each to a place, put give me the most beautiful flowers. I saw her give me these beautiful boxes, my drawers are almost a hundred flowers, although they are not fresh, but still beautiful. For a long long time, they recorded more of each other's feelings. Don't need too many words, but also can feel with each other is the same way to miss the. Although she did not say where to go, but Ge Sanghua has told me for her, she is in the Holy Tibet. She told me that Ge Sanghua's discourse is happy, so in the Tibetan language is also called the happy flower. Although the appearance looks fragile, but the wind is more mad, it becomes quite; rain more play,golden goose scarpe donna, Cui Ye Ziyu; sun more is exposure,sac goyard pas cher, it opened the brilliant. It grows in the sea 5000 meters above sea level, the color of the flowers will change with the seasons change color, is a symbol of Tibetan love and auspicious flowers of holiness. In full bloom, it is the season, just like the fireworks in the sky as beautiful and profound, there was no reason to like the Gesang, like the holy. Walking in the street,stylo plume mont blanc solde, to see a lot of strange but kind faces,nike air max pas cher, different ethnic groups, different costumes, and the same is, the warmth of our are the same piece of sunshine. Everyone can embrace the sun without fear,scarpe hogan olympia, open the heart of laughter. In the sun, warm my not only Ge Sanghua, but also the light blessing,hogan outlet online, deep affection. Xiaoya,hogan roma outlet, I to bless you bring me nearby each person, to warm to the per person, suddenly reminded of a song the seasoninthesun "in the summer, the time is very light, the day is very shallow.
Related Articls:

A letter for the new year

Speechless `````````````

Anti Japanese hero

To give my brother a ring! Brother has more than once to his mother cried out, to buy him a gyroscope. No, no, my sister is smaller, the ice is brought to my sister play an ice flower! Other girls hair on the temples are in a red flower, the son of Yun think safflower tacky, sister if wearing a transparent ice, good-looking!
خارج شده است

pe44apbe8

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 242
    • ghi554
La Liga - Messi 2 ball David Villa shot 3-1 sports channel _ Barcelona home cour
« پاسخ #2 : 26 آوریل 2016، 11:19:51 pm »

Before the < br / > the start of the game, Barcelona not unexpected to occupy the field on the absolute control of the ball superiority, the first 5 minutes, Messi miss the opportunity, villa and small law played with, the ball reached the door,nike tn requin soldes, Lionel Messi in the restricted area on the right side with an empty net opportunity, did not take a right foot shot, and then adjust the lost opportunity to break. Seventh minutes, Barcelona get the forbidden area arc top free kick opportunity, Messi left free kick hit the beam pop, Valle Cano escaped a robbery.
< p > the 35 minutes,tn pas cher, Rayo Vallecano frontcourt play with consecutive, Pitty restricted area before the ball, dodge PG of plugging, vigorously low shot, Pinto firmly will get the ball. < strong > match the first 40 minutes, Barcelona reentry 1 ball, Barca houchangchangzhuan villa, gourd in the restricted area on the left straight plug inside the penalty area in Macy's,hogan roma outlet, which kick direct shot ripped through the door of Rayo Vallecano, Messi >
< p > on La Liga, Barcelona 2-0 to Deportivo La Coruna, Messi before the final score, to his own La Liga consecutive scoring round a record number of refresh to 17. Round whether Messi goal is still a major part of the game. Starting lineup, Messi, villa and Sanchez formed a trident, the midfielder is Busquets, a small law and Iniesta,scarpe hogan uomo, Xavi, Puyol did not enter the game list.
 two league games a total of 27 times, Barcelona 8 wins and 15 draws and 4 negative dominant, which Barcelona home 10 wins and 2 draws and 1 losses accounted for the absolute advantage. The ninth round of the season, Barcelona 5-0 away victory over Valle Cano, Meiximei two. Have come to the end of the Spanish before 28 rounds, Barcelona product 71 points, if the current round of Barcelona win,hogan sito ufficiale, with 74 points over Real Madrid the Spanish league history over the same period product record of 72 points.
< p > the first 18 minutes,air max homme pas cher, Sanchez on the right side of midfield ball breakthrough was Pitty malicious violations, Rayo Vallecano captain eat the first yellow card. 21 minutes and left Barcelona played with an awesome and Lionel Messi in the restricted area lob in interfering with each other cannot form a shot, the 23 minutes, Adriano strain, Alves bench play. < strong > game in the 25th minute, Barcelona to break the deadlock, Messi launched the ball back, then he will pass the ball to the left unmarked villa, villa relaxed play left portal net, Barcelona 1-0 Rayo Vallecano.
La Liga - Messi 2 ball David Villa shot 3-1 sports channel _ Barcelona home court Primera _ ifeng,hogan outlet.com
< p > Beijing time March 18 morning 04:002012-13 season the Spanish Football League, the 28th round staged a focus of World War II, by Barcelona in the Nou Camp against Rayo Vallecano, the 25 minutes in the first half, Messi assists villa shot opener, the first 40 minutes, villa cast peach report Lee Messi assists another victory, 57 minutes, Messi lob staged the plum to open two degrees, Rayo Vallecano followed by Tamudo pulled a goal back and eventually Barcelona 3-1 at home to beat Rayo Vallecano, made two league wins,scarpe hogan outlet, higher than the 13 points and Real Madrid continue topped the Spanish at the top of the table. [news: Messi 18 Liansha continue to refresh the record breaking new signs if the goalkeeper]
Related Articles:

Qiangjing The toilet door actress under the word h

Insider trading surface view the news source 5 big

Wang Yawei in insider trading

At the same time, by the fund, brokerage, insurance and other institutions to manage the enterprise annuity plan to become a net purchase of new shares a beautiful scenery line. China Construction Bank Co., Ltd. enterprise annuity plan, China Southern Power Grid Company enterprise annuity plan, China Petroleum and natural gas corporation enterprise annuity plan enterprise annuity plan, to 920 million shares the number of effective purchase impressively in the column.
خارج شده است

xy5uitk7m

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 180
    • uvw144
National provincial capital city airport operator VIP office has closed the bank
« پاسخ #3 : 30 آوریل 2016، 01:53:02 am »

interrupted after the closure of leased operators did not reply whether
 yesterday, the reporter by calling the local operators call customer service and airport customer service phone, interview with VIP business operations. Operators in these cities Airport VIP rooms have been closed, more than half of the operator's customer service directly to say the closing time.
 "received notice of superiors, operators lounge in October 1 has closed, for the inconvenience apologize." Shanghai Unicom customer service said. Shanghai mobile customer service staff said,air max pas cher, for the VIP Hall closed, had also sent to the user through SMS notification.
, according to media reports,hogan sito ufficiale, due to the treatment of competition at the airport VIP,hogan outlet, leading to the operator's rental fee, service fee is high. Allegedly,scarpe hogan outlet, each operator VIP hall at the capital airport annual cost of 4 million yuan -500 yuan, while the medium-sized city Airport VIP lounge operators each year more than 1 million yuan.
 staff said that other enterprises opened lounge is still in service,air max femme pas cher, but most are only the customer reception. "The bank lounge to receive their bank card, the majority of users of Bai Jinka." Tianjin airport staff said.
 SASAC requires telecommunications and other industries to close the VIP lounge at the airport, mobile, China Unicom, Telecom are said to have all closed down in October 1. "Legal Evening News" reporter yesterday to investigate the 31 provinces and cities nationwide operators and the provincial capital city airport found that the three major operators of the VIP lounge has been closed. As for what, after the closure of the site is leased and other issues, operators have not given a clear statement. The survey also found that part of the bank's VIP room did not close.
 Lanzhou Zhongchuan Airport staff said, closing only three operators of the VIP lounge, the other is still in operation, China bank in two years ago opened a new.
 survey of the provincial capital airport operator VIP hall has closed
The
BeiJing Capital Airport, Guangzhou Baiyun Airport,bottes ugg pas cher, Tianjin Binhai International Airport and other
 in the interview, the reporter noted that, although the operator VIP line closed, but banks and other enterprises to set up the lounge is not closing.
 found the bank lounge is still in service
 for the future is at the airport to set up customer reception facilities,hogan outlet, Beijing, Shanghai, Guangzhou, Shenzhen, Chongqing, Xiamen, Hangzhou, Tianjin city.
 operator for customer lounge is closed the answer quite unified, but the response of the airport is not the same. Such as Tianjin, Shenyang and Chengdu airport staff made it clear that the operators lounge in September had to stop service,tn pas cher, and Shijiazhuang, Kunming airport staff said "don't know", "know", need to check.
 "we stopped in September 22nd, and we have not received any other notice. You may be concerned about whether there are other VIP services at the airport." Shijiazhuang mobile customer service said.
Related Articls:

Net exposu

Imperial m

Wang Yujun for the Shanxi gold industry coal mine 8 billion acquisition platform caused bi

It is worth noting that the current railway sector requires all 12306 users in December 3 to complete a two-way verification of the phone, not in the specified time to complete the verification of the user may not be able to purchase through the network. But for the specific remedy to miss the user's verification, the railway sector is still in the study.
خارج شده است

d0ouksg5m

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 119
    • fgh388
Face.com agrees with Facebook using its face recog
« پاسخ #4 : 28 مه 2016، 02:59:08 pm »

Face,hogan rebel outlet.com CEO Gil Hirsch declined to comment on the two news. (compile / Xue Ting)
 using its face recognition system Facebook< p > the order of the Phoenix Network Science and technology news Beijing time January 31 evening news, according to foreign media reports, Israeli daily "themarker" reporter guy Grimland this morning: two articles (Hebrew:),ugg pas cher, describes the relationship between Facebook and face.com rumors.
 rumors about the acquisition of Face.com in the local spread up to a few months,golden goose saldi, there has been no clear acquisition of data. It is worth noting that the company recently received a $4 million 300 thousand financing from the Russian search giant Yandex led. If the acquisition rumors are true,mont blanc pas cher, then Face.com and its investors apparently believe that the company's independent development prospects will be far superior to the acquisition.
Face.com agrees with
Face.com agrees with Facebook using its face recognition technology
 Face.com allows Facebook to allow the use of its face recognition feature of the rumors are more worthy of consideration. First,air max pas cher, the Face.com face recognition algorithm is very effective. Secondly,yeezy boost 350 pas cher, from a technical point of view, Facebook can Face.com technology into a more large-scale use, so as to bring economic benefits. For Facebook,barbour pas cher, to provide such a service is a computational resource conservation, which is the main reason for its use of change,ray ban wayfarer outlet, and even a crucial reason.
's first article says Face.com has rejected a value of $10 million. The second article says that Face.com allows the Facebook photo album to use its face recognition feature, while Facebook has been upgraded to the feature in the past few months. There is no indication that the relationship between Face.com and Facebook has third party involvement.
Related Articls:

sexually]360 said it would pursue the

58 city users questioned thro

But, in our country the market 3D printer is still in the initial stage, because there is no standardized sales environment, leading to the cottage products in the market. And the Jingdong first exclusive debut 3D systems of the cube 3D printer, not only the first time for Chinese users to bring global top, the latest 3D printer products, is to provide a safe and secure online shopping platform.
خارج شده است

این صفحه در 0.237 ثانیه 20 نمایش داده شد.