انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اگر آزارنده است ، انجامش نده.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: قدم چهارم - الاتین  (دفعات بازدید: 521 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
قدم چهارم - الاتین
« : 22 اوت 2013، 10:40:11 am »

قدم               چهارم

"               يك ترازنامه اخلاقي بي باكانه و موشكافانه از خود تهيه كرديم ".

اين قدم در مورد ارزش تهيه كردن يك تراز نامه اخلاقي كامل و صادقانه از               خودمان صحبت مي كند. ما در اين قدم با اطمينان در خودمان جستجو مي كنيم               و سعي مي كنيم خودمان را آنطور كه واقعا" هستيم ببينيم. اگر چه اين               اقدام سخت است و احتياج به گذشت زمان و صبر دارد. اما بايد از كارها به               همان سادگي كه هستند استفاده كنيم . ما بايد علاوه بر عيبها و نقايصمان               ، خصوصيات و صفات اخلاقي خوبمان را بشناسيم و آنها را تائيد كنيم .               براي بعضي از ما درك و شناخت آن صفات مثبت مشكل است اما اين موضوع مهم               است، زيرا كه آنها شالوده و اساس رشد ما هستند. هيچ كس بد نيست و ما               فقط مي توانيم خودمان را تغيير دهيم.

(1)                                           آيا ما به خاطر اعمال و حركاتمان عذرخواهي مي كنيم ؟ آيا خويش را حق به               جانب دانسته و معتقديم كه اين عيب و اشكال مانيست و با خود مي گوييم "               اگر آنها هم در چنين خانواده اي بودند همين كار را مي كردند؟"

(2)                                           آيا از زندگي كه داريم و از روشي كه رفتار مي كنيم احساس رنجش مي كنيم               ؟

(3)آيا احساس مي كنيم كه هيچ كس چنين زندگي سختي را كه ما داريم ،               ندارد ؟ آيا ما به ديگران اين اجازه را مي دهيم كه از مشكلاتمان با خبر               شوند، يا اينكه آنها را پيش خود نگه داشته و احساس فدايي بودن مي كنيم؟

(4)آيا ما خواهان پذيرش انتقاد هستيم و يا اينكه سريعا" شروع به               جانبداري از كاري كه انجام داده ايم مي كنيم ؟

(6)آيا               ما مسئوليت كاري را كه انجام داده ايم مي پذيريم خواه اشتباه باشد يا               درست ؟
              و يا اينكه هرچيزي (مستوليت) را به دوش ديگران مي گذاريم؟

(7)                                          آيا مجبور هستيم كه هميشه مركز توجه باشيم ؟چرا؟

(8)                                           آيا سعي مي كنيم كه با پيدا كردن راهي سالم برا ي عصبانيت هاي خود               همچون ، ورزش، نوشتن ، سخت كار كردن               …..               حالات و اخلاق خويش را كنترل كينم ؟ و يا اينكه هنگاميكه به ميل ما               رفتار نميشود خونسردي خود را از دست داده و صدايمان را بلند مي كنيم ؟

(9)                                          آيا به اين درك رسيده ايم كه زندگي نه هميشه خوب است و نه هميشه بد ؟

(10)                                           آيا ما بازنده هاي خوبي هستيم ؟آيا مي توانيم شكست و ياس و نااميدي را               بدون هيچ گله و شكايتي بپذيريم ؟

(11)                                           آيا ما برنده هاي خوبي هستيم ؟ آيا مي توانيم بدون اينكه نسبت به               خودمان عقيده اي اغراق آميز داشته باشيم ، موفق شويم و به سرمنزل مقصود               برسيم ؟

(12)                                           آيا درمورد چيزهايي كه نمي توانيم آنها را تغيير دهيم ، احساس نگراني             
              مي كنيم؟

(13)                                            آيا ما به اندازه كافي نسبت به عقايد و نظريات ديگران داراي ذهنيتي               باز
              هستيم ؟

(14)                                           آيا مي توانيم از اتفاقات خوبي كه برايمان رخ مي دهد لذت ببريم و يا               اينكه هميشه به دنبال آشوب و عيب تراشي هستيم ؟

(15)                                            آيا مي توانيم از موفقيت ها و خوشبختي ديگران لذت ببريم و يا اينكه به               اين احساس خوب آنها رشك مي بريم و حسادت مي كنيم ؟ آيا هنگامي كه               ديگران بيشتر از آنچه كه ما داريم دارند و انجام مي دهند ، احساس رنجش               مي كنيم ؟

(16)                                           آيا شديدا" عيب جو و خرده گير هستيم ؟ آيا هميشه گله منديم و اعتراض               داريم ؟ چرا هنگامي كه از خودمان احساس رضايت نمي كنيم به دنبال پيدا               كردن ايرادي در ديگران هستيم ؟

(17)                                           آيا سعي مي كنيم براي خودمان اهدافي قابل دستيابي تعيين كنيم و براي               رسيدن به آنها تلاش مي كنيم ، يا اينكه در طول مسير آرام حركت مي كنيم               تا شرايط و محيط ما را به سمت آن اهداف هل دهند؟ آيا براي خودمان اهداف               غير قابل دسترسي و غير ممكن تعيين مي كنيم و احساس كمال و انجام يك كار               را از خود دريغ مي كنيم ؟

(18)                                          آيا به ديگران و به اين حقيقت كه آنها ما را دوست دارند ، ايمان داريم               ؟

(19)                                           آيا با ديگران همانطوري رفتار مي كنيم كه دلمان مي خواهد با ما رفتار               شود؟

(20)                                           آيا ما از احساسات ديگران خبر داريم و نسبت به آنها آگاه هستيم ، و يا               اينكه اولين چيزي را كه به ذهنمان خطور مي كند به زبان مي آوريم ؟

(21)                                           آيا ما گاهي اوقات به دليل اينكه در شرايط بد روحي به سر مي بريم ، به               والدين و يا معلم هايمان خسارتي وارد كرده ايم ؟
              در قدم چهار ما سعي مي كنيم با كمك نيروي برتر ، به خودمان به صورت يك               مفعول نگاه كنيم ، به ياد بياوريم كه ما همانطور كه داراي عيب هايي               هستيم داراي صفات اخلاقي نيكويي نيز مي باشيم ، سعي مي كنيم با خودمان               كاملا" صادق باشيم و به اين درك مي رسيم كه ما نمي توانيم عيب ها و               اشكالات خودمان را به گردن بياندازيم .

" عكس العملهاي شخصي "              اولين چيزي كه حقيقتا" به من كمك كرد ، تهيه تراز نامه اخلاقي بود . من               آن را با اين درك و فهم تهيه كردم كه مي خواهم با تهيه و تنظيم آن به               خودم ، به برادرم و به چيزي كه آن را ترسناك و وحشت آور دريافت كرده               بودم ، كمك كنم . من اصلا" نمي توانستم نكات مثبت را ببينم .
              پس از آن درك كردم كه به جاي اينكه بخواهم از ديگران بابت آنچه كه تا               به حال انجام داده ام انتقاد كنم ، مي بايست كار كردن روي خودم را شروع               كنم .
              هنگامي كه تراز نامه اخلاقي ام را تهيه كردم ، يك ورق كاغذ برداشتم يك               خط وسط آن كشيدم ، و يك طرف نكات مثبت  و در طرف ديگر نكات منفي را               بالاي كاغذ نوشتم.

نکات منفی
 [/t]نکات مثبت
              يك نكته منفي نوشتم ، يك نكته مثبت ، يك نكته منفي و همينطور               ……               ادامه دادم .
              اين به من احساس آزادي و رهايي مي دهد هنگامي كه مي توانم صادقانه                عيبهايم را بنويسم و براي يك بار {يكبار استثنا ,} نكات مثبتم را پيدا               كنم . من هم اكنون بر روي يكي از كوتاهي ها و قصورم كار مي كنم و آن               "عدم شكر گذاري و سپاس " است . من بيشتر عمرم را صرف گله و شكايت و               زمان بسيار كوتاهي را به توجه كردن به معجزات كوچكي كه در طول هر روز               براي من اتفاق مي افتد، اختصاص دادم .
              يك ماه طول كشيد تامن قدم چهارم را كامل كنم . در اين مدت هرچيزي را مي               توانستم درباره خودم به آن فكر كنم ،مي نوشتم . اين كار آساني نبود كه               خيلي چيزها را بپذيرم ولي  مي دانستم كه اينها ضروري هستند.
              من يك " ترازنامه بي باكانه و موشكافانه " تهيه كردم . بي باكانه و               موشكافانه ؟ من مي بايست سه صفحه از چيزهايي كه در آنها ماهر و استاد               بودم تهيه مي كردم ! همه صفات اخلاقي نيكوي من ! اما هنگامي كه به               اشكالاتم رسيدم ، نتوانستم حتي به يكي از آنها فكر كنم . هنگامي كه به               " دسته 9" رسيدم ، واقعا" نگاه كردن به خودم را شروع كردم و فهميدم كه               شايد فقط  شايد ، من هم عيبهاي كوچك و بي اهميت داشتم و بيشتر راجع به               آنها فكر كردم ، و بيشتر درك كردم كه من اشكالات بسياري داشتم كه بزرگ               و زشت بوده اند. اين زمان برد ، يك آسيب واقعي  و حقيقي بود. اما               سرانجام اين حقيقت را پذيرفتم كه من اشكالات زيادي براي از بين بردن               دارم.
              يك تراز نامه واقعا" بي باكانه و موشكافانه تهيه كردم و اين بار سه               صفحه از عيبها و اشكالاتم را پيداكردم! وقتي كه قدم4 را برداشتم ، آن               رادر مورد احساساتم نسبت به پدرم به كار بردم. من رنجشهاي بسياري از               كارهايي كه او در مورد من ، مادرم و همه خانواده ام انجام داده بود،               داشتم . اين براي من سخت بودكه به همه آنها غلبه كنم و واقعا" نمي               خواستم كه اين كار را انجام دهم . اما سرانجام از همه نااميديهايم نسبت               به او خلاص شدم .
              اين براي من مهم است به نكات منفي ام نگاه كنم . اما مهم تر از آن نگاه               كردن به نكات مثبتم ميباشد . اين به من كمك مي كند كه اميد بيشتري پيدا               كنم و براي ادامه راه تشويق شوم .
              بيشترين استفاده و منفعتي كه من از قدم 4 به دست آوردم " فروتني و               افتادگي " بود. من توانستم خود را واقعا" آنطوري كه در ارتباطم با خدا               و همنوعم هستم ببينم نه خيلي بالا و به خيلي پايين " من نه از كسي برتر               هستم و نه از كسي پست تر و پايين تر ".
[/size][/font]
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

bvr5b3hbfg

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 281
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • pqr904
Social Security Review
« پاسخ #1 : 01 آوریل 2016، 08:50:16 am »

in recent years, Zheng Yongnian's independent and in-depth study in China, as well as the unique perspective of the column writing, has increasingly attracted the attention of the international academic community and the Chinese government decision-making departments. "The China situation is very clear, is the academic circles and readers of his common evaluation. Zheng Yongnian also had laughingly called himself "the biggest hobby is to write a column" and the title of the article less often can not "China" word. "My column, which is my research content. Just because I know China, I think more about how to improve it. Intellectuals should not only impart knowledge and educate people, but also should care for future generations, and care for public problems." There is no doubt, a up to 30 years of China's social reform, the successful joy, confusion and pain, and for the current study of China,goyard pas cher, real problems found more seems quite important: on the one hand enable us to clearly see the more than 30 years of China's reform to accumulated social problems; on the other hand, rarely gives us objective and calm perspective, to start a new create a favourable turn, for the assessment of specific "social" safety and defend the "object" to find a specific entry point, such as housing security, income distribution,air max pas cher, social morality, education reform and so on.
< p > in the chapter of "the middle class and social reform",golden goose mid star, Zheng Yongnian to bored belief told people that center of economy to the growth of GDP, not only caused the bottleneck of sustainable economic development, make domestic demand has been opened, but also means that the polarization between the rich and the poor and income difference, social justice and maintain the justice of system means will get no respect, even if profits will feel insecure. In order to realize justice, or on the surface of justice, only to turn to hope, ".
< p > and take the housing policy, for example, Zheng Yongnian in "the crux of China's housing policies in where the tone unambiguous: China real estate issues, the most prominent," Mo than City Real Estate >
< p > assumes such a scene: on the highway in the event of an accident, a car was unfortunately knocked, a man had been trapped in the car. How to save, there are three ways: first,tn requin pas cher, immediately alarm,hogan roma online, at the expense of the police may come slowly, trapped persons dying, can't wait; second, passers-by with trapped to discuss: if to 1 million yuan, put you saved, and promptly sent to the hospital... But the situation is likely to be trapped for a look at the 100 thousand; third,golden goose outlet, there are several passers-by in a few special kind of stand out, free of charge to help those who are trapped.
: a book defending the society "to defend society" on
 first approach, called "looking for the government"; the second approach, called "looking for the market"; the third approach, called "looking for the community"". In fact, the government, the market and the society are the three mechanisms for our public life ". , director of the Institute of East Asian Studies from China experts, Zheng Yongnian, director of the Institute of East Asian Studies, the same can be found in this "three mechanisms" of the shadow and some embarrassment between the three. Just look at the title, the core idea of the book is clear: to solve some of the problems, we need to go back, to find and defend the society".
Related Articles:

White clouds composition 100 words

300 words

Seven grade essay frustration

My family has a black cat. It has a body shiny black coat and a pair of sapphire eyes glittering, long beard go from a warped become warped, often come and go without a trace. One day the cat found a mouse hole, it quickly ran to squat in the hole waiting patiently. After a while, the little mouse crept out of the hole drill out, the cat jumped "meow" sound bite to it.
خارج شده است

x6owtdf4f

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 211
    • jkl202
Terror!! The [_1] set thriller tell a whole series of lies
« پاسخ #2 : 12 آوریل 2016، 02:56:44 pm »

the weather is very hot outside the house,hogan outlet online, although it is said to the occasional wind in the evening to come in, but still can feel the humidity in the air. This weather is a prelude to the summer, it is estimated that no longer have to enter the rainy season in Huangmei. I shook off the cigarette ash, looked up at the computer monitor, and buried in the investigation of those.
;
 curse...... Has been entangled in my side, strange and bizarre death lingering. At first the fragmented warning did not cause our attention, but now recall this can get rid of bad luck on several occasions I have been easily ignored, and now finally turn me to become a sacrifice...
 < p > this is a network of the horror story ending, seemingly said is actress because their curiosity called a dusty old mahogany casket. After all the people present are in all sorts of ways inexplicable death. Protagonist rely on a have psychic abilities boyfriend once again escape the bad luck, but each time close to the truth of the truth,golden goose saldi, there will be new deaths occurred, after the girl's boyfriend is in the midst of a crisis at the end of the hang. Girls are a person face to face with the evil spirit alone,air max pas cher, and the ending of the story is a girl wrote the similar novel diary. Many years later, when people once again into the girl's room,hogan outlet online, which was empty, only the diary left behind, and the girls have not escaped the day there is no any one person to know, because in the end only a page of blood handprint......
Terror!! Calculate the thriller tell a whole series of lies []
;
 < p > tomorrow recently some evening, at night often can not see him, I went to sleep after the next morning to see him lying in bed. See the scene as the earliest before is returned at four. I asked him to do,hogan outlet, he said he was also looking at those things, let me do not worry, do not ask. I am used to nod ask has become almost routine I, on the other hand, since the Taihang mountain tomorrow did not act on a explained, I also did not go actively file, everything goes back to the past. I don't feel the thing is tomorrow's fault,hogan roma outlet, or said this thing from the beginning to the end I to cooperate with him, I do not know why >
;
,air max tn pas cher;
 < p > I turn off the page, point a cigarette on in front of the computer made a half day stay, the brain is a bit bemused, lying on the table and a cigarette and this time I smoke more and more go down may fingers are yellow, but I also didn't what care. Some time ago from the Taihang mountains down after, the following things is not very smooth, first of all is vexed work met on the * * *, this also is the status of white tomorrow. We are too frequent leave finally disturbed the school leadership, which gave us a very serious punishment. If not the boss Zhao from the break, I now face is probably not what punishment but directly dismissed.
&nbsp,tn requin pas cher;
Related Articls:

cheapYu Garden mall last year, net

Girls bedr

Donghua industrial restructuring is calculated by Gui Fang i

In this regard, some analysts have pointed out that, from the bank's profit model, the current concept of private banks are anxious to fry up there is a risk. A concept lost certainly going through stock valuation regression, which shares the concept of cash may not be able to stride forward singing militant songs.
خارج شده است

hdg5epi7c

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 252
    • klm448
If I were a teacher _111
« پاسخ #3 : 19 آوریل 2016، 03:33:45 pm »

< p > in the simulated classroom, students are excited, I hastened to strike while the iron is hot, preaching: "use of laser in addition to textbooks that can also be used in other fields -- just for boys who rushing said:" laser small easy to carry, is also used for speeches and presentations. " "Very good!" I want to see the side of praise, and side, can let a child more than a good scolding "forsake heresy and return to the truth"! Criticism will only make him no longer trick, and not likely to have a long-term impact......
 "students, do you have any idea what the laser is?" I looked at the students, not a hand raised. They look at me in surprise and wonder. Wait a moment,hogan outlet, I said: "no one knows? Well, let's follow the footprint of the author,golden goose outlet, to explore what is laser. Today we are coming to learn the strange laser."
< p > and I'm smiling hurried into the classroom, the students with expectant eyes staring at me to see, more passionate, unconsciously thought: can be so that the students deeply loved, really is when the teacher's happiness.
;
 I quickly stepped forward, press the red button, emitting a laser "zoom". When it encounters the plate, the students gave excited shouting, because a plate "hissing" is broken.
 this is one of my science lessons.
If I were a teacher< br / > If I were a teacher, I teach will have three changes: first, I will not see the naughty students on the hard packed; second, I will not rigidly only teach the point are not totally satisfactory content; third, I will lead my students to experience the plot and the knowledge of the book.
 at this time, I saw a male classmate in the naughty to imitate the emitted laser. I am not angry, but very happy, because it will help me to draw the following content. "You don't have to be standard." I turn to you and continue to say, "please take the textbook, I designed the simulation room waiting for you to get to know and 'watch' the laser." Seeing the expression of the students' surprise and excitement,air max femme pas cher, my passion is full to the extreme. I thought it would be great if all the doors were so lively.
 "in addition to the students speak,tn homme pas cher, the laser beam can also read the information from the small depression of the disc, can read the coding of goods......" As we walk,hogan outlet, we have reached the end of the classroom,nike tn pas cher, which is my most proud thing - the laser transmitter.
 &quot,hogan roma outlet;Ding Lingling......&quot,goyard pas cher; The science class that I brought began.
< p > I think teacher to in "proselytizes instructs dispels doubt" obligations more of a teaching enthusiasm and ability. Give students more freedom, let them experience knowledge, must be the best choice. <
 "please wear this special glasses, let's look at the laser."
Related Articls:

Read the M

Chance _0

Law Chapter 6_21 Ancient

To start a debate, let's go home and get ready. A listen to is about Chinese hurdler Liu Xiang, the classroom suddenly blasted away the pot, everyone NiYiYan me a language, talking, and agreed tomorrow to launch the PK war.
خارج شده است

dhuk89mll

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 240
    • klm412
Shanghai Wallace shares Chinese biological death
« پاسخ #4 : 29 مه 2016، 10:31:14 pm »

< p > in today's announcement, Shanghai RAAS also said that May 31, the high court of Hong Kong on the counterparty Chen Xiaoling issued restrictions on the disposal of assets to make, ask them not to disposal, charge, mortgage, pledge, transfer, so as to reduce or otherwise deal with the name 536.26 million shares, or the part's shares its value. In view of this, by the participating shareholders to carefully consider and vote in order to vote, rejected the acquisition of the motion.
< p > Shanghai RAAS June 7 evening announcement said the shareholders' meeting, held on June 7 rejected "on the companies to invest in the purchase of some of the shares of China Biological Products Co.,zapatillas new balance baratas, Ltd. motion,air max 95 pas cher, the company decided to terminate the investment to buy shares of Chinese biological matters.
5 March 23, Shanghai RAAS announcement, intends to 3.29 billion yuan of grant to natural person Chen Xiaoling held by China Biological Products Co.,ray ban outlet, Ltd. (a NASDAQ listed company Taibang biologic) about 265.77 million shares of,goyard soldes, accounting for about China's biological has publicly issued the 9.9% of the total number of shares of common stock. The incident followed by Taibang biologic and Shanghai RAAS multiple rounds of confrontation and confrontation statement, and on 31 may trigger Taibang biological the shareholder rights plan,scarpe hogan outlet, namely "poison pill", Chen Xiaoling to all shares of China life also on May 31,scarpe hogan outlet, by the high court of Hong Kong issued "injunction", eventually making the acquisition "collapse".
 it is reported that the shareholders to attend the meeting, a total of 2,hogan sito ufficiale, holding or representing the total number of shares held by the company, accounting for 76.08% of the total number of voting shares of the company. The 370 million shares all cast against it. According to Shanghai RAAS equity structure is knowable,scarpe hogan outlet, voted against it is company two sponsors shareholders Kerui Tiancheng Investment Holding Co., Ltd and RAAS China Limited (Wallace China Co., Ltd.), both with the controlling shareholder of Shanghai RAAS.
Shanghai Wallace shares Chinese biological death
< p > from May 23 announced the acquisition plan, to June 7 announced the termination of the acquisition, Shanghai RAAS of China Bio (i.e. Taibang biological a 9.9 per cent stake in the "coveted" lasted only 16 days.
Related Articles:

The suspec

Dairy Queen's cross border investment culture

PetroChina

Yesterday evening, Haisheng, released 2012 annual report, subject to the shipping market remains in the doldrums, lower rates, the company last year operating income 10.17 billion yuan, down 15.47%, attributable to to shareholders of listed companies net profit loss of 3.71 billion yuan, glide compared to the same period of 3026%.
خارج شده است

این صفحه در 0.112 ثانیه 18 نمایش داده شد.