انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

تا دوری نزدیک نتوانی بود. اگر همیشه دور بمانی، عشق خواهد مرد. اگر همیشه نزدیک بمانی، عشق خواهد مرد.

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: قدم اول - الاتین  (دفعات بازدید: 600 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
قدم اول - الاتین
« : 22 اوت 2013، 10:32:46 am »

قدم اول                             
" ما اقرار كرديم كه در برابر الكلي عاجزيم و زندگيمان غير قابل كنترل               است ."

درك اين قدم در صورتيكه ما " الكليسم " را به عنوان يك بيماري بپذيريم               آسانتر خواهد بود.
ما  نسبت  به  تاثيرات  بيماري  الكليسم  در  خانواده  در مقايسه  با                ديكر  بيماريها  كنترل  بيشتري   نداريم . ( يعني همانطور كه ، نمي               توانيم اثرات يك بيماري جسمي را كنترل كنيم ، كنترل اثرات بيماري               الكليسم هم در خانواده غير ممكن است ) وقتي كه يكي از اعضاي خانواده               بيمار است همه اعضا, تحت تاثير قرار مي گيرند .
برنامه زماني خانواده ازهم گسيخته و منقطع است : والدين براي بچه ها               فرصت كمي دارند : برنامه ها به طور غير منتظره اي تغيير مي كنند : مردم               خسته و كم حوصله هستند ، دارائيها بي ثبات و متزلزل هستند ، نظم               وانظباط استوار  و پا برجا نيست . همه اين تاثيرات دقيقا" زماني كه               بيماري "الكليسم " باشد هم وجود دارند و برقرار هستند.
اگر ما نياموزيم كه چطور با اثرات الكل در خانواده مان زندگي كنيم ،               نمي توانيم بگوئيم كه" ما زندگيمان را به خوبي اد اره مي كنيم."

(1)                                آيا شما تلاش مي كنيد كه والدين الكلي تان را از نوشيدن الكل و مشروبات               الكلي منع كنيد؟ چطور؟ آيا تلاشهاي شما فايده و اثري هم دارد ؟ بعد از               چنين تلاشي و كوششي چه احساسي داريد؟ هنگامي كه تلاشهاي شما با شكست               روبه رو مي شود، چه كسي راسرزنش مي كنيد ؟

(2) آيا فرد الكلي را مي توان مجبور كرد كه به دنبال كمك باشد؟ آيا ما               احساس مي كنيم كه اين كار وظيفه ماست ؟

(3)                                آيا ما معتقديم كه مي توانيم سبب الكلي شدن فردي شويم ؟ آيا هيچگاه               احساس كرده ايم كه ما در الكلي شدن ( بيمارمان ) مقصر بوده ايم ؟ آيا               براي اينكه بيمار الكلي مان را " مجبور " به ترك كنيم ، والديني را كه               الكلي نيستند به رخ آنها كشيده ايم ؟

(4)                                ما چطور مي توانيم قدم 1 رادر مورد والدينمان كه الكلي نيستند ، به كار               ببريم ؟ در مورد ديگر اعضاي خانواده چطور ؟

(5)                                آيا ما زماني كه | بيمارمان | درحال پاكي و عدم مصرف است احساس خوبي               داريم و زماني كه در حال مصرف است حال بد ؟ ما چطور مي توانيم مشكلات               شخصي خود را از او جدا كنيم ؟

(6)                                آيا ما علايم اين بيماري راپذيرفته ايم ؟ علائمي همچون رفتار نفرت               انگيز ، تند خويي و تند مزاجي ، ظاهري شلخته و نا آراسته ، افكاري               نامعقول و غير منطقي ؟ آيا ما هنوز از فرد الكلي رنجيده خاطر هستيم و               فكر مي كنيم كه اگر " خود " او بخواهد مي تواند رفتار بهتري داشته باشد               ؟

(7)                                آيامادر خانه هوشيار هستيم ؟ آيا مي توانيم با اين آگاهي كه فرد الكلي               " گرفتار " است و قابل معالجه و بهبودي نيست ، آسودگي خاطر پيدا كنيم ؟

(8)                                اين شعار كه " رها كن و به خدا بسپار " چگونه به اين قدم ارتباط دارد ؟

(9)                                قدم اول مي گويد : " زندگي ما غير قابل كنترل شده است " ما چطور مي               توانيم در خانه ، مدرسه ، سركار و به خوبي به سر ببريم ؟

(10)                                   چطور مي توانيم دعاي آرامش را در اين قدم به كار ببريم؟
در قدم اول ما اقرار كرديم كه در مقابل بيماري الكلي عاجز هستيم ، درك               كرديم كه حل كردن اين مشكل از عهده ما خارج است، پذيرفتيم كه تنها               زندگي را كه ما مي توانيم تغيير دهيم "زندگي خودمان " است .  عكس العمل هاي شخصي               من قسمت اول قدم يك را در مورد پدرم به كار برده بودم ، اما نپذيرفته               بودم كه زندگي من ،تماما " غيركنترل بوده است . نمي خواستم تغيير كنم               زيرا كه هنوز با خودم راحت بودم .
من شروع به كنترل نامزدم نمودم ذيرا كه ترس از دست دادن او را داشتم .               او همه چيزي بود كه به آن وابسته بودم . چند ماه بعد ، ارتباطم را با               او قطع كردم . اكنون در حال حاضر ، فكر مي كنم اين بهترين اتفاقي است               كه تاكنون براي من رخ داده است .
نيروي برتر ، همانطور كه من او را شناختم و درك كردم ، لحظات و ساعات               خاصي را براي من پيش آورد تا به من بياموزد كه به جاي وابستگي به خود ،               به الكل و به ديگران ، به خود او تكيه كنم .
من واقعا " به انتهاي خط نرسيده بودم ولي            
                  شروع كردم به اطرافم و چيزهاي مختلف با ديدي متفاوت نگاه كنم .
من مجبور بودم بپذيرم ، من تنها كسي نيستم كه در مقابل الكليسم عاجز               است بلكه تمامي مردم در مقابل آن عاجز هستند پذيرش اين موضوع |برايم |               آسان نبود .
مجبور بودم دوباره بياموزم كه دنيا دور من نمي چرخد ( من محور دنيا               نيستم ) . مجبور بودم بپذيرم كه مردم ديگر هم مي توانند حق داشته باشند               و اينكه راه من هميشه بهترين راه نبوده است.
من اينطور آموخته بودم و تربيت شده بودم كه به بزرگان و مردمان               سالخورده به خصوص به والدينم احترام بگذارم . هنگامي كه الكل نوشيدن               پدر من |همچون| مشكلي مي شد ، تمام احترام من نسبت به او از بين مي رفت               اين مرا ناراحت و دگرگون مي كرد زيرا كه برخلاف تمام اين چيزهايي بود               كه آموخته بودم .
من به طرز بسيار بدي ناراحت و غمگين بودم ، زيرا او را بسيار دوست               داشتم ، دچار احساس گناه شديدي بودم ، به دليل اينكه هيچ يك از عيب               جويي ها و سرزنش هاي من كمك كننده نبود. من اگر اورا سرزنش هم نمي كردم               باز دچار احساس گناه مي شدم ، زيرادر اين صورت نيز احساس مي كردم هيچ               تلاشي براي كمك به او و كاهش مشكل وي نكرده ام .
من از ادامه آمدن به جلسات فرزندان الکلی ها مي ترسيدم زيرا اين كار مي               توانست ، اورا ديوانه كند و نوشيدن الكل اورا تشديد نمايد.
يكي از اعضاي 88 من را نشاند و اين چنين گفت : " تو  نمي تواني مسئول                خوردن  يا  نخوردن  فرد الكلي  باشي .  زيرا  به  عنوان  مثال  هنگامي                كه ظرفها را  مي شستي  يكي  از آنها را  انداخته اي و شكسته اي و يا                اينكه  چون  هوا  باراني است  و يا به  دليل اينكه  هوا  شديدا"               آفتابي  است و غيره و ذالك               ......."               و اينها بهانه اي   مي شود براي اينكه بيمار الكلي تصميم به نوشيدن               بگيرد ،من هرگز اينها را فراموش نكرده ام .
از زماني كه " الكليسم " را به عنوان يك بيماري شناخته ام و فهميده ام               اين بيماري چطور كار مي كند و تاثيرگذار است ، ديگر مجبور نيستم به               پدرم بي احترامي كنم . زندگي من از حالت " سير هميشگي حول نوشيدن الكل               پدرم " خارج و متوقف شد.
من متوجه شدم كه بودن يا نبودن بيمار الكلي موضوع مهمي نيست و اين نمي               تواند در برداشت گامهاي روزانه من تاثير گذار باشد.
من توانايي آن را داشتم كه احساساتم را از مشكلات والدينم جدا كنم در               حاليكه آنها را دوست دارم ، من آنها را بسيار دوست دارم .
فكر مي كنم زماني كه شما كسي را بسيار دوست داريد ، زماني است كه               بيماري الكليسم شديد شده است . اگر شما توجه نمي كرديد ، اين موضوع               اهميتي نداشت كه آنها حتي تا حد مرگ هم بنوشند و مصرف كنند. من خودم را               به خاطر مشكل پدرم سرزنش مي كردم درحاليكه اين واقعا" گناه من نبود.                 
پدر من دلسوزي و انتقاد مي خواست و من آنها را به او مي دادم . جلسات               فرزندان الکلی ها اينطور به من آموخت تادرك كنم كه اين گناه و عيب من               نيست و نبايد از او انتقاد كنم . مي بايست عشقم را به او نشان دهم و               سعي كنم به او كمك كنم .
تمامي |مطلب| اين قدم در مورد " رها كردن " مي باشد. اين براي من بسيار               مشكل است كه هرچيزي كه مرا محصور كرده و يا با من مخالفت مي كند ،               اعتصاب مي كند.
 من مي دانم كه پدر و مادرم بيمار هستند ،همچنين مادرم . اما از همه               اينها بيمارتر ، هيولا(نيروي پرقدرتي)  درون من و خود من ، هستيم .
مابايد بياموزيم وبفهميم كه هرگز نمي توانيم بيماري الكيسم و قربانيهاي               آن را كنترل كنيم و بر آنها پيروز شويم.
من آموختم اين حقيقت را بپذيرم كه نمي توانم خواهرم را تغيير دهم و "               من " مسئول نوشيدن و يا استفاده مواد مخدر او نيستم . اين خيلي سخت بود               زيرا من در آن هنگام نسبت به كارهايي كه او انجام مي داد احساس مسئوليت               مي كردم.
او سعي مي كرد كه مرا سرزنش كند و من احساس مي كردم كه كارهايي وجود               داشته كه بايد مي كردم و مي توانستم انجام بدهم .
من بر حسب عادت سعي  مي كردم مشكلات خواهرم را به جاي او حل كرده و               مستوليتهاي او را به دوش بگيريم .
اين تنها راه و تنها كاري نبود كه مي شد انجام داد. بعد از اينك ياد               كرفتم كه نمي توانم به جاي او صورتي از كارهاي ساليانه اش را برداشت               كنم و ( من ) مسئوليتي در قبال مصرف الكل او ندارم ، رها شدم تاچيزهايي               براي خودم بياموزم و در جهت بهبودي خويش كوشاباشم زيرا كه  من بيمار               بودم.
" من " تنها كسي نيستم ، نبودم و نخواهم بود كه در مقابل الكليسم عاجز               است ، اين يك بيماري است ، من نمي توانستم  به اين بيماري همچون               بيماريهاي ديگر  نگاه كنم .
قبل از آمدن به جلسات فرزندان الکلی ها سازگاري |آرامش| دروني نداشتم،               درون من پر از رنجش و حسادت بود. تندمزاجي و ترسهاي دروني من هميشه               برايم مشكل ساز بود ، به اضافه اينكه در يك روز تعطيل ديواري بين من و               برادرم  مي ساخت . دلسرد و گيج بودم .
من مطمئن هستم كه مي توانم بپذيرم زمام زندگي از دستم  خارج شده است !               براي بعضي از انسانها كه داراي ضمير و نفسي بزرگ هستند ، پذيرش اينكه               شكست خورده اند ، چيز راحتي در دنيانيست . اما چنانچه مي خواهم برنامه               را ادامه بدهم ، بايد چنين چيزي را بپذيرم.
من مي دانم كه در مقابل اعمال و حركات فرد الكلي عاجز هستم.                            قسمتي از پذيرش من در مورد بيماري او ، صبر و اطمينان كامل را شامل مي               شود.
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

alwxbz0ws

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 286
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def870
The night is deep, the heart is cold
« پاسخ #1 : 10 آوریل 2016، 06:11:44 pm »

The night is deep,hogan sito ufficiale, the heart is cold

to light a cigarette,hogan outlet online, took a deep breath,hogan outlet online, all sucked, stimulate the brain waves of dizziness. Do not know from when to begin smoking big, might simply like this feeling,goyard soldes, only in this way can we reduce to miss you. Dear,hogan sito ufficiale, do you know? Think you really uncomfortable,tn requin pas cher, do not know why you don't know,air jordan pas cher, you don't know where you are happy or...... You are everything I want to know,scarpe hogan uomo, even if you have nothing to do with me.

Related Articls:

entertain

Sorrow is brewing, the injury is release,love is life the most gorgeous of an illusion, too tea millet, sometimes, come to the end of the road to the horizon, also do not want to wake up. Love is a false need to continue to be proved, as fireworks lit to see the brilliant need.
خارج شده است

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • nop498
2015 annual personnel work
« پاسخ #2 : 02 ژوئن 2016، 11:24:59 am »

six employees, professional titles, occupation qualification certificate annual inspection:
 along with the further attention to the talent resources, the professional title evaluation and other work has been recognized and valued by the community.
 five,bottes ugg pas cher, talent reserve work
1, according to the company's new institutional setup and personnel allocation, transferred part of the outstanding management personnel and production backbone to industrial park,chaussure air jordan soldes, technological transformation project put into operation, to the normal.
 four, reward and punishment management
 do a good job in the signing of the labor contract, the labor contract and the labor contract management and other work. This year in June 30th 194 to focus on the labor contract expires to renew the working staff. For the renewal, in this year's labor contract management based on, further operation of the new management approach, to production workers and other staff intends to use the medium term (2 years), short-term (1 year) contract, on the part of staff to take not to renew the contract management approach.
 two, labor contract management
 combined with the company's actual, on the production, scientific research, labor, management and other aspects,adidas yeezy 350 pas cher, outstanding achievements, contribute to the larger, respectively, to give incentives. Employees in violation of labor discipline,hogan outlet, often late, leave early, absenteeism, finish production tasks or tasks; do not obey the assignments and to mobilize,hogan outlet online, command, or vexatious, assembling a crowd to fight affecting the order of production and work order and social order, were given administrative punishment or economic punishment.
1, do a good job in the annual report of the company staff to declare the work of management, focusing on the primary and secondary titles to declare staff
< p > according to the current situation of company, combined with advanced enterprise management experience, to participate in national or regional large-scale talent exchange fair, direct introduction of high-level, highly educated talent to get excellent technology,hogan outlet, character outstanding talent team. To recruit about 10 years of undergraduate college students, professional major: thermal energy and power professional 5-7 people, electrical professional 2-3 people, chemical professional 2-3 people.
< p > to further strengthen evaluation of staff in a certain period of time such as the ability to work, correctly grasp every employee's working conditions, the establishment of normal and reasonable personnel evaluation system, so as to provide an objective basis to staff reward and punishment,gioielli pandora outlet, promotion and adjustment. According to the company's current production and operation situation, the establishment of personnel evaluation system, personnel assessment. The implementation of the post trial, vocational training or job transfer of qualified personnel, to ensure high efficiency, high-quality staff.
2015 annual personnel work plan model van
 this year focus on the deployment of personnel work during the operation of the new industrial park.
The safe and economic operation of the
 three, personnel assessment
2,louboutin soldes, according to each department, unit personnel post allocation, the vacancy situation, ready to deploy. Timely and accurate personnel and personnel transfer order issued instructions, and strive to achieve the best allocation of human resources.
2015 annual personnel work
 one, personnel deployment management
Related Articles:

Summary of

2010 college preparatory period party thought report

According to the deployment of learning school science development view, these days, through learning and group discussions and other forms of learning, I to the scientific development concept spiritual essence and the scientific connotation have more profound understanding and the understanding. Conscious of my work and the actual requirements of Scientific Outlook on Development, found that there are some specific problems.
خارج شده است

atzkax57c

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 105
    • mno039

April 8th, Gucheng County Public Security Bureau official investigation of the 5 illegal practice. Gucheng County procuratorate dispatched two police officers early intervention, to guide the public security organs of evidence,tn requin pas cher, solid card, and to the public security organs put forward "to a suspect in the crime of illegal medical law to take measures for the detention, take bail or other measures to stop the practice of criminal suspects in accordance with the law; for other personnel involved in the timely collecting testimony; collected in accordance with law relevant documentary evidence, fixed evidence,scarpe hogan outlet, extract relevant books, safekeeping" three investigation are proposed.
< p > in February this year, Gucheng County, Hubei Province Procuratorate in carrying out "against the criminal livelihood special case supervision activities,nike tn foot locker, found within the county are unlicensed medical clinic after the administrative punishment continues for the treatment of the phenomenon, the clues to the House leadership made a detailed report, hospital leadership on the spot investigation and supervision department assigned, tracking supervision, be sure to case investigate to the end. Through makes the administrative punishment of 31 cases of illegal practice of a bureau since 2011 to investigate and for comprehensive inventory and review, from found in five medical clinic has been achieved in the practice of a medical institution license under, without authorization to carry out diagnosis and treatment,barbour soldes, and Health Supervision Bureau administrative penalty three times.
 in the course of the investigation, the hospital is not on the case,hogan sito ufficiale, but the case will be extended. They believe that: 5 people have been punished for the illegal practice of 3 times, the behavior has been suspected of a crime, the unit should be transferred to the public security organs and not transferred, which may be related to law enforcement officers dereliction of duty. And launched job-related crimes investigation,stylo mont blanc pas cher, found clues crimes 5, the AO and Jiang Mou to alleged favoritism is not transferred to criminal case crime transferred for examination before prosecution.
< p > in another development, the matter has been in the administrative law enforcement organs caused a shock, deadline day, 11 enterprises in the county have voluntarily to the procuratorate invite investigation and supervision department of the police officers to the unit parlance, to send law, to prevent such crimes.
 people's network, Gucheng,hogan outlet, September 10 power (Jiang Guangming Wang Yang), I only know not to handle the case is a crime, did not expect not to transfer criminal cases are also suspected of crime, but also to be prosecuted." In September 6th,goyard soldes, when I met Ao Jiang and sometime, almost two people from the same emotion.
< p > according to the Supreme People's Court Interpretation on Several Issues concerning the specific application of law in the trial of criminal cases of illegal medical practice first the (2) a: individuals that have not obtained the medical institutions practicing license "establishing a medical institution, should be identified as the 336 of the criminal law article a provision" did not get the doctor qualification for practising medicine illegally "; Article 2 paragraph (4)" of illegal medical practice is the administrative department of health administrative penalty after twice again the illegal practice of medicine shall identified as' serious' "provisions. The Department initially identified 5 suspects on suspicion of illegal medical practice.
Gucheng Hubei 2 law enforcement officers are not transferred to criminal cases were examined and prosecuted for dereliction of duty in law enforcement officers transferred to criminal cases
Related Articls:

Pei Jinjia

Major general interpretation of the military increase - is still a reasonable ra

Dalian Dev

However, came to the front of the 33 waiting area, you will feel it "different", bench in dribs and drabs sitting some of the passengers, they or twisted askew "share" in the seat, the head buried in the collar of his coat to sleep; or playing down the phone to kill before boarding the boring light, the waiting area is extremely cold and cheerless.
خارج شده است

hfgh6p5ess

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 259
    • nop792
Letter of sympathy for teachers' day in water reso
« پاسخ #4 : 11 ژوئن 2016، 12:31:41 pm »

,hogan outlet
 water conservancy industry all teachers and educators: you are good!
 Water Conservancy Industry Teachers' day letter of sympathy
< p > for a long time,golden goose sneakers, water conservancy industry teachers and educators adhere to the party's education policy,hogan outlet, thoroughly implement the science and education to promote water strategy and water conservancy talents strategy,tn requin pas cher, in order to improve the quality of workers and staff of water conservancy, training qualified personnel for the mission, be loyal to their duties, toil, has made important contribution to the water conservancy talents troop construction and water conservancy development. National Water Conservancy staff thank you!
< p > I sincerely wish all the teachers, staff and educators a happy holiday, work smoothly, health,ggdb outlet, happiness!
 quantity, quality and innovative talents are the foundation of the country's prosperity, but also an important guarantee for the realization of modern water conservancy and sustainable development of water conservancy. Hope all water conservancy teachers and educators in under the leadership of the party and government organizations at all levels, conscientiously study and implement the party's spirit of the 16th National Congress of the CPC and the decision of the Central Committee of the Communist Party of China and the State Council on Further Strengthening the work of talent spirit, study hard from domestic and foreign advanced teaching methods and management experience, vigorously improve water conservancy modernization level of education, and comprehensively improve the quality of education and teaching,barbour pas cher, in water conservancy education, vocational and technical education, employee education and cadre training each field continue to make new and greater contributions.
 teachers and comrades: a well-off society, talent oriented. The construction of modern water conservancy and sustainable development of water conservancy requires you to cultivate a large number of high-quality personnel! Let us more united efforts to inherit and carry forward the fine tradition of Zhicungaoyuan, dedication and teacher, rigorous diligent in study,cheap pandora charms, seize the opportunity, advance with the times, forge ahead, and jointly promote the new development of education in water conservancy, the better for the construction of water conservancy modernization provide strong talent support and guarantee.
Letter of sympathy for teachers' day in water resources industry
 autumn osmanthus fragrance. People across the country to celebrate the 55th anniversary of the founding of the people's Republic of China with great rejoicing. In September 10, we will usher in the 20 teachers' day, on the occasion of the festival of celebration for the occasion,nmd runner femme pas cher, I would like to work hard in the water on the education front all the teachers and educators extend warm congratulations and cordial greetings!
Related Articles:

Three eight women's day, the

The Commis

Community

The whole community shows the development trend of uprightness, and Xing industry. Hard won achievements, the progress of cohesion sweat. These achievements made, is the whole community people unite as one, the result of hard work and results are here together, unity and hard work, but also the social from all walks of life actively support, the result of the enthusiastic care.
خارج شده است

این صفحه در 0.111 ثانیه 20 نمایش داده شد.