انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

شجاع ادمي است كه ميترسد , اما عليه ترسش اقدام ميكند ; ولي ترسو ادمي است كه ميترسد اما با ترسش سر ميكند . با هم تفاوت ندارند , هر دو ترسو هستند . شجاع ادمي است كه علي رغم ترسش پيش ميرود , ترسو ادمي است كه دنباله روي ترس خود است . اما يك ادم كامل نه اين است و نه ان ; او فاقد ترس است و بس

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: ایده های شماره دو  (دفعات بازدید: 2696 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
ایده های شماره دو
« : 23 آوریل 2013، 12:20:44 pm »

گاهی این افکار از ذهن من به عنوان عضو یک انجمن اعتیادی و دوازده قدیم که چندین ساله تو برنامه ام و قبول کردم این بیماری رو همراه خودم از همون اول داشتم می گذره که مطرح کردنش سخته و. جواب دادن به اون سخت تر
اینه که امروز من چطوری است که همه اش احساس کسالت دارم و هنوز نمیتونم مثل یک انسان معمولی زندگی پر جنب و جوشی رو تجربه کنم
آیا بیماری من اینقدر شدید بوده ؟
آیا من آدم بیخود و تنبلی هیتم و دیگه نمی تونم خودمو جمع کنم ؟
این ارث پدری من بوده و از اونها به من رسیده و ژنتیک خسته رو نم یتونم تغییر بدم ؟
به نظر شما کدوم یکی از این دلایل می تونه وجود داشته باشه
به نظر شما چه دلیلی دیگه ای می تونه در این مسیر وجود داشته باشه
لطفا ....جواب بدین تا به یک جمع بندی برسیم ...
ممنونم

خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

کویر

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 365
پاسخ : ایده های شماره دو
« پاسخ #1 : 24 آوریل 2013، 01:10:43 am »

میدونید گاهی وقتا فکر کردن زیاد و جستجو برای رسیدن به راه حل یک مشکل اونو قویتر و پررنگتر میکنه هرچی بیشتر به چرا هاش فکر میکنی بیشتر خودشو نشون میده.
گاهی وقتا باید ندیدش و بش توجه نکرد حتی مثلا اگه احساس کسالت داشتی نگی :بازهم کسل شدم !اصلا بهش فکر نکن فقط همون لحظه یه کاری انجام بدیم که اون کسالت رو نفی کنه.اینجا هم به فکر منفی که چرا من اینطورم و.... اجازه  رشد ندادیم و هم کسالتو خنثی کردیم..یجورایی کیش و مات کردنه
من که اینکارو میکنم جواب داده ...
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #2 : 24 آوریل 2013، 12:43:34 pm »

میدونید گاهی وقتا فکر کردن زیاد و جستجو برای رسیدن به راه حل یک مشکل اونو قویتر و پررنگتر میکنه هرچی بیشتر به چرا هاش فکر میکنی بیشتر خودشو نشون میده.
گاهی وقتا باید ندیدش و بش توجه نکرد حتی مثلا اگه احساس کسالت داشتی نگی :بازهم کسل شدم !اصلا بهش فکر نکن فقط همون لحظه یه کاری انجام بدیم که اون کسالت رو نفی کنه.اینجا هم به فکر منفی که چرا من اینطورم و.... اجازه  رشد ندادیم و هم کسالتو خنثی کردیم..یجورایی کیش و مات کردنه
من که اینکارو میکنم جواب داده ...
.
گاهی فکر میکنم که یکی از دلایلی که من این جا رو دوس دارم همینه که همه جور تنوعی توش پیدا می شه
.
دوست عزیز
برنامه می گه ترازنامه جستجو گرانه و موشکافاانه
نه اینه پشت گوش بنداز و باری به هر جهت
این خیلی مهمه که تو بتونی دلایلشو یکی برات در بیاره وگرنه باز هرموقع به اون موضع برسی دوباره اشکاله عود می کنه
.
متوجه منظورم شدی ؟
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
.
.
آدرس وبلاگ :
.

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #3 : 24 آوریل 2013، 07:41:56 pm »

داستان منهم اين است  كه  گرفتار  مثلث خود مشغولي  و  مثلث خود محوري بوده ام ..نمي توانستم آدم متعادل و آرام و شاد باشم .
 انگار كه شادي و رضايت براين حرام ه .
 توي اين چند سال سعي كردم  روي خودم كار كنم .. خصوصا قدم 4 و 5  ام را خوب كار كردم ..به اميد تغييري كه اين احساسات بر من غلبه نكنند ..ولي هنوز هم  نقص خود آزاري مانع از شاد زيستن منست ..ولي  با آگاهي كه نسبت بخودم پيدا كردم . امروز ميتونم اين نقص را ببينمش . تفاوت اش با قبل اين هست كه اولا من دقبقا ميدانم كه اشكال از من هست نه ديگران و دوم راه عبور كردن و خارج شدن از آن احساس را آموخته ام . ياد گرفتم كه نقطه مقابل اش را جايگزين كنم و با بكارگيري اصول برنامه از آن خارج بشوم .
 دليل  اين خود آزاري ابتدا  عدم آگاهي نسبت به  اينكه من توانايي شاد زيستن را دارم .....كه از باورهاي من سرچشمه ميگيره ..
 دليل ديگه اش به ميزان وابستگي هاي من و ترسهام بر ميگرده  دليل ديگه اش  مانوس شدن با آن ....اين مثلث و نقص خود آزاري برايم  عادت شده و  طول ميكشه تا ازش رها بشم   ..
و وقتي خودم را با قبل مقايسه ميكنم ميتونم بگم كه ميشه بين بد و بدتر "بد" را انتخاب كرد . و اميدواري براي رهايي از آنهم وجود داره .

خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

رضا - اینترنت

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #4 : 25 آوریل 2013، 11:26:56 am »

داستان منهم اين است  كه  گرفتار  مثلث خود مشغولي  و  مثلث خود محوري بوده ام ..نمي توانستم آدم متعادل و آرام و شاد باشم .
 انگار كه شادي و رضايت براين حرام ه .
 توي اين چند سال سعي كردم  روي خودم كار كنم .. خصوصا قدم 4 و 5  ام را خوب كار كردم ..به اميد تغييري كه اين احساسات بر من غلبه نكنند ..ولي هنوز هم  نقص خود آزاري مانع از شاد زيستن منست ..ولي  با آگاهي كه نسبت بخودم پيدا كردم . امروز ميتونم اين نقص را ببينمش . تفاوت اش با قبل اين هست كه اولا من دقبقا ميدانم كه اشكال از من هست نه ديگران و دوم راه عبور كردن و خارج شدن از آن احساس را آموخته ام . ياد گرفتم كه نقطه مقابل اش را جايگزين كنم و با بكارگيري اصول برنامه از آن خارج بشوم .
 دليل  اين خود آزاري ابتدا  عدم آگاهي نسبت به  اينكه من توانايي شاد زيستن را دارم .....كه از باورهاي من سرچشمه ميگيره ..
 دليل ديگه اش به ميزان وابستگي هاي من و ترسهام بر ميگرده  دليل ديگه اش  مانوس شدن با آن ....اين مثلث و نقص خود آزاري برايم  عادت شده و  طول ميكشه تا ازش رها بشم   ..
و وقتي خودم را با قبل مقايسه ميكنم ميتونم بگم كه ميشه بين بد و بدتر "بد" را انتخاب كرد . و اميدواري براي رهايي از آنهم وجود داره .
.
چقدر جالبه این حالت رو تجربه کردن
موضوعی که به شدت در آوره و اعتقاد داری که تو رو می تونه بسازه
این دو تا ضدیت در وجودت تو رو به جنگ وادار میکنه
ولی بازم تو می دونی که
ان اعصر یسرا
( براستی بعد از هر سختی آرامشی است )
وقتی نگاه میکنم به این موضوع می بینم در وجود من هم فرشته و هم دیو خوابیده اند که هر کدام برای دیگری وسوه ای را طرح می کنند و برای دیگری تله ای می گذارند و من بدبخت باید دراین میانه زجر بکشم و بسوزم و بسازم تا اینکه اونو به عنوان تجربه ای جدید قبول بکنم
از دوهفته قبل با رهجوهام قرار بود که شروع کنیم جلسات خانگی رو به صورت هفتگی تازنامه بزنیم و هر جلسه به این ترازنامه اضافه بشه
جلسه اول این بود
امروز در برابر چه چیز هایی عاجز هستم
در هر روز همونو بار ها از خودم می پرسید
این جلسه شد :
امروز در برابر چه چیزهایی عاجز هستم و در اون موقع افکار من چه روش خاصی رو دنبال می کنه
نرگس عزیز
خوب کار کردن قدم های 4 و 5 یک قسمت از پازل هزار تکه ما است
در اون میان باید اونقدر قدرتمند باشی که تو بتونی قبول قدمهای ششم و هفتم رو داشته باشی
تمام مشکلات ما از قدم چهارم شروع و به قدم هفتم ختم می شه و عملکرد اونها در هشتم تا دهم خودشو نشون می ده
این ایده هنوز منو اذیت مینه که آیا این انجمن متعلق به منه ؟
آیا واقعا باید به این انجمن اعتماد بکنم؟
دوستان عزیز تجربه ...
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

کویر

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 365
« پاسخ #5 : 29 آوریل 2013، 01:01:40 pm »

.
گاهی فکر میکنم که یکی از دلایلی که من این جا رو دوس دارم همینه که همه جور تنوعی توش پیدا می شه
.
دوست عزیز
برنامه می گه ترازنامه جستجو گرانه و موشکافاانه
نه اینه پشت گوش بنداز و باری به هر جهت
این خیلی مهمه که تو بتونی دلایلشو یکی برات در بیاره وگرنه باز هرموقع به اون موضع برسی دوباره اشکاله عود می کنه
.
متوجه منظورم شدی ؟

منظور من انکار نبود اصلا.ببینید مثلا من در حال درمان بیماری خودم با هر وسیله و کمک (دعا و راهنما وقدم کار کردن و....) عیبها و نقصهامو میپذیرم اما به خودم برچسب نمیزنم .. من درحال تلاش واسه بهتر شدنم باید با خودم مهربونتر برخورد کنم برای دوستی هر چه بیشتر با خودم و رسیدن به خوداگاهی .خشم و نا امیدی از رفتارهام به من احساس انزوا میده .شما اگه معلم باشی با پرخاش و مقایسه و تحقیر نمیتونی دانش اموز تنبل رو تبدیل به زرنگ کنی مگر اینکه با نرمی و دوستانه بهش یاد بدی.حالا ب نظر من در برخورد با خودمون هم باید اینطور باشیم .به ناامیدی ها و مقایسه هایی (چرا من نمیتونم مثل بقیه باشم )که ب ذهنمون میاد در حد گذرا توجه کنیم نه تمرکز.البته مسلما شما تجربتون از من خییییییلی بیشتره و خوشحال میشسم اگر در اشتباهم راهنمایییم کنید
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #6 : 29 آوریل 2013، 08:32:36 pm »

منظور من انکار نبود اصلا.ببینید مثلا من در حال درمان بیماری خودم با هر وسیله و کمک (دعا و راهنما وقدم کار کردن و....) عیبها و نقصهامو میپذیرم اما به خودم برچسب نمیزنم .. من درحال تلاش واسه بهتر شدنم باید با خودم مهربونتر برخورد کنم برای دوستی هر چه بیشتر با خودم و رسیدن به خوداگاهی .خشم و نا امیدی از رفتارهام به من احساس انزوا میده .شما اگه معلم باشی با پرخاش و مقایسه و تحقیر نمیتونی دانش اموز تنبل رو تبدیل به زرنگ کنی مگر اینکه با نرمی و دوستانه بهش یاد بدی.حالا ب نظر من در برخورد با خودمون هم باید اینطور باشیم .به ناامیدی ها و مقایسه هایی (چرا من نمیتونم مثل بقیه باشم )که ب ذهنمون میاد در حد گذرا توجه کنیم نه تمرکز.البته مسلما شما تجربتون از من خییییییلی بیشتره و خوشحال میشسم اگر در اشتباهم راهنمایییم کنید
ممنونم دوست عزيز
تا اندازه اي ايده شما درسته ولي نه كاملا
.
.
مثالا مي زنم برات از برنامه
بهر حال اين برنامه بيشتر از 75 سال قدمت تاسيس داره از انجمن الكلي ها و نيز بيشتر از 55 سال قدمت انجمن معتادان گمنام رو دره
ضمن اينكه اين برنامه داره كار خودشو به دقت انجام مي ده
شايد اين متن كتاب الكلي ها رو شنيده باشي كه مي گه :
.
نقل قول
از آنجا که این کتاب به صورت مرجع و   راهنمای جمعیت ما درآمده است و به   مردان و زنان الکلی زیادی برای بهبودی   کمک کرده است بنابر این احساس می   کنیم که نباید تغییرات اساسی در آن داده   شود . بدین جهت قسمت اول کتاب که   برنامه بهبودی الکلی های گمنام را توصیف   می کند در جریان تجدید چاپ دوم و   سوم همچنان دست نخورده باقی مانده است .   قسمت "نظریه یک پزشک" نیز دقیقا   بهمان صورتی که در چاپ اول بوسیله بانی   بزرگ ما ، دکتر سیلک ورث فقید در   سال 1939 نوشته شد بجا مانده است .
نقل قول
.
ميدوني چرا ما تا آخرعمرمون خودمونو معتادخطاب م يكنيم ؟
مطمئنا بايد دليل بيشتري از اينكه من هميشه عمرم بيمارم بايد وجود داشته باشه
مي دوني چرا ؟
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

bdfg89exc

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 202
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • mno779
Time _5
« پاسخ #7 : 24 آوریل 2016، 06:34:05 pm »

curve, once the growth will be spread over the trials of a long journey, like,golden goose outlet, just to meet in the rest of life can be. Sometimes, love is just a dream, one thing, somewhere not spared,air max homme pas cher, not to live. Between the change of the seasons, had not old appearance also faded, the fate of the fork of the road,chaussure tn pas cher, we can wave goodbye, to the different shore.
HTML template time
The palm of the
In February
 is still out of the window is cut with smoke, rolling hills of the same vast clumps of bleak. Gently shake the memory in the window, the warmth of the past, like a cup of tea aroma inexplicably rising, and simply. Then with the thoughts of repeated precipitation, precipitation, leaving only a little bitter,tn pas cher, half light. Time goes by, passing the story stir up the slightest heart; tassel hundred, swallowtail butterfly could not dance beautiful dream.
 rings, just from the foothills sing into the clouds,hogan outlet, such as resentment, such as Mu Song, as if weeping and complaining repeatedly, Arias endlessly,supra pas cher, as in the past, it seems to tell a melancholy thoughts. At the foot of the quiet poplar forest,hogan outlet, is already flourishing, skinny emaciated, they stand still stays on the spiritual world, although there is only love and hate, mixed. The woods beside a river bottom, the condensate Shibuya barrier, dusty desire in the ice secretly surging,hogan sito ufficiale, cold lonely on the surface of the water, leaving only a bird alone across the silent love.
2011
 a calculation, the night is the night, only to see the jade rope low, Jin Bo has been short. Time and personnel are in the dark one, those who stay time cannot bear to think of the past it is difficult to reproduce. Therefore, we believe that the former will change, but enduring as the universe, gently sigh.
 time!
Related Articles:

You find l

The story

Let the dream into reality.

Every day a monotonous and boring life, when is the end? Big husband when I go up, and where? I can't help but feel confused. Tossing and turning, difficult to sleep, should be when I write the. I put my feeling into a song without metrical poetry, poetry does not meet the requirements, but it looks so painful. There's no one to talk to, and are placed in the space inside, hope that one day someone will open it - my heart space into my world, but that day has not come.
خارج شده است

bdfg89exc

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 202
    • mno779
Acacia Haifei deep -- the world begin to feel the
« پاسخ #8 : 07 مه 2016، 04:50:57 am »

1951 in the spring of 20 years old 18 years old youth publicity. They love each other for several years in both parents manage under logical engagement. A married on the election in October of the lunar year 21. Publicity until now still remember that special day: early in the morning, in the festive sound of firecrackers, he use bicycle to bride camel arrive at the door, then in the crowd's laughter sound of blessing, publicity to the bride back into the bridal chamber. Although it is the bridal chamber, but is very shabby wooden partition room, inside a few pieces of old furniture,tn requin pas cher, in addition to Fanghua dowry dresser is new, almost no what eyes decoration. Fortunately,hogan outlet, the bed in the room new red quilt and posted in the windows and doors red hi word, and the wedding couplets for the needy family added a bit of festivity.
< p > until publicity came home from work and found wife hiding alone in the house crying,louboutin pas cher soldes, publicity asked how, youth saw their most pro people. >
 since the new daughter-in-law door, a home should not worry about the big and small publicity. She was waking up working silently, to have everything arranged in good order, no matter how tired, never a complaint. Assertive mother age and often Naobing, inevitably, hair some temper, but event no matter how wronged things, she never props to word of mouth. A youth to wait on her mother took the medication, old man suddenly feeling out of control,hogan sito ufficiale, pour a bowl of herbal medicine exhaustively in the youth: "you all day, urged me to take the medicine, is trying to poison me, you have the better clean days, is not?!" Fanghua endure the hearts of grievances, silent sweep the floor.
Acacia Haifei deep -- the world begin to feel the most affectionate husband
 two people are inseparable,scarpe hogan outlet, the couple joy in their marriage.,hogan outlet online, affectionate. Because they are children of poor families, young couples are not old, but they are very sensible. Dignified and virtuous Fanghua, dressed in a plain, delicate skin white and tender, a pair of smart eyes reveals a kind,tn homme pas cher, black hair wearing two short braid, very beautiful, and very simple. The most valuable is her hard-working, kind-hearted, virtuous, speaking softly, graceful in manner, with the virtues of traditional Chinese women. Shortly after two people work, publicity work in offices of N city municipal government, youth work in a factory in N city.
 he is unassuming, native of Jiangxi city N 15 km southeast of a town, was born in November 1933 in N city. Her name is Fang Hua, a native of N city 30 kilometers northeast of the town. He is two years older than her, two only across the street. Their father with dock porters, are very good friends, so the two are very close. As the father of the relationship, the two children grew up playing together, it is Liangxiaowucai, childhood sweetheart. The autumn of 1945, after the Japanese surrender, illiterate youth into the cultural classes. Make a day on the way to school youth, two children laughing and talking, like brothers and sisters. Yang was clever, and went to school a few years, therefore, he often is the little sister tutoring,nike tn soldes, patiently taught her to read. Gradually, in the two children's heart, each had a hazy feeling.
 this is a true story.
Related Articles:

We always

Three.

Let the wo

Every one of us is a small node in the net. Throughout this network into a major event has a unique feature, that is, "mind" carefully. They are good at "insight to" make of his big advantage, they are good at cooperate with others and eventually reach their purpose, they also cutong social way, easy to get someone else's tripartite balance of forces to help.
خارج شده است

hfg2vj1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 221
    • cde733
I love my family _11119
« پاسخ #9 : 07 مه 2016، 04:43:23 pm »

I love my family< br / > & nbsp & nbsp,tn requin pas cher; & nbsp; & nbsp; & nbsp,goyard pas cher; & nbsp; & nbsp; & nbsp; my family have three people, respectively is the "governor", "prime minister", "general manager", is very interesting. And then you hear I have described below. &nbsp,tn requin pas cher;             I am the "general manager" of my family, meaning that we should always go through the management of everyone. I have a pair of thick black eyebrows, high nose,goyard prix, wearing a pair of glasses,air max pas cher. At home, I feel not what shortcomings, can always have to be a "prime minister" and "governor" scolded and cursed,stylo mont blanc pas cher. Especially the "prime minister" can I always careless. Therefore, I became the home of the "doormat". & nbsp; & nbsp,hogan outlet online; & nbsp; & nbsp; & nbsp; "prime minister" is my mother, she has a pair of bright eyes, look at things look particularly fine. She is our housekeeper, and she is in charge of the matter. She's always saying bad things about his father, so he's embarrassed in front of me. In fact, the worst is me, she established the rules for me, let me more criticism.               my father's nickname "the governor". He is a cadre of outstanding achievements. He has made more than a dozen papers in the audit papers. His biggest feature is obesity,golden goose saldi. From time to time to rest a few pounds of fat, and to buy diet pills on weekends. So he became the "prime minister" lesson of the object.               look, my family is interesting!Related Articles:

I love grass _0

Dear, writ

The four r

To save the drowning child and the sacrifice of college students like a magnificent beautiful poem, and those who do not blink of an eye criminals, can only be counted as the next three pirated books. The book has its own content, people have their own life. Content is full of suspense, the plot ups and downs of the book, will be a best-selling book, the general light of the book is not willing to see the book.
خارج شده است

bcfg5b1ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 157
    • ghi135
Put down the hesitation - immediate action, the su
« پاسخ #10 : 09 مه 2016، 01:49:13 am »

,scarpe hogan outlet
 look for things that don't choose a irresolute and hesitant; direction,nike tn pas cher, just on the road,louboutin pas cher soldes, don't look back. The opportunity is like lightning,hogan outlet online, only to catch it quickly and decisively to.
Related Articles:

The story

So, together with you.

In fact, always thought that day into the University, is the dream of a new journey, but more grow up more trouble. Then, by the optimistic, gradually began to dim, began dissociability, began to have feelings, began to sad. Even the fear of future society, afraid of the future.
خارج شده است

gqg8eob9g

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 285
    • efg174
years of memory
« پاسخ #11 : 14 مه 2016، 07:43:25 am »

Simon Yam and Zhang Wanting, Luo Qirui. (source: Beijing Yuyuexinbao)
16. This directed by Alex law,hogan outlet online, producer Mabel Cheung, starring Simon yam and Sandra ng 'echoes of the rainbow' will be in the mainland release. Although some tragic story, but after reading it,hogan roma outlet, you will not have any feeling of cold, but will have a glimmer of warmth in my heart.
 this is perhaps the greatest charm of "echoes of the rainbow".
 heaven
 Zhang Wanting: John Shum
"Echoes of the rainbow" word of mouth about 70% of the audience to tears Preview
 years of memory
< p >, born poor Luo falls in love with Miss rich flora. Later girlfriend immigrants went to the United States, until Luo into an advanced leukemia. She began to appear. Why do you remember this first love? Luo Qirui spread out the cards: "in reality,chaussure jordan pas cher, it is not my brother's love, but my. It was an out of reach of love, I can not break through two people completely different living environment. Later, she emigrated to the United States, we lost contact for many years." In reality, Luo Qirui later also went to the United States to study,hogan outlet, the results met the later wife - Zhang Wanting.
 filmmaker John Shum, let "finally have hope" echoes of the rainbow. Mabel Cheung grateful to him: "a lot of people talk about while on the go, only John Shum efforts to help us analyze, 'if Hong Kong has 500 million at the box office,hogan interactive outlet, and the whole world... Come on, let's get it! " Cen Jianxun is to make this movie can be a person." Zhang Wanting recalled in the year to shoot the fall of the fairy tale, the experience, the whole of Hongkong are not willing to invest, it was introduced to us to find Cen Jianxun. At that time he was a big star, we handed him the script, he said, "let's go down." We want to put down? That's no chance. Who knows to take the bus home on the way, he called for investment."
 Luo Qirui: in memory of my father and brother,
< p > Movie Luo suffering from leukemia,tn homme pas cher, father when off wedding ring, this is not about sensational and deliberately set, "is a true story, my brother suffering from cancer, go early. The movie was made to honor his brother and father."
 Simon Yam five minutes to answer the play
< p > a Hong Kong movie, no martial arts, no nonsense, no ghosts and erotic, but won the Crystal Bear award at the Berlin Film Festival, in Hong Kong released on the first day he beat "Alice's Adventures in Wonderland",hogan outlet, to create a hard to get a vote on the scene,scarpe hogan outlet, let the audience see tears Lian Lian.
 in Berlin after winning the prize, Luo Qirui, Zhang Wanting and his wife and two special thanks to the drop from the male and female imtex > paycheck
 Luo Qirui and his wife Zhang Wanting, for "echoes of the rainbow" for 10 years, during which a lot of cold face.
Related Articls:

viewers responded enthusiasti

The secret to create 2 beauty killer pretty Annie

Shoes Wuxi

Wrote: "today is really experience the precious experience, almost 10 years do not take public transportation!" She also stressed, must give his seat to the elderly people. But this article in words but recruited the Korean netizens dislike, many people said "every day we go to work by bus, the bus has to be proud of what?"
خارج شده است

cnyeh119a

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 248
    • vwx572

< p > 44 minutes, Xiao Juan the ball offensive penetrates the forbidden area on the right-hand side of small angle shot back sealing block, Rolando bottom line header near the swing back to the middle, Palacio close shot turned soft and weak. The first half of the match, the two sides battle 0-0, stands Moratti was ugly.
2014 has been more than a month, the Milan international has not yet upgraded. 6 official matches, the Nerazzurri record only 2 flat 4 negative, in the standings has slipped to sixth. In Serie A this season in the fourth round of,golden goose outlet, Inter Milan away game 7-0 SA solo, the game is inter and Sassuolo in Serie A history only a grips. The campaign inter adjust the starting lineup, Alvarez, Esteban Cambiasso, absent because of injury, guarin and new signing Brazilian Hernanes joining starting, Palacio,scarpe hogan outlet, Milito served as two strikers.

< p > Beijing February 10th morning 3 point 45, Serie A 23rd round started the last contest. Eventually, sits Myer Siro, international Milan's 1-0 win over Sassuolo. Half Milito even miss the chance, second half, after a lapse of the corner of Samuel Junhernanes March comeback in header accomplishment. International Milan in the event of six games after numerous finally won a victory, and this is their 2014 first victory. After getting 3 points, international Milan to standings in 5, but from the 4 of Florence, there are 8 points away.
A -1700 million new aid assists 1-0 won the new year break rock inter first win | para | Milito
< p > after the opening of the international Milan occupy initiative, the 20 minute Milito after right-sided pass header ferry, Savimbi Thoreau Disembarrassing far,nike tn femme pas cher, top Hernanes restricted area arc right foot volley wide. Twenty-third minutes, Thoreau substitutions, Bion Dini was replaced by chiB sahnoun injury. Twenty-fourth minutes, Berardi left free kick,stylo mont blanc pas cher, Ariaudo 7 meters in front of the heading higher. The 32nd minute, almost broke the visiting team,hogan outlet online, Berardi left foot free kick attack door of high quality, but was sealed by the reaction of impressive handanovic.
 in the second half after the start of the inter that obtains is in the lead, the 47th minute, Samuel received a teammate's corner pass header,hogan outlet online, 1-0!  then Inter to stabilize the situation,saldi golden goose, playing the ball. Sixty-second minutes, not far,tn requin pas cher, Thoreau goalkeeper rescue, if the ball nushe higher nathan. Seventy-first minutes, Milan International Machine corner "
< p > thereafter inter continuous missed scoring opportunities, the 40 minute, Palacio break under high speed left after the end of low the road, Milito right foot pushes shoots touched by a defender Sassuolo, the ball is goalkeeper fell to the ground and threw herself into my arms. 2 minutes after or Milito's opportunity, Palacio and teammate straight biography, right-sided offside break through March, and Milito in the middle of the unmanned guard, Palacio did not chose to shoot but knocks horizontally to Milito, after the adjustment of the stopping shot was Sasuoluomen will block the.
Related Articles:

China Securities Regulatory Commission for the fir

Although Huijin holdings shot that management has begun to consider to maintain a stable stock market, but policy and no real positive stimulus and expansion of new shares are still ongoing, in October and a considerable scale of new shares issued wait, so in the long term trend of a shares still need caution.
خارج شده است

casrbg1tv

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 144
    • qrs086

; &nbsp,scarpe hogan outlet;;;;;;;;;;;;;;; &nbsp,scarpe hogan outlet;
600647  & nbsp; & nbsp; Tongda Venture & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; 22.21  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 600961  & nbsp; & nbsp; Zhuzhou Smelter Group & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; 33.7  & nbsp; & nbsp; & nbsp;,scarpe hogan outlet,
600428    COSCO Shipping     &nbsp,hogan outlet; 35,scarpe golden goose.33                002009     ;;     25,mont blanc porte mine.59  >
600346  & nbsp; & nbsp; large rubber & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 15.73  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 600516  & nbsp; & nbsp; ST & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 13.12  & nbsp; & nbsp;,
600897  & nbsp; & nbsp; Xiamen airport & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; 21.23  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 000628  & nbsp; & nbsp; high tech Development & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; 16.29  & nbsp; & nbsp;,
000922  *ST;         14.45  &nbsp,nike tn pas cher;         &nbsp,goyard prix;; 002086          18.11   
600299  & nbsp; Star New Materials & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; 56  & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 600671  & nbsp; & nbsp; ST Tianmu & nbsp & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; 12.57  & nbsp; & nbsp;,
Related Articls:

fund favored financial stocks

Ending the

The wonder

In fact, the moment the oil from the opening price show, market dispute is very big. Set super energy stocks, the first heavyweight in the body of the oil, so high price is a trap or pie, where to locate a reasonable, these issues are expected to be difficult to find the answer in the short term.
خارج شده است

gdf8e7nert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 243
    • fgh902
XX local marine department in the first half of th
« پاسخ #14 : 05 ژوئن 2016، 01:12:55 am »

, the first half of the performance of
XX local marine department in the first half of the work summary
 5, Guifeizhengshou completed the first task. In the first half of this year, the complete fees 49.6 million yuan, accounted for 58.4% of the annual plan, with the same period last year was basically flat; the port charges completed 22 million yuan, accounting for 55% of the annual plan, unchanged from the same period last year, Hong Kong ship inspection supervision fee 27.6 million yuan, accounted for 61.3% of the annual plan, an increase of 2%. Achieve more than half of the time, more than half of the task.
 6,zapatillas new balance baratas, keep the Communist Party members advanced education activities to achieve the desired results. In carrying out maintain a communist advanced s..e..x teaches an activity, close to the situation, combined with their actual work, elaborate organization, careful deploy, active and innovative educational methods, solid and effective to carry out activities, a strong impetus to the development of the work, achieved the predetermined results. All Party members of the firm belief in communism.
< p > this year,scarpe hogan outlet, I adhere to the spirit of "Three Represents" important thought and the party's Fourth Plenary Session of the Sixteenth Central Committee as a guide, firmly establish the scientific concept of development, closely around the "security, protect expedite work center, to carry out a comprehensive education campaign to preserve the advanced nature of Communist Party members as a driving force, to carry out" enforce the law in a civilized demonstration window construction activities as the carrier, inside strong quality, outside the plastic image, maritime team, pay close attention to implementation, successfully completed the first half of the task.
 4, the crew to test the effectiveness of the work. Establish and improve the maritime education and training system, elaborate organization, strengthen efforts in training, to enhance the training of the crew to crew examined and test work quality. Held various training class five times, 144 of the training, certification and crew, effectively improves the crew skills and safety knowledge and awareness of the law.
 3, the new system of ship inspection quality can be successfully implemented. Through the bureau to organize the training and operational guidance,tn requin pas cher, at the beginning of this year, I was officially launched the ship legal checking quality management system, making the vessel inspection work more sunlight, orderly,nike tn pas cher, transparent, ship inspection quality has been further enhanced, service ability and work efficiency and the comprehensive management level constantly improved. During the first half of the total vessel inspection 130 ships, 10993.2 gross tons,timberland boots outlet, 7064.1 kilowatts,pandora outlet, 18322 DWT and did not occur with the responsibility for the inspection of the ship investigated the accident.
 2,nmd runner femme pas cher, the waters of the area of navigation order to improve. Through the development of dangerous chemicals in the water transport safety special rectification, focused on remediation crew holding false Shanghai airlines serving enforcement action, in-depth development of township ferries and ferry safety rectification, rectification key waters ship berthing, loading and unloading order etc., area of the ship sailing in order to further improve the, ship rate of violate the rules and regulations decreased significantly. A total of 1-6 months on the examination of 920 passengers, check the ship 4070 ships, correct illegal 1310 ships
 1, water traffic safety situation remained stable. 1 - June County water area did not happen together with water traffic accidents and due to poor management caused by more than 48 hours of channel blockage,nike tn pas cher, water safety situation continues to stabilize.
xx local marine department in the first half of the work summary
Related Articles:

Recite the

You wait two years, how can I

Summary of the theoretical st

Zhu mayor of my bureau income hundred days campaign activities practice fully affirmed. Two is to carry out the analysis, the focus of monitoring. Carry out the macro tax burden of the city, industry tax, focusing on sources of tax, export tax rebate warning and policy effect analysis, in a timely manner to the mining tax potential.
خارج شده است

این صفحه در 0.08 ثانیه 21 نمایش داده شد.