انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

شجاع ادمي است كه ميترسد , اما عليه ترسش اقدام ميكند ; ولي ترسو ادمي است كه ميترسد اما با ترسش سر ميكند . با هم تفاوت ندارند , هر دو ترسو هستند . شجاع ادمي است كه علي رغم ترسش پيش ميرود , ترسو ادمي است كه دنباله روي ترس خود است . اما يك ادم كامل نه اين است و نه ان ; او فاقد ترس است و بس

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: ایده های شماره یک  (دفعات بازدید: 2913 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
ایده های شماره یک
« : 17 آوریل 2013، 09:06:32 am »

هر روز صبح با این ایده از خواب بلند می شم که امروز روز دیگه ایه و باید دوباره سعی کنم و خودم رو در معرض
چراغ قرمز ها
قرار ندم
و باید من بتونم
چراغ سبز ها
رو رعایت بکنم
ما در برنامه هفت چراغ قرمز داریم
1 - عصبانیت
2 - تنبلی
3 - عدم صداقت
4 - خستگی
5 - گرسنگی
6 -دوست مصرف
7 -مکان مصرف
و چراغ سبزهای برنامه عبارتند از
1) - دعا و مراقبه کردن
2) - تماس روزانه با راهنما
3) - خواندن نشریات
4) - خدمت کردن
5) - جلسه رفتن
رو رعایت کنم
حقیقتا هنوزم که هنوزه می دونم که رعایت نکردن یکی باعث آشفتگی تو الباقی قسمت های زندگی می شه
من تو برنامه متوجه شدم که این فاکتور ها هر کدومشون تو یک قسمت زندگی من تاثیر می ذارن
مثلا من
زمانی که با راهنمام تماس ندارم یعنی اون روز رو پر از رنجش هستم و باید هر چه سریعتر بتونم با راهنمام تماسم رو بر قرا کنم و اعتراف و الباقی جریانات
.
.
.
کس هست که بدونه الباقی چراغ قرمز ها و چراغ سبز ها چه اتفاقاتی رو برای ما می اندازن
علت اینکه این ها رو می خوام به صورت مجموع داشته باشیم و از تجربه های همدیگه استفاده کنیم ، برای اینه که دانستن اونها باعث خارج شدن از مثلث خود مشغولی می شه و با ما کمک می کنه که راهکار های اونو راحت تر انجام بدیم و قبول کنیم که برنامه برای تمام قسمت ها راهکارهایی عملی داره
.
.
مشارکت لطفا ...

خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

John Doe

• گمنام(John Doe)
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 827
  • We don't need no thought control
    • الکلی ها/معتادان گمنام
پاسخ : ایده های شماره یک
« پاسخ #1 : 18 آوریل 2013، 10:13:43 pm »

من يك سري اطلاعات راجه به اونها دارم
كه اين مطالب برگرفته شده از فصل نهم كتاب آبي ( پايه ) معتادان گمنامه
اين فصل كه به فصل فقط براي امروز و يا اصطلاحا به فصل زندگي به روال برنامه معروفه اساس ترازنامه زدن و زندگي كردن به روال برنامه رو برامون به ارمغان مي آره ...
اين مساله هم درسته و كساني كه به طور مرتب ترازنامه مي زنن دقيقا مي تونن از اين موضوع استفاده داشته باشن كه هر كدوم از اين قسمت ها چه كاربردي داره و در كدوم قسمت ها بيشتر خودشو نشون مي د ه
حالا براي اون پنج تا كار:
زماني كه من دعا م يكنم زندگي رو به راه درستش از نيروي برترم مي خوام و روزي كه دعا نميكنم ؛ اون روز رو كاملا خشمگين و غير قابل كنترل هستم
زماني كه با راهنما در تماس هستم همونجوري كه ذكر شده از نظر رواني احساس پشتي باني م يكنم و زماني كه با راهنما در تماس نيستم ؛ خود خواه و از خود راضي هستم
زماني كه من نشريات را مي خوانم احساس صداقت و روشن بيني نسبت به مراتب برنامه پيدا مي كنم و زماني كه مطالعه ندارم ؛ نادرست و ناصادق هستم و دليل آنهم ترس از اصول برنامه است
زماني كه من خدمت دارم ؛ در اصول روحاني برنامه هستم و در غير اين صورت من وحشت زده هستم
جلسه هم كه كليد و سرجمع بندي و نفس تك تك اعضاي گروه است كه خود آنهم فلسفه خاص خود را دارد از نحوه ورود به جلسه تا انتهاي جلسه هركدام بر اساس يك فلسفه گفته شده و دلايل علمي دارد
و خارج شدن از اين يكي و انجام ندادن حداقل يك جلسه در روز شما را متعادل نگه مي دارد ، در غير اين صورت تمام احساسات شما دستخوش بيماري اعتياد است و تفكر شما دارد برنامه شما را هدايت كي كند
.
اين تجربه من بود از اصول پنجگانه چراغ هاي سبز در برنامه
.
ممنونم

خارج شده است
Traditions Twelve:
Anonymity is the spiritual foundation of all our traditions, ever reminding us to place principles before personalities
.

رضا - اینترنت

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #2 : 18 آوریل 2013، 10:32:08 pm »

من چند وقت پيش كه تايپ مطالب داخل تالار رو انجام مي دادم ، در قسمت انجمن معتادان گمنام - كتابخانه الكترونيكي - پن فلت هاي برنامه ، اين قسمت از كتاب رو كه ذكرشو آوردين مطالعه كردم و يادم مي آد كه براي اينكه بتونن در اين زمينه راحت تر مطالب رو قرار بدن ، از اين پن فلت در انجمن استفاده شده كه مطالب اونو در زير مي آرم
.
.
IP No . 9– Fa
زندگی به روال برنامه

زندگی به روال برنامه
زندگی کردن با برنامه چه چیزی برای ما کارکرد داشت :
دفتر وقایع روزانه معتادان گمنام
هدف از این ترازنامه روزانه است که بدانیم ما که هستیم و امروز در حال انجام چه کاری می باشیم . سعی کنید هر روز به همه سوالات تا آنجا که قادرید ساده و صادقانه پاسخ دهسد . اگر یک روز نتوانستید به سوالات پاسخ دهید دیگر فردای آن روز این کار را جبران نکنید .
جوابهای خود را به مسائل 24 ساعت گذشته محدود کنید و پاسخ این سوالات را در آخر هر روز بنویسید .
اگر می خواهید که درباره بعضی از این وقایع مشارکت کنید پیشنهاد می کنیم که این کار را انجام دهیم . بخاطر داشته باشید که ترازنامه روزانه یک امتحان نیست و پاسخ درست و غلط ندارد . ناراحت نباشید اگر در حد انتظار نبوده اید یا سعی خود را برای بهتر بودن نکرده اید ، بخاطر داشته باشید که این یک برنامه رشد و بهبودی است و اگر امروز پاک بوده اید پس یک رشته کارها را درست انجام داده اید .
فقط برای امروز افکارم را بر روی بهبودیم متمرکر خواهیم کرد . زندگی می کنم و بدون مصرف هیچ گونه ماده مخدری روز خوبی خواهم داشت .
آیا امروز پاک هستم ؟ ---------------------------
        آیا امروز تغییری در اعمال و رفتار خود داشته ام ؟ -----

آیا امروز بیماریم زندکی مرا اداره کرد ؟-------------

اگر آری چگونه ؟------------------------------

امروز چه کاری کردم که حال آرزو می کنم آن کار را انجام نداده بودم ؟

امروز چه کاری نکرده ام که حال آرزو می کنم انجام داده بودم ؟

آیا امروز با خودم خوب بوده ام ؟---------------------

چگونه ؟---------------------------------------

آیا امروز روز خوبی بود ؟ -------------------------

آیا خوشحال بودم ؟ --------------------------
   فقط برای امروز به کسی در معتادان گمنام اعتماد خواهم کرد ، کسی که مرا باور کند و می خواهد در بهبودیم به من کمک کند .
آیا امروز با راهنمایم صحبت کرده ام ؟------------
        آیا امروز در جلسه ای شرکت کرده ام ؟------------

آیا امروز تجربه امید و نیریم را به مشارکت گذاشته ام ؟

افرادی که امروز در زندگی م به آنها اعتماد دارم چه کسانی هستند ؟

چه کسانی امروز به من اعتماد دارند ؟ ---------------------
   فقط برای امروز برای خود برنامه ای خواهم داشت و به بهترین شکلی که بتوانم آن را دنبال خواهم کرد .
ایا امروز هیچ یک از نشریات معتادان گمنام را مطالعه کرده ام ؟-----
        امروز کدام قدم را آگاهانه کار کرده ام ؟ --------------------

آیا امروز توانسته ام به نیروی مافوقم اعتماد کنم ؟ -----------------

امروز درباره خودم چه یاد گرفتم ؟ -----------------------

آیا امروز هیچ جبران خسارتی کرده ام ؟ -------------------

آیا امروز جبران خسارتی بدهکارم ؟ ---------------------
   آیا امروز اشتباه خود را به کسی اقرار کرده ام ؟ -----------
آیا نگران دیروز یا فردا بوده ام ؟---------------
        آیا می توانم خودم را همین طور که امروز بودم بپذیرم ؟
   فقط برای امروز سعی خواهم کرد که به کمک انجمن از زاویه بهتری به زندگیم نگاه کنم
آیا امروز احساس می کردم که من هم جزئی از انسانیت هستم ؟
        آیا امروز گذاشتم که وسوسه چیزی مرا فرا گیرد ؟-------

آیا امروزکاری کردم که باعث آزار و صدمه به خودم یا دیگری شود ؟

آگر آری ، چگونه ------------------------------------

آیا امروز مایل هستم تغییر کنم ؟ ------------------------

آیا امروز دعا یا نیایش کرده ام ؟ ------------------------
   این کار چگونه روی من تاثیر گذاشت ؟-------------------
امروز کدام یک از اصول روحانی را توانستم در زندگی به کار گیرم و تمرین کنم ؟
        آیا امروز مهم ترین مساله برایم در زندگی پاک ماندن بود ؟ ----------------
   فقط برای امروز ترسی نخواهم داشت . به روابط تازه ام و آنها که چیزی مصرف نم یکنند و راه تازه ای برای زندگی پیدا کرده اند فکر خواهم کرد . مادامیکه این راه را دنبال کنم از هیچ چیز واهمه نخواهم داشت .
آیا امروز بی آنکه انتظاری داشته باشم چیزی از خود ایثار کرده ام ؟----------
        آیا امروز شادی یا ناراحتی شدیدی احساس کرده ام ؟ -------------------

آیا امروز با یکی از افراد برنامه تماس تلفنی یا حضوری داشته ام ؟ ----------

آیا امروز برای کسی دعا کرده ام ؟ آیا امروز خوشحال بودم ؟ ------------

آیا امروز رفتار صلح جویانه ای داشته ام ؟ --------------------------

آیا امروز آگاهانه به خاطر داشتم که دیگر حق انتخاب دارم ؟ -------------
   خداوندا ، به من نشان بده که امروز چه کاری را درست و چه کاری را نادرست انجام دادم . به من نشان بده که فردا چگونه می توانم بهتر زندگی کنم و در خدمت اراده تو باشم .
تلفن های ضروری :---------------------------

[/font]

.
.
جواب دادن به اين سري سوالات رو به نظر من از زماني كه يك بيمار در برنامه مي تواند قدم يك را تمام كرده و وارد قدم دو شود به صورت شبانه مانند ترازنامه روزانه بايد ، و بايد مرود استفاده اعضاء قرار بگيرد .
كسي هست كه بخواد تجربه اي رو در اين زمينه داشته باشه و ما بتونيم از تجربياتشون در زمينه قرار گرفتن در مثلث استفاده كنيم ؟
.
.
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

کویر

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 365
« پاسخ #3 : 24 آوریل 2013، 01:04:12 am »

برای من علاوه برین چراغهای قرمز: 1حساسیت نسبت به دیگران و کارهاشون.
2انتظار از بقیه داشتن که با کوتاهی اونا به هر دلیل باعث بهم ریختنم بشه.با اینکار انگار کنترل اعصابمو دادم دست یک ادم دیگه...
و پراغ سبزها: 1.خلوت کردن با خودم و گوش دادن به سکوت و پاک کردن روزانه دهنم از افکار بیهوده که فقط فضای ذهنمو شلوغ میکنن(فوق العاده برای رسیدن به ارامش)
2.مکث کردن .لبخند (حتی اگه بزور)و نفس عمیق کشیدن وقتی ازچیزی راضی نیستم و یک قدم به بیرون از فضای مشکل گذاشتن .قدرت کنترل بیشتری به اعصابم میده
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #4 : 24 آوریل 2013، 12:22:54 pm »

برای من علاوه برین چراغهای قرمز: 1حساسیت نسبت به دیگران و کارهاشون.
2انتظار از بقیه داشتن که با کوتاهی اونا به هر دلیل باعث بهم ریختنم بشه.با اینکار انگار کنترل اعصابمو دادم دست یک ادم دیگه...
و پراغ سبزها: 1.خلوت کردن با خودم و گوش دادن به سکوت و پاک کردن روزانه دهنم از افکار بیهوده که فقط فضای ذهنمو شلوغ میکنن(فوق العاده برای رسیدن به ارامش)
2.مکث کردن .لبخند (حتی اگه بزور)و نفس عمیق کشیدن وقتی ازچیزی راضی نیستم و یک قدم به بیرون از فضای مشکل گذاشتن .قدرت کنترل بیشتری به اعصابم میده
درسته دوست عزیز
برای خود من بزرگترین مشکل اینه که
وقتی با کسی صحبت می کنم دوست دارم طرف بدون اینکه دچار بهم ریختگی فکری بشه بفهمه و نیازی نباشه که من مقدمه چینی انجام بدم
همین مورد باعث می شه که من هم با خانواده و هم با بیرون اون تشنج داشته باشم و به شدت تحت تاثیر قرارم بده
اما بهترین چیزی که به من کمک می کنه
اینه که با یک دوست تازه وارد تماس دارم و ارتباط دارم بسیار در روحیه من تاثیر گذاره
با اینکه من خودم هم تازه واردم ولی واقعا انرژی میگریم و از مشکل اصلی فراموش می کنم
.
.
کسی دیگه هم هست که بتونه تجربه ای جدید در این زمینه ها بده ؟
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #5 : 24 آوریل 2013، 08:34:32 pm »

با تشكر  از شما :

ايده ايكه بمن كار ميده ..يكي ابنكه از صبح تكليف خودم را معلوم ميكنم بعد از دعا و شكر گذاري ...بك برنامه به ذهنم ميدهم كه تا شب مشغول باشه ..بك كاري دستش ميدم كه كمتر خسارت بزنه ..

برنامه اولي كه بهش ميدهم اينه كه "فقط امروز "با ديد مثبت به همه كس و همه چيز نگاه كنه " واقع بين باشه"
  دوم از هيچكس و هيچ چيز توقع و انتظار نداشته باشه ..

تصوير خود واقعي و بهبوديم را اينطور مجسم ميكنم : كه در هر شرايطي محكم روي پاهاي خودم ايستاده ام ..با يك دستم طناب انجمن را و با دست ديگر ظناب خداوند را گرفته ام ..و ديگران را هم فقط دوست خواهم داشت ..
 و طي روز چندين بار از خودم سوال ميكنم كه توي جايگاه خودم هستم ؟ بخداوند و انجمن وصل هستم؟؟

خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

ایلیاEiliya

• بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 785
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #6 : 25 آوریل 2013، 11:00:43 am »

با تشكر  از شما :

ايده ايكه بمن كار ميده ..يكي ابنكه از صبح تكليف خودم را معلوم ميكنم بعد از دعا و شكر گذاري ...بك برنامه به ذهنم ميدهم كه تا شب مشغول باشه ..بك كاري دستش ميدم كه كمتر خسارت بزنه ..

برنامه اولي كه بهش ميدهم اينه كه "فقط امروز "با ديد مثبت به همه كس و همه چيز نگاه كنه " واقع بين باشه"
  دوم از هيچكس و هيچ چيز توقع و انتظار نداشته باشه ..

تصوير خود واقعي و بهبوديم را اينطور مجسم ميكنم : كه در هر شرايطي محكم روي پاهاي خودم ايستاده ام ..با يك دستم طناب انجمن را و با دست ديگر ظناب خداوند را گرفته ام ..و ديگران را هم فقط دوست خواهم داشت ..
 و طي روز چندين بار از خودم سوال ميكنم كه توي جايگاه خودم هستم ؟ بخداوند و انجمن وصل هستم؟؟
.
.
چقدر جالب
این ایده ای خوبیه
می شه مثال بزنی که در یک روز تماما تو چطوری این کار رو انجام می دی
بعدشم فرض کن تو در همون اول صب یک ضد حال هم بخوری
چطوری اونو جمع میکنی نرگس عزیز
.
ممنونم از اینکه برنامه ریزیتو در اختیار ما قرار می دی !
خارج شده است
هي فلاني مي داني ؟ مي گويند رسم زندگي چنين است...

مي آيند.... مي مانند.... عادت مي دهند.... ومي روند.

وتو در خود مي ماني و تو تنها مي ماني

راستي نگفتي رسم تونيز چنين است؟.... مثل همه فلاني ها....؟

bvr5b3hbfg

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 281
    • pqr904
In the past, those who can not go back
« پاسخ #7 : 21 آوریل 2016، 04:53:18 am »

and he, soon returned to his familiar north,scarpe hogan outlet, and lived a life of his familiar
 they together in the day did not leave a group photo, even if it is a big stick
 and he, born in the north,jordan pas cher, longer than the north, after graduating from college,golden goose, chose to work in a state-owned enterprise in the south. The place where she goes to work is the place where she is at the school bus stop.
 to
 she was born in the south, longer than the south, after graduating from high school, chose a home is not far away from the ordinary university, studying in foreign language.
 she / he will be calm, calm in the past, calm their feelings,hogan scarpe outlet, calm their own future
, like many campus stories, became their media. He said he wanted to learn a foreign language, and asked her if she had any good books and information. The second time,goyard paris, naturally ripe. They go to school together, eat snacks, together on the study.
 maybe everything is God arranged: how to meet, how to know, how to love......
 in the end they did not go together, those who can not return to the past,nike tn pas cher, colorless and tasteless, colorless
......
 because her family was not very good, at the beginning of the big two to do a variety of part-time. It would be her just at the school entrance of a part-time job at a shop, in a common no more ordinary night, she is in front of the counter at the door, as usual, to greet the guests. Do not know when to come in three young men,hogan roma outlet, said to be equipped with glasses......
 maybe this is not what, a very common meeting, and then normal, maybe out of the shop door, it will not goodbye or even if you are still a stranger. But,hogan outlet, for them, this night is the beginning of this life.
 finally she graduated, she took the train to the wide, from the wide drift of a family of
 he and she met by chance
 was so broke into his life and his sight
 maybe everything came too suddenly, she's not ready yet
 Road, will continue to
 must know
 he and she are going to be on their own new life
 years in the past, in addition to think of her eyes light wet
Related Articles:

Ten reasons to love him

Once frien

Live or die

Review horse when the original, I just for the first time is carefully read the relevant content of the Marxism and the opportunity to learn Marxist philosophy, in terms of my knowledge level, I think his philosophy is in line with the objective law. This has aroused my interest in Marxism.
خارج شده است

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
    • def238
taken for granted
« پاسخ #8 : 22 آوریل 2016، 12:56:30 am »

every time someone to Hello,hogan outlet, you should be silent in the heart said to himself:
 he could have no need to do that,air max femme pas cher.
 day after day.
 feel strange,hogan outlet, but later A every morning waiting for the egg.
 often get good,golden goose outlet, get care.
 forgot that the egg belongs to the person,air max 95 pas cher.
 grateful, it should be placed in the heart.
 finally, and then one day, people who do not eat eggs to give their eggs to the B.
 forgot to appreciate, and even.
 forgot to pay that person could not have done so.
 we often get eggs from other people,hogan sito ufficiale.
 we take it for granted.
 is always in the habit of taking it for granted.
 at the beginning, we will be grateful.
 then, you will live more happy, more satisfied.
 a person does not like to eat eggs,scarpe hogan outlet, he often put the eggs for breakfast to A to eat.
A feel very unhappy,tn requin pas cher, why?!
A start
 but I do not know from which day, we have forgotten.
Related Articles:

immediately bank

To give you a sparkling dress

Looking ba

Out of high school, we think, can finally get rid of examination oriented education, shout, breathing loudly, in order to childhood that may be ambitious, may be small but absolute ideal is not dispensable and hard, only to find university is like Sprite and liquor depth bomb is sweet but is also very easy to let you fall.
خارج شده است

alwxbz0ws

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 286
    • def870
Ulysses (Ulysses) eleventh chapter _27
« پاسخ #9 : 01 مه 2016، 01:05:24 pm »

,hogan outlet
Jog stopped,nike tn soldes. Dandy Tan shoe of dandy Boy Ian socks SkyBlue clocks came light to earth,nike tn pas cher.
That's joyful316 I feel never have written it. Why? My joy is other joy. But both are all our joys. Yes,tn femme pas cher, the joy it must be. Mere50 fact of music shows you are often thought she was in the dumps till she began to lilt. then. < p
M'Coy valise. my wife and your wife Squealing317 eat. Like tearing silk. when she talks like the clapper improved reproduction of highlights of a bellows318. they can't manage men's intervals319. gap in their voices. Fill me. I'm warm,hogan outlet, dark,scarpe hogan outlet, open. Molly in qui EST homo: Mercadante. my ear against the the wall to hear. Want a woman who can deliver the goods. < pJig230 jogged
O,goyard pas cher, look we are so! Chamber313. Could make a kind of pun on that. It is a kind of music I often thought when she. Acoustics320 that is Tinkling. empty vessels321 ` make 'most noise. Because the acoustics,golden goose saldi, the resonance322 changes according as the weight of the water is equal to the law of falling water. Like those >
Related Articls:

Qiao Zheny

Bosco Wong

Jing Wong

Everyone had just seen a coach like that; it was in front of five hundred, two hundred, one hundred, and finally they caught up with him, but not his friend. Once, a single carriage crossed by two horses are galloping four wheeled carriage. "Ah!" Cavalcanti heart to himself said, "if I have the carriage, the two horses good running horses, especially, the carriage with the passport, that's OK!
خارج شده است

cnyeh119a

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 248
    • vwx572
Black mouth Wang Jianzhong case round a investors
« پاسخ #10 : 09 مه 2016، 02:46:41 am »

,louboutin pas cher
 Chinese securities market first cases suspected of "other means of manipulating the securities market" behavior of the Wang Jianzhong case, the criminal responsibility has not been thoroughly investigated, yesterday was investors filed claims for compensation in civil litigation.
 can not comment on Wang Jianzhong and regardless of whether or not to bear criminal responsibility, administrative penalty decision is legitimate, but still need evidence of civil litigation.
Although
 but Zhang Yuanzhong doesn't think the case must be a criminal before the people. "Whether criminal responsibility has not pursued, the law of our country are not limited to civil liability. I won't comment on commission the legality of administrative punishment, because this and securities market false statement civil compensation related judicial interpretation is not the same, the manipulation of the securities market civil compensation case do not need Commission administrative punishment decision as a pre condition.
 because of this case is the first case of civil compensation for the manipulation of the securities market in China, whether the court accepted the case is still unknown, within 10 days of the notice should be given to accept or not. Zhang Yuanzhong yesterday on CBN said: I believe the court should be on file, in addition to more than 10 people have similar experiences, I first put forward a case of litigation to try.
 Han Bing believes that the reason why the Commission will identify Wang Jianzhong's manipulation of the securities market, according to the Commission in September 2007 to develop the "stock market."
< p > Beijing Tianwen law firm Zhang Yuanzhong lawyers yesterday formally agency investors Wang to the Beijing Second Intermediate People's court pleadings, sued the original Beijing Investment Consultants Limited General Manager Wang Jianzhong,hogan sito ufficiale, asked Wang Jianzhong compensation for acts of market manipulation caused Wang losses caused by,hogan outlet online, the cause of action is the manipulation of the securities trading market compensation disputes.
Black mouth Wang Jianzhong case round a investors claim more than 10 yuan
< p > Wang Jianzhong's defense lawyer Beijing Han Zhuo, director of law firm Hanbing yesterday to CBN said, should be in accordance with the principle of the people after the first sentence, to solve Wang Jianzhong,golden goose outlet, criminal responsibility shall be investigated for, consider the problem of civil compensation.
< p > the plaintiff Wang believes that after the 2008 November 21,hogan outlet online, the Commission 200842 Announcement No. of Beijing Investment Advisory Co., Ltd. and its legal representative person Wang Jianzhong advance to buy securities, to the public recommendation,scarpe hogan uomo, to sell the securities, in order to make a profit of 1.25 billion yuan manipulate market violations were identified, and decided to carry out administrative punishment, confiscate the illegal income and impose the same penalty. The penalty decision to disclose the Wang Jian of the Communist Party of China (CPC) involves the manipulation of stock and warrants of 38, including the plaintiff Wang Trading and held by CITIC Bank (601998), Sinopec (600028. SH) and China Vanke A (00000 2. SZ) only three stocks. Wang read Beijing premiere recommendation report on the acquisition of the shares, has suffered a loss of more than 100000 yuan. Therefore, Wang Jianzhong to make this compensation.
< p > Commission administrative punishment of Wang Jianzhong,nike tn femme pas cher, manipulation of the securities market behavior identification, in fact will Zhang Yuanzhong agent of civil procedure provides evidence, but Hanbing that unlawful administrative penalty,hogan sito ufficiale, the basis, so investors are asked Wang Jianzhong for civil damages the lack of evidence.
Related Articles:

Customers excellent in the se

Size of th

Ministry the first half of the national scale indu

The company issued the size of not more than 1 billion 800 million shares, the initial price range of 34.99 yuan to 36.99 yuan, according to the upper limit of the calculation, to raise funds will be expected to be more than 66 billion yuan. It is noteworthy that the participation of China Shenhua preliminary inquiry institutions amounted to 176, has exceeded 167 of the previous construction bank.
خارج شده است

d836zfgree

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 238
    • bcd732
Optimism is also a kind of charm
« پاسخ #11 : 12 مه 2016، 07:50:19 pm »

wandering in the future, that can only add trouble, only worse, can only make their body and mind more depressed, adjust the normal psychological state, the source of happiness such as the stream. Optimistic, is the heart of the compass. Can make you confused, guide your direction, make you forget the heart of the haze,air jordan pas cher, on the other side of success. Optimistic guidelines is failing is not pessimistic and despaired, frustrated,spaccio hogan outlet, discouraged, frustrated; is every dawn, when, still said to myself,golden goose outlet, every day the sun are new, and every day will have the sun smiling face, even the clouds, also want to encourage yourself,hogan outlet online, everything will be past,
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; the road of life is not flat,hogan outlet, the opportunity is also full of challenges, there is bitterness of the past also have sweet memories, and optimistic, is a kind of capital, it is a healthy state of mind, is the source of happiness, it is like the warmth of the sun, full of divine power. Optimism is a positive attitude towards life. Optimism is the sunshine in the spring, the melting of the ice; it was like a grain of healthy seeds, make life more vigorous green. It can make depressed mood become open-minded, also can make the dismal weather become clear. When you are caught in a dilemma, may wish to change the angle to think,scarpe hogan outlet, do not blindly indulge in negligence, pain to fail, frustrated in the past. < p
      everything will be in the end, "winter is here, can spring be far away?" Optimism is a kind of warmth. Have the power of health, is to have confidence in life, have a clear and open-minded; have an optimistic attitude, you will have a happy life and to the heart indifferent indifferent, indifferent heart indifferent to life. In the face of any hardships and dangers to a dangerous situation, the open-minded positive outlook on life, to learn the essence of the worst fear. In the face of an optimistic attitude, any difficulties and obstacles will be minimal, it seems so insignificant. When you are in trouble, when you are feeling frustrated, when you get the misunderstanding and the attack,
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; with the optimistic psychology cultivation a healthy state of mind, with a healthy state of mind set up correct outlook on life,air max pas cher, is a outsmart, is also a kind of inexhaustible energy. >
  & nbsp; & nbsp; & nbsp; we can calm treat,nike tn femme pas cher, profound thinking, careful analysis and insights summarize those from the predicament, the germination of positive thinking, it is a kind of power and the precious spiritual wealth, it is a kind of life the most precious value, warm can be driven out of the cold, have the strength, not afraid of anything. Optimism, is a kind of excellent capital, it is priceless. Optimistic way of thinking, life attitude, Epicurus said, human are not the problem itself plagued, but was plagued by their view of the problem, "if you master the optimistic method of thinking, method of thinking in the light, life and all things will cause our joy."
Related Articles:

Company of those things (thre

Growth _19

Adult mind we can not guess

Then he confidently put food down! When the afternoon, our beloved headmaster " " us! We put the training results to the president, the president is naturally Gebulongzui! Then, the principal is a person all know the words for a long time, when we have fast dying, the president finally scattered! Thank God! The car finally to meet us each of us, no lingering on the bus, up to now, it is heartless.
خارج شده است

x6owtdf4f

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 211
    • jkl202

C Ronaldo traced derailment
 Wula he afterwards put forward requests to take a photo, but Ronaldo is cheating on her put a large pigeon, the Callipyge Miss Brazil also in his autobiography tell what happened: after I finished, I asked c Luo is a photo with him, c Luo promised my request, but he said not in the room pictures, to go outside and take a group photo. He told me to go downstairs and wait for him in the lobby of the hotel or the parking lot. I spent 40 minutes in the parking lot, C still did not appear, so I did the elevator back to the room C, but C ROM is not in the room. Not only that, I want to leave the found the door locked, I in the room spent three or four hours, in desperation, I to their brokers play calls before leaving.
< p > in the call after the end of the month, c Luo invited me to a Madrid called Magna's Hotel, where the rent is very expensive, a night to 12000 euros. I took a private elevator to C ROM's room, the door opened, I was very excited, the heart almost stopped beating,hogan outlet online, I met C. C Luo with a smile,scarpe hogan outlet, very friendly, but soon, he grabbed me, we have an unforgettable night, C Luo in bed is very aggressive, we stayed in bed for more than 1 hours. Ullah wrote in his autobiography.
< p > Urach in the book writes: in 2013 March 19, I suddenly received a telephone c Luo, he briefly illustrates the own identity,goyard prix, come straight to the point of said, 'are you really miss arse?? I love your ass ",scarpe hogan outlet, and invited me to his room for the night. I was very excited, because he is the world's most famous football player, I would like to see him,nmd runner femme pas cher, I decided not to take his money, because he is C.
< p > Wula he is in 2012 the Brazilian Callipyge miss, she recently claimed that he was a senior prostitutes,hogan outlet online, but now she will tonggaiqianfei. Time in Brazil this year's August 25,nike tn pas cher, her autobiography will be officially published, and famous "Planeta magazine is revealed early autobiography Urach and C royo gun process in detail.
< p > I am very angry, I want to revenge, so I found some of the British media broke the news, and shortly after I broke,hogan outlet online, but I received a strange phone call, telephone said: I swear, justice will be done. You were a whore, I will sent you behind you and you don't know me, but I will let you this bitch knew about my ability. >
C Luo was exposed: violence derailed details conquer courtesan put on the pants admit |C |C Luo Luo derailed
2013, Brazil Callipyge Miss Wula he broke the news said that c Luo and himself in front of the Champions League game against Dortmund had night joyous, c Luo immediately to this news rumor. Recently, Wula he published an autobiography, in his autobiography, the Brazilian Callipyge Miss detailed describes the description of the C royo gun, and said he later also had been the threat of Real Madrid first.
Related Articls:

Ma Ning bl

newspaper

The 9th minute, Chinese team offensive vigorously foul ball directly thrown into the restricted area, Li lean on a man turned his volley fire break, the score was quickly rewritten as 1-0! After scoring China team morale, just 4 minutes after China team victory. After Tong Wang steals the pass, Li Yuanyi right back door, Zhang Wei was surrounded by foul penalty.
خارج شده است

npg5euy1d

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 259
    • abc094

Ribery said to me, can at the final three,hogan outlet online, this is certainly a good thing,nike tn pas cher, but I also feel sorry for my teammates. In my opinion,scarpe hogan outlet, there are many Bayern players should be nominated. For example,ugg soldes, Thomas - Muller,hogan sito ufficiale, he deserved to be nominated. Muller in last season's performance is very good, it is too bad that not selected.
 when it comes to the Golden Globe Awards, Ribery said: Messi and C Luo are into more balls,hogan outlet, Messi's goal more some. But I won three trophies,golden goose outlet, important in honor of this selection is a very important reference.
Ribery on the Golden Globe Award: I have three trophies in hand without fear of Luo Meixi C
The final three candidates
 Bayern France star Ribery selected this year FIFA award,scarpe hogan outlet, he will work with the Argentina star Messi and C Ronaldo Portugal star for the award. Franck Ribery in an interview with the Sport Bild "said that last season he helped Bayern won the treble, a feat may let him and the two stars wrestling.
Related Articls:

Mu Shuai still not decided to

Twenty-sixth minutes, Real Madrid houchangchangzhuan, C Luo pole into the area by Adrian with the ball down a man. Thirty-first minutes, C Luo area on the left side of the pass, the ball hit the other players in the arm, but the referee did not say. Thirty-fifth minutes, Real Madrid players pass three consecutive break in Bettis at the left, Campbell shot Dapian volley hook up. After 2 minutes, Bettis right pass, Castro Leavalane header high.
خارج شده است

hdg5epi7c

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 252
    • klm448

- newspaper reporter Li Chunlian
 insiders pointed out that financing will be the next step in the development of nuclear power companies focus on the work. The most looking forward to the industry is to choose the right time,tn pas cher, in the continuous deepening of reform and achieved certain results, to enter the market stage
 public information, Shanghai electric power holding 42.84% of the shares of CPI, CPI and CLP's International Holdings 18.86%.
< p > if successful private placement,tn requin pas cher, CPI quality nuclear assets will be through the Shanghai electric power listed, it will be China's nuclear core assets first landed on the stock market.

< p > CPI is China's only one of the three furniture nuclear power plant in holding qualification company. The other two were nuclear group and the China Guangdong Nuclear Power Group. Both the existing nuclear power installed machine capacity and the hands of the projects under construction are in a weak position in the CPI compared with the other two groups.
 will speed up the first nuclear assets listed< p > Shanghai electric power last July announcement said that it intends to target specific non-public offering of a shares,golden goose outlet, issue including CPI and other legitimate investors, not more than ten specific investors, raising the total funds not more than 95 billion yuan. Among them, China intends to not less than 2 billion 500 million yuan in cash to subscribe for the shares issued.
 nuclear power project will restart the news once disclosed, it ignited the enthusiasm of the nuclear power market.
< p > announcement shows that wo Xi incase is jointly funded by the CPI and the Shanghai electric power, the former holding 99.97%, the latter holding 0.03%. Held by the Nuclear Power Investment Co., Ltd. Jiangsu nuclear power 30% of the equity,hogan outlet online, Qinshan Phase III 20% equity and Qinshan Phase II 6% of the equity has been transferred without compensation to the wo Xi incase company. These assets are also CPI so far have all have been put into the nuclear power assets.
2011 in March, Japan's Fukushima nuclear leak accident,chaussure air jordan pas cher, causing the world's nuclear power development challenge,scarpe golden goose, and after the event of China has suspended the approval of new nuclear power projects, nuclear power industry once in a low.
 in addition, the Shanghai electric power released in last year's three quarterly report also disclosed the revised non-public offering plan. Nuclear power is considered to be the capital.
 but this does not prevent the nuclear power investment assets ahead of the other two listed,nike tn pas cher.
< p > If CPI quality nuclear assets by Shanghai electric power to achieve the listing, it will be China's nuclear core assets first landed on the stock market.
CPI nuclear assets listed in 2012 or the speed of nuclear power enterprises listed on the tide
< p > in fact, from the beginning of last year, several major nuclear power company has in the planning of nuclear assets listed while walking in the front is CPI.
< p > Shanghai electric power the issue to raise funds intended to be first for the acquisition of all the shares held by the CPI Wo Xi incase of, then to supplement the company's liquidity 5 billion yuan.
 and the nuclear power project floodgates,guess soldes, nuclear assets when the market becomes the focus of the capital market.
Related Articls:

Real Madri

(two) /

Shanghai J

Now, access to the group buying site information daily through the QQ group, QQ space, daily selection, mail and other channels at the same time exposure, to help partner browsing and trading volume rose rapidly. Data from the F group showed that the last month of the transaction amount has exceeded 20 million in the QQ group buying platform.
خارج شده است

این صفحه در 0.115 ثانیه 21 نمایش داده شد.