انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

براي خلق كردن بايد از همه قيد و بندها رها شد‏‏، وگرنه خلاقيت تو چيزي جز تقليد و نسخه برداري نخواهد بود!  فقط يك نسخه ي بدل! تو فقط هنگامي ميتواني خلاق باشي كه فرديت خويشتن را دريابي

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: بی تفاوتی و بی حوصلگی؟ ؟ ؟  (دفعات بازدید: 692 بار)

sajjad.k

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 247
  • خدایا آنم ده که آنم به.....
بی تفاوتی و بی حوصلگی؟ ؟ ؟
« : 10 مارس 2013، 09:45:43 am »

بی تفاوتی و بی حوصلگی؟ ؟ ؟
خارج شده است

idh9bhe4u

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • qrs631
Two southern tour started the 2013 duet invited guest band good sister
« پاسخ #1 : 04 مه 2016، 11:11:08 pm »

Two southern tour started the 2013 duet invited guest band good sister
< p > South duet since the last album published in 1998,tn pas cher, so far there have been record companies find their film, fans are looking forward to their new works, but had to return to their lives south duet always uphold the ideal to meet a good song will record, not to the album and the album. According to the good sister band said, South duet is their music on the road of enlightenment,sac goyard pas cher, three years ago, they are particularly idol created a song, now removed years finally have the opportunity to make South duet on hand brokerage firm. Two sister in hearing this song, they will be identified as belonging to the South Song, but also let them show their 19 years old from southern Taiwan with two guitar set foot on the train north. Overwhelmed by the South duet to Beijing will also special into the studio to record the song,hogan outlet, and the song will also on August 10, the concert will be exciting show.

< p > debut two years and has published two album good sister band has accumulated a lot of fans groups, but in the song live for the first time see they have long admired idols South duet, they also can not conceal his excitement mood, become shy and nervous. Southern jokingly said that two most common is the "big big, small small", the Great Southern Yan Zong Yuhe Zhang thick are is "Colonel",hogan sito ufficiale, with art Cobain was born in the South Lin Minghua and Qin Hao happened to be in charge of the owner of the music creation, and the South debut that year just is born good sister,tn requin pas cher, two members of the year, the fate of the wonderful to meet for the first time the four times feeling is friendly. In the strong request of the fans, the South duet a cappella few words had been good sister cover band, have been on the Internet over millions of click through rate of the classical repertoire, "don't ask me,hogan outlet, OK". Some critics said, good sister band in the form of fresh ballad in which increasingly impetuous era of the sudden appearance of a new force, by the affirmation of the sought after young population and the personage inside course of study, as in the early 1990s South duet interpretation of the new urban folk was booming in Chinese pop music into a stream,sac goyard pas cher, should also be permit a truth: simple things always straight into the heart.

< p > in recent years the popularity explosion of new folk band good sister band album sing last Saturday in candy stars at the scene held,goyard prix, three of Taiwan's annual Golden Melody Award winner South duet to help out everyone pleasantly surprised, they also announced will be on the 10th of August in Beijing Poly Theater starting 2013 tour's first stop, and invited the band good sister served as tour will be the guests. This is the second last August 18 in Beijing's Zhongshan Park Music Hall successfully held the first mainland large-scale concerts will be "heard" Shangri La, South duet second degree in Beijing concert.

south two duet with the band good sister met for the first time

Related Articls:

Li Hongjie the first American

Longma ala

Wen Jiabao

Liudong in a website in May on a seat led stunning the audience, she was dressed in dressed in a coloured yarn quality dress, Dixiong harnesses the right show hot body, upload pictures to the Internet, all of a sudden spike of many users. Netizens praised Baidu flotilla.
خارج شده است

hdf7k0r8hd

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 237
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • cde661
The wedding vows I will be faithful in love with y
« پاسخ #2 : 12 ژوئن 2016، 12:03:59 am »

I will give my life to you,golden goose mid star.
 no matter what kind of life we are ready to meet,golden goose outlet, I will always be here.
 I will laugh with you and cry with you.
The wedding vows: I will be faithful in love with you
,scarpe golden goose.
 I will love you faithfully,nike tn pas cher,
 I (the name of the bride), please (Groom's name) to be my husband,hogan sito ufficiale, my partner in life and my one and only love.
 no matter the future is good or bad, it's hard or easy, I'll spend it with you.
 as I put out my hand to hold you tight,
 vows: I will love you faithfully
 I will cherish our friendship and love you today,hogan sito ufficiale, tomorrow,ray ban outlet, and forever.
 so please help me my lord.
 I will trust you,pandora sito ufficiale, respect you,
Related Articles:

The experi

How to write a summary of the

The teache

Along with the school transferred the management of the Ministry of education, and the establishment of composed of countries Power Grid Corporation, China Southern Power Grid Company and each Power Group Corporation of the Council, and the Ministry of education, has brought new opportunities and challenges to the development and construction of the school.
خارج شده است

این صفحه در 0.057 ثانیه 20 نمایش داده شد.