انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

کل کائنات یک شوخی است! بعضی ها آن را لی لا و بعضی ها مایا میخوانند (به معنی رویا) این تنها یک لطیفه و یک بازی است و روزی که این را فهمیدی به خنده می افتی و آن خنده هرگز متوقف نخواهد شد! همینطور ادامه خواهد داشت، این خنده به سراسر پهنه ی کائنات گسترش خواهد یافت!

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: آیا کسی تجربه کامل مفهوم دهم را داشته؟  (دفعات بازدید: 2266 بار)

ایمان

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 14
  • مائیم که از باده ی بی جام خوشیم

سلام. از دوستای خوبم خواهش میکنم اگر تجربه زنده مفهوم دهم را داشته اند دربارش کمی توضیح بدهند. یا اینکه کسی رو میشناسید که مفهوم دهم را به اجرا گذاشته باشه؟ یعنی اونجایی که در صحن شورا در موردش صحبت شده باشه.میدونم که بخاطر مصلحت انجمن خیلیا از وارد شدن به مرحله آخر اجتناب میکنن اما میخوام این تجربه رو،اگر موجود هست با دلیلش منم بدونم.ممنون میشم از اینکه تجربتونو در اختیارم میزارید :rose:
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
پاسخ : آیا کسی تجربه کامل مفهوم دهم را داشته؟
« پاسخ #1 : 27 فوریه 2013، 11:02:58 am »

سلام. از دوستای خوبم خواهش میکنم اگر تجربه زنده مفهوم دهم را داشته اند دربارش کمی توضیح بدهند. یا اینکه کسی رو میشناسید که مفهوم دهم را به اجرا گذاشته باشه؟ یعنی اونجایی که در صحن شورا در موردش صحبت شده باشه.میدونم که بخاطر مصلحت انجمن خیلیا از وارد شدن به مرحله آخر اجتناب میکنن اما میخوام این تجربه رو،اگر موجود هست با دلیلش منم بدونم.ممنون میشم از اینکه تجربتونو در اختیارم میزارید :rose:
.
.
دوست عزیز
تیتر مفهوم دهم :
.
10 - هر عضو از کمیته خدماتی می تواند ، بدون ترس از تلافی ، رسیدگی به شکایات شخصی اش را از کمیته درخواست کند
این موضوع رو ما همه می دونیم ولی بهتره تاریخچه اونو یک نگاه بندازی
این بر اساس قوانین سنای آمریکا به نام قوانین   رابرتس  اعمال می شه
دقت این مساله رو می تونی تو کتاب راهنمای خدمات محلی بخونی و از تجربیات داخل اون استفاده کنی

برای اطلاع بیشتر از قوانی رابرتس این مطالب رو من برات می ذارم ، چون اون قسمت کتاب راهنمای خدمات محلی به دلیل قابل توجه نبودن ترجمه نشده
.
باز اطلاعات بیشتر می خوای من در خدمتم
.
.
رضا - بیل
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #2 : 27 فوریه 2013، 11:52:12 am »

دیوان عالی ایالات متحده آمریکا                                                                                                                                                                                                                                                                   

Right height=39  برای اثبات‌پذیری کامل این مقاله به منابع بیشتری نیاز است یا منابع ارائه‌شده به‌درستی ارجاع داده نشده‌اند.
  لطفاً با توجه به شیوهٔ ویکی‌پدیا برای ارجاع به منابع با ارایهٔ منابع معتبر این مقاله را بهبود بخشید.
  مطالب بی‌منبع در آینده مردود و حذف خواهندشد.

مختصات: ‏۱۵٫۶۴″ ۰۰′ ۷۷°غربی ‏۲۶٫۵۵″ ۵۳′ ۳۸°شمالی
[size=125%]دیوان عالی ایالات متحده آمریکا[/size]
نشان دیوان عالی height=140
  نشان دیوان عالی
[size=90%]    مشخصات سازمان[/r]    [/size]
[size=90%]تاسیس[/size][size=90%]۱۷۸۹[/size]
[size=90%]  وبگاه رسمی  [/size]
[size=90%]  www.supremecourtus.gov  [/size]

دیوان عالی ایالات متحده آمریکا (به انگلیسی: Supreme Court of the United States)‏ یکی از ارکان سیاسی فدرال ایالات متحده آمریکاست.
در سیستم حقوقی ایالات متحده آمریکا دیوان عالی بالاترین مرجع رسیدگی به شکایات در ایالات متحده آمریکا و تنها مرجع تفسیر قانون اساسی آمریکا به شمار می‌آید. دیوان عالی آمریکا عالی‌ترین نهاد قضایی این کشور است و نه قاضی در آن عضو هستند.[۱]

محتویات   
  • ۱ وظایف دیوان عالی
  • ۲ اعضای دیوان عالی 
    • ۲.۱ قضات کنونی

• ۳ تاریخچه
  • ۴ نظارت بر حسن اجرای قانون اساسی
  • ۵ منابع
  • ۶ پانویس
  • ۷ پیوند به بیرون

وظایف دیوان عالی 

ديوان عالی ايالات متحده آمريکا     
بر اساس قانون اساسی ایالات متحده آمریکا، در سیستم حقوقی ایالات متحده آمریکا   رسیدگی به در خواست‌های تجدید نظر چه از دادگاه‌های ایالتی و چه از   دادگاه‌های فدرال در دیوان عالی مطرح می‌شود و احکام آن حتمی و لازم الجرا   است. این دیوان درحقیقت مرحله پایانی رسیدگی‌های حقوقی و فصل مشترک دو   سازمان قضایی ایالتی و فدرال محسوب می‌شود. به همین دلیل احکام آن از اهمیت   ویژه‌ای برخوردار است و در نظام حقوق عرفی   (Common Law) آمریکا وحدت رویه را در آئین دادرسی ایجاد می‌کند. این وحدت   رویه اختلاف نظر میان نظام‌های حقوق عرفی ایالت‌ها را کاهش می‌دهد و سبب   می‌شود نوعی وحدت درونی میان نظام حقوقی ایالات متحده ایجاد شود.
دیوان عالی همچنین مرجع رسیدگی شکایات ایالات علیه یکدیگراست . بنیانگذاران آمریکا این نهاد را برای حل و فصل اختلافات میان اعضاء فدراسیون بوجود آورند.
سومین وظیفه دیوان عالی نظارت بر مصوبات کنگره ایالات متحده آمریکا   و مجالس قانونگذاری ایالت‌هاست. اگر این مصوبات مغایر با اصول قانون اساسی   شناخته شوند، از سوی دیوان عالی از درجه اعتبار ساقط می‌شوند. به عبارت   دیگر این دیوان، نقش دادگاه قانون اساسی را ایفا می‌کند تا از نقض قانون   اساسی به عنوان «منشور ملت» توسط مقامات فدرال و یا مقامات ایالتی جلوگیری   بعمل آورد. این وظیفه بیش از دو وظیفه پیشین، سیاسی تلقی می‌شود و تأثیر   چشمگیری برتحولات سیاسی و اجتماعی ایالات متحده برجای می‌گذارد.
  اعضای دیوان عالی 

قضات دیوان عالی آمریکا در سال ۲۰۰۶     
قضات دیوان عالی آمریکا، پس از انتخاب از سوی رئیس جمهوری وقت و دریافت رای اعتماد از سوی سنای ایالات متحده آمریکا،   در صورت عدم بازنشستگی به صورت خودخواسته، به طور مادام‌العمر در این سمت   خدمت می‌کنند به همین علت، ترکیب قضات دیوان عالی از نظر سیاسی و عقیدتی از   اهمیت زیادی در تعیین روند اجتماعی ایالات متحده آمریکا برخوردار است.[۲]
دیوان عالی ایالات متحده آمریکا از ۹ عضو تشکیل شده است که ارشدترین قاضی تحت عنوان قاضی ارشد (Chief Justice) ریاست این نهاد مهم را بر عهده می‌گیرد. (انتخاب قضات در ایالات متحده آمریکا)   ۸ قاضی دیگر سمت دستیاری (Associates) دارند، اما از حق برابر با قاضی   ارشد، برخوردار هستند. پرونده‌ها در دیوان عالی با حضور ۹ عضو مورد رسیدگی   قرار می‌گیرد و حداقل ۵ رای برای تصوب ویا رد تصمیمات دیوان لازم است. در   دیوان عالی همواره پیش از ورود به ماهیت پرونده‌ها، رای‌گیری در این خصوص   که آیا دیوان باید آن موضوع را رسیدگی نماید یا خیر انجام می‌گیرد و در   صورتی که رای کافی کسب نشود، پرونده مورد بحث از دستورکار دیوان عالی خارج   می‌شود.
  قضات کنونی 

•       [/l][/l]
جان جی. رابرتس (ریاست)

•             الینا کیگن

•             آنتونین اسکالیا

•             آنتونی کندی

•             کلارنس توماس

•             روث بادر گینزبرگ

•             استیون بریر

•             ساموئل آلیتو

•             سونیا سوتومایور

تاریخچه 
علت انتخاب ۹ عضو برای دیوان عالی ریشه درسنت دارد و مستند به اصول   قانون اساسی نیست. قانون اساسی سال ۱۷۸۹ هیچ اشاره‌ای به تعداد اعضاء دیوان   عالی فدرال نداشته‌است. بر اساس عرف، تعداد قضات دیوان عالی فدرال همواره   بین ۸ تا ۱۰ نفر بوده‌است. در سال ۱۸۶۶ اندرو جانسون   از انتخاب ۲ پست خالی در دیوان عالی سرباز زد و به همین دلیل کنگره، تعداد   اعضاء دیوان را به ۸ قاضی کاهش داد. اما جانشین وی، گرانت با انتخاب یک   قاضی دیگر موافقت کرد و از آن زمان به بعد تعداد قضات دیوان عالی ۹ نفر   بوده‌است.
  نظارت بر حسن اجرای قانون اساسی 

جان ج. رابرتس در حضور جرج بوش بعنوان هفدهمین قاضی ارشد دادگاه عالی قسم یاد می‌کند.     
در طول ۲۰۰ سال گذشته از سال ۱۷۹۰تا۱۹۹۰، ۱۳۲ قانون تصویب شده توسط کنگره ایالات متحده آمریکا   و ۱۱۲۷ قانون تصویب شده توسط مجالس قانونگذاری ایالتی از سوی دیوان عالی   فدرال مغایر قانون اساسی شناخته و رد شده‌است. کمترین موارد رد مصوبات از   دیوان عالی فدرال مربوط به دهه ۹۹- ۱۷۹۰ است که هیچ قانونی مغایر با قانون   اساسی تشخیص داده نشد. اما در دهه ۷۹-۱۹۷۰، مردم آمریکا با بالاترین میزان   مخالفت دیوان عالی با مصوبات کنگره و مجالس ایالتی مواجه بودند. در این   دهه، ۲۰ مصوبه کنگره ایالات متحده و ۱۸۱مصوبه مجالس قانونگذاری ایالت‌ها   مغایر با قانون اساسی شناخته شد. این تصمیمات دیوان در خصوص مغایرت با   قانون اساسی قطعی و غیر قابل تغییر است[۳].
  منابع 
   پانویس 

• ↑ گزینه اوباما برای عضویت در دیوان عالی تایید شد, بی‌بی‌سی فارسی
  • ↑ گزینه اوباما برای عضویت در دیوان عالی تایید شد, بی‌بی‌سی فارسی
  • ↑ حقوق ایالات متحده,آندره تنک,ترجمه دکتر صفایی

[/list]
[/table][/tr][/table]
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
.
.
آدرس وبلاگ :
.

ایمان

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #3 : 27 فوریه 2013، 09:06:25 pm »

خیلی ممنون رضا جان، اطلاعات جدید و جالبی بود.
متشکرم
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #4 : 28 فوریه 2013، 08:31:55 am »

خیلی ممنون رضا جان، اطلاعات جدید و جالبی بود.
متشکرم
.
قربان تو ، قابل نداشت
.
اگه بتونی ریشه ها رو تو برنامه بررسی کنی به خیلی نتایج جالب توجه می رسی که می تونه بهت کمک کنه که راحت تر و با دقت بیشتری در برنامه اعمال همکاری کنی
.
برای من در دو ماه قبل اتفاقی افتاد که در تاریخ انجمن معتادان گمنام در ناحیه ده که بالغ بر چهارده سال از عمر اون می گذره از هیچ کس نه شنیدم و نه کسی تونسته بازگو کنه
قبلا بنده در خدمت کمیته برنامه ، بودجه و هدف مندی تحت عنوان منشی بودم که به دلیل فهم نادرست و درگیری هایی که برای کمیته ها پیش امده بود ناحیه این کممیته رو منحل کرد و بعد از یک سال دوباره به این فهم رسیدن که باید فعالیت کنه و ما هم که کنار کشیده بودیم و یک نفر رو انتخاب کردن که تنها کاری که تو یک سال خدمت انجام داد این بود که شش ایده به ایده های و آرمان های انجمن اضافه کرد که کارایی نداشت و فقط یک ایده آل بود برای آینده ای که نمی دانیم ...
بهر حال بعد از اون جریان دوباره کمیته چرخید و به مسئول قبلی که من با اون به عنوان منشی خدمت داشتم برگشت و در همین اوضاع از من خواست که خدمتم رو ادامه بدم با پست جدید خدمتی که من موافقت نکردم ، می دونی چرا ؟
چون هر سری من به ناحیه می رفتم باید حتما روز بعدش رو استراحت می کردم ، از بسکه تشنج و سروصدا و درگیری در اون مقطع وجود داره و تمام انرژی منو ازم می گرفت
خلاصه کنم که اگه یادتون باشه برج سه و چهار کمیته موقت آمار در دفتر تهران درخواست آمار کل نواحی ایران رو به صورت گروهی کرد و تابرج هشت اون در ناحیه ما زمین موند . بهد از برج هشت بنا به نظر راهنمام که خودش هم منشی ناحیه بود ، برای جلوگیری از تشنج شروع به تهیه این آمار کردم و به نتایج خیلی جالبی رسیدم و کاری که اونها در چهار ، پنج ماه انجام نشده بود در کمتر از سی روز انجام شد و تمام
و دوباره چون پای من به ناحیه باز شد مجبورا قسمت تحثیق و برنامه ریزی رو به عهده گرفتم ( در کمیته برنامه ، بودجه ، هدفمندی)
هر بار که نگاه می کنم که چه اتفاقاتی در این بین در ناحیه می افته ، واقعا شرمنده می شم ولی بازم خدا رو شکر که شما رو دارم و بالاتر از اون خدا هست
من با سه دوره خدمت در ناحیه ده ، وقتی کمیته منحل شد در با دوم زنگ زدم به سیامک (مسئول کمیته نشریات در تهران ) که بتونم از اون راهکار بگیرم که مفهوم دهم رو اجرایی کنم که اون موقع سیامک یادم نیست مالزی بود یا فیلیپین
بهر حال بهد از یکی دو هفته به این نتیجه رسیدم که اگر مقصرن به خودشون مربوطه و اگر نیستن ، به من چه ربطی داره
من خدای خودمو دارم و دوستان خوب و پاکی مثل شما و السلام
.
بهر حال اونقدر حال منوخراب کردن که دوباره برگشتم سرخونه اول و تمام انرژیمو از دست دادم
بازم خداروشکر که تاثیراتش در من موندنی نبود ولی خود مسئول کمیته هم اینو عنوان کرد که هنوز حالش خرابه و یک ماه پیش تو تولد ده سالگی اش هنوز گله میکرد و ...
بگذریم
بهتره تو به عوض تمرکز کردن رو این مسائل داداش رو بهبودی فردی خودت بر اساس قدم ها کار کنی که روزگاری نه چندان طولانی ، ما همه دچار مشکلات بس بزرگی در نواحی مختلف رو انتظار می کشم
ما فراموش کردیم که از کجا آمدیم و هدفمون چیه
ما فراموش کردیمکه خانواده هامون چی کشیدن و الان موقعیت چیکارس
بگذریم و بگذر که نتایج جالبی نداره
قدمها مشکل تو رو حل میکنه و در سطح خدمات نمی خواد زیاد خودتو ناراحت کنی

خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

ایمان

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #5 : 28 فوریه 2013، 11:57:44 pm »

واقعا ممنون از وقتی که گذاشتی و جواب سوالمو دادی، سواب من به این دلیل نبود که مشکلی در خدمتم پیش اومده یا اینکه مسئله ای باشه که نیاز به بکار گیری مفهوم دهم باشه.سوالم فقط به این دلیل بود که هیچ قسمت از سطوح مختلف ساختار همچین چیزی رو نه دیدم و نه شنیدم و فقط خواستم اگر همچین اتفاقی افتاده ۱ تجربه بدست بیارم.تمام ما ها زمانیکه مصلحت انجمن رو در نظر میگیریم حتی اگر حق هم بامون باشه از این حق به نفع انجمن میگذریم.من چند نفری رو میشناسم که تو شرایط استفاده از این مفهوم رو بطور کامل و واضح داشتن،حتی یکیشون شکایت نامه کتبی هم تنظیم کرده بود اما دست آخر زمانیکه ازش سواب کردیم که چرا پشیمون شده گفت فقط بخاطر مصلحت انجمن از این موضوع صرفنظر کردم،با اینکه این خدمتگزار رو با حرفای در گوشی و... خراب کرده بودن جالب اینجا بود که توی دوره ی بعدی انتخابات کاندید شد و با اکثریت آرئ انتخاب شد
امیدوارم که هیچ وقت نیاز به برخوردهای این شکلی نباشیم و مفهوم دهم نیازی به استفادش نباشه
ازت ممنونم بخاطر تجربیاتت
با آرزوی موفقیت
 :rose:

خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

نقل قول
  واقعا ممنون از وقتی که گذاشتی و جواب سوالمو دادی، سواب من به این دلیل نبود که مشکلی در خدمتم پیش اومده یا اینکه مسئله ای باشه که نیاز به بکار گیری مفهوم دهم باشه.سوالم فقط به این دلیل بود که هیچ قسمت از سطوح مختلف ساختار همچین چیزی رو نه دیدم و نه شنیدم و فقط خواستم اگر همچین اتفاقی افتاده ۱ تجربه بدست بیارم.تمام ما ها زمانیکه مصلحت انجمن رو در نظر میگیریم حتی اگر حق هم بامون باشه از این حق به نفع انجمن میگذریم.من چند نفری رو میشناسم که تو شرایط استفاده از این مفهوم رو بطور کامل و واضح داشتن،حتی یکیشون شکایت نامه کتبی هم تنظیم کرده بود اما دست آخر زمانیکه ازش سواب کردیم که چرا پشیمون شده گفت فقط بخاطر مصلحت انجمن از این موضوع صرفنظر کردم،با اینکه این خدمتگزار رو با حرفای در گوشی و... خراب کرده بودن جالب اینجا بود که توی دوره ی بعدی انتخابات کاندید شد و با اکثریت آرئ انتخاب شد
امیدوارم که هیچ وقت نیاز به برخوردهای این شکلی نباشیم و مفهوم دهم نیازی به استفادش نباشه
ازت ممنونم بخاطر تجربیاتت
با آرزوی موفقیت
:rose:

درسته ایمان جان
امروز انجمن برای من حکم مرگ و زندگیمو داره
امروز انجمن چیزی به من داده که در زندگی قبلی ام حتی تصورشم برام غیرممکن بود
من یاد گرفتم که درسته اشکالاتی در کار هست ولی نیاز به رفع اونها در من دیده میشه وگرنه هرکس خدای خودشو داره ومن فقط باید برای خودم فکری بردارم و یا به قول معروف
بگذار تا بپذیرم ، آنچه را که نمی توانم تغییر دهم
و آن بینش روحانی تفاوت قائل شدن بین خواسته من و خواسته های اونو
بازم بنده در خدمت شما هستم
ضمنا دنبال تجربیاتی برای مفهوم نهم باش اونم موقعیت جالبی رو با دو عنوان داخلی و خارجی به وجود می آره
اگه تجربه گرفتی منم خوشحال می شم تو تالار از اون استفاده کنم و باز من تجربیات دیگری رو در اختیارتون قرار بدم
قربانت
رضا - بیل
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

این صفحه در 0.079 ثانیه 18 نمایش داده شد.