انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

اصول برنامه :
.
قدم اول : صداقت
قدم دوم : امید
قدم سوم : وفاداری
قدم چهارم : جرات
قدم پنجم : درستی و بی عیبی
قدم ششم : رضایت
قدم هفتم : تواضع و افتادگی
قدم هشتم : عشق به همنوع
قدم نهم : عدالت
قدم دهم : پشتکار
قدم یازدهم : آگاهی الهی
قدم دوازدهم : دوازده خدمت
.
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: آدرس جلسات جنسی های گمنام در مشهد  (دفعات بازدید: 1262 بار)

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 762
  • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
    • Http://Behboodi.Org
آدرس جلسات جنسی های گمنام در مشهد
« : 17 فوریه 2013، 12:43:50 pm »

جلسات مشهد 3 روز در هفته
جمعه صبح پارک کوهسنگی ساعت 8:15 تا 9:45
یکشنبه بلوار مصلی ساعت 18:15 تا19:45
سه شنبه خیابان آپادانا ساعت 14:30 تا 16
پاک باشید[/font][/size]
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

lyd0f8blr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 251
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • vwx019
Data show that the bus spend 6 of public funds int
« پاسخ #1 : 13 ژوئن 2016، 01:26:33 am »

,goyard prix, Gongjusiyong phenomenon is serious. There are three buses using the "1/3", namely business accounted for 1/3, leading cadres and relatives private accounts for 1/3, private drivers accounted for 1/3.
 from today, this edition will continue to launch "the government how to live a 'tight day'" series of special reports, please pay attention to, also welcome everybody to participate in supervision, joint discussion.
 years, Gongjusiyong repeated, has become a chronic illness. What is the reason?
 bus spent six into three funds
 to increase a bus, it means to increase the driver, fuel consumption,scarpe hogan outlet, maintenance,sac guess 2016, insurance, parking, Luqiao and other costs
< p > "public funds is group s..e..x, the location of the focus in high-grade hotels, places of entertainment, relatively easy to investigate and control, abroad at public expense has a strict examination and approval procedures, it is difficult to drill policy loopholes. The use of the bus is the individual and scattered behavior, more subtle." Long term focus on the reform of the bus Ye Qing,chaussure tn pas cher, deputy director of Hubei Provincial Bureau of Statistics said, compared with public funds and abroad at public expense,hogan outlet, bus management difficulty is greater, a unit know bus use the human is limited and, especially leading cadres, car,nike tn soldes, often only the driver to know the whereabouts. Often said to be a leading out of town on a business trip, the car was himself with the driver left,ggdb outlet, we although well aware, but not dare tube. "
< p > 2010 two sessions, the KMT Central Committee in the proposal pointed out that the bus system in our country are outstanding problems in the following four aspects: < p
Data show that the bus spend 6 of public funds into these concerns | bus | funds | public credibility
< p > Premier Li Keqiang in two sessions this year answer questions from reporters stressed: "to let the people live a good life, the government should tighten, and make" within the term of the current government, government office buildings and hotels are not new; second is the financial support of the personnel is not only to reduce the increasing; three is publicly funded reception, abroad at public expense, socialized car only reduced the increase "the pledge," central government must take the lead to start, level to level a see. " Reduced three spending, Masumi Li, the people. But let the managers of their own interests to "cut", and a lot of difficulties. It is gratifying that, in many places, for the tight days of understanding is deepening, change is taking place, the problem is cracking. Of course, to promote the three reforms, the reality is also facing some obstacles.
< p > during the Qingming Festival, in order to prevent the occurrence of the phenomenon of bus sweep, many places introduced strict control Gongjusiyong measures. However, some places still "crimes against the wind": the netizen exposure Yunnan Honghe Hani and Yi Autonomous Prefecture, Mengzi City Xinan town "labor security supervision car is private drive to the cemetery, media reports Nanjing City Land Resources Bureau Luhe branch of the driving Yang" land law enforcement vehicles, offering... First...
 - official car costs are high, resulting in heavy financial burden. Survey shows that the annual operating cost of an official car at least 60 thousand yuan,montre guess pas cher, and some even more than 100 thousand yuan.
 - editor's note
Related Articls:

Beijing food service food safety complaints by the

Hebei to Beijing in the treatment of H7N9 avian in

Li Keqiang China's neighboring diplomatic ASEAN is

To be able to grasp war, and win this should be a strong army, to strengthen the army officers and soldier war, troops in war, war thought training, firmly establish fighting the only fundamental standards, in accordance with the requirements of the war to engage in construction, grasping preparation.
خارج شده است

این صفحه در 0.058 ثانیه 19 نمایش داده شد.