انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

ما نمی توانیم ماهیت معتاد و یا اعتیاد را تغییر دهیم ، اما می توانیم با تلاش خود در فراهم آوردن هر چه بیشتر زمینه بهبودی ؛ آن دروغ قدیمی که می گوید : " وقتی معتاد شدی تا ابد آلوده می مانی " را ، تغییر دهیم . خداوندا کمک کن که این تفاوت را همیشه به خاطر داشته باشیم.
"کتاب پایه معتادان گمنام "

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: آدرس جلسه کدا در اهواز  (دفعات بازدید: 3678 بار)

انیس

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
آدرس جلسه کدا در اهواز
« : 25 دسامبر 2012، 12:44:04 am »

:love:اهواز- خیابان نادری - حسینه کاظمین :love:
خارج شده است

shadi92

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 376
پاسخ : آدرس جلسه کدا در اهواز
« پاسخ #1 : 16 ژوئن 2013، 10:47:50 am »

:love:اهواز- خیابان نادری - حسینه کاظمین :love:
سلام جلسات در اهواز به چه صورت هست؟
خارج شده است
خدایا ، مرا تلاوت کن

daeesamouel

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3
« پاسخ #2 : 17 ژوئن 2013، 05:19:42 am »

سلام شماره تلفنی از بچه های وابسته اهواز کسی داره ؟
خارج شده است
تنهایی گاهی وقت ها تقدیر ما نیست,ترجیح ماست

shadi92

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #3 : 17 ژوئن 2013، 09:54:32 am »

سلام شما خوزستانيد قدمها رو كار كرديد؟ در چه مرحله اي هستيد؟
من هم خوزستانم ميخوام جلسات اهواز شركت كنم
خارج شده است
خدایا ، مرا تلاوت کن

Taregh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 14
« پاسخ #4 : 28 ژوئیه 2013، 01:30:03 am »

سلام به دوست خوبم من دوست همدردشما طارق ویک هموابسته هستم 12قدم کارکردم ودارم انتقالشون میدم ادرسمون اهواز30متری نرسیده به چهارراه اباادان حسینیه کاظمین خوشحال میشم به شما خدمت کنم پیشنهاد میکنم بیایید جلسه این شماره تلفنمه000000000
« آخرين ويرايش: 01 اوت 2013، 11:02:12 am توسط رضا - بیل »
خارج شده است

Taregh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #5 : 28 ژوئیه 2013، 01:39:35 am »

فرمت جلسات کودای اهواز شنبه هاکتابخانی وچهارشنبه هاموضوعدار وچیپ دهی است   تلفن0XXXXXXXXXX  ساعت شروع جلسه18/45
.
« آخرين ويرايش: 01 اوت 2013، 11:12:03 am توسط رضا - بیل »
خارج شده است

shadi92

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #6 : 28 ژوئیه 2013، 09:08:43 am »

فرمت جلسات کودای اهواز شنبه هاکتابخانی وچهارشنبه هاموضوعدار وچیپ دهی است   تلفن09308064140  ساعت شروع جلسه18/45
;D
سلام حال شما شما تازه وارديد؟
12 قدم رو هم كار كرديد؟
خارج شده است
خدایا ، مرا تلاوت کن

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #7 : 01 اوت 2013، 11:12:28 am »

فرمت جلسات کودای اهواز شنبه هاکتابخانی وچهارشنبه هاموضوعدار وچیپ دهی است   تلفن0XXXXXXXXXX  ساعت شروع جلسه18/45
.
.
.
.
دوست عزیز ، لطفا از قرار دادن شماره تلفن و اطلاعات شخصی در تالار جدا خودداری کنید
اینجا مکان عمومی است و امکان صدمه زدن و یا صدمه خوردن به اعضایی که نیازمند بهبودی هستند وجود دارد
در این تالار لطفا تجربیات خودتان را قرار بدهید و از مطالب غیر بپرهیزید
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

shadi92

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #8 : 02 اوت 2013، 08:10:35 pm »

ببخشید این شکلک خنده دار اشتباه وارد شده
خارج شده است
خدایا ، مرا تلاوت کن

Taregh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #9 : 13 اوت 2013، 12:25:06 am »

اهواز کیانپارس روبروی بازارمرو -ساختمان رامین طبقه دوم شنبه ها ساعت 18
دوشنبه ها همان مکان کارگاه قدم برگزار میشود
خارج شده است

Masih

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1
« پاسخ #10 : 13 دسامبر 2013، 05:19:00 am »

سلام دوستان خوبم فرمت پرسش وپاسخ به جلسات ما اضافه شد اهواز خ نادری حسینیه کاظمین دوشنبه ها ساعت 17:45
خارج شده است

gvhl84zxi

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 241
    • cde427

< p > phoenix net of dispatch of sports of the current round of the English Premier League in the Chinese Lunar New Year's Eve launched two heavyweight contest, and ultimately rely on the Barlow Terley and Danny Welbeck, who recorded two winner, both Manchester clubs beat from London rivals, continue in the standings in the dead bite into. Of course, compared to Manchester United tonight's victory, blue moon Legion in their own home to win the three points more thrilling, if Balotelli is not in the last minute of the game to create the grain of penalty and Jermain Defoe is only a difference of missing a toe distance of Buddhism, the fear in this field in the match winner at the Etihad stadium is really hard to say.
< p > but somehow tonight game results did not let Mancini, and Al Ittihad stadium 47422 fans disappointed, with Mario Balotelli's lore,hogan rebel outlet, blue moon Legion continued in the standings to rivals Manchester United keep three points of pressure. If we can continue to lead in the championship in February, we will have a big increase in the hope of winning the league title this season! A few weeks ago in the face of the upcoming devil race when Manchester City boss Roberto Mancini was so analysis of the situation,air max 95 soldes, and now finally in all competitions in successive after Liverpool (3 times),nike tn pas cher, Manchester United and Tottenham clash with, survived the devil fixtures of the Italian team has still not been exceeded, there is no doubt they are away from the Barclays Premier League title this season closer step.
< p > trip over Tottenham after this, Manchester City in the League next, wealthy opponent only Manchester United, Chelsea and Arsenal 3 strong, and both are at home against,hogan scarpe, only against has just suffered a 3 even defeated Arsenal traveled to London at the Emirates Stadium. On the contrary, Manchester United but also guest against Chelsea at Stamford Bridge at home against rivals Liverpool, Tottenham away, and finally is worth 6 points in the Manchester derby battle. So to speak from the race, Manchester City next title on the road to the difficult than Manchester United far smaller. In fact,goyard soldes, city only needs to win the 6 points in the next premier league match against Manchester United, and it is essential to ensure that the first Premier League title in the history of the club has been won.
Manchester City tied home court record 16 game winning streak to beat the Red Devils holding their first Premier League crown
 Balotelli Aguero hug and celebrate
< p > and then from the historical record analysis, after the game against Tottenham, Manchester City has gained across the arena season 16 in a row, the data distance before Manchester United's 19 game winning streak record also remaining in Game 3 of the distance, if the ratio of England's top league by Liverpool maintained 21 game winning streak is not far. What is more important is, < strong > it has tied the record of Manchester City from the club in the history of the league's highest 16 game winning streak,hogan sito ufficiale, refresh the whole maintained 91 years of record!
< p > at the same time, this city,hogan outlet, or the Legion was the 200th Premiership game victory, since the inception of the word Premier League, Manchester City and for the first time in the league double over the Spurs,tn pas cher, they a double play this branch to >Related Articls:

Hefei SANY

_19 express company

This year, China Ding shares have started the integration of domestic enterprises with the industry. In April, Ding shares announced in cash acquisition and replenishment of Tianjin Feilong rubber products Co., Ltd., company thus become the controlling shareholder of Tianjin Feilong.
خارج شده است

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • nop498
Speech under the flag of June pay attention to health, prevent disease
« پاسخ #12 : 09 ژوئن 2016، 04:01:12 pm »

teachers, students:
 is the first to develop good health habits, and reduce disease exposure. Such as hand washing, bathing,scarpe hogan outlet, wash clothes, daily brushing. As the saying goes, Zaoshuizaoqi good, so adequate sleep is essential. Second, pay attention to food hygiene, to prevent the & quot; mouth & quot; in daily life do not eat unclean food, known as & quot; not clean food & quot; mainly of unknown origin, long-term storage or spoiled food, also do not yield to the temptation of game.
 good morning,nmd runner femme pas cher,
 (4) to adjust the good state of mind, the formation of a good and orderly life of the law
 in the infectious diseases epidemic season, try to avoid going to public place air dredge is not smooth, dense. Here to remind students not to go to school with already banned Internet cafes, game rooms and other places not suitable for middle school students. Don't go to school at the entrance of the stalls to buy something to eat.
< p > pay attention to hygiene is a commonplace topic, meaning it actually very simple,occhiali ray ban wayfarer, that means in daily life eat clean food, drink clean water,golden goose outlet, wear clean clothes and sanitary appliances, clean place and necessary health protection. That is to say it is necessary to pay attention to personal hygiene, but also to maintain the environmental sanitation, then how do we pay attention to personal hygiene.?
 right now is a good time to exercise,hogan outlet online, we should actively participate in physical exercise,scarpe hogan outlet, more than outdoor breathing fresh air, but should pay attention to changes in clothing according to climate change, reasonable arrangements for exercise. Every day we should insist on doing morning exercises, class-break setting-up exercise good, active sports classes, activity classes.
< p > for all kinds of infectious disease we should face up to its existence, do not panic, but it should not be taken lightly. Because they are infectious, to the life and health will bring threat. To form a good and orderly life, strengthen nutrition and reasonable rest, prevent excessive tension and fatigue, and
Speech under the flag of June: pay attention to health, prevent disease
 June under the flag speech: pay attention to health, disease prevention
.
 (2) to strengthen physical exercise, improve the immune capacity of
 today I talk about the topic is "pay attention to health, disease prevention".
 (1) to develop good health habits
 (3) pay attention to environmental hygiene, create a clean campus environment. Since my school president has paid great attention to the work of environmental hygiene, after everyone's efforts have achieved some results. But we have an urgent need for improved: usually environmental sanitation cleaning, do not arbitrarily throw waste paper, chalk head,goyard pas cher, throw food packaging bags etc., we hope all the students we lift a finger, and maintain the clean environment.
 wash hands frequently this is the first line of defense against virus infection. Another field of drinking water can keep the mucosa moist,hogan outlet, enhance resistance. At the same time, frequently drinking water is also convenient for the timely excretion of waste in the body, is conducive to strengthening the body's resistance to disease. Frequently ventilated indoor ventilation ventilation, can be diluted to reduce pathogenic factors.
Related Articles:

Summary of investment promoti

Inspirational life graduation message blessing

Teachers' quarterly job summa

Therefore, on a daily basis, teachers should specific, image to the child the day recipes and explain the superficial knowledge of nutrition, through the "see, touch, taste experience, understand the nutritional value of food, children like to eat a variety of food culture, and know things like to eat also should not eat too much, overweight also can affect health.
خارج شده است

این صفحه در 0.063 ثانیه 21 نمایش داده شد.