انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

دریای انجمن های دوازده قدمی برای مرغابی تفریحی بیش نیست ، اما برای ماهی زندگی است .

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: آرامش سهم کیست...؟  (دفعات بازدید: 5964 بار)

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : آرامش سهم کیست...؟
« پاسخ #15 : 27 آوریل 2013، 12:42:54 am »

ین متن رو هر چند وقت یک بار برای خودتون تکرار کنید :)

احساسات زیبایم سرشار از امید می شوند وقتی از خودم راضی ام، از خدایم راضی تر !!!
وقتی باور می كنم می تونم بزرگ زندگی كنم ...
می تونم موفق و سربلند باشم ...
وقتی رنگ آرامش ، برایم زیبا نقاشی می كشد ، پر و بالم اوج می گیرند ...
گاهی اونقدر لذت می برم از اوج آرامشم ،،، كه نیمه ی خالی زندگی ام، پر و بال تجربه می گیرند و رنگ آرامش برایم كادو هدیه می كنند .
واقعیت‌ ِ قلبم شده ، آرومه آروم ... سرشار از احساسات خوبه خوب!
اشك هایم دیگر رنگ غم ندارند و گاهی از سر شوق می بارند ...

:rose: :rose: :rose:
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #16 : 13 ژوئن 2013، 06:41:23 pm »

آرامش سهم همه است آن هم به یک اندازه
فقط کافیست انسان راه رسیدن به آن را بداند
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 372
  • برای آغازی دوباره هرگز دیر نیست...!
« پاسخ #17 : 26 اكتبر 2013، 11:16:15 pm »

آرامش سهم کسی است که منتظر کسی نباشد که منتظرش نیست.
خارج شده است
یادمان باشد....هیچکس دلیل خوشبختی ما نیست مگر خود ما.....

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #18 : 21 دسامبر 2013، 12:36:23 am »

آرامش : نگاه  به گذشته است ، و شكر خدا ...

نگاه  به آينده ، و اعتماد به خدا ...

نگاه به اطراف و جستجوي خدا ...

نگاه به درون و ديدن خدا ...

"تمام لحظات زندگيتان پر از عطر خدا "
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

janan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 182
  • عشق يعني گم شدن در لحظه‌ها
« پاسخ #19 : 22 دسامبر 2013، 12:58:10 am »

أَلا بِذِكرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ القُلُوبُ
آگاه باشيد كه تنها با ياد خدا دل ها آرام مي گيرد ...
خارج شده است
جائي كه عشق هست ، خدا هست ....   هنگامی که عشق دامن می گسترد،کلام خاموش می شود

مجتبا

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 329
  • در تکاپوی رهایی از هم وابستگی
    • TARAZNAME2.PERSIANBLOG.COM
« پاسخ #20 : 22 دسامبر 2013، 08:40:28 am »

آرامش سهم کسیه که فعلانه در مسیر بهبودی سهم و نقش خودش رو انجام میده
خارج شده است

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #21 : 22 دسامبر 2013، 08:10:12 pm »

آرامش امری است درونی هر چه درصد ایمان بالاتر باشد و فاصله انسان به خدا نزدیکتر باشد سهم آرامش بیشتر است .
خارج شده است

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #22 : 24 دسامبر 2013، 11:45:55 pm »

آرامشی که اکنون دارم....مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم.
خارج شده است

faranak_so

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #23 : 30 ژانویه 2014، 06:52:36 pm »

آرامش سهم قلبی است که در تصرف خداست.....
خارج شده است

محیا

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 164
  • و خدا هست دگر غصه چرا
« پاسخ #24 : 08 فوریه 2014، 09:55:18 am »

آرامش سهم.کسی است که جز برای خدا قدمی برندارد و از قید همه خواستنها و داشتنها خودش را رها کند. منبع آرامش تنها خداست. جستجوی آن در نزد دیگران بیهوده است.
خارج شده است
عمق نگرانی های ما فاصله ما را از خدا نشان می دهد.

yzhq82ury

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 230
    • lmn842
Japan 2-0 Brazil
« پاسخ #25 : 13 مه 2016، 12:41:02 am »

>
< p > the American team in the group stage has three in a row, first knockout also successfully won the New Zealand team, becoming the team debut to reach the semifinals. The American team's top scorer Wham Bach scored again, and she has four balls, in both in four games. The campaign, Bach's first to break the deadlock in the game, leroith in towards the end of the match also scored a goal help the United States team to a 2-0 win in New Zealand. The 27th minute, Morgan left after irruptive forbidden zone and off a defender will be before the ball crosses to the door, Wambach Chan she fell to the ground radio network help team pulled out the first prize. The 87th minute, Team USA heath houchangchangzhuan, leroith left carry defensive players after the ball, the ball to the edge of a small restricted area pushes shoots the far angle score, lock the score to 2-0.
< p > the Japanese team in the group stage 1 wins, two draws and play in general,golden goose sneakers, and still be troubled by the match fixing controversy, but in the playoffs in the face of strong Brazil, they finally show the nature of the world cup, 2-0 eliminated the Marta captained Brazil, and in the semi-final against France. The twenty-seventh minute of the match,hogan outlet online, the Japanese team kick quickly, Nagari Yuki won the pole into the restricted area after low shot,air jordan homme, 1-0. The 73rd minute, Japan team left back pass, Daye endure off the Brazilian defender left footed volley shot forces a door open. Ultimately, the Japanese 2-0 victory over Brazil.
 Canada 2-0
 Japan 2-0 Brazil
 France 2-1 Sweden
 in recent years significant progress of women's France,hogan outlet, following the 2011 World Cup and reached the semi-finals, semi-finals in the Olympic Games in london. It is worth mentioning that the three goals of the game came from set pieces, but also for the French team scored two in Zhongwei. Eighteenth minutes,hogan outlet, the Swedish team Dahlkvist on the right corner, in the former captain Fischer nod the ball into the near corner, 1 to 0. The 29th minute, the French midfielder Neri left starts out the corner kick, the Swedish team goalkeeper but failed to get the ball, in back George nodded the ball over the net, 1 to 1. The 39th minute, France captain Suberlan on the right side of the free kick to the point after, team mate headed back to do road,scarpe hogan outlet, in front of the Renard volley goalkeeper leg block a bit but still can not stop the ball into the net. 2 to 1 ratio. France's first game was Lianban two goals to reverse the game,chaussure louboutin pas cher, then in the second half, the two sides no longer done.
 the United States 2-0 New Zealand
Quarter finals: Brazil women's situation in Japan was easily cut out of the United States
< p > the Phoenix sports news Beijing time on August 3rd, the 2012 London Olympic Games will quarter finals of the women's football rivalry, and ultimately, the 2-0 win over New Zealand, France 2-1 in Sweden and Japan 2-0 victory over Brazil, England lost 2-0 to Canada,scarpe hogan outlet, in the semi-final, Canada will pick war defending Champion Team USA and France against world champions Japan.
Related Articls:

Beijing To

Saline Lak

Zhongjiang real estate performance rise to guarant

This year, China Ding shares have started the integration of domestic enterprises with the industry. In April, Ding shares announced in cash acquisition and replenishment of Tianjin Feilong rubber products Co., Ltd., company thus become the controlling shareholder of Tianjin Feilong.
خارج شده است

hdg5epi7c

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 252
    • klm448
Advertising malicious Trojan programs and variants showed an increase of _0
« پاسخ #26 : 31 مه 2016، 12:43:26 pm »

,hogan sito ufficiale
< p > in addition, which can modify by infection operating system registry key value entry and allow the operating system to display hidden files and file system, making the system anti virus software is not easily to killing the variant. The variant will also be infected with the operating system to add the right mouse button menu item, the contents of the "display / hide system file + extension", which is a malicious script to run the object file.
 experts said that the malicious attacker to write this type of Trojan program and its variants are mainly in order to obtain certain economic benefits, but the specific means or means of transmission is different. Some by stealing computer user's private information data such as online banking, online account and password access to economic interests, some is hijacked by computer users access the Internet of services (e.g., web browsing), and on the IE browser to malicious tampering adds the specified web site,hogan rebel outlet, thus increasing traffic to the designated website to obtain economic benefits.
< p > this kind of malicious Trojan horse program is run, it will remove tamper infected operating system in IE browser favorites in the user to organize the history page address saved,scarpe hogan outlet, instead is the specified web site address. At the same time, as long as the infected operating system connected to the Internet, it will be repeated at a fixed interval of time to refresh the specified ad Web page, along with audio ads and repeated playback. However, this series of acts of sabotage are in the computer user is not informed of the situation,hogan sito ufficiale, in the background of the system was forced to take the initiative to run.
 for the computer users have been infected with the malicious Trojan program, expert advice to upgrade the system immediately anti-virus software, a comprehensive anti-virus. Suggests an infection the malicious Trojan program user opens the system anti virus software system monitoring function,hogan sito ufficiale, from the registry, system processes, memory,hogan outlet online, network,hogan outlet, and other aspects of the various operations of active defense.
Advertising malicious Trojan programs and variants showed an increasing trend
< p >, Xinhua, Tianjin,goyard paris, Beijing, March 4 (Xinhua Zhang Jianxin) the national computer virus emergency treatment center by monitoring the Internet found. Recent advertising malicious Trojan horse program new varieties and the number has increased.
Related Articls:

The United States showed the

Zuckerberg agreed to donate most of the wealth or over Zuckerberg agreed to donate most of the wealth or over $3 billion 500 million _0 billion 500 million _0

In the 20 years of the 20th century, the world is not so much of Alice, this equipment is useless Wu to, otherwise some popular. Jansen ·, a New Zealand man, decided to make such a route navigator. He put two brass modeling pipe welded together, and cuts a microscope slide door, and put the text portion of Google Maps Navigation Service make the catalog printing to a piece of tissue.
خارج شده است

itraf630a

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 140
    • vwx448
Procuratorial organs involved in the Hunan campus trample
« پاسخ #27 : 10 ژوئن 2016، 04:06:03 pm »

< p > after the incident, Xiangxiang City procuratorate Deputy Attorney General Zhang Weiming immediately rushed to the scene in command of the disposal, overnight and assigned anti Du bureau all police officers to join the set up by the municipal Party committee and government,goyard pas cher, the accident investigation team, full participation and supervision on the investigation of the accident. On December 8, the hospital investigation and supervision department of the police immediately involved in the analysis of accident in the case of qualitative aspects, and guide the investigation by the public security organ and the work of investigation and evidence collection.
< p > after a joint investigation group investigation, Xiangxiang municipal and on December 8, make a decision: the leadership responsibility Xiangxiang City Education Bureau,occhiali da sole ray ban outlet, deputy secretary of Party committee, director Zhu Qinghua, replacing its Education Bureau, deputy secretary of Party committee office, according to program director of education removed from his post, Yucai School long Ye Jizhi, politics discipline officer Peng Heliang because of suspicion of the crime of major safety accident of educational facilities under criminal detention according to law. The above personnel are under review and processing.
Procuratorial organs involved in the Hunan campus trample
< p > the newspaper news (correspondent Yang Jianxing Wu Lian) on December 7, Yucai Middle School, Xiangxiang City,hogan sito ufficiale, Hunan Province, occurred a serious stampede incident,barbour paris, up to now, 8 people have been killed,hogan outlet, 26 injured. After the incident, the Xiangxiang city procuratorate in December 8th according to the law involved in the incident investigation.
< p > at present, school students emotional stability and treatment work in an orderly way,hogan sito ufficiale, all the injured are doing their best to the treatment, the rehabilitation work in an orderly manner, Yucai School's bank account was frozen lawfully, Xiangxiang City Bureau of education of Yucai School teaching work of temporary taking over, the school has been restored the normal classes.
 late in December 7th, the world of heavy rain. On the night of Yucai School middle school students according to the routine organization. 9 point 10 points to a class students consider only 20 minutes from the time the school lights, are close to the student's dormitory (teaching building from the dormitory only tens of meters distance) a number of stairs back to the dormitory. Hundreds of students crowded in a stair passage down the stairs. Owing to the rain the ladder sliding, run in the front,sac guess 2016, a student slipped and fell, one after another and fall several, behind the students do not know,nmd runner homme pas cher, continue forward congestion, falls not students couldn't control, had no choice but to fall from the student body to trample in the past, eventually leading to casualties of 34 students.
Related Articles:

Guangxi ab

How is pow

Sichuan pr

Although there are many financial institutions at the job fair, the students who are seeking jobs are also many. Due to the number of candidates to increase, the more room for the selection of banks, many banks also significantly raise the threshold, and some directly in the recruitment conditions indicate the need for graduate education.
خارج شده است

این صفحه در 0.081 ثانیه 20 نمایش داده شد.