انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

انتخاب با من است ...
.
من بر می گزینم که زندگی کنم با انتخابم نه با شانسم.
من بر می گزینم که تغییر بدهم نه عذر بیاورم.
من بر می گزینم که انگیزه ایجاد کنم نه زرنگی کنم.
من بر می گزینم که مفید باشم نه مضر.
من بر می گزینم که خودبین باشم نه خودخور.
من بر می گزینم که برتر باشم نه رقیب.
من بر می گزینم که صدای خدایی را بشنوم نه صداها و عقاید مردم را.
.
انتخاب مال من است و من خواسته خدایم را انتخاب می کنم و باین حصار ، پیروزیم را بدست خواهم آورد
.
قانون #62ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سوال 13 _ قدم چهارم (الانان)  (دفعات بازدید: 3086 بار)

نگین

 • بازوی نارانان | آلانان
 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +116/-3
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 549
 • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
سوال 13 _ قدم چهارم (الانان)
« : 03 اكتبر 2012، 09:25:11 pm »

چقدر صادق هستم؟
آیا تمام حقایق را میگویم؟
اگر نه چه چیزی مرا از گفتن حقیقت باز میدارد؟
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

نگین

 • بازوی نارانان | آلانان
 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +116/-3
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 549
 • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
پاسخ : سوال 13 _ قدم چهارم (الانان)
« پاسخ #1 : 11 اكتبر 2012، 03:47:13 pm »

در قدم چهار اگر من صادق باشم پیروزم. من باید با خودم
صداقت داشته باشم و گذشته و مواردی که آزارم میدهد را
مو به مو یادداشت کنم و برای راهنمایم بخوانم
نباید ترس از قضاوت داشته باشم من باید شهامت
داشته باشم و اقرار کنم، دیوار انکار را بشکنم، آن
 هم بدون ترس از داوری راهنما
من باید در نوشتن دقیق باشم و همه چیز را بنویسم
باید پذیرش خودم را نسبت به واقعیات زندگیم بالا ببرم
نباید از گذشته ای که داشته ام خجالت بکشم
اگر خجالت بکشم یعنی منکر گذشته ام هستم
با صداقت، شهامت است که میتوانم رها شوم
و به خدا نزدیک شوم
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

somaye

 • بازوی نارانان | آلانان
 • کاربر فعال
 • ***
 • امتیاز: +48/-1
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 530
 • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
  • shemis
پاسخ : سوال 13 _ قدم چهارم (الانان)
« پاسخ #2 : 12 اكتبر 2012، 11:17:21 am »

تا جاییکه بتونم سعی می کنم صادق باشم البته صداقت را با حماقت اشتباه نمی گیرم.
همیشه تمام حقیقت را نمی گویم، دروغ نمی گویم ولی سکوت می کنم

گاهاً ترس های من مانع از روراستی و صداقتم می شوند. ترسهایی مانند طرد شدن، قضاوت دیگران، خرد شدن احساساتم و غیره. گاهی نیز به خاطر ترس از واکنش های شدیدی که طرف مقابلم انجام می دهد سکوت می کنم و حقیقت را نمی گویم.
من هميشه صداقت را دوست داشتم ، ولي بدليل ترس و بي اعتمادي ، در كنار بيماري كه خسارت ميزنه روز به روز صداقت جايش را به ناصادقي داد . ناصادقي ابزار زندگيم شده بود ، تصور ميكردم با صداقت جان سالم به در نمي برم ولي خسارت اش را ميخوردم و هميشه ناصادقي و پنهان كاري حال من را "بد" ميكرد .
با كار كرد قدمها متوجه شدم كه بهبودي من در گرو صداقت ،خصوصا صداقت با خود است. و من صداقت را در همه قدمها بكار مي برم و تمرين ميكنم .
ياد گرفتم كه در اين قدم هرچه با خودم صادق تر باشم بيشتر به اصل وجودم نزديكتر ميشوم ..
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

hfg2vj1ert

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 221
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • cde733
He was drunk to give me a call.
« پاسخ #3 : 13 آوریل 2016، 01:38:29 am »

The HTML template he was drunk to call me< br / > he was drunk to call me and call me hope and you depend on each other for life, you can also use I hope you depend on each other for life as a title; Nanjing Normal University in autumn is very beautiful and the edge of the lawn of the two ginkgo tree leaves began to yellow, from time to time two leaves under the banner of spin down,air max pas cher. The row of chairs in the road in front of the school, such as less lively. I stand in the flow of people coming and going, look around, everything is so familiar, everything is so strange. Suddenly,scarpe hogan outlet, feeling wells up from the bottom of my heart. I put the Buddha abandoned the city, isolation, self pique leave Nanjing that year. Remember the day I left, Nanjing in 2009 the first winter snow, I put a few baggage, at the bus stop shivering from the cold, tears like a broken string of beads and a bit hit in the chest bag, telephone, Jiang Kai hysterical shout: Xiao Pei Liu you don't go, without you I will be crazy! Ren he repeatedly begged, take my memories to retain, Ren He keeps me love, in addition to tears. I couldn't find a sound. This man, he cheated me for two years, the opening ceremony has given me great, director of the wonderful drama, but also gave me unbearable ending. Jiang Kai is in the junior year summer vacation, marketing I want to take part in social practice,converse pas cher, introduced by the seniors, in a newspaper advertising department, Jiang Kai is director of the advertising department. At that time, I do not have a social experience with behind a group of predecessors, a little see what others do and follow their own learning, how to call with the client, how from similar media seize the customer resources, how to manage the relationship between colleagues. Because I am diligent, diligent and polite, colleagues are taking care of me. In planning an anniversary activities for Meikailong, familiar with Jiang Kai. Jiang Kai, I am 5 years old, mature and stable work, rest humorous and funny. In my eyes,chaussure tn pas cher, he is always superior, I can not match the height, I always reverent and respectful to him. That period of time is very busy, other colleagues responsible for the creative, planning the cause of action I to write. Over and over with the activities of the organizers communication over and over again modified, every day to work overtime at ten o'clock in the evening. Colleagues continued to go, the last remaining is often Jiang Kai and I,spaccio hogan outlet. Overtime, downstairs eating wonton, he sent me back to school. He has fun at school he often told me that I was intoxicated in high spirit. We become familiar with the unfamiliar. Two months of internship life so that we become good friends. After school, I was busy writing papers, looking for work. Jiang Kai occasionally come to me, sometimes he entertainment, drunk drink, called me, and invited me to go downstairs, two words don't say, go for a walk in the campus; sometimes at the weekend, he drove leads me to go to the picnic. He rarely spoke to me about things other than work, and I listened to my colleagues talk about it, he had a girlfriend for a few years. To the sentiment, we are careful to steer clear of. At that time, I thought, I like him,hogan outlet, but just like it, we will not have a story. One evening in the late autumn of 2007, he was drunk to give me a call, the phone crying splinters. When I found him,air max pas cher, he was already asleep in the hotel lobby,tn homme pas cher. I brought him back to the hotel room,.Related Articles:
 
 
   Fifteen days of unemployment
 
   Between me
 
   Some peopl
 
 
    I always think life is because of the love to go this way, the process full many unpredictable twists and bitterness, also experienced and enrich our life. Not for all the fate of intimate understand, do not expect all the fate can be permanent. Too many encounters numerous living beings, eventually become the traveler to rub shoulders.
خارج شده است

idh9bhe4u

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 270
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • qrs631

,golden goose saldi
< p > day prequel Ronald Cheng (Ronald) girlfriend yusimin unmarried pregnant, said: "if it is true, of course, is a good father, but also a very funny daddy, I want to do gandie and baby grows taught him to swim." The mention of Alex Fong and Zhang Xinyu's s..e..x scandal, he said the company has issued a statement to clarify,hogan outlet, because the report content is fictional, we must clarify the face. Asked about his girlfriend Stephy Tang had asked him,goyard soldes, Alex Fong said: "no one asked, all have good friends to trust me."
 Carol Cheng free ribbon cutting ceremony (source: information)
< p > Zheng Yuling said with a smile usually expensive ribbon cutting fees charged, so seldom assumed the ribbon cutting ceremony, she said: "I received your good,golden goose saldi, received cheap afraid influence others to the reputation of the company well." Boss Shao Yezhan said holding jittery mood about Zheng Yuling,scarpe hogan online, jokes that I did not five hundred thousand also please do not to each other to, he said brand will go popular route, in the hope that everyone can afford it. Recently wireless is a mean of its artists,chaussure jordan pas cher, Zheng Yuling not agree with, and said: "TVB has been very good to me and no harsh and I are not about to talk to me. I don't like the program can do, they like as a host and emcee." Asked to filming artists is very hard, Zheng Yuling said: "the issue of values, I personally wouldn't filming,nike tn pas cher, because of the need to take a long time."
Carol Cheng free ribbon cutting ceremony called Shao Yezhan a good example of young trees
< p > Beijing time April 12 news, according to Hong Kong media reports, Shao Yezhan spent nearly 7 digits of their own fashion brand MeeH, last night in Causeway Bay store held opening ceremony,hogan outlet, and invited to Zheng Yuling, Alex Fong, pakho Chau and Chen Weiting et al to attend. Seldom do guests cut the ribbon of the Zheng Yuling said contracture without support, think Shao Yezhan set a good example for young people, his entrepreneurial spirit is more worthy of recognition and encouragement.
Related Articls:
 
 
   was also a
 
   Wang Luoyo
 
   Huang Shen
 
 
   But now three films were not released, we are unable to evaluate his performance, had to focus on his favorite topic of which one of them to ask questions, this let him quite a headache, "can not be said," ask again began to play Tai Chi, "Chen Kaige shot a costume drama, Jiang Wenpai was one of the age play, Feng Xiaogang pats the a modern drama..."
خارج شده است

bgfh7m7xter

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +1/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 287
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • nop154
In 2014 the charge nurse annual work summary template
« پاسخ #5 : 31 مه 2016، 11:25:49 pm »

,hogan outlet online
2014 charge nurse annual work summary template
 three solid, to the exquisite technology, good service for the lifting of patients with pain. Especially as the nurse's office for four years, I with the purpose of rigorous,louboutin soldes, meticulous, serious,scarpe hogan outlet, the principle of accurate and timely execution of the doctor's advice, daily reminders, take medicine, medicine, accounting,hogan sito ufficiale, the tedious work arranged reasonably and orderly. At the same time actively support and cooperate with the work of head nurses, active relief and timely deal with problems in nursing operation. Especially the holidays often use spare parts to Cory view, better to complete the tasks assigned by the leadership.
 all leaders you good!
 my name is XXX, once in the Department of general surgery,bottes ugg france, Department of internal medicine,, emergency department, operation room, the current office of the office of the office of the nurse. I in 1988 graduated in Jinzhou City health school, 1993 through self-study exam made China Medical University nursing professional college graduation certificate, in 1997 was promoted to the nurse, now has more than 8 years, 20XX enrolled in the charge nurse qualification, and in the year was named the school advanced individual, in line with the appointment of supervisor nurse conditions, now my main work to the leadership of the report are as follows: < p< p > thinking positive progress requirements, close to the party organization, and in 1999 glorious joined the Communist Party of China,hogan outlet online, to become a member of the Communist Party of China, as a member of the party, constantly strict demands on themselves, seriously study and understand the party "XX" spirit and "Three Represents" the main idea and in the actual work of the patients is widely used and achieved good results.
In 2014 the charge nurse annual work summary template
< p > 4 in 20XX, the battle against SARS, active contention, do not care about personal interests, overcome the difficulties in the heavy family burden, the 80 year old husband public entrusted to the care of a neighbor, participated in the Jinzhou Municipal Health Bureau in tuberculosis hospital first SARS combat exercises, in the exercise of the armed themselves, exercise their own, and is ready to the dawn of the "SARS",tn requin pas cher, rushed to the "SARS" a line, to the Communist Party members of the vanguard and exemplary role.
 at all levels of leadership under the correct leadership, I have made unremitting efforts to get the patients and their families and the undergraduate room comrades. Sincerely invite all the leaders in my work to give recognition and affirmation, I support the appointment of nurse in charge. Thank you,hogan outlet,
xx charge nurse annual work summary template
.
< p > 2 business excellence, hard to learn, efforts to study the new nursing theory and operation, wrote in national papers the aminophylline allergic patients ". And actively participate in the activities organized by the hospital, especially relevant to the care of competition and assessment, repeatedly won the good position, such as 1998 suture needle sewing thread match third, XX years computer competition third place, XX years hospital nurses nursing theory exam in second place, XX years oxygen operation game first.
Related Articles:
 
 
   Eight honor and eight shame experience
 
   2012 work
 
   2013 Spring Festival classic pay New Year's call SMS
 
 
   In the process of recruiting departments strictly according to the school students will internal regulations, careful examination, focusing on the selection of, for students to bring the fresh blood. The successful completion of the work to become the future work of the smooth development of the original power. At the same time, it also produced a new session of the student union cadres through democratic elections.
خارج شده است

haN1Bd4dOw

 • کاربر نیمه فعال
 • **
 • امتیاز: +0/-0
 • آفلاین آفلاین
 • ارسال: 182
 • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
  • efg122
preschool prep company dvd oxygen.
« پاسخ #6 : 29 اكتبر 2017، 01:38:38 pm »

pineapple, Q: instrument can fjallraven kanken backpack reviews develop without the aid of lines? oxygen.
   do not need replica cartier jewelry to buy multifunctional fitness device - useless! people generally do not want hermes jewelry replica to do exercise outdoors. that is,or legcan gain weight is play doh video peppa pig good meat ) 1 before catching the ball must be as far as possible fjallraven mini backpack in the preparatory position.compared with the United States the total number of gyms accounted for only the United States revenge season 4 dvd boxset of America,Such as "6" experience version of fitness recipes menu shows a specific Author: a few meters source: A9VG release date: December 2016 05 "6" the Dragon join fitness play Therefore
 
   http://pullstringlife.com/profile/qei9spwtzqw
 
   http://healing-oil.info/forum/profile.php?id=91234
 
   http://slaphappydomains.com/forum/profile.php?id=563
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=2800.msg36188#msg36188
 
   http://www.deathsvertigo.com/drupal/node/2064#comment-11640
 
   http://forum.behboodi.org/index.php?topic=1288.msg36187#msg36187
 
   http://oscarbernie.com/boards/profile.php?id=97539
 
   http://ballewassociation.org/bbPress/profile.php?id=23
 
   http://www.phantomers.eu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?78430.last
 
   http://forum.hndcomputer.com/viewtopic.php?pid=539908#p539908
 
   http://www.community.goplantbased.co.uk/profile.php?id=4596
 
   http://www.deathsvertigo.com/drupal/node/2295#comment-11639
 
   http://healing-oil.info/forum/profile.php?id=91234
 
   http://pullstringlife.com/profile/qei9spwtzqw
 
   https://turngren.net/forum/viewtopic.php?pid=236163#p236163
خارج شده است
 

این صفحه در 0.071 ثانیه 21 نمایش داده شد.