انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

همه باورها خفه کننده اند و همه ی سرسپردگیها به تو کمک میکنند تا زنده ی واقعی نباشی.انها موجودیت تو را می میراند

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: قدم دوم  (دفعات بازدید: 1062 بار)

غلامرضا

• مدیر انجمن
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 762
  • مراقبه یعنی گرفتن جواب از دهان بزرگترین منبع ممکن
    • Http://Behboodi.Org
قدم دوم
« : 15 سپتامبر 2012، 09:18:53 am »

گام دوم
( به مرور ایمان آوردیم که نیروئی مافوق میتواند سلامت عقل را به ما بازگرداند. )
این گام شامل 10 سوال میباشد. سوالات این گام بیشتر برای ایجاد درکی درست از ایمان و ایمان آوردن به قدرت روحانی میباشد که برای هر شخص تعریف خاص خود را دارد. بعضی از سوالات :
5. آیا در مورد ایمان آوردن ترس دارید ؟
6. درک کنونی شما از خداوند چیست ؟ اگر تصور ذهنی از خداوند دارید آن را بیان کنید ؟
10. هم اکنون پس از آشنایی و تمرکز بر روند ایمان آوری چه شواهد و نشانه هایی برای اثبات ایمان خود دارید ؟
بار دیگر هم میگویم که جواب این سوالات شخصی بوده و هر شخص تعریف مخصوص خود را از سوالات دارد که در هر جلسه خصوصی قدم جوابها را برای راهنما میخواند و نظر راهنما را نیز نسبت به سوالات میشنود.
قدم دوم به ما وعده داد که منبعی از قدرت خارج از ما وجود دارد که میتواند به ما آرامش بخشد. (نیروی برتر)
خارج شده است
با امید و توکل به نیروی برتری که ما را انتخاب کرد تا در کنار هم جمع شویم و سنگ صبور یکدیگر باشیم، از خدا می خواهیم کمکمان کند تا روز به روز به او نزدیکتر و در راستای بهبودی و ترك شهوت گام برداريم، به امید اینکه صدای این جلسات به گوش تمام افراد نیازمند برسد .

ngfhi3t9we

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 266
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • abc542
Life has not been assumed that the years will never come again.
« پاسخ #1 : 19 آوریل 2016، 08:40:18 am »

< p > in fact, in my opinion, feelings are most difficult to disentangle the heart lock, met and you are in my life the eternal beauty, if all this is the fate of reincarnation of my escape,chaussure jordan pas cher, then let us go to undertake all the consequences, even if it is a moth,nike tn pas cher, even if pain to have bitter could not say? For you, our love for your heart I balk! Life is not >
 can't forget forget the first get-together of freshmen, I can not forget you at that time on the stage of the song "irresistible your face" because at the time of the once this is my favorite song, even after many years of wasted time today you and I have changed the appearance of youth, but I know you have already walked into my life my heart into my inner world in a place that is forever, in my heart there is always a deep blue lake, there was never any people can walk,hogan outlet, because the hidden in my heart pure love in the corner but you no man and even if it is in any way any form no one can stay in a quarter of a second in the heart only belongs to a world that you. Because in my heart that a piece of pure lake belongs only to you, others are not allowed to enter the, even deviate a half step or not. Because of the love of the world left me with the love you!
< p > your face flickering in the memory, the hourglass of time has gone so far that travel at night we use QQ chat, miss the time we use micro letter tell on each other's thoughts, remember once the student we all like Jeff Chang Song, then you only then I naive, still remember that had first glimpsed the way you look, dark blue jeans, white T-shirt, basketball sidelines quiet face,converse pas cher, you this seal into my eyes a little bit into the my heart.
< p > left to understand your love,goyard paris, reserved for the love of you, left to our youth,hogan outlet, left once we went through the bitter time, bookmarks from memory with time, with Miss s..e..x wings with you over that once trough until forever, once the cut off chaotic unforgettable entanglement is I can't change forever, looking back at the past eleven years ago you my most distant memory, think of me, just to see you at the beginning of the first eye, the day has passed forever hidden in the my life.
 walked all the way to the memory of your memory, fortuitous encounter in the depths of the world, walk along the passage of time marks eleven years you are my most youth The imprint is engraved on my heart. memory,tn requin pas cher, in the best of each other, the loss in those years, those who accompany you day and night in the night I am in the memory of love,chaussure nike tn, has become one of the most warm words best let me out of the past inferiority of melancholy, perhaps as time drift some things change over time to forget in my heart, but you love your love is in my heart continuously deepened spread deep to see the side of concentration to the sight of the shore, and I don't want to leave the love, a love blossom in the hearts of all seasons of the year in full bloom, there is a feeling in the fragrance of a beautiful rose more than!
Related Articles:

Life blows sigh

Lonely meet you happy

Sad memories

Deep night, no stars, no moon. The ups and downs, lingering, cyclotron. The curve of the flight has not changed. The large French window is bright as the eye of the night, close to, indoor, Cymbidium incense. Grand chrysanthemum in the air, such as the curtain of the fire and rain, glow without a trace.
خارج شده است

x6owtdf4f

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 211
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • jkl202

"three kinds of criminals" special inspection, but also "screening" out of the commutation and parole issues. According to the relevant person in charge of the Beijing Municipal People's Procuratorate, last year to more than 1500 'three kinds of criminals' all registration filing, commutation, parole strictly,bottes ugg france, supervision of penalty execution organs not to draw the commutation 8 people, not brought to the parole of two people.
 according to its introduction, last year, the stock market black mouth, said Wang had made a parole application, Wang guilty of manipulation of the securities market was sentenced to 7 years in prison and a fine of $. Beijing city seized three branch received the "proposal for parole", Wang Mou, there are more than 3000 yuan fine is not in accordance with the law.
< p > accordingly, Wang a parole request rejected and procuratorial organs also investigated the his property,hogan outlet, Fa Jinzhe against the situation. On November 10, Wangmou residual fine 33.69 million yuan "justice", "by provincial judiciary assistance to the implementation of the Beijing No. 2 Intermediate People's court".
< p > according to the reporter last year by criminals to "three kinds of criminals,hogan sito ufficiale," special inspection "screen" 17 illegal warranty for medical treatment,adidas yeezy 350 pas cher, 2 of whom administrative level was originally the departmental level.
Last year, Beijing 17 illegal medical parole offenders to prison by | baowaijiuyi
< p > News (reporter Wang Shu) in recent years, to spend money to buy punishment, illegal parole, illegal imprisonment execution of penalty execution link cases of violation of laws and regulations constantly exposed. Today,hogan outlet online, in Beijing, the fourteenth session of the National People's Congress third conference, Secretary of Beijing Municipal People's Procuratorate Chi for the report on the work of Beijing Municipal People's Procuratorate said that last year the focus of the supervision to correct the outstanding problems of the execution of the penalty.
< p > a strong report said, "of sentence is not over just ahead of the release of the prisoners, case review; key of duty crime, financial crime, criminal gangs and personnel were special prosecutor, 17 illegal medical parole criminals shall all be re imprisoned. At the same time, resolutely investigate and deal with the judicial officers involved in the case of bribery, dereliction of duty, criminal investigation 5 people, to ensure the seriousness and authority of the law."
< p > (original title: last year Beijing 17 illegal warranty medical criminal was imprisoned again), the Political Bureau of the dialectical method class Xi Jinping speak what
 black mouth of the stock market, Wang had been denied parole application
< p > chi Qiang referred to "of duty crime, financial crime, criminal gangs and personnel were special prosecutor,hogan outlet, is society commonly known as the" power, money, mafia ", three types of criminals in the special inspection. After the exposure of the money to buy illegal illegal punishment, parole, probation cases show that the three types of criminals is relatively high.
< p > chi the report means, last year, Beijing has five judicial personnel, for illegal medical parole criminals and other "convenience", bribery, dereliction of duty.
 Political Bureau of the CPC Central Committee
 in accordance with the relevant laws and regulations, do have the ability to perform,nike tn pas cher, do not perform, do not fulfill the property penalty, the commutation,tn requin pas cher, parole should be strictly controlled.
Related Articls:

Wenzhou Cangnan urban management law enforcement by containment sentencing -22 p

Hebei a vi

]Xi Jinping - to speed up the

China in a comprehensive way to promote the rule of law, the 5 women's rights and lawyers in the maintenance of their rights and interests, we believe that this thing should be handed over to the law to determine. Western powers in the relevant judicial process has not been fully launched, it is urgent to engage in public trial, which is not appropriate, will be to deal with this matter increased a lot of disturbing factors.
خارج شده است

این صفحه در 0.061 ثانیه 19 نمایش داده شد.