انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

يك روز زندگي روشن است و روز ديگر تاريك ، از روزهاي روشن آنقدر نور بگيريم كه در روزهاي تاريك روشن بمانيم.
؛حجازي؛

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: دوازده قدم و دوازده سنت SA ( بر گرفته از انجمن معتادان الکلیهای گمنام )دوازده قد  (دفعات بازدید: 1341 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

1) ما اقرار كردیم كه در مقابل شهوت عاجز بودیم ـ و اینكه اختیار زندگیمان از دستمان خارج شده بود.
2) به مرور ایمان آوردیم كه نیروی مافوق می تواند سلامت عقل را به ما باز گرداند.
3) تصمیم گرفتیم كه اراده و زندگیمان را به پروردگاری كه خود درك می كردیم بسپاریم.
4) یك ترازنامه ی اخلاقی بی باكانه و موشكافانه از خود تهیه كردیم.
5) چگونگی خطاهای خود را به خداوند ، خود و یك انسان دیگر اقرار كردیم.
6) آمادگی كامل پیدا كردیم كه پروردگار كلیه ی نواقص اخلاقی ما را مرتفع كند.
(7با فروتنی از او خواستیم كمبودهای اخلاقی ما را برطرف كند.
 8) فهرستی از تمام كسانی كه به آنها زیان رسانده بودیم تهیه كردیم و در صدد جبران بر آمدیم.
9) بطور مستقیم در هر جا كه امكان داشت از افراد فوق جبران خسارت كردیم، مگر در مواردیكه انجام آن زیان مجددی بر ایشان و یا دیگران وارد كند.
10) به تهیه ترازنامه ی شخصی خود ادامه دادیم و در صورت قصور بلافاصله بدان اقرار كردیم.
11)از راه دعاو نیایش كوشیدیم به پروردگاری كه خود درك میكردیم نزدیكتر شویم و تنها طالب آگاهی از خواستش برای خودو قدرت اجرایش شدیم.
12) با بیداری روحانی حاصل از برداشتن این قدمها، سعی كردیم این پیام را به معتادان جنسی برسانیم و این اصول را در تمام موارد زندگی خود بهاجرا در آوریم.
دوازده سنت
1) منافع مشترك ما باید در راس قرار گیرد ، بهبودی هر یك از ما به یگانگی SA
بستگی دارد.
2) در ارتباط با هدف گروهی ما تنها یك مرجع نهایی وجود دارد ، خداوند مهربان كه به گونه ی ممكن خود را وجدان گروه بیان می كند. رهبران ماخدمتگزاران مورد اعتماد مامی باشند و بر ما حكومت
3) تنها شرط عضویت تمایل به ترك شهوت و از لحاظ جنسی هوشیار بودن است.
4) هر گروه باید مستقل باشد و به هیچ گروه دیگری وابسته نباشد ، مگر در مواردی كه بر دیگر گروهها و یا "معتادان جنسی گمنام" تاثیر بگذارد.
5) هر گروه یك هدف اصلی دارد و آن رساندن پیام به معتاد جنسی است ، كه هنوز در عذاب است.
6) گروه SA نباید به حالت رسمی در آید و به دنبال مسائل مالی باشد و هرگز نباید اجازه ی استفاده ی نام SA را به دیگر گروهها و یا مؤسسات
بدهد. زیرا ممكن است مسائل مالی ، ملكی و شهرت ما را از هدف اصلی خود دور كند.
7) هر گروه SA باید خود كفا باشد و كمكی از خارج دریافت نكند.
8) "معتادان جنسی گمنام" باید به صورت غیر حرفه ای باقی بماند اما مراكز خدماتی ما می توانند كارمندان خاصی استخدام كنند.
9) انجمن SA هرگز نباید سازماندهی شود اما می توانیم هیئتهای خدماتی و یا كمیته هایی تشكیل دهیم كه مستقیما در برابر گروه مربوط مسئولباشند.
10) "معتادان جنسی گمنام" هیچ عقیده ای در مورد مسایل خارجی ندارد و نام SA هرگز نباید وارد به مسائل اجتماعی شود.
11) خط مشی روابط عمومی ما بنا بر اصل جاذبه است نه تبلیغ ، ما باید همیشه گمنامی خود را در سطح مطبوعات ، رادیو ، فیلم و تلویزیون حفظ كنیم.
12) گمنامی اساس روحانی تمام سنتهای ما می باشد و همیشه یاد آور این است كه اصول اخلاقی را به غرایز شخصی ترجیح دهیم
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

yvlf37pty

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 255
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
    • def904
My mother _11111111111111111118
« پاسخ #1 : 20 آوریل 2016، 06:34:45 am »

short, mother sometimes a bit long winded, but I still love the other mother.
&nbsp,tn requin pas cher;
< p > mother to my care is meticulous, if I get sick,hogan outlet online, regardless of the day or night,hogan outlet, she will in the first time to send me to hospital,nike tn pas cher, accompany me to hit condole needle. When I want to test, my mother will pull my hand,scarpe hogan outlet, rubbing my palm, smiling at me, give me confidence. Mother always taught me, no matter how good a person's achievements. He was one of the first to learn to behave, learn tolerance, learn to be grateful,golden goose outlet, so he will be happy, and I hope I can do a good,hogan sito ufficiale, healthy, happy people.
        Chaoyang Primary School of Wuzhong City, the third grade: Ma Chenxu
My mother
< p > my mother is a middle school teacher, my mother very hard from morning to evening, at the end of the week to rest a day, time is very tight. My mother is so hard,hogan outlet online, but I still care about my study and life.
;
 my mother is a patient teacher, if I have the wrong mother will step by step to correct me, let me go to the right direction.
 <Related Articls:

I grew up

The person I admire most _1118

One of my

Because of the many clubs involved, how to punish the wisdom of the Chinese Football Association will be punished. The responsible person said: "through this two years of governance, professional league has improved markedly, and and many of the club body changed greatly, let the couple bear the blame for a number of years ago is not appropriate."
خارج شده است

vbb5c4rqp

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 193
    • bcd204
The Serie A season first class coach Carle after t
« پاسخ #2 : 13 مه 2016، 06:23:06 pm »

The Serie A season first class coach Carle after the defeat of Carle | leather 1-5 leather | castor in coaching
,goyard soldes

We look fo

Ferguson i

Czech, a n

In fact, the banking will be the concept of prudential supervision, classification regulation, capital adequacy rate reached more than 10% of the bank is likely to get more policy support, including the establishment of branches, comprehensive management, industry mergers and acquisitions, overseas business development and innovation business access, etc.
خارج شده است

hf0i8cvbdf

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 129
    • jkl782
To the girlfriend to review the book _0
« پاسخ #3 : 11 ژوئن 2016، 08:56:06 am »

the moment I made this very serious mistake, I am such a behavior to his girlfriend adults caused a lot of damage, so that the time of his girlfriend's adult mood has been bad. Often think of this, I feel very guilty, very sad. Here, I express my deep regret to my girlfriend. And solemnly to say: I'm very sorry, I was wrong! For me it's very bad behavior, the following is I for their own mistakes to make profound review and correct measures: first, the mistake reflect in my relationships with women knowledge Raiders in the presence of a serious shortage. Through the introspection of the error, I deeply understand the mistakes, will have to strengthen the emotional ability to grasp the attention, I also recognize the ability and consciousness need learning through long-term accumulation and understanding. Therefore, in the future I will take the time to actively go to the library to find emotional get along related books make up, especially to experience from the deep level, the exchange of the importance of the development of the relationship between men and women. Study hard, train, and gradually, for training and understanding of a good ideological consciousness. Second, this error reflects my personal inferiority complex, which is related to my recent work is busy, in their own face is not enough, the hair is also a mess. Henceforth, I want to actively organize their makeup, actively improve their appearance, the work also aggressive for rebuild self-confidence. Third, this error reflects my concern for you. Henceforth I to their formulation a detailed feelings training schedule, spend more time to care for you, accompany you shopping, watching movies, eating ice cream and so on and so on and so on and so on and so on! Here,scarpe golden goose, I swear in the future, I must positive efforts to correct the mistakes in, to treat you with sincerity, service, trust, caring attitude,golden goose sneakers, treat us this precious love. I'm very sorry to.
 chapter two
 to the girlfriend of the review of the book
< p > follow your will, I in front of the computer to reflect three hours 16 minutes and eight seconds, drank three cups of water, two bathrooms, a cold water bath, give you back a message, listen to the two times "Pipa language", see the 32 articles on African refugees reported (to develop emotions required), more than the accuracy of the facts, please review. Attached with my review report, the inappropriate place can be negotiated. First of all,wholesale mac makeup, to swear in the name of the Buddha, please west big Leiyin Temple beloved Rohan witness, I really know wrong, if you really do not believe, can find fairy Zixia (she didn't at home, please Jingjing. You can also thanks to their teacher, what we learn now),saldi golden goose, drilling my mind to see,hogan outlet, ask my coconut, to see that I was not lying. I swear my heart beats only for you,sac goyard pas cher, the in the mind is absolutely nothing for others what just litter, especially like tears contraband (so it is best not to find Daisy and her favorite litter, like Sun Wukong he GG as, so as to avoid later misunderstanding),hogan outlet. If my heart for others alive, that I drink with a fight, drink water quarrel with people, fighting is met Tyson (the one ear biting the), quarrel and touch Tang's monk (Guanyin sister pinch neck &gt,cheap pandora charms;
A review for a girlfriend
Related Articles:

Funny apology letter

Load bearing is difficult to meet

A new high school teacher motto

2004 January completed and put into operation of automatic centralized monitoring system marks the industrial zone electric management level, the safe operation of the power system are on the to a new level, the industrial zone over the years of substation operation maintenance evolution as a center of the region's monitoring of regional power network is becoming more and more perfect, the industrial zone safety power provides a good basis.
خارج شده است

این صفحه در 0.066 ثانیه 18 نمایش داده شد.