انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

خدا تو را دوست دارد و بقیه مردم را
.
فکر کن به دردی که یک نادان دارد
.
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: پاسخ : مشارکت روزانه  (دفعات بازدید: 984 بار)

کلانتر

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 23
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : مشارکت روزانه
« : 20 اوت 2012، 03:15:26 am »

سلام دوستان خوبم خیلی حالم بده یک قدمی مواد هستم وسوسه بدی دارم کمکم کنید
خارج شده است

jafar_sh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 85
    • معتادان گمنام
پاسخ : پاسخ : مشارکت روزانه
« پاسخ #1 : 20 اوت 2012، 02:37:25 pm »

ایا ارزش دارد؟
برای یکی دیگه از نوشته هات مطلب گذاشتم. که احتمالن ارسال نشده. اگه قدم کار میکنی و با قدم 1 اشنا باشی باید متوجه شده باشی یکبار زیاد و هزار بار کافی نیست. وگرنه قدمها را شروع کن خودت وبیماریت را بهتر بشناس. یقینا تا حالا وسوسه اگه بهش بها نداده باشی رفع شده و یکی از خوبیهای این امیال و افکار سمج زودگذری انهاست. من حالا کمی با بیماریم اشنایم و فقط وسوسه را نگاه میکنم البته هر بار به شکلی ظاهر میشه اما میشناسمش اگر نشناسمش با یکی مشورت میکنم. شکر خدا تا بحال هزاران بار وسوسه مواد نتونسته منو به زانو در بیاره با همان اگاهی اولین قدم. منتظر نوشته های بعدیتم که مشارکت کنی این وسوسه تبدیل به اجبار نشد. من حاضرم شماره تلفونم را در اختیارت بذارم. پیشنهاد من شرکت بیشتر در جلسات" تماس بیشتر با راهنما" اجرای بهتر اصول به شماست.                 مصون باشی
خارج شده است

hfgh4q5rrr

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 217
    • tuv752
The Inventor Joke-
« پاسخ #2 : 29 آوریل 2016، 05:11:28 pm »

,hogan outlet

The Inventor Joke:< br / > this man goes along to the patent office with some of his new designs. He says to the clerk, & quot; I'd like to register my new invention. It's a folding bottle."
/>&quot,hogan outlet online;
 />" A; fottle replies, the inventor."

/>" That's; rude. You can't possibly call it that "!

Related Articles:

CIO how to

The difficulty of implementing ERP in enterprises is BPR

Everything has a cause, he did not dare to complain about what. He kind of consequences, finally swallowed only yourself. But you will find yourself on so many excuses, like a piece of armor to protect themselves. But did not want to, but my heart tied. Did not dare to act rashly, because it has been unable to bear weight at any time will collapse.
خارج شده است

xy5uitk7m

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 180
    • uvw144

China is expected in 2020 to achieve global navigation and positioning Beidou global satellite navigation satellite navigation global positioning
,new balance baratas
< p > Xinhua Beijing December 9 (Xinhua News Agency reporter Zhang Xinxin) China Aerospace Science and Technology Group Chairman ray fanpei 9 accept Xinhua News Agency reporters, said that the next step will be built a global satellite navigation system Beidou consisted of five geostationary orbit satellites and 30 satellites in non geostationary orbit satellite, in 2020 to achieve global navigation and positioning, navigation and positioning services for customers around the world. By then, China will be the third to provide the global positioning of the country.
< p > ray fanpei said that up to now, China has successfully launched four Beidou navigation satellite test and 16 stars Beidou navigation satellite, Beidou navigation project construction of "three step go objectives of the second step of the strategy, regional network smoothly. According to the plan, to 2020, will build a global satellite navigation system Beidou composed of 5 geostationary orbit satellites and 30 non earth satellites in geostationary orbit and provide global coverage of the high precision and high reliable positioning, navigation and timing services. After the completion of the system, will promote the formation of the satellite navigation industry chain, in surveying and mapping,goyard prix, telecommunications, disaster relief and other areas to produce significant economic and social benefits.
< p > not long ago, China scores II "satellites successfully into orbit, marking the China remote sensing satellite into the submeter high age. This satellite is currently China's highest resolution optical earth observation satellite, the spatial resolution for the first time accurate to 1 meters. Means that the satellite from more than 600 kilometers of space to the ground observation,scarpe hogan outlet, can see the size of 1 meters of the outline of the object, can definitely distinguish the size of the ground car.
 civil military integration, the use of space technology for economic and social services in the field of economic and social services in recent years, one of the direction of China's military. From the perspective of the European space industry development,hogan outlet, the aerospace industry, the direct input-output ratio of 1:2,hogan outlet, and related industries radiation is as high as 1:7 to 1:14. Direct input and output of China's aerospace industry is slightly lower in Europe and America, the relevant industrial radiation can reach 1:7 to 1:10 range. "It is to invest 1 yuan, can produce about 7 yuan of economic benefits." Lei Fanpei believes that in China, civil military integration of space and space is still great.
 Lei Fanpei told reporters, will be launched next year, four high marks three, the subsequent high marks five, six, etc. will be launched, providing a higher resolution optical imaging.
 in addition to the launch of the satellite carrier rocket, China is also to enhance the ability to quickly enter the space. "For example, the satellite network, there is a bad,hogan sito ufficiale, you can allow the satellite to quickly enter the bench, which requires the development of small launch vehicles." Aerospace of the International Academy of Astronautics (IAA)
< p > "for example, more to launch a satellite navigation,hogan outlet, satellite remote sensing, communication satellite, meteorological satellite can also be developed by rocket technology into civilian, special equipment, the application of satellite and other equipment service." China Aerospace Science and technology group, said He Guosheng,hogan roma outlet, deputy director of the Department of business investment.
Related Articls:

Xi Jinping

However, came to the front of the 33 waiting area, you will feel it "different", bench in dribs and drabs sitting some of the passengers, they or twisted askew "share" in the seat, the head buried in the collar of his coat to sleep; or playing down the phone to kill before boarding the boring light, the waiting area is extremely cold and cheerless.
خارج شده است

این صفحه در 0.058 ثانیه 20 نمایش داده شد.