انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

ما اشتباه نمی کنیم ، صرفا می آموزیم که همیشه ادامه دهیم

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: امروز کدام نقصت اذیتت کرده؟  (دفعات بازدید: 37016 بار)

milena

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 288
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
پاسخ : امروز کدام نقصت اذیتت کرده؟
« پاسخ #195 : 13 سپتامبر 2014، 10:45:20 pm »

تنبلی وکسلی عجول بودن قضاوت کردن نداشتن اعتماد بنفس خودکم بینی ضعف ایمان بخدا نسپردن بخدا
خارج شده است

نسیم

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 8
« پاسخ #196 : 15 سپتامبر 2014، 11:52:28 pm »

سلام به دل های پاکتون
امروز نقص عدم انتقاد پذیری ،خیلی اذیتم کرد اعتماد به نفس پایین  :'(
خارج شده است

milena

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #197 : 23 سپتامبر 2014، 04:38:01 pm »

نسپردن بخدا کم اعتمادی تنبلی بی برنامه ای قضاوت غرور حسادت رنجش
خارج شده است

milena

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
« پاسخ #198 : 24 سپتامبر 2014، 02:44:09 pm »

خودخواهی خودپسندی وحسادت وکنترلگری وقضاوت خدایا اینهارو ازم بگیر این نقصها داره منو ازت دور میکنه در برابرشون عاجزم
خارج شده است

shadi92

• بازوی CODA
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 376
« پاسخ #199 : 30 نوامبر 2014، 11:47:52 am »

ترسهای من باعث اضطراب واسترس شده اند
خارج شده است
خدایا ، مرا تلاوت کن

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #200 : 23 دسامبر 2014، 06:08:41 pm »

بي صبري ....

تمام عمرم را با بي صبري زندگي كردم ، از خداي مهربون صبر و درك بيشتر ميخواهم  :pray:
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

محیا

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 164
  • و خدا هست دگر غصه چرا
« پاسخ #201 : 17 مارس 2015، 10:58:52 pm »

نقص خودمحوری و غیبت کردن و غیبت شنیدن,
خارج شده است
عمق نگرانی های ما فاصله ما را از خدا نشان می دهد.

hdfg0z2ter

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 276
    • def238
In the first month, send you a bunch of cuckoo flowers
« پاسخ #202 : 29 آوریل 2016، 05:27:21 am »

age is near, friends have greetings. Between the language feeling thoroughly with warm friendship and family love, when it faces the color Banlan greeting cards, carrying auspicious words, when riding the arrival of the new year the first wisp of spring breeze, life seems to all of a sudden colorful and full up, in previous years frustrated, hovering,hogan outlet, depression and other didn't work.,hogan sito ufficiale, also become indistinct small and do not care. People in the relatives and friends the wishes of sound, vision and plan for the future, bulging again play Fenfei sails, weaving a happy life.
 people need comfort, more comfort more beautiful, more and more happiness wish. In many of the blessing, greeting friends B gentleman greeting cards particularly I have regrets, he said: "in the first month of the lunar year,tn femme pas cher, send you a bunch of azalea flowers!". This makes me feel a friend's greeting changed in the "congratulation, be promoted step by step......" Like the ceremony of vulgar words and give a feeling of fresh and bright, because colorful life needs flowers mounted with, I think B gentleman ingenuity of blessing, in addition to reflect the improvement of life level, also contains the thoughts of his hometown and to the friendship of the memories. This makes me have to think of his childhood with his thoughts to pick the cuckoo flowers of the past. < br / > b and I grew up in a small village in the northeast of the depths of the mountains, childhood spent wood Wo, cou Zi, Hericium, picked mushrooms Auricularia auricula... Those years in light of heart from care naivete. To say the most memorable to calculate the mountain to pick the cuckoo flowers. Then the family was very poor, the long winter snow to a sense of helplessness,scarpe hogan outlet, no TV, no radio,hogan sito ufficiale, to listen to the sledge into the gateway to the world outside the mountain is the only tool and thus also seemed to target without pole, and it seems that the outside world isolation. The cat winter is only playing cards,sac goyard pas cher, drinking, sleeping, life is bitter monotonous. Perhaps it is because the flat and depressed, handonglayue hope spring mood seems to be more urgent, new year's bell sounded, and everyone is like to hear the command of spring,hogan outlet, call their children picking real after the slope was snow surrounded by Rhododendron pedicel up the mountain, placed in empty bottles and cans of thatched cottage window, little not in on the first day of the first month of the new year gave hill, relatives and friends. So in that humble cottage, there is a kind of natural rhythm warm and exciting green life publicity. Not a few days, the window will display a verdant and moist scenery, then pedicel branches on the blooming of a spring fragrance and green, completely without the feeling of winter. That is the sky with a few strands of occasional snow, blowing some chill, is also embracing the warm sunshine indoor flowers instantly melted.

window of Rhododendron tell simple and honest farmers, the threshold of spring is not far,hogan outlet online, leave years should cherish and rumbling >

In the first month, send you a bunch of cuckoo flowers
Related Articles:

To the late paradise kiss

Air dry me

I want to

How long how long, everyday we're preoccupied with trivial matters, numbness of body in the busy mind the unexamined in the struggle, spring, summer, autumn and winter seems to to which we have no boundaries, even date also becomes no more important, so think of spring, only a memory of childhood fragment: Spring itch itch blowing over the cheek, ground was showing the grass such as furry meadow, occasionally a few yellow daisies to us Zhankai one cute smile, partners happy pace, accompanied by their songs sway in the green leaves.
خارج شده است

cghx0y2drte

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 146
    • uvw421
Six one speech contest
« پاسخ #203 : 08 ژوئن 2016، 04:40:32 pm »

< p > in the XXX "61 International Children's Day is coming, first of all,hogan outlet online, please allow me, on behalf of the XX town Party committee and government to extend my festive greetings and cordial greetings to the students in the children of the town!
 I wish the "XX town folk story contest" to achieve a complete success,scarpe hogan outlet!
< p > XX town is a city with a long history of the town, the ancient town of the accumulation of the endless and splendid Huizhou culture, the cultural condensed the wisdom of the ancient people of XX, is the brainchild of them on from generation to generation. And the folk tale is an important part of the splendid culture. In the past that no radio,hogan outlet, no TV, no network information dissemination is occlusion of the feudal era, our grandparents don't know "the Frog Prince", "Snow White", "Little Red Riding Hood", Cinderella,pandora outlet online, Aladdin's lamp and so on these foreign children's stories, with their childhood are our ancestors people's creation of the folk stories, such as "sky goddess", "Legend of the White Snake", "Li friends of the bridge", "the Cowherd and the girl weaver", "Liang Shanbo and Zhu Yingtai", "Lotus Lantern", "Meng Jiangnu" and so on, these folk tales popular,hogan sito ufficiale, from generation to generation. In fact like this story we XX town there are many, we are working on collecting, preparing incorporated into the "Chinese folk story Daquan (Huangshan volumes)." At present, the XX folk story collection and collation work in the center of the school's strong support for the smooth progress,cheap pandora jewelry, has been initially included 6 more than 50 words. XX folk tales is Hui culture is an important part of, is the emblem of the cultural treasure house in the sparkling pearl,sac goyard, is the in-depth research of Huizhou culture and art, ethics, customs and so on Humanities rich and important information.
Six one speech contest
 in the end, I wish you all the children's players to achieve excellent results!
 Qing six one speech contest speech
< p > in order to further promote the XX folk story collection, mining, sorting,nike tn pas cher, the town Party committee and government research, decided to combine to celebrate "six one" the international children's day, held a "XX town folk story speech contest", organized the event, time is hasty, many consider week place please forgive me. Take this opportunity, on behalf of the town Party committee and government to the XX center school, the teacher back Association and all of the members of this competition to pay the hard work of the teachers, students, the judges said the most heartfelt thanks! At the same time, also take this opportunity to all care, support and help the XX town of children's health growth of the majority of children at all levels of leadership, the community expressed the most sincere gratitude!
Related Articles:

City Housing construction work in 2015

Life lies

Eager to learn and improve skills. Be responsible for the enterprise, responsible for the consumer. With good professional quality, take the initiative and enthusiasm, patience and thoughtful service concept, harmonious and friendly service attitude, rich professional knowledge, skilled operation skills, to serve every customer, at the same time to consciously abide by the rules and regulations of the company and the position of the discipline required.
خارج شده است

این صفحه در 0.076 ثانیه 20 نمایش داده شد.