انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

واقعی تر زندگی کن. نقابها را کنار بگذار . آنها بر قلبت سنگینی میکنند. همه ی ریاکاریها را کنار بگذار .عریان باش البته خالی از دردسر نخواهد بود اما همین دردسر ارزش آن را دارد زیرا تنها پس از آن دردسر است که رشد پیدا میکنی وبالغ میشوی

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: سؤال دوم-قدم سوم الانان  (دفعات بازدید: 2167 بار)

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
سؤال دوم-قدم سوم الانان
« : 15 آوریل 2012، 05:39:20 pm »

چگونه میدانیم نیروی مافوق
چه کسی یا چه چیزی است؟
« آخرين ويرايش: 15 آوریل 2012، 05:48:30 pm توسط somaye »
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

somaye

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 530
  • ما بیشتر از برداشتهایمان آزار میبینیم تا از وقایع
    • shemis
پاسخ : سؤال دوم-قدم سوم الانان
« پاسخ #1 : 15 آوریل 2012، 05:52:42 pm »

من امروز با ذهن بازی که به یاری جلسات،پیامهای برنامه،راهنمایی راهنما و کارکرد قدمهای اول و دوم بدست آورده ام می توانم معچزات و پیامهای خداوند را درک کرده و بفهمم و با کمک  گرفتن از دوستانی که قبل از من این راه  را طی کرده اند  دیدم را نسبت به خدای خودم تغییر میدهم همانطور که در قدم قبلی از خدایی که درک کرده ایم صحبت میکند.
خارج شده است
عازم یک سفرم،سفری دور به جایی نزدیک،سفری از خود من تا خودم،مدتی هست که نگاهم به تماشای خداست و امیدم به خداوندی اوست

نگین

• بازوی نارانان | آلانان
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 549
  • اصول را به شخصیتها ترجیح دهید...
« پاسخ #2 : 31 اوت 2012، 03:33:09 pm »

من قبل از شناخت نیروی مافوق. نیروی برترم که
راهنمای من است را شناختم و همیشه خدا
را طوری میشناختم که مغرور است و ما را برای امتحان
ومشکلات آفریده ولی الان مطمئن هستم
مشکلات را برای این گذاشته که ما باهاشون رشد کنیم
نه اینکه درجا بزنیم
ذهن من با کمک راهنمام و با کمک گرفتن از دو قدم قبلی
نسبت به خدا تغییر مثبت پیدا کرد
و خدایی را یافتم که هیچ وقت منو تنها نمیذاره
و همیشه با من است
همون خدایی که فکر میکردم مغروره الان
مطمئنم حامی وپشتیبان منه
اگر به خدا اعتماد داشته باشم و یک قدم بردارم
خدا برای من هزاران قدم برمیدارد
خارج شده است
----نارانان سرای آرامش من است----

shadi45

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 37
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #3 : 15 مه 2013، 08:39:44 am »

چگونه میدانیم نیروی مافوق
چه کسی یا چه چیزی است؟

من وقتی خیلی غصه دارم و ناراحتم و اشکا امونم نمیده ناخودآگاه حس میکنم سرم رو میزارم توی بغل یا دامن یه بانوی سفید پوش مهربون شاید چون قبلا اسم فاطمه زهرا رو میآرودم تصورم اینطوریه و های های براش گریه میکنم و بهش میگم از روزگارم و از اینکه چرا به من بیتوجه و مثل بچه بی پناه و طوان زده براش حرف میزنم و گریه میکنم...
گاهی هم انگار یه مرد یا ادم قوی تنومند دست منو که بچه خردسال بی پناهم رو میگیره و باخودش میبره و براش گریه میکنم

(نمیدونم جوابم ربطی داشت به سوال یا خیر)
خارج شده است

sgte84uxm

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 227
    • nop520
Salutary influence of education tenderness
« پاسخ #4 : 16 آوریل 2016، 01:38:39 pm »

the most beautiful, the United States but the mother; the deepest, but deep love. Love like water, gentle and delicate, moist heart. Thanksgiving mother, is the child's inner most strong call. Do not want to leave the tree for quiet and wind more than, the son of a child to support and close not to be sorry and regret. As the saying goes, when Yongquan, not to mention on the ultimate love! Only hate the time flies, to taste mother's kindness. Love is intangible, like the magnificent sea, an expanse of blue sky, boundless grasslands,hogan outlet, lush forests, tumbling, spread, growth, vigorous, like the history of river Pentium Xuan Yong, vigorous, never stops. Life between heaven and earth,air max 95 pas cher, heaven and earth with kindness, the natural scenery,hogan outlet online, when the mother's sense of kindness. The former Yi Yun: "a rice porridge, when thinking not easily won a ray; and constant reading material". And this is all for the parents. So we should be thankful.
 "who grass inch heart, reported in the apartments." Motherly love Thanksgiving, Thanksgiving mother,chaussure jordan pas cher, just like the flower thanks rain moisture,hogan sito ufficiale, goshawk Thanksgiving sky broad, alpine Thanksgiving earth bearing. Mother, your love as sweet, like the sun, such as the spring breeze, moistens, warm, touching the hearts of children.
< p > maternal love can create miracles, still remember the one, unfortunately, become a vegetative state, and in the mother of meticulous care, miraculously awakens. This is the glorious life of the dark, and in the mother's love, the re brilliant brilliant. Still remember mengmusanqian, mother-in-law tattoo, to let the son Ming, Xiao Da Yi, no words of love created ancient popular a Confucianist, a generation star. Now have the most beautiful mother,hogan roma outlet, desperateness rescued off the floor girl deeds. It all comes to love hidden in the great power.
Salutary influence of education tenderness
 is here,hogan roma online, your sons and daughters in the most sincere praise and praise!
 salutary influence of education warms my heart, silent gift for life. This tenderness, is you to really pure care.
< p > the flower thanks rain, because rain to moisten it grow; goshawk Thanksgiving sky, because the sky let it fly; mountain Thanksgiving earth because the earth it tall... We thank you, my mother,hogan outlet online, because your tenderness has protected the salutary influence of education in our life.
 Thanksgiving mother, grateful mother, thank you for your......
Related Articles:

The news

I was fool

The fleeti

Although the money is not much, but after all, has begun to rely on their own ability to go to the community. Also, one of her fellow students are planning to do a special training course, invited the girls to join. It seems that my daughter is quite busy mixed. One into the house, his wife will be almost too late to take out the package to buy my daughter to buy two T-shirts, one is black, one is light blue.
خارج شده است

cdg3bmz6e

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 219
    • nop062
Happy twist drama arena Liberation Army Opera Inst
« پاسخ #5 : 08 مه 2016، 07:06:20 am »

is the famous martial arts arena,nike tn pas cher, the Holy land. A few English class heroines,nike tn, in order to compete for entrance card "fighting each other. But a more than just a "admission card" leads to an elaborate and different dissension.
 fare: 80/180/280/380/480/680/880/1080/
 ticketing China:

performance time: 2013-06-19  to 2013-06-23
 man, that's all. In this small rivers and Lakes College,chaussure louboutin pas cher, has you me his figure, the deduction we have experienced and will experience the story.
 booking hotline: 010-51652970/51653970
 the play has been hot in Beijing and Tianjin over more than 100 games, the audience was known as the 2009 most sought after stage drama". After repeated grinding, adaptation, 2013 has launched a film1 upgraded version, into the more make you unexpected "desperate" joke. This time to spike, will greatly increase the Liberation Army Opera Theater happy storm of the heat.
 plot introduction

< p > hero cucumber and shot generous and Daipei secretive childe AI, ruthless, climb rich Zhuang pure, the relationship between the families of Emei school students your snow, Korean king private children and japan samurai due to their own purposes, came to the wild college. They experienced infighting conspiracy,scarpe hogan outlet, caught up in the bloody fellow war, had become a friend of common destiny,hogan scarpe outlet, to witness the world's hatred.

place of performance: The Opera House of the people's Liberation Army

happy new twist upgrade comedy "Jiang Hu College", will be held on June 19th to 23 strong landing PLA opera. In a happy happy twist will take you to have a "quack addiction",hogan outlet, with the birth of a warrior hero said.
 package: 130:80*2/230:180**2/330:280*2/430:380*2/530:480*2/730:680*2

Happy twist drama &quot,goyard soldes;arena&quot,hogan outlet online; Liberation Army Opera Institute

S.H.E Selina and Ella as the

I and Wang

Liu Xiang

Need to clean key parts including: the mouth and teeth, before s..e..x to brushing mouthwash, breath; axillary, some people under your armpit sweat gland secretion is more, the smell is heavy to use soap or bath careful cleaning, after the bath also can be sprayed some perfume; genital, men's focus on clean the dirt inside wrapping, and women to wash the vulva secretion.
خارج شده است

bfh5i2ert

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 281
    • lmn538
Animal 600 Panda
« پاسخ #6 : 14 مه 2016، 10:26:49 am »

,hogan outlet
 back home, I went to the bookstore to check some of the details of the giant panda, the following information I collected and students to share with them; the giant panda family is very old. About one million years ago, the number of left now is very small, becoming a scientist.
 today, we are in the teacher's lead down to the giant panda base. To see my Xinchishenwang panda, I wish to grow wings and immediately flew to the side. I like pandas best, because it is the world's most ancient species, the most precious animals,ugg pas cher, but also our national treasure, it is a symbol of good luck, peace, love, harmony.
 now the total number of giant pandas in the world is also more than one thousand only, in its (also my) hometown of Sichuan, the establishment of a giant panda breeding base and Wolong Mountain Giant Panda Nature reserve. Soon left the panda base, my heart is reluctant, lovely panda holiday I see you! Let's work together to care for the giant panda. < p 2 pandas
< p > a our family went to Beijing Capital Tourism, the first station is mom and Dad took me to the fun of the zoo, go to the zoo is really the first time, the deepest impression is that I saw in the zoo panda,hogan outlet online, listen to father said that the giant panda is a national treasure of our country, is a kind of animal protection.
 panda cuddly,goyard prix, gentle. Chubby body wear black-and-white classic fur coat, legs, and shoulders is black, tail and body is white,goyard soldes, appear dignified and lazy; round brain bag with a pair of black eyes, most of the cute is outside the black eyes with a circle of black rim of the eye, like wearing a pair of sunglasses, a guy who love fashion; head and two hairy ears like two black small pompon.
Animal 600 Panda

The candle.

Dalian Xinghai Square

No ordinary I 600

So we choose from the university after the mountain path up the mountain. The mountain road started is not too good to go, not a few minutes I came out of the sweat of a body and farther on the road is steep, later it was on all fours, "climb". I accidentally feet also slightly wounded! Although very tired, I always stick to it, until the top of the mountain.
خارج شده است

sedighe

• مدیر انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #7 : 17 اكتبر 2016، 07:01:42 am »

نیروی برتر مافوق برای من خداونده ، که میتونه برای من بهترین تکیه گاه باشه و ترسهای منو تخفیف میده .
     اما من در قدم 2 به درک و شناخت نسبی این قدرت مافوق رسیدم . و دیدگاه جدیدی را تجربه کردم .
    چیزی که منو به این درک رساند نیروی برتر مثل دوستان انجمنی که قبل از من وارد انجمن شده و این تجربه را کسب کردند .
    به اضافه کارکرد قدمها ، مطالعه نشریات و حضور در جلسه ،  راهنمای آگاه من که سعی میکنه واقعیت را به من نشان بده . اینها ابزاری هستند که منو به نیروی مافوق وصل میکنند و من آرامش و امنیت خاطر را احساس میکنم.
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

این صفحه در 0.057 ثانیه 22 نمایش داده شد.