انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

تو خواهان قدرتی تا آزار برسانی. و گرنه عشق کافیست، مهربانی کافیست

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: تولد مدیر فنی محترم تالار ، آقا جواد  (دفعات بازدید: 3614 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

دوست و همکار گرامی :
شاید گفتن این جمله سخت باشد که بسیاری از حرکت های زندگیم را مدیون تو هستم
شاید برای خیلی ها تعجب آور باشد که انسانی با روح بزرگی مانند تو ، چگونه وقت خود را در اختیار اعضای بیماری همچون من قرار داده است
باور کن که بودن تو الگویی برای بسیاری از قسمتهای زندگی من بوده
و روال روحانی بهبودی را من در آن قسمت ها دیده ام
دوست مهربان من :
وجود تو تنها هدیه گرانبهایی بود که خداوند من را لایق آن دانست
و هدیه من به تو ، نازنین ،  صادقانه دوستت دارم و سالروز تولدت را تبریک میگویم
تولدت مبارک
رضا -
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

shilan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 201
  • خدایا همونی که می خوام کاش منم همونی بشم که میخوای
پاسخ : تولد مدیر فنی محترم تالار ، آقا جواد
« پاسخ #1 : 02 آوریل 2012، 05:38:26 pm »

سلام به دوست محترم آقا جواد
برام جالب بود تولدتون یک روز با تولد من فاصله داره
من هم از زحماتتون تشکر می کنم و تولدتون رو تبریک
می گم  :rose:
خارج شده است
با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد...با سلامی که در آن نور ببارد لبخند...دست یکدیگر را بفشاریم به مهر..

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #2 : 02 آوریل 2012، 10:14:37 pm »

عرض سلام و خداقوت  خدمت مدير  فني تالار آقا جواد ....بابت زحمات پشت پرده در تالار بهبودي به سهم خودم از شما تشكر ميكنم . 
    :birthday: :rose: :rose: :rose: :rose:  تولدتان را تبريك ميگم :rose: :rose: :rose:   و آرزوي بهترينها را براي شما دارم ....
« آخرين ويرايش: 02 آوریل 2012، 10:18:15 pm توسط narges »
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #3 : 03 آوریل 2012، 02:27:10 am »

اول سلام
منم به نوبه خودم تولدتون رو تبريك ميگم و آرزو دارم همواره شاد موفق و سلامت باشيد.
ممنونم بخاطر زحماتي كه براي تالار ميكشيد و بهتون خدا قوت ميگم.....ان شاالله هميشه پرتوان و سرشار از انرژي باشين.

:rose: :rose: :rose: :birthday: :rose: :rose: :rose:

خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

مدیر فنی

• جواد آقا
  • مدیر سایت
  • تازه وارد
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 37
  • خودی باشم بهتره تا غریبه
    • بهبودی
« پاسخ #4 : 03 آوریل 2012، 09:55:40 am »

سلام

ممنون از محبت و لطف همه دوستان. بخصوص آقای رضای عزیز که همیشه به من محبت داره و من همیشه نسبت به اون بی معرفتم.
بازم منو شرمنده کردی. خوشحالم اگر آنچه گفتی حقیقت داشته باشه چرا که موجب رضایت من از زندگی است.

صمیمانه از شما دوستانم سپاسگزارم.
در پناه حق باشید.

:rose:  :-*  :rose:  :-*  :rose:

خارج شده است
ارادتمند شما - جواد

کاشکی قیمت انفاس بدانندی خلق
تادمی چند که مانده ست غنیمت شمرند

mira

• میرا
  • بازوی نارانان | آلانان
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950
« پاسخ #5 : 03 آوریل 2012، 12:20:27 pm »

حدودا یک سال هست که در تالارم اما مدت کوتاهی هست که فهمیدم تالار ما یک شخصیت پشت پرده داره به نام آقا جواد که در لحظاتی که ما ریلکس و راحت پشت مونیتورهامون نشستیم و انجمن ها رو برا ی خودمون می گردیم ، اون داره عرق ریزان کارها رو برامون مرتب می کنه ، همه چیزوامیدوارانه برامون آماده می کنه که تا شاید ، یک آدم خسته و ناامید که خدا دستشو گرفته و تا در اینجا آورده با دیدن این همه تلاش و همدلی عزمشو جزم کنه اون جرقه های کوچولو و کم سوی وجودشو ببینه و پاشو تو مسیر بزاره
آقا جواد ...مدیر فنی تالار
صمیمانه تولدتون رو تبریک میگم...و امیدوارم با تمام سختیها و مشکلاتی که این بار مسئولیت برای شما داره به کارتون ادامه بدید و ما رو و تمام کسانی که به تلاش شما نیاز دارند ، تنها نگذارید .
خارج شده است

negar.ph

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 23
« پاسخ #6 : 03 آوریل 2012، 04:26:41 pm »

سلام

من هم تولدتون رو بهتون تبریک میگم و صمیمانه براتون شادی، آرامش، موفقیت و سلامتی رو آرزومندم.
و همچنین بابت تمام زحماتی که برای تالار کشیدید بهتون خسته نباشید میگم.
 :birthday: :rose:
خارج شده است

مدیر فنی

• جواد آقا
  • مدیر سایت
  • تازه وارد
  • آفلاین آفلاین
    • بهبودی
« پاسخ #7 : 04 آوریل 2012، 11:50:17 pm »

از همه دوستان عزیزم سپاسگزارم.  :rose:
خارج شده است
ارادتمند شما - جواد

محمد حسین

• گردانندگان انجمن
  • تازه وارد
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 85
  • خدا گفت:همیشه در ملکوت من همیشه جایی برای تو هست،
« پاسخ #8 : 06 آوریل 2012، 05:56:36 pm »

سلام
ما ها خیلی از قسمتهای بهبودیمونو مدیون کسانی هستیم که هیچوقت اونهارو نه دیدیم ونه  میشناسیمشون مثل اعضای او لیه یا مثل اولین کسی که انجمن رو تو شهرمون اورد . جواد جان تو هم جزء اون ادمهایی هستی که با وجودی که هیچ وقت ندیدمت و نمیشناسمت قسمتی از دنیای زیبای بهبودیمو مدیون تو هستم .
نوش جونت 
[/color]
خارج شده است
اگر خواهان بارش هستید ریزش داشته باشید

مدیر فنی

• جواد آقا
  • مدیر سایت
  • تازه وارد
  • آفلاین آفلاین
    • بهبودی
« پاسخ #9 : 08 آوریل 2012، 01:09:44 pm »

بسیار ممنونم محمدحسن عزیز  :-*
خارج شده است
ارادتمند شما - جواد

hourieh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 9
« پاسخ #10 : 09 آوریل 2012، 05:30:19 pm »

سلام جواد آقا. مدیر محترم فنی .
 تولدتون رو تبذبک میگم و امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشید .
خارج شده است

مدیر فنی

• جواد آقا
  • مدیر سایت
  • تازه وارد
  • آفلاین آفلاین
    • بهبودی
« پاسخ #11 : 10 آوریل 2012، 09:00:16 pm »

سلام دوست گرامی

از لطف شما بسیار سپاسگزارم و برای شما و سایر دوستان آرزوی شادی و خوشبختی و سعادت دارم.
خارج شده است
ارادتمند شما - جواد

fnzcbq06t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 209
    • def884
Big brother, take me for a while _5
« پاسخ #12 : 22 آوریل 2016، 11:42:42 pm »

Don't come back for many years, the home has changed a lot, a beautiful mountain road instead of the original trail. Also on the phone a few days ago thinking uncle, I felt,air max homme pas cher, lamented the impermanence of the world. When I went to a corner,hogan interactive outlet, I suddenly found that there was a girl in a yellow dress waving to me, and I parked the car and rolled down the window. "Girl, what's the matter?"
< br / > "the eldest brother, I want to go to the front of the village, but my foot sprain, can not trouble you with me for a while?" This is a very beautiful girl.
 "in the car!" I did not hesitate to open the door to let the girl sit on the back seat.
 "thank you brother,air max pas cher!"
 is in front of a village, don't know the girl that is not here.
 < br / > "squeak" me on the brakes, turned and looked back. I am not wrong, in the car empty, except me, no existence of the second person.

"strange, how is this going? I clearly saw the girl on the bus." I said to myself, suddenly I thought of one thing...... That girl just cut the place of the car, not that the position of the poplar tree?

My face in the mirror

to the rest of the way it doesn't happen again what accident, I successfully to uncle home. A into the village heard loud cry, think small when uncle to me all sorts of love,golden goose uomo saldi, think of a few days ago also with uncle by phone, think of the world of impermanence, thought that the road adventure, my nose couldn't help a acid.

A

I let brother take me to the hall, the hall was shrouded in a sad atmosphere. See also stopped in the hall the uncle's body,chaussure jordan pas cher, my tears streaming down finally. Just above the uncle's portrait hanging in the body, the portrait of the uncle with a smile as before. Uncle lying in there, is so lonely,tn homme pas cher, so helpless, I approached step opened the cover of yellow paper in the uncle's face,hogan outlet, uncle eyes closed, pale yellow wax, due to the makeup,hogan scarpe, but does not seem very ugly. Yellow paper back >

Related Articls:

Factory ga

1. Western Han Dynasty Princess Pingyang: his > Ha

Soul circl

It is due to these devoid of human behavior, so that the public have a negative impression of "officer the second generation", that present a adverse "officer the second generation", the public generally are outraged. Is shocking, medicine Xin plead guilty form proved he is not a "officer the second generation", the parents not only have no background, and even their lives is unit has no property, family economic financially.
خارج شده است

hgsdrt13ser

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 163
    • lmn171
A little ye the taste of a little lonely lonely
« پاسخ #13 : 15 مه 2016، 09:35:45 pm »

A little ye the taste of a little lonely lonely
,montblanc plume pas cher
< p > I in the infinite day,hogan outlet online, < br / > < br / > look forward to the darkness of the vast expanse,hogan outlet, < br / > < br / > and I in the night cry, < br / > < br / > awake all night. < br / > < br / > I know only the night did not abandon holding my tears,golden goose outlet, < br / > < br / > and you are selfish will abandon me.
 < br / > Ye son, this is the last time, you know? < br > < br / > the yesterday's tears drain away, < br / > < br / > today drains,chaussure jordan pas cher, < br / > < br / > tomorrow's tears dried. < br / > < br / > don't expect others to care about their pain and pain. < br > < br / > because their own pain most understand!
 your pain, your feelings, your experience. < br / > < br / > lonely eyes loneliness. < br > < br / > there will be no tears Ye son off. < br > < br / > later no longer lonely Ye son, < br / > < br / > later no longer cowardly Ye son,goyard paris, < br / > < br / >,hogan sito ufficiale, heart don't hurt again,chaussure air jordan pas cher, ye son!
 and who deserves them won't make you cry.
Related Articles:

Strict requirements

Love on th

What the hell

Her ex boyfriend is her brother in college students was good, excellent grades, poor family. The headmaster saw this boy looking for daochamen son-in-law. The boy was in a dilemma for her sake. Hi! Who ties unties, then plum personally for his decisions, advised him to choose the best, be at ease go, she will always bless him.
خارج شده است

bh47gsgere

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 275
    • def180
Picture writing - treasure _0
« پاسخ #14 : 28 مه 2016، 07:25:58 pm »

Xiao Ming prepared a bottle of glue, a pair of scissors,golden goose outlet, of course,hogan outlet, the color of the pen is also indispensable. Material ready, Xiao Ming think, such a meaningful thing, why not invite a good friend. He was about to make a phone call, the door bell rang,golden goose sito ufficiale, and it turned out to be a good friend. Xiao Ming happy to say: "you come just, let us do it together!" With that, he took the lead. We have come up with their own unique skills, not for a moment, a beautiful flower, a practical Candlestick,hogan outlet, well.
 on a sunny morning, Xiao Ming saw his mother holding a bag of drink bottles in his hand, ready to go out and throw away, and immediately had an idea. Clever he is still working on the small production of worry about it, and now,occhiali ray ban prezzi, finally can be a show of skill. So,golden goose saldi, he said to his mother: "Mom, these bottles
 son can give me?&quot,sac goyard pas cher; My mother smiled and said: "good ah! Mom is waiting for your good news,scarpe hogan outlet!"
< p > mother looked at this group of cute and clever children, happily said: "you really capable, today you can change waste into treasure, tomorrow will certainly be able to become the motherland Dongliangzhicai!" We listened, the corners of the mouth with a satisfied smile.
 picture writing: turning
Picture writing: Turning
Related Articles:

Watching movies _14

The teacher is not at the time _15

Remember t

I opened the drawer and took out ten automatic folding aid tents and small miniature microphone, micro camera. Sitting on the speeding car, came to the scene of the accident. I took out ten tents, according to the remote control, the tent became as big as the building, so that the people are living in, so I started to do the interview. To record a curtain. Do the live report.
خارج شده است

این صفحه در 0.071 ثانیه 20 نمایش داده شد.