انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

افلاطون : آنكس كه هنگام خشنودى تو را به آنچه در تو نيست مدح و ثنا گويد،
هنگام خشم تورا به آنچه در تو نيست ذم و نكوهش خواهد كرد.   

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: پاسخ : تولد من - با شما جشن می گیرم ...  (دفعات بازدید: 2688 بار)

فرید

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاربر فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 603
  • زندگي سعادتمند تنها در عشق حقيقي خلاصه مي شود
پاسخ : تولد من - با شما جشن می گیرم ...
« : 17 سپتامبر 2011، 07:43:58 pm »

درود به همه دوستان و درود به زندگی
.
امروز اولین روز از هفتمین سال هوشیاری منه، از این بابت خوشحالم. به خاطر روش جدیدی که خداوند در زندگی به من ارزانی داشت ازش تشکر می کنم. از همه دوستان خوبم که در روند بهبودی من تاثیر گذار بودند سپاسگزاری می کنم، به همه شما درود می فرستم و آرزوی پیروزی، بهروزی و بهبودی بیشتر برای همه عزیزان دارم. در این لحظه دعا می کنم برای همه کسانی که هنوز به نحوی از نوعی اعتیاد در رنجند برای همه شون آرزوی سلامتی می کنم. در پناه پروردگار شاد باشید.
خارج شده است
موفقيت نيز ناشي از آغازگري و ابتكار، پشتكار و بيان روشن عشق و محبت ژرف قلبي است.((آنتوني رابينز)) .

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244
پاسخ : پاسخ : تولد من - با شما جشن می گیرم ...
« پاسخ #1 : 17 سپتامبر 2011، 11:20:56 pm »

تولد هفت سالگیتون رو بهتون تبریک می گم
وقتی در روزهای سخت زندگی به سر می بردم حضور شما عزیزان بهترین امید برای ادامه زندگی برام بود. از راهنماییها و تجربیاتی که در اختیارم گذاشتین استفاده کردم و انرژی گرفتم.
امیدوارم همیشه در هوشیاری در کنار خانوادتون بسر ببرید و بتونید نور خدا رو در جهان گسترش بدین. موفق و موید باشید
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #2 : 18 سپتامبر 2011، 12:44:44 am »

سلام اقا فرید تولد هفت سالگی تان را به شما و خانواده محترمتان تبریک میگم . :birthday: :rose: :rose:امیدوارم در پناه خداوند همیشه پاک . شاد و سلامت باشید .  :pray:
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

رضا - اینترنت

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #3 : 18 سپتامبر 2011، 06:28:07 am »

فرید عزیز :
7 سال پاکی تو ، تنها راه نشان دادن قدرت بی انتهایش بود که من توانستم در بدو ورود به جلسات - هنگامی که هوشیار نبودم - درک کنم .
امروز در کنار تو بودن دوست عزیز ، افتخاری است که نصیب هر کس نمی شود .
من را نیز در شادی خود پذیرا باش و دست های خداوند را بگذار که همیشه با پاک بودن تو ببینیم ...
.
برای فرین کوچک هم این افتخار بزرگ را سپاس می گم و امیدوارم که در کنار خانواده محترمتان شاد و پیروز باشید ...
.
یا حق..
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...
« پاسخ #4 : 19 سپتامبر 2011، 09:55:09 pm »

سلام
مثه اينكه من يكم دير رسيدم...ببخشيد. تولدتون رو از صميم قلبم تبريك ميگم . :birthday: اميدوارم تك تك لحظات پاكيتون سرشار از هوشياري و تجربه هاي قشنگ و لذت بخش در كنار خانوادتون باشه.اميدوارم همواره آروم شاد سلامت و پاك باشين. :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

علی

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 174
  • خدایا به خاطر نجات ورهایی شکرت
    • پشته
« پاسخ #5 : 20 سپتامبر 2011، 02:33:31 pm »

سلام دوست خوبم فریدجان تولد هفت سالگیتو بهت تبریک میگم :birthday: :rose: :rose: :rose:
خارج شده است
به خدا گفتم بهم همه چیز بده تا از پاکی ام لذت ببرم
..گفت بهت پاکی دادم تا از همه چیز لذت ببری

افق

• عضو انجمن هموابستگان گمنام (CODA)
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,244
« پاسخ #6 : 30 نوامبر 2011، 04:16:35 pm »

یک سال گذشت
بازم تاریخ گذشت و شد 10 آذر
روز تولد دو عزیز
فرزانه عزیزم
فرین کوچولو
تولدتون رو بهتون و به خانواده هاتون تبریک می گم :birthday: :birthday: :birthday: :birthday:
دوستتون دارم :hurrah: :hurrah: :rose: :rose: :love: :love: :love:
فرزانه جون باهات صحبت می کنم
اما دوست دارم از همین جا روی ماهت رو ببوسم :-* :-* :-*
و بدونی تو یکی از معجزات خداوند توی زندگی من هستی
آرزو می کنم بهترین ها در زندگی نصیبت بشه چون تو لایق بهترین ها هستی
خارج شده است
خداوند را سپاس باد. وقتی من در محاصره بودم، او محبتش را بطرز شگفت انگیزی به من نشان داد. من ترسیده بودم و فکر می کردم که دیگر از نظر خداوند افتاده ام، اما وقتی نزد او فریاد برآوردم او دعای مرا شنید و مرا اجابت فرمود

رضا - اینترنت

• کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1,864
  • آی فلانی ، رسم همه خوبان این است ؟..
    • وبلاگ الکلی ها و معتادان گمنام
« پاسخ #7 : 01 دسامبر 2011، 03:31:21 am »

منهم تولد فرزانه عزیز که جدا از منشی کودا بودنش ، لطف بزرگی در حق من داره و فرین کوچولوی عزیز رو به خودشون و خانواده محترمشون تبریک میگم
.
با اینکه دیروز صبح با وحید - ط با فرزانه صحبت کرده بودم ولی احساس من از این موهبت فقط و فقط سپاسگذاری از لطفشه و بس.
.
دوستتان دارم
باشد که در کنار خانواده هایتان بمانید
.
با تشکر رضا - اینترنت
خارج شده است
مامیآموزیم که درزندگی تضادها،جزئی اززندگی هستندویادمی گیریم که به جای فرار،آن هاراحل کنیم.آن هاقسمتی ازدنیای واقعی ماهستند.مامی آموزیم که بامشکلات احساسی برخوردنکنیم
مابامسائلی که پیش میآیندروبرومی شویم وسعی نمیکنیم که آنهارابه زورحل کنیم.ماآموخته ایم هرراه حلی که عملی نیست روحانی هم نیست

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما
« پاسخ #8 : 01 دسامبر 2011، 08:12:23 am »

خدا را شكر 2 تا تولد داريم ....تولد فرزانه عزيز را از صميم قلب تبريك ميگم ..براي دوست نازنينم و خانواده محترم  سلامتي از خدا ميخام ..... :birthday: :love: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
 فرين عزيز و نازنينم  از راه دور مي بوسمت  و بهترين ها را برايت آرزو ميكنم ....الهي  زير سايه خداوند و در كنار خانواده سلامت و موفق باشي  :birthday: :birthday: :love:  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

gqg8eob9g

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 285
    • efg174
Taiwan media Rain then exposed outside discipline for 1 night hotel 16000 yuan _
« پاسخ #9 : 25 آوریل 2016، 03:22:16 pm »

,chaussure air jordan soldes
< p > Korean star rain and Kim Tae hee relationship after exposure, discipline in the army also gradually floating to the surface. Not only was he burst wear uniforms dating, motionless please sabbatical, before he came out of tolerance,scarpe hogan outlet, unexpectedly stay Jeju senior hotel, criticized stars enjoy privileges,hogan roma outlet, fundamental in when the cool of soldiers.
< p > South Korean Defense Ministry confirmed that rain was indeed admitted to senior hotel in the report, but he just obey host units and the superior arrangement, accommodation by the activities of the organizers pay,air max pas cher, with and without the use of defense funds,hogan outlet, is not illegal, but still to investigate the incident.
< p > Korean media broke the news,tn requin pas cher, last June rain with the KCM and other literary soldiers went to Jeju Island participate in the defense campaign, lived in a late 60 million won (approximately 16000 yuan NT) senior hotel, but South Korean Defense Ministry soldiers out to perform a task if not the day to return to the camp,goyard paris, only local accommodation barracks,goyard soldes, not to stay in, the rain, a move that caused the people enjoy to the literary soldiers, than the average soldier better treatment of the question.
Taiwan media: Rain then exposed outside discipline for 1 night 16000 yuan Hotel
 Rain
Related Articls:

suspects he can be a director

Foreign tr

No. CONVEN

As a member of the workplace, we must go out to work. In order to make their work more efficient, we need to identify the relevant matters in advance and the other side, this time, the phone has played a very important role. You can use it to solve many of the problems that face to face! This issue, we have to learn how to use the phone to make an appointment and solve the problem. Office ASSISTANT: good morning.
خارج شده است

gvhl84zxi

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 241
    • cde427
The reduction of lawyers said the company suspecte
« پاسخ #10 : 22 مه 2016، 08:19:18 am »

The reduction of lawyers said the company suspected of insider trading sensitive sainty ship executives
< p > reporter in China Construction Engineering Bidding online found the bidding announcement, published on October 22, 2012, candidates for winning the bid three, sainty marine was the first successful candidate, also two candidates respectively for Guangxi built industry and trade group the construction engineering limited liability of any company, Anhui Province Road and Bridge Engineering Group limited liability company. According to the tender notice, sainty ship in October 25, 2012 received a letter of acceptance, confirmation of bid. To undertake the project, sainty marine company admitted that lacks experience in the field of the business, the business generated profit mode and shipbuilding industry profits generated by different modes, and gross margin may be different.
< p > investors have recently the sainty marine three executives in 2012 September 17, reducing holding objection: soso, general manager, Secretary of the Dong Mi Feng Qi, vice general manager Weng Jun in knowing the company will participate in an amount to 16.5 billion yuan bridge construction project bidding, and bid announcement not announced on their stock collective holdings or the existence of irregularities.
< p > in sensitive information illegal reduction to is always one of the focus of investors concerned about the topic,goyard paris, the regulation is also the focus of attention. However, there are some executives of listed companies under the weight of public opinion still persist one's old ways.
< p > announcement shows that the bridge construction project amount of 16.5 billion yuan plus financing costs, contract period is expected to 3 years,hogan sito ufficiale, contract period the average annual income for the company's 2011 Annual Audit revenues by 21%, for the company's business performance produced positive effect.
< p > reporter query data that,hogan roma outlet, the second candidate Guangxi bid construction engineering group, the construction engineering limited liability company is national level of general contracting of construction enterprises,hogan scarpe, the third candidate Anhui Province Road and bridge engineering group limited liability company, is approved by the Anhui Provincial People's Government approved the establishment of large state-owned company, main roads, bridges, tunnels, ports, waterways,hogan rebel outlet, transportation and other services. The two companies have dabbled in bridge construction business with bridge construction qualification. Phase.
< p > interviewed lawyers told reporters, as insider trading insider, the three executives reduced holding behavior is difficult to disassociate insider trading is suspected.
< p > sainty marine mainly engaged in ocean feeder motor ship building business and non motorized vessels to build shipbuilding is the company's main business. In September 7,ray ban sito ufficiale, 2012, the company received a bridge construction project bidding invitation.
 shipbuilding enterprises received 1 billion 650 million yuan Bridge bid invitation
< p > Company in 2012 October 26, according to the announcement, Huainan City, the focus of the Project Construction Management Bureau, Huainan City Bureau of transportation by invitation bidding, the extension of Huainan City Avenue, Kowloon, Huainan City National Road section (the memorial of New Fourth Army - Kiln Street West),golden goose sneakers, Kongli Huaihe River Bridge Construction Project II section Kongli Huaihe River bridge construction project bidding. In September 7,golden goose sneakers, 2012, sainty ship issued a "tender direction of investment bidding book"
- newspaper reporter Cao Weixin
Related Articls:

Everbright

EPRI 10 Zhuanzeng 10 interim intends to send 10 yu

Lanxum set by the acquisition of friends network t

After two years of development, Ningxia Zhongyin Duncan Garments Co., Ltd. the marketing channel system more reasonable and perfect, ability to continue as a going concern gradually increased, the operating efficiency increased year by year,but also significantly reduced in the aspects of the distribution, narrowing the distance between the end consumers and the brand, so that consumers have a more profound understanding and the understanding to the company.
خارج شده است

d0ouksg5m

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 119
    • fgh388
Li Keqiang push FTA forced financial reform FTA - Li Keqiang
« پاسخ #11 : 10 ژوئن 2016، 05:55:41 pm »

reported that China's top policy makers to make the remarks highlighted that, despite repeated requests for reform, the state-owned banks are still reluctant to give up their huge profits through the monopoly and high spreads.
Li Keqiang pushed free trade zone strategy forced financial reform Li Keqiang
 many of these companies through the shadow banking system, including financial products, financing, the interest rate is usually around 10%.
< p > ANZ Greater China Economic Research Director liuligang said, Li Keqiang will need to be supported by legislation,hogan outlet, so as to establish a new and effective financial system.
 the financial sector has introduced a series of preferential policies in Shanghai free trade zone to promote offshore financing, in order to promote the liberalization of RMB capital accounts in a wider range.
 before Li Keqiang made the above statement, a business person in charge told the prime minister, through the cost of borrowing from foreign banks is only 4%, 1.35 percentage points lower than the central bank's benchmark lending rate.
< p > reports said sources has a close relationship with the people's Bank of China, Shanghai free trade zone to carry out financial liberalization experiment will expand to the establishment of three new FTA, because Li determined to reform the financial system,hogan outlet, is difficult for much-needed funds to help companies a leg.
 Li Keqiang said: the original intention is to set up a free trade zone forced reform. To open cross-border financial services, forced the mainland to reduce the cost of financing."
 stationed in Shanghai free trade zone enterprises can not seek regulatory approval from offshore institutions to raise funds equivalent to two times its registered capital. Offshore financing costs to much lower, because mainland banks are more willing to intention to large state-owned enterprises rather than small business lending, making it easy to reaping huge profits.
 foreign media said the Chinese Premier Li Keqiang to the mainland commercial banks to convey a clear signal: he will use the FTA to put pressure on banks to reduce the loan cost of much-needed capital enterprises,golden goose outlet.
 he said: "the use of free trade zone to promote financial reform, is in the right direction to do the work."
 a source close to the central bank, said the establishment of a free trade zone in accordance with the overall arrangement of the area of the trial.
< br / > the other according to Reuters news agency, Beijing,hogan outlet, April 24 reported,nike tn pas cher, following after the free trade zone of Shanghai, China announced the free trade account to start services in currency function,hogan roma outlet, three sources 24 revealed that the central bank intends to free trade account experience as soon as possible to promote to four FTA and the years within the national promotion. This means that the opening of China's capital projects will take a big step,hogan outlet, and is expected to ease the problem of domestic financing expensive.
< p > according to Hong Kong's South China Morning Post "website reported on April 25, the central government's official website said Li Keqiang in 23 visits Fujian FTA during said can through the FTA release of cross-border capital flows,hogan outlet, thereby reducing the cost of financing.
 Beijing in 2013 to start the Shanghai Free Trade Zone, this week in Guangdong, Fujian and Tianjin to start three similar regions to promote trade, stimulate the real economy.
Related Articls:

Supreme Co

Shanghai a

The Ministry of foreign affairs in response to the Japanese Prime Minister's wife visited

However, came to the front of the 33 waiting area, you will feel it "different", bench in dribs and drabs sitting some of the passengers, they or twisted askew "share" in the seat, the head buried in the collar of his coat to sleep; or playing down the phone to kill before boarding the boring light, the waiting area is extremely cold and cheerless.
خارج شده است

این صفحه در 0.065 ثانیه 20 نمایش داده شد.