انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

از موریس مترلینگ پرسیدن :
"دوست بهتر است یا برادر؟"
گفت : ما در انتخاب برادر نقشی نداریم ، اما دوست همان برادری است که که خودمان آن را انتخاب میکنیم .

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: تولد 6 سالگي مديريت محترم تالار جناب آقاي رضا-بيل  (دفعات بازدید: 9998 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

چه لطيف است حس آغازي دوباره،
و چه زيباست رسيدن دوباره به روز زيباي آغاز تنفس...
و چه اندازه عجيب است ، روز ابتداي بودن!
و چه اندازه شيرين است امروز...
روز ميلاد...
روز تو!
روزي که تو آغاز شدي!
تولدت مبارک آقا رضا

ممنونم دوست عزیز
یادم هست که تو در کنارم نشانگر آغاز بودی
و یادم هست که تو در کنارم نشانگر امکان و شدن
می دانم که با دعاهای شما است که می مانم
و می دانم که لطف شما ها است که اکنون می توانم با غرور بگویم
امکان دارد ، تنها اگه در کنار هم باشیم و خواسته باشیم
امیدوارم که همیشه در زندگی موفق و موید باشی
سالهای بیکران آبی را برایت آرزومندم
با تشکر
رضا -
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

mira

• میرا
  • بازوی نارانان | آلانان
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

چه یادآوری قشنگی
نشستم تمام پیامهای تبریک رو از گذشته تا به حال خوندم .
همه اینها برام یاد آور عشق بی نظیری هستند که فقط میشه تو انجمن پیداش کرد
میدونم خیلی دیر رسیدم ولی این رو هم می دونم که هیچ دلگیری در کار نیست
پیام تبریک سال گذشته خودم رو خوندم دلم می خواست این فرصت رو میداشتم که در تبریکات آینده شما هم سهیم باشم حالا برای این سال این فرصت رو دارم
صمیمانه هفت سال و پانزده روز پاکیتون رو تبریک میگم..بهترینها رو همراه با تداوم پاکی براتون آرزو دارم .
خارج شده است

sajjad.k

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 247
  • خدایا آنم ده که آنم به.....

سلام به آقای رضای گل
آقا چقدر دوست دارن,نقص حسودیمون زد بیرون
تبریک میگم بخاطر اس ام اس های قشنگتم ممنونم :rose: :rose:
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

چه یادآوری قشنگی
نشستم تمام پیامهای تبریک رو از گذشته تا به حال خوندم .
همه اینها برام یاد آور عشق بی نظیری هستند که فقط میشه تو انجمن پیداش کرد
میدونم خیلی دیر رسیدم ولی این رو هم می دونم که هیچ دلگیری در کار نیست
پیام تبریک سال گذشته خودم رو خوندم دلم می خواست این فرصت رو میداشتم که در تبریکات آینده شما هم سهیم باشم حالا برای این سال این فرصت رو دارم
صمیمانه هفت سال و پانزده روز پاکیتون رو تبریک میگم..بهترینها رو همراه با تداوم پاکی براتون آرزو دارم .
.
ممنونم میرا
برای این همه لطفت
دوست داشتم امسال هم تو ، توی تولدم شرکت می کردی
ولی خب ، قسمت نبود
از اینکه اینقدر نسبت به من و انجمن های دوازده قدمی لطف داری خیلی ممنونم
امیدوارم که پاکی ها بهانه ای برای هوشیاری ما باشه
بازم ممنونم
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

سلام به آقای رضای گل
آقا چقدر دوست دارن,نقص حسودیمون زد بیرون
تبریک میگم بخاطر اس ام اس های قشنگتم ممنونم :rose: :rose:
.
ممنونم سجاد عزیز
من در کنار دوستان خوبی مانند شما است که احساس شادی و سرزندگی می کنم
من با داشتن شما است که می فهمم هنوزم مهم است که برای دوستی بتوان وقت گذاشت ، حرف زد ، خندید و یاد گرفت
شما تمام ثروت و داشته و دارایی های من هستید که این انجمن به من هدیه کرده
.
منم از بابت اس.ام.اس های زیبات ممنونم
.
قربانت
رضا -
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

Ali7

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 1

سلام آقا رضا کجایین؟ میشه یک ایمیل بمن بفرستین بگید چه میکنید؟ ممنون میشم.
خارج شده است

dfg8x5sdfy

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 161
    • abc659
I will be strong, strong enough to make you feel bad
« پاسخ #36 : 19 مه 2016، 08:27:07 am »

Chapter 1. I began to weary of the world, and perhaps the world, sometimes, the whole world is hypocritical,hogan sito ufficiale, like I say, sometimes the whole world are hypocritical outrageous, hypocrisy let me not used to stay in this world. Chapter 2. It is worth the people I love, I will take to love worthy of your love, not give you promise the most, this may make you feel very gratifying very warm, but the most worthy of you rely on, or are you sad when not to say anything but always by your side. I always think, how many person deserves my heart to cherish and how many people will be so serious to treat me, I dare not to count, I am afraid the answer disappointed me is because of too much hope resulting in the too despair Chapter 3. Don't want to put themselves in dire straits, unable to extricate themselves they always to me said: will accompany me forever, buchibuqi, I just want to know, truly will have several is not I hope too much, let me have so much despair, perhaps after a long time we'll all go their separate ways. Chapter 4. Because lost, so you want to know how to cherish each and every one wants to have a person will always accompany in your side,scarpe hogan outlet, but one day it even may feel bored and sometimes this is who I am, I hope someone to accompany me forever to his last will also tired of that kind of feeling, but I a little don't like a person feeling because of the loss, so will know how to be grateful. I cannot lose any one of my good people, I am afraid that last had There is not much left.. Chapter 5 I have been doing my own I will not force myself, I will not be hypocritical myself, I will not be complicated myself, I want to. Has always been very simple. I don't what a life, what ever, and because it is too extravagant, I can not afford to, although I don't like good gather good spread, but I absolutely not going to retain because I let go,tn pas cher, just don't care don't care. There is nothing to cherish, I do just myself,hogan olympia outlet, only this. Chapter 6. I like with own text interpretation mood, I like to write their favorite text with your own text interpretation mood I will not for others to change their, because I just me, I won't to explain himself, know I don't need me to explain that I hate others doubt, once viewed with distrust. I will let go. The sorts of things used to doubt, but always to get people to think the good, like nostalgia, feeling deep loneliness and fear, a little bit of imaginings, think of the dramatic scary,tn requin pas cher, will be very hard to write down the life of each person, feel the world each person are not reliable,goyard prix, but still so choose to believe others, used to live in the past, like nostalgia, liked to think of the past, always put things to be very long, thought that is forever, not accustomed to a person inexplicably disappeared in his life, always feel no one can put himself in the heart pain,tn requin pas cher, in front of others laugh very happy,chaussure jordan pas cher, a person's time 4Related Articles:

Move the f

2014-12-18

Cold rain falling, I do not know when it will stop, is in my sleep, or tomorrow morning? I can't be sure. The voice continued, my heart was beating in the rain fall; a non-stop, I cut a continuous yearning. Heart with the days of the rain, as the days of the wind, any of the wandering, I quietly feel. Lying in bed, listening to the rain outside, the aftertaste of trouble, like the time at the moment to stop.
خارج شده است

d0ouksg5m

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 119
    • fgh388
Why Hongkong art to go so many big names - Hongkon
« پاسخ #37 : 03 ژوئن 2016، 02:11:52 pm »

1972, a group of like-minded businessmen believe that the rapid rise of Hongkong will have a long-term development, should have their own art festival, non-profit organizations,hogan outlet, Hongkong Arts Festival Association, therefore, the establishment of the. In 1973,hogan outlet, they held the first session of the Hong Kong Arts Festival. Since then, every year invited the world's top artists gathered in a hall, show is not limited to the classical tradition, also see originality.
1, art festival in performance team invitation cost, nearly 7000 million HK $(about 56 million yuan). Dance, Hong Kong Arts Festival this year appeared in repertory on-the-spot make people jealous heart, Akram Khan dance troupe of British and American Teresa Brown Dance Troupe, Netherlands Dance Theatre, Milan's La Scala opera house ballet outsiders therefore lamented, every year in Hong Kong can invited so many big name appeared in the world, due to the Festival financially strong. Beam palm
 Morning Post reporter Liao Yang
< p > as Asia held the longest, most influential Arts Festival, the Hong Kong Arts Festival has held this year to 42nd, during the period from February 18 to March 22, 138 performances include opera, dance, drama, drama, 21 World Premiere productions and 16 Asian premiere, highlighting the quality of Hong Kong Arts Festival, continues to bring the audience to enjoy the world first level of literature and art. In addition to the local audience in Hongkong,zapatillas air max outlet, in recent years, travel from the mainland to Hong Kong to view the group gradually become scale, and from Japan, Singapore, Philippines and other places to play at their own expense to play the & transnational views of the friends are not in a few. Previously, the Hong Kong Arts Festival has statistics about 15% of festival goers,hogan outlet online, non Hong Kong nationals, the Hong Kong Arts Festival, the influence of radiation in Southeast Asia is not too much, but the most intriguing to say, or how it can attract so many world-class performing groups and artists came to participating.
 pick the program is like buying stocks, there is a risk of &
< br / > the Hong Kong Arts Festival all repertoire of invitation and performance arrangement, consistently through to make arrangements for the work team of 30 people have the Hong Kong Arts Festival Association,hogan outlet, when it comes to pick the show standard, as the Hong Kong Arts Festival programme director for eleven years Liang Zhangwei only special & amp; the word,hogan outlet, hope for the audience to provide fresh,air max 95 pas cher, with interest, inspire program. & amp; so join dance extravaganza "back from the dead, iphigenie" in Hong Kong the Wuppertal Dance Theatre, and from Finland Savonlinna Opera Festival of Wagner's Lohengrin are decades rarely seen a repertoire of & amp;.
< p > and, as usual, the Hong Kong Arts Festival this year to make arrangements for funding remains at HK $1 billion (about 80 million yuan), government funding and social support accounted for 30 percent,barbour pas cher, 40 percent rely on box office income, self financing. We are now mainly rely on ticket revenue to maintain the operation of the arts festival. So, every audience is our partner. & Hongkong Art Festival chief executive officer He Jiakun told the post reporter.
Billion investment in the
Why Hongkong art to go so many big names? Hongkong Art Festival art group
Related Articls:

Experts say it all the name of Wuzhi meters in hei

hogan sito ufficiale

The United States plans to de

The company also believes that the lifting of the labor relationship is the fault of workers, do not agree with the payment of compensation. For annual leave, the company said, company's annual Spring Festival holiday period 15 days about, which contains the workers paid annual leave, and does not endorse three untaken annual leave claims, doesn't agree to pay annual leave wages.
خارج شده است

dBUq7bVjmh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 108
    • opq675
kanken laptop backpack avoid because the surface wear appears rust etc.
« پاسخ #38 : 30 اكتبر 2017، 05:20:03 pm »

6.
   All in all, or 9. maintenance?swimming pool cartier love bracelets replica water and hermes jewelry replica sea water contains a lot of pandora bracelets australia salt and chlorine 7 grams of baking soda,a palladium component is the seal of "PD" jewelry has its spirituality, That's ruined. to avoid duplication in hot water or cleaning agent in cleaning. does not rule out a certain corrosion of silver, ncis season 1-14 dvd box set in order to merlin season 3 dvd boxset maintain its clean and flexible.
   avoid because the hermes clic h bracelets replica surface wear appears rust etc.

http://bbs.junniuniu.com/forum.php?mod=viewthread&tid=22657&pid=90357&page=3&extra=page=1#pid90357

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1710&pid=177723&page=46&extra=page=1#pid177723

http://027papa.cc/forum.php?mod=viewthread&tid=197085&pid=264638&page=1&extra=page=1#pid264638

https://turngren.net/forum/viewtopic.php?pid=236306#p236306

http://lt.energy.ckcest.cn/showtopic-14455.aspx

http://www.youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1356&pid=177722&page=359&extra=#pid177722

http://bbs.cn-ceo.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2148274&pid=2320001&page=1&extra=page=1#pid2320001

http://www.aixinniwota.com/forum.php?mod=viewthread&tid=2368&pid=297248&page=145&extra=page=1#pid297248

http://365-mine.com/forum.php?mod=viewthread&tid=21753&pid=22792&page=1&extra=page=1#pid22792

http://youqianz.com/forum.php?mod=viewthread&tid=1083&pid=177720&page=57&extra=page=1#pid177720

http://dclub.cncalife.com/forum.php?mod=viewthread&tid=723821&pid=853733&page=1&extra=page=1#pid853733

http://www.ytwtdz.com/plus/feedback.php?aid=7

http://www.xinglanjiafang.com/plus/feedback.php?aid=172

http://jshmhlyey.41.idcxin.com/Review.asp?NewsID=753

http://wispool.com/plus/feedback.php?aid=11
خارج شده است

این صفحه در 0.069 ثانیه 18 نمایش داده شد.