انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

هیچوقت خودت را نفرین نکن
قانون #62

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: تولد 6 سالگي مديريت محترم تالار جناب آقاي رضا-بيل  (دفعات بازدید: 9999 بار)

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

به نوبه خودم تولد 6 سالگيتون رو از صميم قلب به شما و خانواده محترمتون تبريك ميگم
و هزاران سپاس دارم بخاطر تمام زحماتتون و تجربه هاي ارشمندتون و همدلي و خلوصي كه به اعضا هديه مي كنيد
براتون يك پاكي بي تاريخ رو آرزو دارم همراه با سلامتي شادي موفقيت در كنار خانواده عزيزتون...
 :rose: :rose: :birthday: :birthday: :birthday: :rose: :rose:
« آخرين ويرايش: 22 مارس 2012، 01:07:55 am توسط sara »
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

shilan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 201
  • خدایا همونی که می خوام کاش منم همونی بشم که میخوای

سلام آقا رضا
تبریک می گم و بهترین ها رو براتون آرزو می کنم
 خیلی چیزهااز شما یاد گرفتم واقعا ممنون امسال یاد گرفتم
 از قشنگترین چیزهایی که می تونم برای دوستانم
آرزو کنم اینه که گرمی و شادی خانواده پایدار باشه پس همین رو براتون ارزو می کنم
 :birthday: :rose: تولدتون مبارک شاد. آرام و سربلند باشید :rose:

خارج شده است
با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد...با سلامی که در آن نور ببارد لبخند...دست یکدیگر را بفشاریم به مهر..

sedighe

• منشی(مدیر)انجمن
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 2,690
  • پروردگارا ..بمن بردباري، فروتني و تسليم عنايت فرما

سلام آقارضا .....از صميم قلب  6 سال پاكي و موفقيت تان را بشما و خانواده محترمتان تبريك ميگم .. : :birthday:
         :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

يادمه در روزهاي سخت كه با احساس تنهايي و نااميدي  به تالار مي آمدم حضور  شما و تجربيات ارزشمندتان منو اميدوار ميكرد . همچنين من   
  قدرت نيروي برتر از خودمو احساس ميكردم و  ترسهام كاهش پيدا ميكرد . و مصمم تر ميشدم  كه مسير بهبودي را ادامه بدهم .
  براي شما پاكي هميشگي .....روزها و سالهاي پر بار ..و سرشار از شادي و موفقيت را زير سايه خداوند و در كنار خانواده آرزو ميكنم ....
خارج شده است
مگر ميشود زندگي مرا به هم ريخته آفريده باشد ؟  خداي  دانه هاي  انار !!!!!

mira

• میرا
  • بازوی نارانان | آلانان
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950

آرزوی پاکی بدون تاریخ...سلامتی...شادی....
آرزوی بهترینها...
تشکر برای همه درسهایی که به ما آموختید و سعی و تلاش بسیار برای این کار با همه دغدغه های شخصی و روزانه که همه باهاش درگیرند .
آرزوی پایدار بودن گرما و آرامش خانه..
نمی دونم به این آرزوها و خواسته های  زیبا ،  که دوستانم از خداوند برای شما درخواست کردند جه چیزی اضافه کنم
اینها هم، خواسته هاو آرزوهای من برای شما ست .
بعلاوه این که :
من همیشه به علم و دانش شما ، به مطالعاتی که داشتید ( مخصوصا در همان زمینه هایی که من خیلی دوستش دارم ولی فقط به دوست داشتنش اکتفا کردم ) ، به حضور ذهن و تسلط شما در بیان به موقع آن ، به تجربیاتتون ، و از اون بالاتر به استمرار و پیگیریها و تدام در راه رشد و تعالی  ( چیزی که در من بسیار ناچیزه و بعضا شاید فاقدش باشم )...به همه اینها همیشه غبطه می خوردم ...نه بهتره دقیقتر بگم ...واقعا به شما حسودیم می شد .
صمیما نه این روز رو به شما تبریک می گم و امیدوارم که این فرصت رو به من بدید که سال بعد و سالهای بعد  و تا زمانی که فرصت تو این دنیا موندن رو دارم در یادآوری تبریکاتش با شما سهیم باشم .
موفق باشید
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

آرزوی پاکی بدون تاریخ...سلامتی...شادی....
آرزوی بهترینها...
تشکر برای همه درسهایی که به ما آموختید و سعی و تلاش بسیار برای این کار با همه دغدغه های شخصی و روزانه که همه باهاش درگیرند .
آرزوی پایدار بودن گرما و آرامش خانه..
نمی دونم به این آرزوها و خواسته های  زیبا ،  که دوستانم از خداوند برای شما درخواست کردند جه چیزی اضافه کنم
اینها هم، خواسته هاو آرزوهای من برای شما ست .
بعلاوه این که :
من همیشه به علم و دانش شما ، به مطالعاتی که داشتید ( مخصوصا در همان زمینه هایی که من خیلی دوستش دارم ولی فقط به دوست داشتنش اکتفا کردم ) ، به حضور ذهن و تسلط شما در بیان به موقع آن ، به تجربیاتتون ، و از اون بالاتر به استمرار و پیگیریها و تدام در راه رشد و تعالی  ( چیزی که در من بسیار ناچیزه و بعضا شاید فاقدش باشم )...به همه اینها همیشه غبطه می خوردم ...نه بهتره دقیقتر بگم ...واقعا به شما حسودیم می شد .
صمیما نه این روز رو به شما تبریک می گم و امیدوارم که این فرصت رو به من بدید که سال بعد و سالهای بعد  و تا زمانی که فرصت تو این دنیا موندن رو دارم در یادآوری تبریکاتش با شما سهیم باشم .
موفق باشید
.
سلام آقارضا .....از صميم قلب 6 سال پاكي و موفقيت تان را بشما و خانواده محترمتان تبريك ميگم .. : :birthday:
 :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

يادمه در روزهاي سخت كه با احساس تنهايي و نااميدي به تالار مي آمدم حضور شما و تجربيات ارزشمندتان منو اميدوار ميكرد . همچنين من
قدرت نيروي برتر از خودمو احساس ميكردم و ترسهام كاهش پيدا ميكرد . و مصمم تر ميشدم كه مسير بهبودي را ادامه بدهم .
براي شما پاكي هميشگي .....روزها و سالهاي پر بار ..و سرشار از شادي و موفقيت را زير سايه خداوند و در كنار خانواده آرزو ميكنم ....

.
سلام آقا رضا
تبریک می گم و بهترین ها رو براتون آرزو می کنم
خیلی چیزهااز شما یاد گرفتم واقعا ممنون امسال یاد گرفتم
از قشنگترین چیزهایی که می تونم برای دوستانم
آرزو کنم اینه که گرمی و شادی خانواده پایدار باشه پس همین رو براتون ارزو می کنم
 :birthday: :rose:  تولدتون مبارک شاد. آرام و سربلند باشید :rose:
.
.
به نوبه خودم تولد 6 سالگيتون سارایرو از صميم قلب به شما و خانواده محترمتون تبريك ميگم
و هزاران سپاس دارم بخاطر تمام زحماتتون و تجربه هاي ارشمندتون و همدلي و خلوصي كه به اعضا هديه مي كنيد
براتون يك پاكي بي تاريخ رو آرزو دارم همراه با سلامتي شادي موفقيت در كنار خانواده عزيزتون...
 :rose: :rose: :birthday: :birthday: :birthday: :rose: :rose:
.
سارای عزیز، شیلان مهربان ،نرگس صبور ، و میرای جاودان :
واقعا شگفت زده شدم وقتی که این پیامها رو دیدم و خدامیدونه که اصلا تصورش رو هم نداشتم
و چقدر لذت بردم که این هیجان رو از تو دارم . از تویی که همیشه برای من شگفتی هایی خاصی داشته ای
منم به نوبه خودم این پاکی رو تقدیم می کنم به
روح راهنمای بزرگم و به تمام بزرگانی که در نبودن من در این جلسات ، برای من در جلسات دعا کردند تا امروز من بتوانم به لطف دعای آنها از دوستان گرانقدر و مهربانی مانند شما در کنار خودم احساس خوش آیندی داشته باشم
و به تمام کسانی که قبل از من در جلسات حضور داشتند و از من سوء استفاده نکردند تا اعتماد من نسبت به جلسات کمرنگ نشد و امروز توانستم در کنار شما این سن پاکی را جشن بگیرم
و به تمامی شما که با بودنتان در کنار من این مطلب را به من آموختید که ما به یکدیگر نیاز داریم و به محبت همدیگر وابسته ایم
.
بازهم ممنونم و مرسی
دست و روی ماهتان را از دور می بوسم
عضو کوچکی از تالار بهبودی
خادم همه
رضا -
« آخرين ويرايش: 24 مارس 2012، 04:46:59 pm توسط رضا - بیل »
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

negar.ph

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 23

(آرزوی پاکی بدون تاریخ) آرزوی خیلی قشنگیه
و منم از صمیم قلب تولد پاکیتون رو به شما و خانواده محترمتان تبریک میگم. و بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.
و به خاطر تمام کمک هایی که به من کردین تشکر می کنم.
 :rose:    :birthday:
خارج شده است

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

(آرزوی پاکی بدون تاریخ) آرزوی خیلی قشنگیه
و منم از صمیم قلب تولد پاکیتون رو به شما و خانواده محترمتان تبریک میگم. و بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.
و به خاطر تمام کمک هایی که به من کردین تشکر می کنم.
 :rose:    :birthday:
.
ممنونم نگار جان
ما تو انجمن معتادان گمنام برای کسانی که فوت کرده اند در مراسمی که برگزار میکنند در قبر اون مرحوم سکه هایی می اندازند که به پای نامحدود معروفه
یعنی روی اونها سال پاکی ضرب نمی شه ( البته در صورتی که پاک مرده باشند)- منم از این دعای شما مهربونها ، اون احساس زیبای ته قبر رو لمس کردم و برای مدتی به روح مرحوم خودم فاتحمه الصلوات و الاخلاص... :))
همه تون دوس دارم ، و باعث افتخار من است که کنارتان هستم  :hurrah: :bravo:
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
.
.
آدرس وبلاگ :
.

shilan

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 201
  • خدایا همونی که می خوام کاش منم همونی بشم که میخوای

برام خیلی جالبه این جمله مطالعه در زمینه ای که دوستش داریم و
دوست داشتنش اکتفا می کنیم دقیقا اینو تجربه کردم چیزی که
تازه فهمیدم هیچ فایده نداشت به خصوص مطالبی که در تالار هست
ونشریات گروه ها که همه از تجربیاتشون گفتن و تجربیاتی که راهنما در
اختیارمون می ذارن جز تا موقعی که واقعا عملیش نکنیم تاثیری نداره
اقا رضا یادم می آد به من گفتید که خودت رو نسپردی به نیروی برترت
و من اینو نفهمیدم چرا که فکر می کردم سپردم ولی من فقط می شنیدم
و می خوندم و صادقانه بگم توی تالار مینوشتم و حس می کردم درک
کردم در حالی که از سختی عمل کردن بدون اینکه متوجه باشم فرار می کردم
یکی از بزرگترین درس ها که این جا از شما و دوستان خوبم گرفتم
همین بود  :rose:
خارج شده است
با نگاهی که در آن شوق بر آرد فریاد...با سلامی که در آن نور ببارد لبخند...دست یکدیگر را بفشاریم به مهر..

mahtab

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 495

هر چند که دلتنگ تر از تنگ بلورم

با کوه غمت سنگ تر از سنگ صبورم

اندوه من انبوه تر از دامن الوند

بشکوه تر از کوه دماوند غرورم

یک عمر پریشانی دل بسته به مویی است

تنها سر مویی ز سر موی تو دورم

ای عشق به شوق تو گذر می کنم از خویش

تو قاف قرار من و من عین عبورم

بگذار به بالای بلند تو ببالم

کز تیره ی نیلوفرم و تشنه ی نورم

آرزو میکنم همیشه سالم وپاک وسرفراز باشی وجشن پاکیتو بین خودت وهمسرت وایلیا تقسیم کنی
خارج شده است
من کسی نیستم ،توکیستی؟؟؟اگر توهم مانندمن کسی نیستی ،مایک زوج میشویم .مبادا این راز را باکسی درمیان نهی ،ماراتبعید خواهند کرد ...

وحید - ط

• پارازیت
  • کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 153
  • قلم و رنگ در اختیار توست ،چرا بهشت را نقاشی نمیکنی
    • بهبودی

سلام میکنم به دوست نازنین و یار خستگی ناپذیر تالار که همیشه آماده کمک به دیگرانه بدون در نظر گرفتن نگرانیها و دغدغه های خودش .خدا قوت میگم هر چند که یه خورده دیر شده اما خودت میدونی ما معتاد ها همیشه ی عمرمونو دیر میرسیم تبریک میگم بهت شش سالگیتو و سال نو تو امیدوارم همیشه سبز باشی و پاک . منم در شادیه خودت شریک کن . در ضمن تولد عید شما مبارک ( نقل قول از کلاه قرمزی) ههههههووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا صصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصوووووووووووووووووووووتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت بزن اون دست قشنگ رو :hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah: ;D ;D ;D ;D ;D :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :love:
خارج شده است
هستی تو معرف توست نه گفته تو!!!

رامک

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 67

برات قشنگیها رو ارزو میکنم

خارج شده است
اقیانوسی بزرگ باشی یا برکه ای کوچک مهم نیست زلال که باشی اسمان در تو پیداست!

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

هر چند که دلتنگ تر از تنگ بلورم

با کوه غمت سنگ تر از سنگ صبورم

اندوه من انبوه تر از دامن الوند

بشکوه تر از کوه دماوند غرورم

یک عمر پریشانی دل بسته به مویی است

تنها سر مویی ز سر موی تو دورم

ای عشق به شوق تو گذر می کنم از خویش

تو قاف قرار من و من عین عبورم

بگذار به بالای بلند تو ببالم

کز تیره ی نیلوفرم و تشنه ی نورم

آرزو میکنم همیشه سالم وپاک وسرفراز باشی وجشن پاکیتو بین خودت وهمسرت وایلیا تقسیم کنی
.
.
مهتاب عزیز
منم این سال جدید رو به شما و دختر کوچولوی نازت تبریک میگم
و از اینکه اینقدر لطف داری سپاسگذارم
امیدوارم که تو هم روزی اعلام سن جلسه ده سالگی تو تو تالار اعلام کنی و ما رو خوشحال کنی
ممنونم از این همه لطف
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

سلام میکنم به دوست نازنین و یار خستگی ناپذیر تالار که همیشه آماده کمک به دیگرانه بدون در نظر گرفتن نگرانیها و دغدغه های خودش .خدا قوت میگم هر چند که یه خورده دیر شده اما خودت میدونی ما معتاد ها همیشه ی عمرمونو دیر میرسیم تبریک میگم بهت شش سالگیتو و سال نو تو امیدوارم همیشه سبز باشی و پاک . منم در شادیه خودت شریک کن . در ضمن تولد عید شما مبارک ( نقل قول از کلاه قرمزی) ههههههووووووووررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااا صصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصوووووووووووووووووووووتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت بزن اون دست قشنگ رو :hurrah: :hurrah: :hurrah: :hurrah: ;D ;D ;D ;D ;D :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :birthday: :love:
یادم می یاد ده ماه پاکی داشتم و تازه کارگاه های آموزشی ناحیه راه افتاده بود و تو اونجا وایستاده بودی
یادم نیست دقیقا چیکار می کردی ، چون هر سری برای اینکه خودتو نشون بدی یک ادا در می آوری
یک روز کاغذ پخش م یکردی
یک روز خودکار توضیع می کردی
یک روز ادا در می آوری
بهر حال هیچوقت ساکن و ثابت نبودی که من دقیقا بگم چیکاره بودی
فقط یادمه که مثل این سنجد بود ، همیشه بر می گردیم بودی ( همیشه حاظر)
یادش بخیر ، اولین دوره کلاس های آموزش سنت های دوازده کانه انجمن ، بیشتر از  سال پیش بود
چقدر صمیمیت داشتیم
یادته کلاس قدم برگزار کردیم با محمود کمون و تو هم خودتو چسبوندی به ما و آمدی اونجا خونه احمد-ق بودیم ، صدا ها رو ضبط می کردیم و خوش بودیم و خوش می گذروندیم
واقعا جقدر زود دیر می شود
هیچ وقت نفهمیدم خدماتی ک تو در عین تجربیاتت و در مانند گمنامی بود ، با اینکه صبور نبودی و همیشه قاطی می کردی ، چقدر ارزشمند بوده
جقدر کمک به من بود همین خدمات تو
باشد که همیشه ، همچنان ، پایدار ، و استوار باشی
ممنونم از لطفت
خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین

برات قشنگیها رو ارزو میکنم

.
.
ممنونم بزرگوار
امیدوارم که منم بتونم در شادی تولد یک سالگی تو در کوه سنگی شرکت کنم

خارج شده است
.
.
آدرس وبلاگ :
.

علی

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 174
  • خدایا به خاطر نجات ورهایی شکرت
    • پشته

ا
سلام آقا رضا ببخشید دیر رسیدم تولدت مبارک [/color]همیشه پاک وشاد باشی[/size]
خارج شده است
به خدا گفتم بهم همه چیز بده تا از پاکی ام لذت ببرم
..گفت بهت پاکی دادم تا از همه چیز لذت ببری

این صفحه در 0.113 ثانیه 18 نمایش داده شد.