انجمن های گفتگوی بهبودی

Please login or register.

لطفا برای ورود نام کاربری و رمز عبورتان را وارد نمایید
جستجوی پیشرفته  

اخبار:

هيچ انساني آنقدر ثروتمند نيست كه گذشته اش را باز خريد نمايد

ایام ، پیامهای روز و خبرهای مهم تالار

یادمان باشد :
اگر خطای گذشته را نمی توان جبران کرد ،دست کم اثر آن را با مهربانی در حق کسی دیگر می توان کمرنگ و کمرنگتر نمود . زیرا امروز ما فهمیده ایم که : کردارمان است که چرخه تقدیرمان را به حرکت در می آورد .

.
به خاطر دارم زمانی که در اوج نا امیدی به سر می بردم خداوند مرا با یکی از برنامه های دوازده قدمی آشنا کرد و در این راه مسیر زندگی ام تغییر کرد.
بدون شک یکی از دلایلی که باعث پایبندی من در این داستان شد ،  نبود هیچگونه انگیزه انتفاعی در افراد قدیمی تر بود . در ابتدا با بدبینی، اندکی بعد با شک و تردید و تعجب و در انتها با درک اینکه اینجا با تمام دنیا متفاوت است با این مسئله روبرو شدم. برنامه به من روشی ساده اما نه چندان آسان را پیشنهاد کرد و در گام پایانی مرا موظف به رعایت مسائل مطرح شده در یازده گام قبلی نمود و متعهد به رساندن این پیام به آنانیکه درد می کشند و در انتظار راهی برای درمانند. پس از چندی با یکی از روشهایی که برای رساندن این پیام توسط تعدادی از همدردانم در محیط های مجازی راه اندازی شده بود آشنا شدم. مهمترین مسله ای که در روزهای اول با آن روبرو بودم احساس عدم امنیت در این مکانها بود چرا که رعایت ستنها در این محیط بسیار مشکل و عملا غیر ممکن به نظر می رسید پس از چندی دریافتم حضور خداوند در این مکان مثل بقیه جاها پر رنگ است و او به گونه ممکن هدایتگر ماست. افرادی که به این مکان می آیند مثل افرادی که به جلسات می ایند رنج کشیده اند و مورد عنایت خداوند، خدمتگزاران نیز وظایف سنگینی به عهده دارند و در مورد خدمتگزارن این تالار تا آنجا که بنده مطلعم یهترین تلاش را برای حفظ امنیت تالار می نمایند.

باستحضار کاربران عزیز می رساند گزارشهائی در مورد ارسال پیغامهای خصوصی غیر مرتبط از سوی بعضی از کابران به خدمتگزاران تالار رسیده است... امنیت تالار و کم کردن هزینه خسارات احتمالی به کابران مهمترین دغدغه خدمتگزارن تالار می باشد و در صورت تکرار این موضوع حساب کاربری، کاربر متخلف حذف می گردد.

اما در پایان و خطاب به همه عزیزان، اعتماد یکی از اصول زیربنائی بهبودی است اما ما باید بدانیم که در زمان و مکان مناسب به افرادی که احساس می کنیم زیربنای روحانی محکمی در زندگیشان دارند اعتماد کنیم.
.
اوایل فکر می کردم به همه افرادی که 12 قدم رو کار کردند چه زن و چه مرد می تونم اعتماد کنم. فکر می کردم کسی که مُهر 12 قدمی رو خورده یعنی انتهای اعتماد ولی :
بعدها فهمیدم که اینطور نیست. درسته که 12 قدم اصول روحانی هست که به هر انسانی کمک می کنه تا روحانیت رو توی خودش پرورش بده، اما واقعیتش این هست که باید این اصول رو زندگی کرد نه اینکه فقط آنها رو آموزش دید.
فهمیدم که بیماری ما انسانها به شکلهای مختلف خودش رو نشون می ده و انکار و توجیه یکی از قوی ترین قسمتهای اون هست. متوجه شدم که این من هستم که به دیگران اجازه می دم که از من سوء استفاده کنند و احساسات من رو به بازی بگیرند.
فهمیدم که من هم باید اصولی رو رعایت کنم و حواسم به دورو برم باشه، چشمهام رو باز کنم و مسئولیت اعتماد رو به گردن دیگران نندازم، حماقت و بی ملاحظه گی به خرج ندم و بعد اسمش رو اعتماد بزارم و در انتها توقع داشته باشم کسی از این نوع اعتماد (بی مسئولیتی) من سوء استفاده نکنه.
ضمن اینکه متوجه شدم :
اعتماد یکی از اصول زیربنایی برای زندگی می باشد. در صورتی که هیچ گونه اعتمادی در بین انسانها وجود نداشته باشد هیچ انسانی نمی تواند از انسان دیگر برای دریافت کمک یاری بگیرد.
در انجمنهای 12 قدمی انسانهای درد کشیده ای وجود دارند که عجز آنها در مقابل نقصهایشان آنها را به اینجا کشیده است. 12 قدم به انسانها کمک می کند تا اصول روحانی را دریافت کرده و در جهت کاهش نقصهای خود گام بردارند. هنگامی که ما در قدم 4 شروع به نوشتن ترازنامه می کنیم بعد از مدتی متوجه می شویم که این خود ما بوده ایم که وسایلی فراهم کرده ایم تا دیگران از اعتماد ما سوء استفاده کنند.
در بسیاری از زمانها ما می خواستیم که مسئولیت کارهای خود را به عهده نگیریم و این اشتباهات رو به گردن دیگران بیاندازیم. ما می خواستیم به همان گونه که راحت تر هستیم (بدون تلاش و تفکری) کاری رو انجام بدهیم و در انتها اگر نتیجه متناسب با خواسته ما نبود، دیگران را محکوم می کردیم و می گفتیم آنها از اعتماد ما سوء استفاده کردند، آنها رفتار صادقانه ما را ندیدند و... . اما یادمان رفته بود که این خود ما بودیم که برای فرار از کوچکترین تنش همه چیز را به دیگران واگذار کرده بودیم، ما سعی نمی کردیم خودمان رو به زحمت انداخته، احساساتمان رو کنترل کنیم، دعا کنیم تا راه درست را دریابیم، ما فقط می خواستیم راحت باشیم.
و در انتها باید توجه بشود قرار گرفتن برچسب 12 قدمی بر روی یک فرد به معنی این نیست که آن فرد خالی از نقص شده و ما احساس کنیم که می توانیم بدون در نظر گرفتن بسیاری از اصول به آن فرد اعتماد کنیم. این اعتماد چیزی جزء حماقت نیست و دوباره ما را در چرخه ای از رنجش می اندازد، رنجشی که ما مسئولیت رفتار اشتباه خودمان را به گردن 12 قدم انداخته ایم.
.
اینها تجربه هایی بود که من بدست آوردم
.
خدمتگزاران انجمنهای گفتگوی بهبودی

نویسنده موضوع: تولد یک سالگی دوست و یاور تالار بازوی مهربان کودا خانم سارا  (دفعات بازدید: 1810 بار)

رضا - بیل

• رضا - اینترنت
  • نمایندگان انجمن ها
  • کاندیدای خدمت در تالار
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 3,690
  • <:::: ردپاهایم راپاک می کنم،تا کسی نفهمدکه...::::>
    • الکلی ها و معتادان گمنام

سارای عزیز :
دیشب وقتی که صدات رو شنیدم که چقدر با یک سال پیش فرق می کرد ، بینهایت خوشحال شدم و تو خونه صحبت از تغییراتی که برنامه ایجاد می کنه شده بود و مرتب چهره تو مقابل من رفت و آمد داشت
سارای عزیز
یادت باشه که زندگی یعنی تقابل اندیشه ها ، یعنی جمع اضداد
و در این میان این ما هستیم که به دنبال جایگاه خود ، خودمان را به هر سو می زنیم
و این به هر سو زدن است که رشد را به وجود می آورد
و این یعنی بلوغ
هر چند که نا بهنگام و یا دیر هنگام باشد
می دانم که برای رشد تلاش می کنی
این هدف است
در این مسیر مطمئن باش که اتفاقات خوش آیند و اتفاقات بد سرانجام به دنبال هم می آیند
خوش باش که امروز خودت هستی
تنها کسی که می تواند باشد
به تو تبریک میگویم و در انتظار سالهای پاکی تو هستم ...
.
دوست دارم
رضا -
خارج شده است
ثمره کوشش های عاشقانه ، در محصول آن است که موسم آن همیشه به وقت خود فرا می رسد ...
کتاب پایه "آبی" معتادان گمنام - پیش گفتار
.
.
آدرس وبلاگ :
.
http://www.behboodi.org

علی

• بازوی N.A
  • کاربر نیمه فعال
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 174
  • خدایا به خاطر نجات ورهایی شکرت
    • پشته

سارای عزیز سلام منم تولد یکسالگیتو بهت تبریک میگم
امیدوارم همیشه پاک و رها باشی :birthday: :birthday: :birthday: :hurrah: :hurrah: :hurrah: :bravo: :bravo: :bravo:
خارج شده است
به خدا گفتم بهم همه چیز بده تا از پاکی ام لذت ببرم
..گفت بهت پاکی دادم تا از همه چیز لذت ببری

mira

• میرا
  • بازوی نارانان | آلانان
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 950
  • من چنینم که نمودم ، دگر ایشان دانند...

سارا جان اگر قبل از آقا رضا یک سالگیتو تبریک می گفتم ، خیلی حرفها برای گفتن داشتم ولی بعد از خوندن متن کامل و تاثیر گذار رضا احساس می کنم چیزی برای بیان ندارم جزاینکه :
دوستانه تبریک بگم
صمیمانه در آغوشت بگیرم
و بهترینها رو برات آرزو کنم
دوستت دارم عزیزم  :love:
خارج شده است

sara

• بازوی CODA
  • بابا حرفه ای
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 783

سلام ميكنم به همه دوستان خوب و ارزشمندم
ممنونم آقا رضا متن بسيار تامل برانگيزي بود.
يادت باشه زندگي يعني تقابل انديشه ها يعني جمع اضداد و در اين ميان اين ما هستيم كه به دنبال جايگاه خود خودمان را به هر سو ميزنيم
درسته اين جمله خيلي به بيان فكر و احساس من الان كمك ميكنه.
الان كه به روز اولي كه ديدمتون فكر ميكنم ميبينم يك چيز واقعا برام جالب بود و اون اقدام در راستاي هدف بود
اقدامي كه چه به صورت عملي خودتون انجام دادين برام و بهم نشون دادين و چه بصورت اينكه من رو بهش تشويق كردين....
كه با همه ترديد هايي كه داشتم و همه بي تجربه گيم شروع كنم....
شروع كردم به كاركرد قدم ها يكي از نعمت هاي بزرگي كه راهنمام در اين راه بهم داد حق انتخاب و بررسي بود
حق بحث بود شايد خيلي جاها ياد نداشتم درست منظورم رو برسونم ولي با صبرش و جواب هاي منطقيش نعمت اعتماد و شناخت جنبه هايي از مسائل
و خودم رو بهم داد....  نعمت اينكه هميشه بهم تاكيد كرد كه هدفت رو بشناس مشورت كن و در راستاش قدم بگذار
نعمت اينكه در جاهايي كه لازم بود بهم گفت نه و بهم فرصتي براي دوباره ديدن داد....
در كنارش رابطه راهنما و رهجويي جاي خودش رو داره و روحانيت و عشق خودش رو....
خود برام يك مفهوم ناشناخته بود شايد هنوزم هست ولي تويه اين يك سال يه جاهايي ملموس شد اول با ديدن خود در مشاركت تجربه ها و نوشته هاي
دوستان تالار
  دوم با تمركز روي روان خودم وقدم ها و ديدن تاثيرشون در زندگيم
 يك سال گذشت خودي كه من ديدم هنوز خيلي با چيزي كه بايد ببينم فاصله داره....ديدن شرايط و اانسان ها و زندگي هم همينطور
و همچنين پيدا كردن جايگاه خود... امروز خدا رو شكر ميكنم كه تويه مسيرم نه به مقصد رسسيدم نه در ابتدا موندم
كه هيچ كدوم جذابيت و كشش رو نداره...امروز همين تلاش كه باعث بودن منه همين نگاه به تفاوتي كه كردم بهم انگيزه ميده كه براي امروزم تلاش كنم
. ميدونم چيزي كه در ساايان گذشته بودم جايگاه منه واقعي نبود ولي بايد ميبود كه امروز اينجا باشم و اينجا بودنم رو حس كنم
و چيزي كه الان هستم هم جايگاه من واقعي نيست و بايد رفت....
خدا رو شكر....هديه هاي بزرگي از اين تالار و تك تك اعضاش گرفتم...
دوست داشتن ها عشق ها صداقت ها آگاهي ها و همراهي هاي عظيمي رو گرفتم كه با هيچ چيز در اين دنيا نميشه عوضش كرد
بسيار ممنونم از همتون به اندازه اي كه نميتونم ابرازش كنم تويه اين مسير بودن بدون وجود شما امكان نداشت و نداره
آرامش دل خوش شادي سلامتي رو در كنار خانواده هاتون آرزو ميكنم.... 

« آخرين ويرايش: 27 ژانویه 2012، 03:44:44 am توسط sara »
خارج شده است
براي بدست آوردن چيزي كه تاكنون بدست نياورده اي ، بايد كسي شوي كه تاكنون نبوده اي.
"گابريل گارسيا ماركز"

ممكن است كسي را اشتباه زنداني كنند ولي اشتباهي ازاد نمي كنند.به راستي كه حكمتي در ازادي ما بوده است و چه زيباست اين حس مقدس...

ali_smt

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 4

سلام
سارا جان تولدت مبارک
امیدوارم روزهای پیش رویت بهتر از روزهایی که پشت سرگذاشتی باشن. :birthday: :bravo: :bravo: :rose:

روز اول پيش خود گفتم
ديگرش هرگز نخواهم ديد
روز دوم باز ميگفتم
ليك با اندوه و با ترديد
روز سوم هم گذشت اما
بر سر پيمان خود بودم
                             (فروغ فرخزاد-صبر سنگ)
خارج شده است

fgh1p1ertt

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 270
    • nop498
Flowers bloom
« پاسخ #5 : 17 آوریل 2016، 10:18:14 am »

< p > in cold winter, Lamei is not arrogant is not proud of the beauty,scarpe hogan outlet, she is so strong, wind blossom,nike tn requin soldes, the cold wind pregnant bud; she is so deeply love the life, withered, and rich flavor wrapped around the branches. Tomorrow, it will be full of green trees full of vigor. Good day,air max 95 pas cher, years transmigration, snow floating temporary, will again spruce branches bloom.
 wind attacks, yellow everywhere. Trance, I suddenly felt eyes like stand a strong and gentle woman, sometimes is a feather crown clothing trippingly man in a nod to me.
< p > I slowly approached the tree Lamei. Looking up them in the cold winter in full bloom grace,hogan interactive outlet, when other flowers sweet pin goes into hiding, but alone open the golden flower; the strands of fragrance gives a warm affection, this fragrance clear but not greasy, elegant and decent, make the person mind big smooth,hogan outlet, refreshed. In such a cold winter. Smell that fragrance,hogan outlet online, can not help but think of the warm spring breeze, the warmth of the sun. I like it that "jade Zijin vests, Hornsey wind swing" the charm; I remember the ancient chant wintersweet poem "branches cross Jasper natural thin, bud breaking gold exceptionally fragrant".
 in the cold to bring me a beautiful bloom of tough, to the tree of life hung ofhope. Go to the north wind blowing, everywhere withered, stood, Xintian my adorable have infinite vitality and hope. A man, isn't it like this wintersweet, regardless of whether the gentle cold frost,hogan sito ufficiale, smiled, tenacious alive?
HTML template wintersweet flowers
< p > yesterday morning accidentally went to south garden wall, suddenly saw several strains alone under the sun in the winter blooming Lamei, those black brown branches is vigorous and tough. But from broke so pleasing a golden tree! Afar, blooming bloom, as winter lighted in a pile of fire, the human heart light warm. Could not help but think of Lu You's words: where can incarnate billion, a plum tree flower fangweng.
 looked up, the sun is warm. A tree full of yellow slightly swaying,hogan outlet, we smile into each other's eyes.
Related Articles:

And the words together to see the scenery

Standing b

Old Li Shu

You ask me why in the old many teachers to choose the teacher Chen? This is certainly not because of other teachers I do not admire it, other teachers I also admire, because the teacher to teach us the knowledge to teach us, I am very much respect for all the teachers. But Chen's unique way of education is different, so that we do not like the language of Chinese students have become like the language, the original like Chinese students become more like chinese.
خارج شده است

terdd54jer

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 168
    • mno487
Chinese traditional virtue 600
« پاسخ #6 : 16 مه 2016، 09:50:32 pm »

Chinese traditional virtue 600
 A: Chinese traditional virtues
  some people every day are in said must have morals cannot corrupt,goyard prix, to realize the thought of "Three Represents", although it is said so,hogan outlet, but actually do have a few people?

composition The traditional
   so the main contents of traditional Chinese virtues can be summarized as: awe inspiring righteousness patriotic spirit,hogan sito ufficiale, humanism spirit of love and filial,goyard paris, learn and learning the spirit of scholarship, enterprising spirit of self-improvement,tn pas cher, pragmatic truth-seeking spirit of the unity of knowledge and practice spirit,yeezy 350 pas cher, Jieshen from the spirit of honest,nike tn pas cher, substance dependent group spirit, sacrifice dedication and die a martyr spirit of sacrifice. composition< br / > as the descendants of the Yellow Emperor,nmd runner homme pas cher, inheriting the traditional virtues of the Chinese nation is the bounden duty of, when the Chinese dragon in the sky fly, we will let the world look up to!

Article two:

Related Articles:

The yard o

A patriotic motto

Parent teacher

We got out of the car, looked like a farmer also with us together under the car, I heard that we're going to the Baita, hurriedly to us said: "his surname to tower construction, to see and follow me to be, joking said to us, and now look at is not received tickets." The construction workers to us said that this tower is called the door Yi tower, built in the late Yuan Dynasty and early Ming Dynasty, but for years, the county built a defense plant.
خارج شده است

fnzcbq06t

• کاربر نیمه فعال
  • **
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 209
    • def884
The global interactive entertainment expert forum
« پاسخ #7 : 28 مه 2016، 03:51:42 am »

The global interactive entertainment expert forum Google global vice president GOOGLE TV denied to grab the user
< p > recently,hogan outlet online, Google global vice president Dr. Liu Yun appeared worldwide entertainment expert estrade, and industry professionals to share the Internet "the road ahead" of the topic. When being enthusiastic audience asked the controversial "three major television networks in the United States blocked Google TV" rumors when, Liu Yun deny Google TV grab users of content producers, but to the more user guide to the good content up,,< p > the pulpit,tn homme pas cher, Dr. Liu Yun with an audience share four aspects influence the future development of the Internet: the future of the Internet will have unlimited capacity; consumers can choose their own desire to consume content; market, accurate to each individual user; network more and more intelligent.
< p > it is reported that this issue is global interactive entertainment experts lecture to the whole society and opening up the twelfth activities, nearly 200 industry and international audience came to the event. For more details can be found on the official website of the.Cn/cn/index/ forum.
< p > Liu Yun said: launch of Google TV,ray ban wayfarer outlet, first with the industry is not contradictory,nike tn pas cher, and are not in a rush users of content producers,scarpe hogan outlet, but to more user guide to the good content up. From this point of view, Google TV launch is to optimize the ecological environment of the industry. On the other hand,hogan roma outlet, Google to assign the products to consumers is favorable, so even if the process with a lot of opposition, even if there is no final best solution, even may also occur in the other mode of operation,hogan sito ufficiale, but Google is to make great strides forward. We firmly believe that the product as long as the user is valuable, it is bound to have a better future.
 Liu Yun did not deny when asked to be enthusiastic audience of the controversial U.S. three big television network blocked TV GOOGLE. In May this year, Google released its latest product - TV Google, plans to introduce the Internet content TV,adidas nmd pas cher, a new family entertainment system. However, recently there are rumors, the United States ABC, CBS and NBC three major television networks to block the function of TV Google. That is, the computer can see the full length of the television program can not be seen on the TV Google.
Related Articls:

E rent treasure a year and a half suction capital

The monster as the first market capitalization ove

Amazon a warehouse last year, 26 of the industrial

However, if the product quality is in line with the requirements, or can do more to do some of the. New Santana on the next half of the capacity also promised not to how many, but started smoothly and the quality of clearance, the capacity is increased. So this is why new Lavida can early to achieve sales of 3 million units.
خارج شده است

dBUq7bVjmh

• تازه وارد
  • *
  • آفلاین آفلاین
  • ارسال: 108
    • opq675
Charms Pandora Disney Pas Cher 3
« پاسخ #8 : 30 اكتبر 2017، 04:53:45 pm »

and the flexibility and softness of leather will slowly disappear. otherwise the leather will become increasingly dry, then with a soft cloth or paper wipe, If it is inlaid with precious stones jewelry, (3) in fake van cleef general, Due to the high price bijoux pandora solde 2017 of K gold jewelry, replica jewelry cartier because the anelli pandora prezzi 2017 body fat can produce a natural moist sheen. take out immediately after use clean water.
   the 7 ball is the replica van cleef & arpels jewelry best choice, no wrinkles, ruby, but cheapest pandora jewelry sotre they can not stand the beat, long-term use will cause harm to the silver jewelry.

http://www.whuzzupquepasa.com/clasificos/index.php?item/14290

http://www.phantomers.eu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?78776.last

http://okobi.org/forums/topic/8516/cheap-pandora-charm-bracelets-moreover/view/post_id/8516

http://www.i-quimica.com/index.php?item/54087

http://ballewassociation.org/bbPress/profile.php?id=54

http://drupal.growth-flexv.com/node/17#comment-154072

http://www.i-quimica.com/index.php?item/54086

http://oscarbernie.com/boards/profile.php?id=97559

http://www.afcv.it/forum/profile/r9gz6cpldu

http://www.phantomers.eu/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?78775.last

http://linktanker.com/item/106612

http://mail.myclassads.com/index.php?item/13540

http://okobi.org/forums/topic/8515/army-wives-seasons-1-7-dvd-box-set-at-their-own-expense/view/post_id/8515

http://linktanker.com/item/106611

http://videos.tomhardybrasil.com/members/kzpsstsm85
خارج شده است

این صفحه در 0.114 ثانیه 20 نمایش داده شد.